Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

aktak
21. júl 2008

verul vdaka 😉 mozno budeme meninky oslavovat naraz obidvom, uvidime 🙂
cat Adamko videl pred par dnami malicke mesacne dievcatko, spinkala a on pri nej pol hodinku stal a pozerat sa, odvtedy ked si spomenie mi hovori ze babo hajiiii (spinka) a ukazuje na moje brusko ze babo tak hadam aspon aku taku predstavu ma ze o com vsetci okolo neho tocia 🙂

cat
autor
21. júl 2008

eni, no to sa "tesim", ak bude Simi rovnaky zrut ako Tom, spanombohom 😢

tilly
21. júl 2008

cat ako modelka s nadváhou 😀 😀 😀

domčo zas stále básni o bábätku, hlavne keď vidí naukladané veci v jednej z izieb, tak hovorí, že zajtra nám prinesú bábätko... 😀

cat
autor
21. júl 2008

ja sa zas tesim ze Tomi je este maly a nechape ked sa ho ludia pytaju ci chce sestricku al. braceka,lebo bratrancov maly ked sa ho pytali tak zatasil ze jedine braceka, ak bocian donese sestru, chyti ho pod krk a povie ze : naspäť a vymeniť!! 😀 😀

mercy
21. júl 2008

Babiny, tak už sme sa začali snažiť aj my a ništ🙂Rozmýšľam ako dlho to porvá.Rišino sa stále vypytuje, kde je bábo a klopká mi na brucho 😎 Neviem, kde na to prišiel, videl už zopár tehotných báb, asi preto. Vám to asi cca koľko trvalo?

geegee
21. júl 2008

mercy, nam sa zadarilo na 1. pokus...teda to nebol pokus, ale lenivost ist pre Pharmatex

mne sa paci ako Matko preziva toto tehotenstvo - obcas s brachom skecne, dava pozor aby nekopol do bruska, ked niekde idem, tak kricim, ze pomaly musim, tak ma vezme za ruku 🙂 , zmontoval postielku s tatom, dnes sme si pozerali tricka pre maleho, plienky ...myslim si, ze si uvedomuje co sa udeje, aj ked ked uz tu naozaj bude to babo, moze byt realita ina a mna urve 😀

aktak
21. júl 2008

sme boli nakupovat, som odbehla a ked som sa vratila Adamko sa potesil a zakrical BAAAAABO namiesto mamiiiii 😀 on ked si neco zacne tak mu chvilu trva kym ho to prejde, a to mu o babetku uz ani nehovorim radsej 😵

cat v septembri bude asi tiez dost rodiciek, ja som zevdava ci sa vobec na oddelenie zmestim 😅 kde budes rodit?

verulka
21. júl 2008

cat, no v ncoi sa to este celkom da...zaspi okolo 8-9tej a spi do polnoci- to je v postielke, potom ide ku mne a kojime kazde 2-3hodky, ale to len pospiacky, ani neviem ako dlho je prisaty ani nic- negrgame, neprebalujeme...vstava okolo pol6..dnes ma mal rad, tak sme 1x vstali o 8,50, ale zase zaspal az po 2poobede 1x
cez den tomu moc neda, bezne si hodi par minut na prsniku a okrem toho 1 velky spanok okolo obeda. Uz aj vo vaku prestal spat cele hodiny ako to bolo- schrupne si 20min a potom je hore...
ale ja som nikdy nemala zrovna spave deti 😉
mercy, my sme sa nepokusali 😅

aktak
21. júl 2008

mercy ani my sme sa nepokusali, skor sme pokusali osud 😀

tilly
21. júl 2008

mercy, už to je vyše roka, ale zas už pol roka sa nesnažíme 😉

cat
autor
22. júl 2008

mercy, 3 mesiace
aktak, asi na Kramare a ty? zazmluvnujes niekoho?

aktak
22. júl 2008

do ruzinova, tomu istemu co aj Adamka rodil, chodim k nemu uz aj ako ku gyenkologovi, a inam ako do ruzinova sme ani neuvazovali lebo z porodnej saly nam je vidno do bytu a naopak 😀

cat
autor
22. júl 2008

to mas velmi dobre, ja mam tu smolu ze moj gyndos je od Kocha a uz porody nerobi ani keby mal kde..cize ma bude rezat niekto uplne cudzi,najskor primarka z Kramarov ak sa zadari. Najprv si musim pozhanat posudky od ocnych lekarov na tu sekciu a potom si ju zazmluvnim. a uz si musim pohnut,lebo ozaj sa to krati.
Neviem preco ale nejak to mam tentoraz na haku, akoze seba, ved nejako uz bude..neviem ci to tak beru vsetky druhorodicky..? 🤐 😅

aktak
22. júl 2008

cat aj ja to beriem cele inak, a hlavne sa tesim nech uz je to tu a rychlo sme fit 🙂 ty chces ist cisarskym alebo musis? drzim palce aby sa vam to lahko vybavilo 😉

verulka
22. júl 2008

cat, druhorodicky to beru fakt inak 😉 je to podla mna vacsia pohoda a j potom ta starostlivost o babo a tak 😉

sylvie
23. júl 2008

to som aj ja uz od vela bab pocula, ze to druhe babo je uz pohoda.. hlavne ta starostlivost o babo.. tak sa aj celkom tesim na druhe, aj ked neviem kedy to bude.. 😉

verulka
23. júl 2008

sylvi, jo a to ani nehovorim o starostlivosti o tretie..stvrte... 😀 fakt je to starsny klidek- aj ked je "zle"babo, hlavne mas istotu, ze svetko co chvilka pominiea a pride nieco dalsie 😉

certica
23. júl 2008

caute, mozem potvrdit, ze druhe babo aspon u mna je o inom. jednak pri vikim som nemala k dispozicii net a hlavne som si na rolu matky musela zvykat, nevedela som sa s tym uplne stotoznit, ze to je proste nastalo 😀 . teraz nie som v takom napati alebo ako to nazvat a pritom viki bol ukazkove babo s rezimom, co pri martinovi mozem snivat (ten rezim myslim), ale mne to v podstate vobec nevadi 😀

certica
23. júl 2008

jo, a martin sa zadaril hned, s vikim to bol trosku maraton 😀

ena
23. júl 2008

aj ja sa pridavam, ze druhe babo je pohodicka 🙂
...a tiez nechapete, ze ako malo roboty bolo vlastne pri tom jednom prvom babu 🙂

certica
23. júl 2008

ena, asi tak. mne ked mama vezme vikiho, mam pocit, ze som bezdetna 😀

aktak
23. júl 2008

ja sa radsej pripravujem ze to moze byt tazke a snad budem mio prekvapena 😵

krasne pocasie vonku 😎

certica
23. júl 2008

no, ono je to ovela jednoduchsie s tym druhym, ale nie s obidvoma (naraz) 😀

aktak
23. júl 2008

certi ved to 😅 🙂

mercy
23. júl 2008

Veď to, neviem, ako by som zvládala trojročné dieťa a bábätko.Ale keď budeme mať druhé, Rišado grando už bude dúfam chodiť do škôlky-ide teraz od jesene. Len MS mi nejako nechodí,test bol síce negatívny,ale dnes mi je nejak blivno 😲 .Mám nalomený členok a zjedla som už tri ibáče za posledné tri dni.Našťastei mi to trklo a nedala som sa zrentgenovať

cat
autor
23. júl 2008

mercy a nerobila si si test prilis skoro? Mne vysiel prvy negativne a o par dni...
aktak, chcem aj musim mat cisarsky,ja mam poskodenu sietnicu lav. oka. Dnes som bola v poradni, nabuduce uz musim priniest indikaciu aj predoperacne vysetrenia mat porobene,to mi spravi tatko u seba v nemocnici..
Jaj a Simca ma 1800g 😎 Ozaj, das odobrat pupocnikovu krv?

aktak
23. júl 2008

aj ja dnes uvidim malu konecne na utz, som zvedava ako narastla 😵 nad pup.krvou rozmyslame, uz mame tie papiere a dnes sa spytam mojho dr co si o tom mysli, vy ste na tom ako?

cat
autor
23. júl 2008

este tie papiere nemam ale budem ich kontaktovat, aj Tomasovi sme dali odobrat, tak iste dame aj Simonke..
oki, tak potom napis ked sa vratis z uzv, ze co a ako 😉

cat
autor
23. júl 2008

Mercy, prave som citala tvoj clanok o prof. Simanovi v Zivote a zas mi je do revu, ja som ho strasne obdivovala. U nas bol aj na vianocnych vecierkoch aj Humanitnom cine roka vzdy..
A co potom ti rodicia co im priamo zachranil deti,ti ozaj placu, vidim to vsade po diskusnych forach o nom..

aktak
23. júl 2008

tak hmotnost neviem, asi az buduci tyzden, ale krcok uz nemam ziaden, drzim len silou vole 🙂 hlavicka narvata v porodnych cestach, tak som zvedava kolko v takomto rozpolozeni vydrzime lebo uz ledva chodim 😀

cat asi si tu pupocnikovu dame, nez aby sme si potom vycitali keby ju bolo treba, neviem