Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

geegee
5. feb 2009

baby, keby ste nahodou vedeli o podnajme v starom meste alebo v ruzinove do 450eur, dajte mi vediet prosiiim. Je to pre brata, tam kde byva teraz, mu nedovolia dotiahnut inernet 😠

sranda
5. feb 2009

album som zlikvidovala, ved trapka som z leta fotky tam boli, musim aktualizovat. vacsinu mam s krstnym synom aj tuto v pase, tak si musim vecer nad to sadnut.

sue
5. feb 2009

Tilly, ako samoživiteľ rodiny si také čosi really nemôžem dovoliť tak nedes 😀 😀 😀 😀 a neprovokuj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte stále som s tou dovčou veľkýýý optimista 😀 😀 😀 😀 😀 nároky nemám veľmi veľké, chcem len čisto, ticho...aspoň zčasti, možnosť výletov - t.j. prenajatia auta, hotel nemusí byť vôbec žiadny luxus a nechcem all inclusive, len pol penziu, aj tak viac nezjem...
Aktak, to je krásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cat
autor
5. feb 2009

jaj, ja som to az teraz zbadala,ze co si oblecies na Valentina? 😀 celkom "vhodna" reklama na stranke matiek,ktore s malymi deckami nemaju od boha co robit len zhanat cipkovane neglize... Nuz, ja ako vzdy, teplaky a vecne ogrcane tricko. A ked vidim tie srdiecka v obchodoch,negrca uz len Simi ale ma vo mne konkurenciu 😝 😀

sue
5. feb 2009

Cat, keby bol problem s casom... ale sunky visiace cez cipku 😝 😝 😝 😝 😝 Btw ja Valentina neuznavam a nikdy som ho neuznavala,...

verulka
5. feb 2009

ja mam skvely plan na valentina 😀 cestujeme na lyzovacku, takze vecer budeme sediet partia dospelych a vsetci sa budu napchavat dobrotami a popijat vino...len ja budem pit zeleny caj a chrmat nejaku super zeleninku 😅
cat, aj ja grcam kade chodim 😉 my dodrziavame zasadu- na valentina ziadny sex 😎 😀 😝

cat
autor
5. feb 2009

sue, ty a sunky? kde,prosiiim ta 😉
verulka,tak to my mame valentina uz peknych par mesiacov 😀 ako v tom vtipe,"ze niekto sexuje kazdy den..a ja ked sa mi chce, napr. minuly rok sa mi vobec nechcelo" 😀 ale nie, prcu si robim..
Ale lyzovacku by som brala, aj ked nemam zimu rada. Vlastne aj z lyzovacky sa mi najviac vzdy pacil bufet pod svahom a rum s cajom, pardon, caj s rumom 😀 😀

verulka
5. feb 2009

noo v tomto smere som ja spokojna a moj muz tiez 😅 na lyzovacku sa vcelku tesim, iked toho roku ma caka len vecerne lyzovanie, ale zase zakazdym bez deti 😎 cez den bude s nimi muz a ja len s Ronom a potom vecer je moooj..ja som fanatik, ja lyzujem v podstate bezprestavky, aby som nestracala cas, kym mi plati listok 😀

cat
autor
5. feb 2009

ale ved to je super, ak ta to lyzovanie tak bavi 😉 Ja som zas fanatik do plavania, mna cez leto nie je mozne dostat z vody..sa uz neviem dockat leta..slnka..sena ..a Zlatych pieskov 😀

certica
5. feb 2009

verul a kam idete? ja som taka ista, ani na zachod, ked mi treba, nejdem, ak uz mam turniket kupeny. nie ze by som setrila prachy (to mi nikdy neslo), ale chce vytazit max. jazd za dany cas 😀

verulka
5. feb 2009

cat, ja skor rusoviec a drazdika a biku 😎
certi do tatier..opat..tam to uz pozname a nechcem teraz nic vymyslat, kvoli krpcovi...jasne, vyuzit co sa da 😀

aktak
5. feb 2009

verul dobre to mate podelene 😀 ja som lyziar fanatik ale len za priazdnivych podmienok, cize len do max -4°C a ziadne nebeske smrste ze ma ide odfuknut 😎
sue 😵

kattum
6. feb 2009

Jeeej, vy ste toho popisali! U nas dovolenka akurat tak Sumava. K moru pojdeme tak za 2 roky, mozno za rok. Na lyzovacku sme sa snazili staihnut i babku a dedka, nech z toho i nieco mame, ale tento rok to nevyjde. Tak aspon pojdeme len na take jednodnove vyleta na bezky, tu v okoli Brna sa da, svokra postrazi.
Aktak, pozerala som fotky Adamka a Adelky, su rozkosni a tak sa podobaju!
Verulka, ako to riesite s dopravou, mate velke auto, ci cestuejte s 2 autami?

verulka
6. feb 2009

kattum mame opel zafira a roof box velky ako postel (a to vobec neprehanam ) 😀

sranda
6. feb 2009

baby ten valentinsky banner mi lezie na nervy, a vôbec, je to nevkusne aby tu vyskakovali kadejaké načochrane pipiny. To čo je za nápad umiestniť to sem, no nechutneeee.

cat
autor
6. feb 2009

..sa nam to snazi vnutit predstavu,ze by sme sa mali 14.2. obliect ako nejake štetky 3.cenovej skupiny 😝
Nie, dakujem,neprosim 😔 Ja zostavam pri bombardakoch ako Bridget Jones 😀

cat
autor
6. feb 2009

sandri,Petka je strasne krasna🙂 to je uzasna kombinacia, hnede oci a blond vlasky 🙂 Luboš už má pušku? 😀

sranda
6. feb 2009

joj dakujem kati, to Robčo bude potrebovať delobuch pri Vašej kočande. Vyzerá to, že simonka bude shnedá. A maš pravdu naši chlapi budú ťažko znášať prvých nápadníkov, ale to bude tak cca o 20 rokov take vážne. V skoršom veku je uši vykrútim. Inak Petre v lete slnko tak vytiahne vlasy na blondinu a teraz je bledohneda. Ako ide tetka dietka? Ja mam dnes hroznu krizu, sa musim drzat na uzde, tak hrozny hlad som uz davno nepocitovala. Valentina nemam rada, taky konzum.... a ta bridget jones som sa 😀 😀 😀 😀 .

cat
autor
6. feb 2009

no dietka..ani neviem,ci je spravne slovo, stale jem ako kojenec po 3-4h pravidelne, dnes som si spravila rybu len tak na cibulke, k tomu zeleninu a ladovy salat..este teraz mam dost. A vecer fachcim cvicit,normalne sa tesim.
Ale aj ja som mala minule krizu, dala som si cokoladu, uplne bez vycitiek,ze no a co, ved aj prehresky musia byt 😉
Joj idem, Simi sa uz budi.papa a pekny weekend 😎

babulka
6. feb 2009

Sranda, ja som to spomenula uz na predchadzajucej strane, ze som sa az zlakla, ze co to tu vyskocilo na mna 😀 Kati, ja mam nahodou peknucke bombardaky z Victoria´s Secret, teda na prvy pohlad bombardaky, ale inac cecene sortkove nohavicky 😵 takze aj Valentin to isti. Inac aj na Facebooku mi to vyskocilo, ze "nesklamte ho na Valentina"...Saxana, ci co... tak ten sa im vydaril. Som tak rozmyslala, ze ci su skutocne baby, ktore si specialne na Valentina kupia sexi pradelko len aby sa prave na Valentina mohli vrtiet pred svojim chlapom..........ja mam tiez par peknych kuskov, ale ze by som ich tahala zo skrine, lebo sa to na Valentina patri........Ale inac mozem z fleku vymenovat par nickov tu, ktorym je tato reklama sita na telo. A ani nemsuime chodit daleko do inych tem 😀 😀 😀

verulka
6. feb 2009

sranda, ze o 20r 😀 😀 😀 😀 moja ajka ma za sebou uz 3r vazny vztah 😀 ale vazne, hold treba do 10tich rokoch vtlacit do gebule co najviac a potom sa modlit a spoliehat sa, ze tam nieco ostalo...ja som minule rozoberala opijanie sa deti a pod 😝 nase rozhovory to uz je fakt brutal..ale dufam, ze mi aj vdaka tomu bude hovorit pravdu 😉
babulky, dnes ma trenerka zvazila 😉 mam 3,6kg dole od 22,1,- odvtedy chodim pravidelne cvicit a aj sa dobre stravujem...
ja som mala krizu vcera, ale odniesla si to len kava- miesto 2 boli 3 😉

verulka
7. feb 2009

cat, inak vies na com Ron fici? normalne mam v mobile Ja tak rad trsam, trsam 😀 vzdy si spomeniem na teba, teda havne na toma, ked na tom fical 😀

cat
autor
7. feb 2009

jezis verulka fakt? 😀 😀 hehe,podareny Ronusik..
gratulujem k paradnemu ubytku na vahe 😉 vidis, my to dokazeme🙂 mne vcera navazili 60,9 kg, teda uz idem lamat 60tku, ked sa mi to podari, bude oslava 😵

verulka
7. feb 2009

jaaaj cat, ticha zavist...ja chcem aspon 65tku zlomit...

pindula
7. feb 2009

bryyy vecer stvory.... 🙂

Sandri, kedy si prides po Minnie? 😉
v stredu ideme do nedele na dovcu...tak potom by si mohla, hmmm? 🙂

a congrats chudnucim, ze uz chudnu 🙂 ...mne sa tiez celkom dari....ale obcas zrhesim s prepacenim zozerem aj taku krupicovu kasu 😝 ...ale kazdy vecer cvicim, takze aspon tak si cistim svedomie 😉 ...ale verim, ze do maja-juna som ako prutik, uz teraz su mi gate 38 velke 😀 ....este aby mi boli velke aj vrchy 38 a budem spokojna 🙂

babulka
7. feb 2009

Tak aj ja sa pridavam k verejne a nahlas zavidiacim, ze 60 kg.....aaaaaaaaaaaaaaaaach ☹ Ja tak 70. Som sa dnes vazila a merala, som si poedala, ze sa budem kazdu sobotu, nech mam prehlad, tak hoci mam mrchu, cize toereticky som cakala, ze budem mat nieco naviac oproti minulemu vazeniu, tak som mala 70,1, takze snad buduci tyzden tam bude cislo zacinajuce 6tkou 😉 Najviac som prekvapena, ze pas som dala za mesiac 7 cm, z povodnych 84 na 77.

cat
autor
7. feb 2009

hm babulka, aktualne mame 2 veci rovnake, mrchu a 77 v pase. Mala som 82. Budem rada, ak to este pojde dole, aj spodne brucho.. ide to pomaly,ale tak..to je jedina cesta ak si to chceme aj udrzat.. ja uz mam vymyslene ake plavky si kupim 😵 to budem mat za odmenu 😎

cat
autor
7. feb 2009

neviete, so striami sa neda nic robit,alebo existuje aj nejaky ucinny krem?

pindula
7. feb 2009

Kati, na strie ZIADNY krem nepomoze ☹ ... laser ti moze zjemnit, ale nikdy odstranit....strie skratka ostanu 😖

cat
autor
7. feb 2009

a..tak co, prdiet na ne z vysky 😝 😀