Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

zuz11
24. aug 2007

no som spat, som bola upiect kolacik 😀 a mala ma dnes spaci den 🤐

cat
autor
24. aug 2007

jej vcera bolo Filipa? To mi nejak ušlo, asi tie nervy. Tak všetko naj 😎
Tuším sú všetci na dovolenkách 😲 taká sweetienka napríklad tu už riadne dlho nebola..
Babulka, kedy sa sťahujete? Nedelu síce do Petržky nejdeme, až v týždni...

sue
24. aug 2007

Blahoželáme všetkým oslávencom. Cat, tak bojujte... držím palčeky... ale Tom je nezmar 😵

mrenka
24. aug 2007

dodatocne vsetko naj filipkom🙂

sue,blahozelame k chlapcekovi 😵 😵 😵

cat,vidis,mate to za sebou 😉 auticko bolo dobre bolestne?? 😀

verulka
25. aug 2007

Cafte, vsetkym oslavencom dodatone vsetko naj.
Cat, no super, ze to mate za sebou, snad uz bude len lepsie 😉
S tym davanim dietata do skolky je to velmi individualne. Na 1stranu je to fajn- starsie dieta sa v kolke vyrazne lepsie "vyzije" ako doma s mamou a miminkom a maylsim, ze tie horoby nenastupuju hned , skor az v zime (ak vobec) a snilko neboj, deti nevracaju 😉
Sue tiez gratulujem k chalanovi, no ak sispominam, ty si to vravela od zaciatku.
Ja som opat bezdetna, ale uz makam a teraz renovujeme kuch. linku, takze si asi moc neoddychnem 😝
Uzite si krasny vikendik

babulka
25. aug 2007

Cat, super, uz to mate za sebou 🙂 Tomi je statocny chlapcek. Uz bude len dobre.
Stahovat by sme sa mali v tyzdni od 3. septembra, chcem este vymalovat dve izby, dat spravit satnikovu skrinu... Tak snad a uz nic neposerka, a od septembra byvame 😀 Aj ked nechcem este nic zakriknut, ved ta nasa story s bytom je uz na roman. Ale uz sa prevelmi tesim.
Vidis, Tilly, co vsetko sa oplati vybavit v Samorine a nie v BA? Myslim nakupit napr. farby a tak.

Este kym sme v BA, tak by sme mohli stihnut jedno stretko, hm? Ilko hlasil na buduci tyzden bez dazda, tak by sme mohli jednu Medicku zbuchat, co vy na to? V stredu je volny den, tak co takto STREDA, 29. AUGUST, od cca 16,00, MEDICKA (resp. SJK)?

cat
autor
25. aug 2007

Ja stredu moožem, viem že aj boska može ale ešte sa s ňou spojím 😉 No ale už by sme sa mohli zísť aj vo väčšom počte čo vy nato?? Mrenka, megg, sylvie...atď

Sue, tak predsa čakáš chlapčeka? Gratulujem, vitaj aj ty v klube pinďúrov 😀

cat
autor
25. aug 2007

a ešte som xcela :ja sa hlásim do už dávnejšie spomínaného "klubu humusáčiek", lebo nemám na DFN na Kramároch jediné zlé slovo. To s čím sme sa stretli boli ochota, profesionalita a viac než dobrý prístup k deťom. Komu sa nepáči, nech si ide dať decko liečiť do 5 hviezdičkového hotela, ale to by som asi mala napísať do inej témy 😀

sue
25. aug 2007

Ahojte 🙂
Ďakujeme za blahoželania k pindíkovi 😀 (a áno, ja som to tušila takmer od prvého dňa...)
A aj my by sme sa pridali k stretku a v stredu veľmi radi 😵

babulka
25. aug 2007

Tak super, na stretko sa tesime 🙂 Snad uz posledny krat ako Bratsilavcania 🙂
Cat, vitaj v klube 😀 No nehovor, ze ti tam nebolo na zvracanie z toho prostredia??? Ani na nove linoleum nemaju, kto sa tam ma na to pozerat??? A tie sestricky a doktori? Ako za hlbokeho komousa??? 😀 😀 😀
Tesi ma, ze nie som sama (a teda este s Barunkou), kto vie na prvom mieste ocenit profesionalitu a pristuúp k detom. To je to podstatne, co tam naozaj nechyba.

barunka
25. aug 2007

cat, tak vitaj u nás v klube. ja som bola tiež už skritizovaná za to, čo som o kramároch napísala (áno, týmto priznávam, že doma nemáme ani elektrinu, ani vodu a vaňu už vôbec nie a simonku kúpeme každý večer v studni spolu so psom, veď predsa bývame na dedine...) Ale nedám na ne dopustiť a o pár mesiacov sa tam chystáme znova... Lekári sú perfektní, milí... A kto kritizuje kramáre, nech sa ide mrknúť do Galanty. Potom názor zmení...

sue, gratulujem k chlapčekovi, Martinkovi.

a ostatným oslávencom tiež gratulujeme (Paťkovi už nie, tomu sme boli včera osobne a on sa viac ako z darčekov tešil zo "špongibobovej torty")

megg
25. aug 2007

ahojte mamusky, hlasime sa z dovci na orave 🙂 Na stretko neprideme, ak bude tento tyzden. Snad ten dalsi budeme v BA. Ale straaasne radi by sme vas videli.

Jeej Babul, tak vy sa uz stahujete? To je radostiii! viem si predstavit 😉
😉

sylvie
25. aug 2007

ahojte,
my na stretko bohuzial neprideme.. v stredu budem mat konecne manzela doma, tak si ho chcem uzit.. navyse asi pojdeme do rakuska..

cat, teda ste si vytrpeli.. ale hlavne, ze to mate uz uspesne za sebou..

barunka, s galantskou nemocnicou suhlasim s tebou.. uz len zvonka vyzera otrasne a zvnutra ani nehovorim..

sue, no vidis, ze je to predsa chlapcek, ako ti prvy krat povedali.. gratulujem.. 🙂

babulka, tisko zavidim stahovanie.. 😉 aj ja uz by som najradsej vypadla z tej preludnenej devinskej..

babulka
26. aug 2007

Baby, este nezavidte stahovanie, az ked budeme naozaj stahovat (teda stahovacie auto zaparkovane pred domom, najlepsie uz tym novym 🙂 ) Ja po tych skusenostiach uz radsej velmi opatrne prejavujem radost 😖

sylvie
26. aug 2007

babulka, ok, tak nezavidim.. 😉
a chapem ta, ja som na tom podobne.. uz som sa tolkokrat sklamala (co sa byvania tyka), ze uz radsej vsetko beriem s rezervou a budem to povazovat za iste a tesit sa az ked sa tam realne nastahujem..

megg
26. aug 2007

sylvie, babulka, ved to. Ja si hovorim tiez, ze ked sa nastahujem, tak uverim 😅

megg
26. aug 2007

baruuun, kraaasny clanocek 🙂) Juj dievca, ty mas talent 😉

babulka
26. aug 2007

Megg, kde, aj ja sceeeeem citat 🙂

babulka
26. aug 2007

Megg, nasla, precitala - Barunka, klobuk dole.

tilly
26. aug 2007

aj ja chcem čítať 😲

babulka, tak kedy prídeš na návštevu? 😀

ena
26. aug 2007
cat
autor
26. aug 2007

barunka, krásny článok 🙂 teda Simi musí byť výmyselnica, či to všetky baby sú také? Myslím s tým oblečením 😀 lebo mojmu lotrovi je lautr jedno čo na neho natiahnem a čo mu obujem, preto sa tak divím 😀 😀

Tak stredu zatial : babulka, sue, boska, ja, KTO SA EŠTE PRIDÁ?? /ena, verulka, mrenka, tilly...hm?/

zuz11
26. aug 2007

mozno aj my ale neslubujeme na sto pro.... a kde to vlastne ma byt? 😉

sylvie
26. aug 2007

barunka, dobry clanok.. to si fakt vybera co si oblecie a obuje? nejak skoro, nie? 😉 ericko ani netusi co ma na sebe.. 😉
a mala by si napisat celu knihu o simke.. 😉

kattum
26. aug 2007

teda Barunka, klobuk dole, aj slza mi na konci vyhrkla. Prajem ti,a by si vyhrala v tej sutazi "Fejton rodinka"

Na stretku na nas myslite, my budeme tu doma v zaprdenom Brne (ale nie je to az take zle)

verulka
26. aug 2007

batunka, je to velmi pekne, snad nieco vyhras 😉
baby, ja stretko este neviem, lebo som bezdetna a ak bude muzik doma, pojdeme na biky.

ena
26. aug 2007

cat: my zatial nevieme ako so stretkom..

barunka
26. aug 2007

ahojte.
baby ďakujem za pochvalu, teším sa, že sa vám to páči... No Simi si teda poriadne vyberá, čo si oblečie, ráno vždy len zahlásim, že ideme vymeniť plienočku a obliecť sa a kým ja vyleziem z postele, tak ona už príde v jednej ruke s plienkou a v druhej má šaty čo si oblieka 🙂 Len ju musím usmerňovať, lebo ona si je schopná obliecť "cicuškové" tepláky aj keď je vonku 30 stupňov. Tak už máme mačky pomaly na každom oblečení 🙂 A čo najviac strakaté šaty, tým lepšie, má svoje obľúbené kusy, tie my strha aj zo sušiaka, keď ich operiem. Ale tomuto nechcel veriť nikto, kým nevidel na vlastné oči. Aj moja mama skoro odpadla, keď prvýkrát videla, ako sa Simi oblieka 🙂 No čo narobím, aspoň je to bez kriku.

Inak ja by som tiež prišla na stretko, ale môj chlap bude omietať a do 15-tej asi neskončia, aby sme do 16-tej stihli prísť. Ale možno sa posnaží, lebo dnes som mu vyčistila žalúdok... 😀 😀

babulka
26. aug 2007

Tilly, ked sa nastahujeme, este kym zacne Matik chodit naplno do jasliciek, urcite sa ohlasime, uz sa velmi tesim. Hlavne na to, ze vypadnem z Petrzalky, ze vyapdnem z tohto stereotypu, stale tie iste panelaky, nech idem kamkolvek 😝 Ja viem, v Luznej to zas budu stale tie iste domy po case, ale aj tak sa tesim 🙂 A Samorin bude nase nakupne miesto, je to za rohom, mate tam vsetko. Ozaj, je tam fitko? Ake? Maju web-stranku?

tilly
26. aug 2007

fitko je, je ich tu niekoľko, a vo všetkých je nejaký maniak, ktorý robí cvičebné a stravovacie plány... len aerobic je teraz len v dvoch fitkách, doteraz bol len v jednom a to sa nedalo... vlastne na tej veternej je ten nový aerobic...

v stredu je ten sviatok? to by mal náš tatinko pracovať, tak by sme možno prišli, ale neslubujeme