Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mrenka
24. okt 2007

to mas pravdu,ale vies,s tym musis ratat,ked chces imidzovy kociarik 😉

mrenka
24. okt 2007

babulky,odpadavam uz,dobru...

megg
24. okt 2007

Mne sa paci ten sloniiik, ten je supeeer. Ale aj motylik to je cisto pre dievcatko a slonik pre chlapceka 😵

Aktak, no alebo su deti, co v kociariku nechcu voooooobec spat od narodenia 😀 Ako nas Oliverko a to mal aj vystrete nozicky 😔 A co narobis?
Ale jasne, o tom vsetkom sa da polemizovat dllllhansko, to je ako ci deticky mozu byt dlhsie v autosedacke alebo nie...lebo maju zas ohnuty chrbatik. A tiez je to navrhnute pediatrami a testovane vselikde. A co narobis, ak ti ditko uz po narodeni chce byt len a len v autosedacke? (je to sice extremny pripad, ale je to nas pripad 😔 )

megg
24. okt 2007

tak dobruuu

megg
24. okt 2007

I ked ak by som raz niekedy mala druhe baby, kupim si normalny hlboky kociarik...straaasne sa mi to zacalo pacit a dufam, ze by sa to pacilo aj mojmu druhemu baby, nie ako Olimu, co neznasal lezat a ostalo mu to doteraz 😠 😠

tilly
24. okt 2007

ja to tiež nechápem, veď v tom sa to dieťa nevyspí... teda malé možno hej, ale takéto, čo sa aj prehadzuje v tom kočíku... ale ako športiak je to možno OK

inak, zimné richterky máme 28 😲 😀

topánky kupujem len richterky a nike, a nike vždy o číslo väčšie ako richterky, lebo je to iné číslovanie

virginia, aaale, že sa ty aj ozveš 😀 ako sa máte?

sweetienka
25. okt 2007

mrenka, ten motylik hojdacka je super 😉 baby a preco zhanate stale ine kociky? my mame od narodenia az doteraz stale ten isty a ani sa mi nechce ho menit 😉 rada si popozeram ake novinky su na trhu, ale zatial neuvazujem o zmene
a bola som vcera v C&A, maju tam krasne chalanske zateplene nohavice, mne sa strasne pacili maskace, ale ma odhovarali, ze dievcatko v maskacoch ako bude vyzerat....ale asi sa pre ne vratim 🙂

kattum
25. okt 2007

sweetienka, kup jej ich, maskacova sa vyborne kombinuje z fialovou, ruzovou, bude Dianka kocka

a preco menime kociky? ja som nespokojna zatial s jednym a zle sa ovlada, tu silu, co musim vynalozit pri zdvihnuti prednej casti napr. na obrubnik si mozem setrit na nieco ine. Krasny design, neznamena funkcnost, uz som poucena.

megg
25. okt 2007

sweet, ja tiez mam na zmenu svoj dovod. Som sa sekla pri sportaku a tak mi treba 🙂

megg
25. okt 2007

Inak dnes ma Oli teplotu 38, ale pekne sa zatial bavi,len obcas zamrnka. Zrejme ide na neho nejaka choroba 😖 dokelu 😒alebo zeby zuby? 😠

megg
25. okt 2007

, ,, ,,§.

pindula
25. okt 2007

baby, sorac, ze sa vam miesam do diskusie....mozem vediet, pri akych kocikoch ste sa sekli? ja sa sice chystam kupovat az tak nejak vo februari, ale rada by som mala info takto od vas uz teraz, aby som popripade mohla hladat nieco nove 😉 dakujeeeeeeeeeeeem

verulka
25. okt 2007

ahojte, pindula, uz je lepsie?

pindula
25. okt 2007

ajoj verulka 🙂 ...lepsie ako lepsie...cez den uz hej...ale rano si stale precvicujem hlasivky pri kecani s misou 😀 😉

verulka
25. okt 2007

moje nervy, tak nech ti uz rychlo prejde 😉 a mas tusaka, ze co cakate?

pindula
25. okt 2007

veri, myslim, ze to ma pindika 😀 ...ale tuto noc som mala taky zvlastny sen....drzala som babo na rukach a myslela som si, ze je to chlapcek. dala som mu ale dole ciapocku a na uskach malo babo nausnicky, takze som logicky dospela k tomu, ze to je dievcatko 😀 ...mozno to nieco znamena 😉
a ty mas nejakeho tusaka?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verulka
25. okt 2007

ja prave ani nie. snivalo sa mi, ze na utz to bol chalan a ja som chytila totalnu depku, ze vsak ja cakam isto babu...takze neviem, ci to bolo znamenie, ze to bude chalos alebo ten silny feeling, ze je to holka 😀 takze furt netusim

cat
autor
25. okt 2007

pindulka, ja som sa sekla s kocikom Bambino, je straaasne tazky, to bol hlboky kocik aj sport. verzia. Hroza, vecne odkazana na pomoc druhych ludi.
Letny Peg perego Aria naopak neviem vynachvalit dodnes, ale to je az pre babo od 6 mes.

mrenka
25. okt 2007

sweetie 😉

megg,jozo dosiel zo sedenia s tou starou k...u,kvoli kaviarni,tak opat sa to natahuje,ona je proste psychopatka,no tento problem existuje len jedno riesenie 😠 😠 😠

mrenka
25. okt 2007

no=na 😔

mrenka
25. okt 2007

este k tym sportakom,dnes uz prevazna vacsina novych kociarikov sa robi tymto stylom,zacalo to buzzom a potom je taky aj ten moon a kopec dalsich,je to fakt ako keby na styl autosedacky...zase tie deti tam netravia 24hod denne,ale kazdemu vyhovuje nieco ine,nasa mala v nom rada spavala,uplne v poho,bez problemov,ale je pravda,ze je v nich menej miesta 😒 no a novy buzz je od toho,kt.mame my este asi o polovicu mensi,tak to uz je extrem..

sue
25. okt 2007

Silvinka sa tu nestavila? Zbadala som jej inzerát v bazáriku, tak som si myslela, že niečo aj sem napísala 😕

silvinka
25. okt 2007

pindulkaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujem to je novinka po sto rokoch som sem nakukla 🙂

sue 🙂 spomen certa

silvinka
25. okt 2007

verulka uff tiez gratulujem mas moj obdiv poklonu a neviem co este vsetko 🙂 mne stacia 2 ks 🙂)

silvinka
25. okt 2007

ako sa mate ? ja nic nestiham takze zasa tu budem o sto rokov mozno 🙂

verulka
25. okt 2007

silvinka, jejej, tak vy zijete? My sa mame super a dakujem 😉 ono aj ja som si pri treom mylsela, ze staci, ale nie je to tak 😀

sue
25. okt 2007

Silvi 😵 ...kuk IP 😉

silvinka
25. okt 2007

verulik no ledva ledva ale hej 🙂

eta
25. okt 2007

jeej silvinka ahoooj 🙂