Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
5. feb 2008

kattum: a manzel ide s tebou do porodnice, ci bude on s malym? Alebo ako to mate zariadene, kto bude s Brunom, kym budes v porodnici?

kattum
5. feb 2008

Eni, mangelova mama pride, ona byva 10min pesi od nas, takze je tu raz dva, uz je v pohotovosti, mobil nevypina. V pripade, ze nemoze, nastupi svokor (no by som moc nechcela) a keby on nemohol, pojdem do porodnice sama a s Brunom bude manzel. Mame to napalnovane, o Brunka je postarane, nasi natupia sluzbu, az ked pridem z porodnice.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ena
6. feb 2008

tilly: no, ako dvojicky 🙂

sue
6. feb 2008

Pindulka, náš Macko má už mesiac a ešte sa to stane keď plače, že neviem čo s ním robiť ☹ ale väčšinou zaberie, keď si ho položím bruškom na bruško... a salámka má zrazu všetko na saláme... hlavne, že je s maminkou 😵

kattum
7. feb 2008

To ale leti, Macko uz ma mesiac!
Verulka, krasne foto z lyzovacky i s bruchom, hned by som sla na hory!

Len pre info neprecuracie kalhotky od Bambino Mio vobec nie su neprecuracie, vsetko je mokre, i teplaky i koberec i papucky... 190Kc som mohla dat za svoje spodare...

certica
7. feb 2008

kattum, tusim si to nechavas na vikend. inac ja by som najradsej rodila bud v piatok alebo cez vikend.
verul, no super fotky, uz som sa videla na tej sedacke vo vzduchu 😀

kattum
7. feb 2008

Certi, vidim, ze tvoj Viki ma dnes narodeniny, prejeme vsetko najlepsie k 3 rocikom! To dnes pecies tortu, vsak?

certica
7. feb 2008

dakujem za vikiho. kattum, ja pohodlna som objednala 😀

ena
7. feb 2008

aj my gratulujeme Vikimu, on je tu v tejto teme z derticiek tusim najstarsi 🙂

pindula
7. feb 2008

ziza, no...verim, ze mam v sebe nejake skryte pudy alebo instinkty, ktore sa mi "zapnu" az ked maly bude na svete a budem vediet potom nejak instinktivne reagovat na maleho plac, ze co mu treba.... 😅
inak aj ked mam v pase 18.4., tak doki mi dal termin 20.4. 😀 ...

sue ... a ked sa tie "antenky" nezapnu, tak dam na teba a maleho si skusim dat na brusko 🙂

arabeska
7. feb 2008

vikosovi vsetko naj 😵 😵 😵

certica
7. feb 2008

ena, arabi - dakujeme 🙂

tilly
7. feb 2008

vikimu všetko naaaj 😉

my chodíme s janetkou spolu nakupovať, tak potom naše decká vyzerajú ako dvojičky, len jakubko má všetko tak o číslo - dve väčšie... domči je taký útlejší v ramienkach

sue
7. feb 2008

Pindulka, to máte potom termín presne na deň ako sa nám Macko podaril 😅

pindula
7. feb 2008

sue, to vaaaaaaaazne? 😀 ...no to je uzasne....tak este aby sa "vyliahol" presne v ten den 😉 .....inak vtedy sa narodil Hitler 😀 😉

verulka
7. feb 2008

pindi, neboj, vsetko zapne 😉 ked zaplo mne pri mojom prvom pekelnom ditku v 16tich 😀 v pohodke...

pindula
7. feb 2008

verulka....keby daco, tak ta budem otravovat ako hotline 😀 😉

verulka
7. feb 2008

pindi v pohodke 😎 budeme spolu kocikovat o 106 😀

certica
7. feb 2008

beriete ma do trojky? 😀

pindula
7. feb 2008

certi, do trojky hocikedy 😀 😉 ...ale uz fakt idem pracovat....

verulka
7. feb 2008

jasneee

verulka
7. feb 2008

certi, viktor vyzera ko 5rocny chlop 😕

janetka
8. feb 2008

ahojte, chcem sa vas spytat, mamicky druhorodicky, ak ste prechadzali z rodicovskej na matersku, tak treba ist opat do tej socialne poistovne kvoli II. pilieru dochodkoveho poistenia? To je kvoli comu tam ist do 15 dni id porodu? ja mam v tom total gulas. 😲

siskatan
8. feb 2008

janetka - treba... osobne podpisat take lajstro pred pracovnickou socialnej poistovne... kvoli tomu, aby Ti stat platil dochodkove poistenie... bolo to na markize (ako buzeracia mamiciekohladom papierovaciek) minuly tyzden dvakrat v spravach.. pevne nervy.. ja som tam trcala so starsim dietatom vyse pol hodiny v sore a manzel doma strazil to mensie... 😒

kattum
8. feb 2008

Caute, caute, nic nove, dnes sme boli na kontrole, ziadna zmena, v pondelok sa mame ukazat zas. Uz som si myslela, ze nebudem musiet uvazovat o vikendovom obede, no asi ma to caka (este ze existuju mraznicky).

certica
8. feb 2008

vidis kattum, hod tip - co ides rozmrazovat? 😀

kattum
8. feb 2008

certi, ja som dobre zasobena, mam tam spanielske vtacky, masko na rizoto, kuraci vyvar,...

tilly
8. feb 2008

kattum, tak zas nič? takže to nebude 8.2. ...