Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
1. okt 2007

megg, krasne zabery 🙂 a ako zvladol Oli cestu lietadlom? tohto sa ja bojim najviac..

sweetienka
1. okt 2007

megg, krasne fotky, ako z katalogu, no muselo Vam byt perfektne 🙂

megg
1. okt 2007

Cat, dakujem. Cestou tam pistal pri vzlietani a let sa cely prehral, presantil. Cely cas som ho mala na kolenach, ale on sa vie zabavit hocicim. A ked sme pristavali tu v ba, tak cely let spal (spal na sedadlach, bolo volne) a pri pristavani trochu zakvical a bolo. Takze uplne v pohode. Ale musim podotknut ze zabralo 100% kojenie pocas vzletu aj doletu 😀

megg
1. okt 2007

Cat a este jedna vec, vobec sa netreba bat. Ja som sa bala dost, ale naozaj zbytocne, lebo Oli sa s tym vstkym dokazal rychlo vysporiadat. Aj tam sa zzil, ako keby sme tam byvali od narodenia 🙂 Aj strava, podnebie, ludia...reagoval uplne super, zo vsetkych bol vyteseni, kazdemu maval, zabaval sa aj sam, v pohode som sa opalovala, citala si a on bol v klidku. A tiez som sa bala, ze ako to tam budeme. Bolo tam strasne vela deti a animacne programy, sice v nemcine, francuzstine ale aj rustine (kazdy vecer pustali na platne v kine vonku No pockaj zajac, tak podivana aj pre nas dospelakov 🙂) tych tam tusim sedelo vtedy viac ako deti 😀 xixi
A je super ked vidis ako sa deti roznej narodnosti spolu super dorozumeju, zahraju 😀

cat
autor
1. okt 2007

no tak to ano.. 🙂 a kde presne ste boli? Ja som bola v Hurghade a tam bolo dost spinavo 😖 /mimo hotela/..ale more krasne, tie farebne rybky,juuj..

verulka
1. okt 2007

megg, normalne zavidim 😀 krasne fotky 🙂

megg
1. okt 2007

Tak my sme boli tentokrat prvy raz v Hurgade, boli sme v rezorte Sunrise Makadi Royal. Predtym sme boli dva krat v Sharm El Sheikhu a myslim si, ze ten je omnoho krajsi aj co sa tyka ryb a mora, koralov. Ale my ssme fakt mimo hotela neboli...v hoteli sme mali komplet vsetko a nechcelo sa nam s malym sa niekam trganat (hlavne pri sposobe ich jazdenia v autach 😀 ) Makadi je asi hodinku cesty od centra Hurghady. Takze to bolo aj dost daleko od centra. A zas ja tie ich bazariky-obchodiky nemusim.
No ale kupovali sme krpcovi take nafukovacie "cudo" (co sfuklo za 4 hodiny) priamo v hotelovom obchode. Tak to stalo 18 USD 😲 ...coz je dost vela, na taky shit 😅 Ale co uz..

megg
1. okt 2007

sweet, verul, dakujeme za pochvalu foteciek 🙂

barunka
1. okt 2007

tilly, no tak s tým hlasom... Včera sa nás sused pýtal, prečo sme ho nepozvali na zabíjačky, lebo Simi jačala, akoby sme ju z kože drali... Však keď sa zavrie do skrine a potom nevie vyjsť von, kto jej za to môže... 😀 😀 😀

u nás boli tento víkend hody. Simi nezaujímalo nič iné, len kolotoče, bola schopná sa krútiť dokola aj 10 minút vkuse a keď sme ju vyberali, tak kvalitne jačala.
ja som utrpela menší šok, keď sme jej kupovali zimnú čiapku, doteraz som bola v tom, že 92 jej stačí, lebo čapicu sme vždy kupovali o číslo menšiu ako ostatné oblečko. Ale asi jej nejako narástla hlava z tých blbostí čo vystrája. A pol dediny si včera asi potvrdilo názor, že som matka psychopatka, lebo vonku 26 stupňov a Simi zimnú čapicu... 😀 😀 😀

megg, máte krásne fotky, Oli je nádherný.

cat
autor
1. okt 2007

megg, ja mam na Hurghadu inak uzasne spomienky. Mala som 18, boli sme 4 rodiny, na vylete na mori sa nam pokazilo kormidlo a niekolko hodin sme cakali kym okolo pojde ina lod aby nas vzala..cestou spat na letisko do Kahiry sa nam pokazil autobus, praskla nejaka hadicka a my sme celu noc stravili v pusti bez pomoci, lietadlo sme stihli tak ze na letisku uz iba po nas kricali Slovak? go, go!!! utekali sme bez kontroly, nevedeli sme kde mame kufre, doleteli sme do Prahy z plus 35 stupnov do minus 7 (bol marec), snezilo a my na sebe tricka a slapky lebo sa nebolo kedy prezliect..z Prahy do BA sukal tak silny vietor, turbulencie ze aj letusky grcali..no to by bolo na roman 😀

megg
1. okt 2007

Cat, jeeezis, tak to mas fakt riadne spomienky 😀 ako z filmu 😀

cat
autor
1. okt 2007

megg, to sme boli cez Kartago. Vy ste s akou CK isli?

babulka
1. okt 2007

Baby, ste toho popisali, nestiham citat. Gratulujem Kattum k dalsiemu chlapcekovi, bude doma bratske duo 🙂

Matik bol cely tyzden chory, toho, co som sa najviac bala, ze hned ochorie sa aj stalo, tyzden bol v jasliach a sup. Mal skarede sople, zvysenu teplotu, ale tu len dva dni, kasel a boli sme aj na usnom, tak mal lave usko zapalene, ale neviem, nechytal si ho, neboloelo ho, ani nemal teplotu... Sme to zvladli bez antibiotik a len s kvapkami do nosa, hura. dne sme boli na kontrole a povedala, ze je to OK. V stredu moze ist znova do jasiel, tak som zvedava, ze co zas donesie 😖 Najhorsie bol vydrzat s nim doma, lebo on sa hodil ku dveram s topankami v rukach a krical "cem von papa".
😀

cat
autor
1. okt 2007

babulka, hlavne ze je Matik uz v poriadku. Tento tyzden k nam dojdu so zmluvou z tej detskej pohotovosti lebo ide zima a tomi bude urcite chory tak nechcem zazit to co minuly rok, ostat na vikend bez Dr. s deckom v 40tkach horuckach 😒

babulka
1. okt 2007

Cat, aj ja si urcite uzavriem tu zmluvu, 300 korun mesacne dam na kadejake hovadiny..a teraz ked Matik chodi do jasiel, zbohom zlate dobre casy bez chorob ☹ A este ked sme sa odstahovali, si viem predstavit trepat sa z Luznej na Kramare 😝

tilly
1. okt 2007

akú zmluvu? ja sa tiež obávam tých chorôb, dávame síce domča do malinkej škôlky, bude ich tam 7 alebo 8, ale aj tak... uvidíme, ako je odolný

megg
1. okt 2007

Cat,cez Medina Tours. A o akej zmluve to pisete?? 😕 😕

Tak Sweetie snad nabuduce sa stretneme 🙂 Inak ale bolo super teplucko, celkom fajn prechadzka.

cat
autor
1. okt 2007

no my s babulkou si zaplatime za 300,-Sk mesacne sluzby jedneho nestatneho zdrav. zariadenia. U nas uz boli minuly rok ked Tomi cez vikend nahle ochorel a moja Dr. nebrala telefon. A ja na Kramare na pohotovost odmietam ist medzi chore deti 😠
takze www.prevasedieta.sk

megg
1. okt 2007

Tak to znie super! Idem si prestudovat.

cat
autor
2. okt 2007

caute, tak na tomto som sa riadne nasmiala:

http://www.tomanovejpes.sk/

😀 😀 😀

babulka
3. okt 2007

Cat, aj ja som si to vsimla, je to rozkosne 🙂 Aspon vidno, ake dolezite veci rozobera nasa vlada na mimoriadnych zasadnutiach a ako sa da z toho pekne utahovat. Som zvedava, co nas caka nabuduce, ked uz Tomanova nebude ministerka, kto bude martyrom? Koho budu ohrozovat bestialni novinari a senzaciechtive media?

Uff, podme radsej riesit vaznejsie veci 😀 Vid tema Superstar, cat, na tvojich prospevkoch sa dobre bavim (v dobrom, samozrejme, trefa do cierneho 😀

sue
3. okt 2007

Cat, kráááásnéééé... a v dnešnej dobe by som si aj ja radšej zahrabala kostičky ak by som mala istotu, že mi ich nejaký robertko vyvŕta von 🤐
Pekný dník všetkým prajeme 🙂

sue
3. okt 2007

Maminky, kedy máte to stretko? My sme budúci týždeň posledný v Ba... tak ak by ste si aspoň vy na materskej našli čas, rada vás ešte uvidím... potom to už naozaj bude asi len na "koníkovskom videní" 🙂

cat
autor
4. okt 2007

ahojte, ja tu rumazgam..maly Marek zomrel.. 😢 😢 😢 prave to bolo na TA3..

sue
4. okt 2007

Cat našla som to aj ja na nete 😢 😢 😢

tilly
4. okt 2007

hej, chúdiatko malé... 😢

sue
4. okt 2007

Maminky bratislaváčky, kde ste kupovali klasické bavlnené plienky prosím?

cat
autor
4. okt 2007

No kde ste vsetky, ake je tu ticho 😲
sue, to ti neporadim, ja som mala plienky odlozene este po nas..
Babulka, teraz u nas boli z tej detskej pohotovosti a ze Dunajsku Luznu nerobia 😒 😖 vraj zatial to nepatri do ich spadoveho uzemia..

arabeska
4. okt 2007

sue my sme kupovali v tescu 🙂

barunka
4. okt 2007

sue, ja som objednávala z mimibazáru, nové. Je tam toho dosť a za slušné ceny. A ešte som objednávala z www.plienky.sk 🙂 🙂
Normálne v obchodoch som našla len za také ceny, že mi až zle došlo...

Mareka mi je hrozne ľúto, chudera jeho maminka... Hádam sa aspoň Miško z toho dostane.