Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
3. aug 2007

Cat, no tak na tom ovladaci a to druhe ehm som sa teraz pekne nasmiala 😀 😀 😀 😀 😀

babulka
4. aug 2007

Baby, uz je tu Kattum, pisala mi vcera, ale nestretli sme sa, lebo som isla o 10tej do roboty a oni isli neskor na chatu, ale dohodneme sa na tom stretku? V stredu? Ja robim do pol 4, ale zbehnem sa domov prezliect a okolo 4 - pol 5 dobehnem. Moze byt Medicka?

Inac, dievcata, nemohli by ste mi niektora pozicat, prosim, prosim, na tyzden cestovnu postielku? ideme s krpcom na chatu na Tale, este neviem, ci pojdeme stvrtok alebo piatok, a sme tam do nedele 19teho. Tam su ale tak blbo postele, ze Matik by nemal kde spinkat, lebo by sa mi z tade strepal, tak hladam cestovnu. Boli sme pozriet v Kika, amju za 1190, ale mali posledny kus, aj to pokazeny, a dalsie budu za tri tyzdne, tak to nam je na dve veci. 😖

cat
autor
4. aug 2007

Ahojte, dnes tu oslavujú dve detičky, takže:
Tilly, všetko naj..Dominikovi k meninám 🙂 a zároveň všetko najlepšie aj verulkinej Ajke k 9. narodkám 😎 😎

Stretko babulka ja súhlasím s tou stredou, okolo 16h v Medickej,ok?
Kto sa pridá??? 😵

babulka
4. aug 2007

Jeeeee - tak to aj ja gratulujem dnesnym oslavencom 🙂 Inac dnes ma aj moj ocino narodneniny, o 51 rokov viac, ako Ajka 🙂

sue
4. aug 2007

Blahoželáme aj my - aj budúcim dvojnásobným maminám, aj oslávencom 😵
...na stretko v stredu my isto nemôžme prísť, lebo po práci ideme žehliť 😔

megg
4. aug 2007

Blahozelame oslavencom 😉 a v stredu sa my pridavame urciteeeeee 😵 A suhlas s medickou, dofrcime elektrickou 😉

megg
4. aug 2007

dnes ma narodky aj moj mangel 😉hehe a prave sme sa vratili z krasneho vyletu v Budapesti z Tropicaria...no super bolo, maly sa vytesovaaaaal a my s nim...vecer nahodim fotecky 😉

mrenka
4. aug 2007

aj my blahozelame vsetkym 😵

verulka
4. aug 2007

dakujeme babulky 😉 uz mam doma velku kocku 😀 takto pred 9 timi rokmi sa mi definitivne a totalne zmenil zivot 😵
dominikovi a aj ostatnym dnesnym oslavencom vseeetko naj
babulka, to by fakt stalo za tip, ze kto bude dalsi. Tusim sa rozsirila epidemia tehu virusu 😵 hmmm, ale ku nam sa asi nedostane 😒
Certica, no pevne verim ,ze ma to este caka...
Takze streda o 16,30 medicka? ok, sme tam 😉 a musime si vybavit pekne pocko, nie ako posledne 😝

tilly
5. aug 2007

jej, ďakujeme

ajke tiež blahoželáme

mrenka
6. aug 2007

sweetie,ako ste na tom s papanim sunaru?uz nekojis?lebo ja neviem co robit,kojim uz len vecer,to uz len tak pred spanim,ale to UM absolutne nechce,tak neviem,co s tym...snazim sa dat jej kazdy den jogurt,ale tiez ju to nejak nenadchlo 😒

cat
autor
6. aug 2007

Ahoj baby, prosím vás, myslíte si že je normálne aby 1,5r. decku hocikedy začala tiecť krv z nosa? Včera neskoro večer sme boli v obývačke, malý spal v spálni, mali sme zapnutú vysielačku aby sme počuli každé jeho zahmkanie a zrazu len chrapot a plač, Tomi sedel dezorientovaný na postielke, celý od krvi, zamazal si celú tvár, čelo, uši, všetko, celá postielka od krvi, z nosa mu tieklo prúdom, ešteže sa zobudil a nezadusil krvou. Ja fakt neviem, toto už je asi na doktora, veď toto neni 1 krát.. ☹ 😢 😖

mrenka
6. aug 2007

cat a nebuchol sa v postielke?stava sa inak,ze niekto je taky citlivy a pusta sami krvicka,ale vsak poved to dokimu radsej...

mrenka
6. aug 2007

sami= sa mu 😒

cat
autor
6. aug 2007

nie nebuchol..ani inokedy keď sa mu to stalo nebol dôvod úraz..fakt už neviem čo má toto znamenať 😒

mrenka
6. aug 2007

tak sa pre istotu spytaj,aby si bola kludna...

cat
autor
6. aug 2007

veru aj pojdeme dokimu lebo sa po včerajšku ešte trasiem, celú noc som bola hore..
Mrenka, dojdete v stredu na stretko s Lili?

mrenka
6. aug 2007

cat,vsak mu zavolaj,co ti povie...
uvidim co so stretkom,dam este vediet,mangelos ma nejake vybavovanie,tak mozno dofrcime 😵

cat
autor
6. aug 2007

ok 🙂 tak dúfam že to vyjde 😉

megg
6. aug 2007

mamusi, dojditeeeee! bude super zase vas vidiet 😉
Cat, tak dufam, ze to nie je nic vazne. Mozno je to z tepla 😖

mrenka
6. aug 2007

cat tak ako ste dopadli?

mamci neviem este na 100%.. 😒 a co ten vikend,pridete? 😵

sweetberry
6. aug 2007

ajoooooooooooooooooj

mrenka
6. aug 2007

ahoj,sweetberry napis nieco o sebe,ako ti uz minule pisala babulka,lebo sa tazko debati...

sweetberry
6. aug 2007

a co by si rada vedela???som maminka 4 rocnej princeznej a tuzime po babatku ale nedari sa nam
robotkujem uanvena z parce chodim a taaag vsak sa opytaj🙂

mrenka
6. aug 2007

no vidis aka si ukecana 😀

megg
6. aug 2007

no mozno v sobotu by sme aj dosli 🙂 Len este to musime upresnit s mangelosovym programom 🙂

My sme si dnes mocili nohy na Kuchajde...jaaj paradne bolo

megg
6. aug 2007

inak tie tricka co si mi poslala su velmi pekny napad, zeby sme si to dali urobit na dovcu? 😀

sweetberry
6. aug 2007

vsak sa pytaj🙂

mrenka
6. aug 2007

dooojdite,vsak ma byt pekne pocko,mangel nech zoberie aj plavky a sup do zelenej vody 😀
inak taka som nasr...nedosli mi money od 2 bab z mmb 😠

no tie tricka su supi,ze?

babulka
6. aug 2007

Cat, fuha, ja by som bola dost vystrasena, kebyze najdem matika od krvi 😢 Ale inac ja som bola odmalicka taky krvacajuci nos, este na zakladke sa mi obcas z nicoho nic spustila krv z nosa, parkarat som prisla neskoro na vyucko, co som rano nesla zastavit krv - a potom to vysvetluj sudruzke ucitelnici, ze mi tiekla krv z nosa (haha). Ale nic to nebolo, vyrastla som z toho a bez nasledkov (si myslim 😉 ). Aj Tomi bude urcite v poriadku, neboj.

Pisala som dnes kattum, ze v stredu od 16tej, tak plati, OK? My dofrcime isto iste, hned po robote, teda ak sa nic neudeje.