Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

verulka
30. jan 2009

cat, tak ja mam podobne:
rano tmavy chleba s redkvo, desiata kalerab, obed- na 90% kuracie maso orestovane a kopa zeleniny, olovrant mam jogurt a na veceru som mala rajciny a mozzarelu..takze som motivovana, ze to pojde dole 😀 dokonca aj vcera na obede v pizzerke som vydrzala a ni som neochutnala...ja sebe navarim raz dva, ronovi varim na viac dni a zvysku varim bud vecer alebo ked dojde ajka zo skoly, ona sa s nim pohra a ja frisko navarim 😉
kattum, super sa tesim, my ideme lyzovat od 14.2.-21.2.,takze ta stihnem 😉
pre mna je uuplny zaklad chudnutie zvladnut varit normalne zvysku rodiny a neslintat a to je len o nastaveni hlavy..co sa mi snad tentokrat podarilo a vydrzim...i ked cvicit kazdy den nehrozi, to by som bola ako matoha...pekne chodim 2x tyzdenne a zatim to musi stacit, viac sa neda...na jar pridam bike a v lete uz budem ako cat na fotke 😀 😎

sweetienka
30. jan 2009

babulky teeeeda každej, ktorá chcete schudnúť, držím palce, ja by som tiež chcela začať cvičiť, ale akosi nestíham....teda nieže by som ja chcela chudnúť, skôr spevniť a presne ako cat písala, že ju prestala bolieť hlava a chrbát, tak to by som potrebovala aj ja. v podstate od augusta som brala lieky na tú štítnu žľazu, teraz mám mesiac prestávku a taaak dobre sa cítim, dúfam, že aj kontrolné výsledky budú ok, lebo odkedy som brala tie lieky, tak som sa necítila moc dobre, ale vraj pomohli, tak uvidíme.
cat, tá fotka je super, vôbec nevyzeráš, že by si potrebovala chudnúť, kočka si 😵

cat
autor
30. jan 2009

jej ahoj sweetie, dik🙂
kattum, mne obdiv nepatri, mne pomahaju nasi s deckami, uplne sa nasli v ulohe babky a dedka 😎
Na stretnutie sa uz tesim🙂

babulka
30. jan 2009

Ach jaj, kebyze ja mam niekho, kto mi s Matikom takto pomoze...Nie ze by som s astazovala, Matik je zlaty, samostatny, ale vypnut obcas treba 😔 Ja som v jednom kolotoci, mam pocit, ze na nic nemam cas, nie to este na chudnutie, o cviceni ani nehovorim, ani si neviem predstavit, ze by som chodila ako Cat niekde pravidelne do nejakeho studia na niekolko hodin...staci ten Vacushape po robote, to je pol hodina, to sa da a mam to za rohom. Z Luznej sa uz nedostanem nikde. Chcela som ten Samorin, Tilly, nemas nejaky rozvrh v tej Olympii? Predsa len je to blizsie ako trepat sa vecer spat do BA.

aktak
30. jan 2009

sikovne ste ako vam to ide s tym chudnutim 😉
ja by som potrebovala sa spevnit, ledva ich nosim, a k tomu mi moja mama stale vyvolava co som jedla a co idem jest a kolko som zjedla lebo ze hrozne vyzeram ako anorekticka, ze vsetky babky to hovoria, no na to sa ja mozem zvysoka vys... 🙄
aj ja sa tesim na leto na korcule na kupanie to bude supeeeer 😎

cat
autor
30. jan 2009

preboha akych niekolko hodin? Chodievam 2x do tyzdna a z domu som prec ani nie 2 hodiny,kedze to mam za rohom, navyse v case ked obe moje deti uz spia, takze ich nikomu nezavesim na krk stylom starajte sa, ja odchadzam.
Aktak, ako ste na tom s otacanim,uz sa zadarilo Adelke aj samej? u nas iba z bruska na chrbatik zatial. Doktorka mi ju kazala davat viac na styri,nech sa snazi mala.

kattum
30. jan 2009

Kati, ved to zatial staci, nie? Z bruska na chrbatik. Sikulka je to. Bud rada za tieto pokojne chvilky...
Kati, kde mas malu cely den? V kosi? V postielke? Ohradke? Co manduca, ako sa ti to paci a Simonke?
Ja sa len na chvilku zahladim mimo a Risko je v pracke, alebo montuje radiatorove halvice, alebo si to masiruje kym nema, ak nahodou necham pootvorene dvere. Najnovsie opakuje po Brunkovi, ak krici on, krasne to zopakuje. Mame doma veselo. Nastastie su chvilky, ked sa zabavi v ohradke, ale vela tam veru nie je. Dnes sme zase piekli, pride kamoska. Ale ja si nedam, fakt!

cat
autor
30. jan 2009

Katik, Simi bud spi v kociku v hale ako teraz, alebo v obyvacke v kosi, alebo ju nosim, ci uz na rukach alebo odvcera uz aj v manduke. Ked Tomi velmi krici popri hrach, vezmem ju hore do spalne do postielky, uspim, zapnem monitor dychu aj vysielacku aby som ju dole pocula..A manduca-je to fajn, ruky mam volne a aspon mozem nieco spravit ked sa madam nosi🙂 Zatial si len zvyka ale paci sa jej to.
Jaj, no mas to vesele teraz ked uz sa Risko dostane kam chce aj sam.. 😀 mna to este len caka. Ale tesim sa, hlavne ked sa uz spolu zahraju..si este pockam.

sranda
30. jan 2009

taaaak babyyy, dnes mame dole presne 3 kg a to nechudnem od 7. januara.....
verul, nove udaje poslem v pondelok nech este cez vikend nieco uhram 😉 , bude to tazke, lebo sme pozvaní na obed do Viedne, tak musim trochu improvizovat, bude to tazke, ale uz som sa dala na boj, pre mna kruty, tak to musim ukecat. Idem vas pocitat, dlho som tu nebola co noveho......

geegee
30. jan 2009

cat, aj ja mam od pondelka manducu...uz sme boli s nou aj von parkrat a Tomino je spokojny, aj Matusko 🙂

sranda
30. jan 2009

no kattum, fotky z dovči na Vysočine sú prekrásne, takí ste tam všetci spokojní a to prostredie ako z rozpravky....naozaj tam muselo byt fantasticky.
cat, kde najdem tu zazracnu foto na webcommunity?
babul, bud rada, ze si v jedno kolotoci, na zadku by ta nebavilo chlochnit, takto si v skoku-behu-smyku.
mercy, ako sa citis, pomohli ti na pohotovosti?

verulka
30. jan 2009

sranda super 😉
cat, to kedy chodis, ze ti deti spia?
ja chodim vzdy o 5- pol6, lebo sa musim vratit, kym pojde ron spat..okrem toho, ja by som potrebovala chodit bud o 5tej rano alebo o pol10vecer 😅 inak je to o hubu..aj tieto 2x mi duro ltt dojde z roboty. cez vikend nemam to srdce, lebo to je jediny cas, co sme fakt spolu a podnikame same zaujimave veci- a to je mi prednejsie 😵
no mne Ron absolutne odinoroval plazenie a 4nozkovanie..uz som skusila vsetko 🙄 takze neriesim, postavi sa a presuva sa po 2- popri nabytku, za ruky.
cat, takze manduca je doma? super, uvidis, ked budes nosit na chrbte, to uz spravis uplne vsetko 😉

sranda
30. jan 2009

verul, jupiii dakujem 🙂 .

babulka
30. jan 2009

baby, tak toto vazne, ale naozaj vazne nikdy nepochopim........ako moze byt niekto taky sprosty 😲
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

aktak
30. jan 2009

kattum peknucke fotky, Risko uz dobieha Brunka pomaly 🙂
cat ano uz sa rozbehla, otoca sa jednym supom na brusko, ale naspet nie lebo enznasa ked si buchne hlavku 😅 a uz sa aj dviha na kolienka a snazi odrazat, takze som v strehu cely cas

cat
autor
30. jan 2009

v poslednom case je tu stupidnych tem a prispievateliek az az, vid vcera vecer uz zamknuta tema o smrti dietata a postoji matky 😝
Idem, uz je chory aj Tomi, kasle rovnako ako Simonka, to sa dalo cakat ze to schyta aj on.
Ena- najblizsie dni tu nebudem, takze trosku dopredu Filipovi vsetko najlepsie k 3. narodkam 😉 😎

aktak
30. jan 2009

cat my zas soplime, v noci je to najlepsie 🙄 nech ste rychlo fit, aj ostatne chorucke deticky 😉

sweetienka
31. jan 2009

Eni, aj my sa pripájame k blahoželaniu, všetko naj naj Filipkovi k 3.narodeninkám 🙂
a fešáci sú chalani ostrihaní 😉 peknú oslavu

verulka
31. jan 2009

Eni, filipovi vsetko naj k narodkam 😵
babulky, ja necitam vobec ziadne temy, okrem apr mojich..proste nemam cas a ani chut..no a cakam IP s mierami 😎
cat, nech tom rychlo vyzdravie...uz by to chcelo peticiu ,aby prisla jar 😀

tilly
31. jan 2009

eni, vsetko naaaj

veruli, super nápad, aj ja by som už prijala jar

janula203
31. jan 2009

ahojte dievcata, ja velmi nepisem, ja len citam 😀
ale co s achudnutia tyka...aktak som na tom ako ty....som chuducka, a musela som si veru kupit nohavice nove, bo aby mi nespadli.....a ak som aj chcela pribrat, tak sa mi podarilo iba ak som otehotnela 😀
Tak si uz manzelik zo mna srandu robi, ze ak chcem tak velmo pribrat, ze sa moze o to postarat, vtipalek 😀
A cvicenie, jojda, velmi by som aj ja chcela, chodila som na jogu....ale bola som taka leniva, vydrzala som dva mesiace, a to len preto, ze boli zaplatene, potom som uz prestala.....nechcelo sa miiiiiiiiiiiiiii 😅

sue
1. feb 2009

Ahojte 😵
Eni, tiež sa pripájame k narodkám 😵 😵 😵
Neviete čo je s Barunkou?

kattum
1. feb 2009

Enam prajem Filipovi vsetko naj k dnesnym 3.narodeninam! V Brne krasne snezi, uz sa tesim na poobednu prechadzku.
Janula, dlho si sa neozvala, deticky mas krasne a vidno ze miluju vodu!

mixka
1. feb 2009

barunka sa prestahovala a nema doma net

certica
1. feb 2009

filipkovi ku krasnym 3 rockom vsetko NAJ, vela zabavy a malo starosti a ena, tebe tiez tak nejak podobne 😀 , tusim aj ty si februarova teraz niekedy, ci..?

mixka a co snilko? tiez sa tu uz dllho neukazuje...

aktak
1. feb 2009

Filipovi pekne narodeninky prajeme 😵

mixka
1. feb 2009

certica, o snilkovi neviem veru...

janula203
1. feb 2009

Kattum, veru neozvala..teraz riesim kus domcek...tak len pozeram stranky o byvani...a som v stave, neviem co chcem, chichi

babulka
1. feb 2009

Eni, Filipovi vsetko naaaj 😵

Tak ja hlasim "uraven vady padajet" - kukla som do svojho debilnika, ked som si zapisala udaje presne zmerane metrom a odvazene na nasej vahe (predtym som to robila u nasich a vselijako, tak to uz ani nepocitam). Takze
od 5. 1. kedy som zacale realne chudnut som sa pohla nasleodvne:
5.1. - 72,5 kg - 1.2. 70,4 kg
Obvody: boky 107 cm - 105 cm
pas 84 cm - 79 cm
stehnisko 64 cm - 60 cm
Neviem, ako to koresponduje s udajmi v tabulke, co som pisala medzi svatkami, ale takto to bolo a je. Sa tesiiiiiiiiiiiim aj preto, ze na chudnutie nemam idealne podmienky, ale ide to 😀

kattum
1. feb 2009

Babulka, super, to je velmi slusne za mesiac! Co robi tvoj ekzem, uz zistili nieco viac? Mama ma potesila, chodi teraz na vacushape ona a ze kupila aj druhu permanentku pre mna, vraj bola za polovicu, tesim sa, ked pridem o mesiac budem zase chodit kazdy den.