Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

aktak
25. nov 2008

vsetko najlepsie vsetkym Katkam 😵

ena
25. nov 2008

aj my sa pripajame s blahozelanim pre Katky 🙂

kattum
25. nov 2008

dakujem 🙂

cat
autor
25. nov 2008

vdaka 😵
a kattum a aktak vam tiez vsetko naj, cmuk od Tomiho.. 😉

ena
30. nov 2008

a tu to nejako zamrzlo ... 😒

kattum
1. dec 2008

Veru, veru, som smutna, chodila som skoro len do tejto temy a uz tu nie ste. Nenechajte sa prosim odradit roztrzkami v inych temach.

aktak
1. dec 2008

dakujem za prianie 🙂
Adamko mal vcera 39,5, dnes dostal ATB na priedusky, dufam ze ho to rychlo prejde lebo zajtra ma oslavu 😵 Aduska sa drzi, ma len soplik

chystate sa s detickami na Mikulasa niekam? ja by som aj isla len ked si predstavim ze tam neco chytime tak 🙄

sylvie
3. dec 2008

ahojte,
aj Ejko mal teplotu, ale trvalo to len 2 dni.. a aj vracal.. teraz uz vyzera byt v pohode..

aktak, ak mam pravdu povedat, nejak sa mi nechce ist niekam na Mikulasa, hlavne nie do tych nakupnych centier.. mame Mikulasa z manzelovej roboty, ale on bude asi v sobotu pracovat, takze nepojdeme nikam.. ☹

a vsetkym katkam dodatocne vsetko naj.. a adamkovi k 2. narodeninam.. 🙂

kattum
3. dec 2008

Vcera bol Brunko prvy krat v skolke. Zvladol to velmi dobre, rano sa ledva rozlucil, vbehol do triedy ani neviem ako. Ale dnes, to bolo narocne, plakal, ucitelka ho vzala na ruky , co vzala, schmatla (na moj vkus drsne) a sli do triedy. Potom some len cez okno videli s manzelom, ze sa trosku ukludnil, ale vzapati sa rozbehol ku dveram, 3 ucky ho nahanali, aby nevybehol zo skolky. Bolo mi hrozne. Dufam, ze je uz v pohode a pekne sa hra. Ale veru neviem, ako ho tam dotiahnem zajtra.
A este dnes na nastenke oznam, ze 1 dieta ma kiahne. Tak som zvedava, co prinesie domov.
Ale zase musim poveat, doma je ticho, pohoda, mam kopu casu, je to velka pomoc. Len aby to dobre zvlada a aby neochorel.

pindula
3. dec 2008

sylvie...vy v sobotu nepridete? ☹ ...tak som sa spoliehala, ze tam budem poznat aspon jednu osobku 😒 ...a ako to, ze mangel v sobotu robi? 😕

eta
3. dec 2008

kattum,
no s tou skolkou to je rovnake ako u nas, prvy den uplne v pohode, ale odvtedy uz mesiac skoro kazde rano ideme s placom ☹ uz ked sa zobudi a chcem ho obliect, zacne sa vypytovat, kam ideme? do skolky? ja nechceeemm ueeeee ☹ ale ze v skolke sa pekne hra aj papa aj spi a poobede mi rozprava s kym sa hral. A rano zase ten isty kolotoc 😖

kattum
3. dec 2008

Eta a ako zvladas psychicky, ja sa dnes citim a najhorsia matka. Ako sa dari Maximkovi?

eta
3. dec 2008

kattum no je to tazke, niekedy som z toho vystavena a tiez sa citim ako krkavcia mater, ale ked mi dnes ucitelka rozpravala, ze ked sa za mnou zatvoria dvere tak sa pekne hra, vela deti uz pozna, aj sa obcas spolu zahraju a poobede je tiez uplne v pohode,tak sa vzdy dobijem na dalsi den rano 😒

sylvie
3. dec 2008

pindula, aj ja som sa tesila.. bohuzial manzel robi svadbu so svokrom nejakemu znamemu.. ☹

kattum, neboj, zvykne si.. u nas tolko deticiek plakalo v skolke (nastastie nas Ejko nie) a uz teraz su vsetky v pohode.. nasmu Ejkovi sa tam velmi paci uz od zaciatku.. doma sa uz nudil.. 😉

my sme boli dnes u lekarky, lebo sa mu vcera vyhodili take vyrazky po tele a dr. povedala, ze vraj mal Ejko 6.chorobu..

kattum
4. dec 2008

dnes v noci mal Brunko horucku 38.5. takze skolu prerusujem, cakala, som ze nieco take pride, ale ze hned po 2 dnoch to nie. Som nadsena, zase si bude zvykat odznova. Risko sa v noci budil po 20minutach, som ako matoha, tesm sa dnesny den 😝

aktak
4. dec 2008

kattum my sme mali podobne cez vikend, teplota 39,5 😖 dnes uz 4ty den sme boli inhalovat tak sa Adamkovi zle dychalo 🙄 Adelka ma priserny kasle ale bez teploty 🤐 drzte sa

cat
autor
4. dec 2008

aktak, dodatocne vsetko naj Adamkovi k 2.narodeninkam 😎 a nech sa deticky rychlo uzdravia. Takisto Kattum, dufam,ze to Brunkovi rychlo prejde, aj my sme mali teplotu asi 2 dni 😒 Na nijake mikulasske akcie my nejdeme, vsak teraz su vsetci chori,nepotrebujem dotiahnut nejaku chorobu k ledva 3mes. babatku.

tilly
4. dec 2008

kattum, to bude v pohode, ona ti ho musí vytrhnúť z ruky, čím dlhšie by si bola s ním, tým horšie to bude

aktak
4. dec 2008

cat dakujeme 😵 my pojdeme na Mikulasa do manzelovej roboty mozno a mozno aj na Mikulasa z besiedky, kam chodime, uvidim, ale ak tam nekto zakasle tak sa budem velmi hnevat 😠

megg
4. dec 2008

ahoj kattum, Oli je tiež v škôlke od prvého na celý deň. No on sa ráno aj teší ale tam nechce spať. Príde domov a potom by spal. ☹ Inak my vstávame o 6.30. h do škôlky, bože ja mám také výčitky že ho musím budiť. Neviem, budem si musieť asi zvyknúť ja. ale zatiaľ mi to asi nehrozí ☹

cat
autor
4. dec 2008

aktak teda Kati, perfektne fotky 😉 Adelka ako sa pekne smeje a Adamko, to je uz iny fesak 😎
Ja sa nasej oslavy trochu desim, maly je cim dalej tym horsi teraz,vobec sa s nim neda vyjst,prudka puberta.Sa zase raz predvedie pred celou rodinou 😒

sylvie
5. dec 2008

cat, tak to sme na tom podobne.. aj my mame doma riadneho pubertaka.. 😠

kattum, suhlasim s tilly.. ked sa s Ejkom rychlo rano rozlucime a odideme, tak je vsetko uplne v pohode.. ale raz som tam ostala dlhsie, lebo som sa rozpravala s ucitelkou, Ejko si to vsimol a rozplakal sa a chcel ist so mnou.. manzel tiez raz take nieco spravil a zopakovalo sa to.. takze tera len rychlo jedna pusa a utekam prec..

babulka
5. dec 2008

kattum, neboj, zachvat placu sa este aj u nas obcas prejavi, a to sme skolektivizovani 😀 Presna ako pisu baby, a pisala som ti to uz aj predtym, len nesmies dat najavo, ako ti to trha srdce, lebo Brunko to vyciti a potom to bude horsie. treba len povzbudzovat, povzbudzovat, zvykne si a bude sa tesit.

Cat - a co mate nachystane? teda este nie, viem, ale co chystate? Ja by som chcela Matikovi dat nafukat baloniky heliom, ale neviem, kde a ako, nebudem kupovat nejaku bombu v Baumaxe, ked to vyuzijem len raz... 😖

Megg - my vstavame o siestej, teda Matik, aj uz o tristvrte, aby sme sa dotrepali na pol 8 do BA. takze zvyk a trening 😵

eta
5. dec 2008

aj my sa pridavame k tazkym pubertiakom a este ked k tomu tu skolku priratam,tak to je niekedy na hospitalizaciu v Pezinku 😠

mercy
5. dec 2008

baby, cchem sa Vás opýtať-máme problém. Riško vôbec encche kakať do nočníka ani na záchoid.Poslušne si tam sadne, posedíí -a vykaká sa do plienky 😒 Cikána záchode bez problémov,ale sám sa nepýta.Moja mam hromží a tvrdí, že je zanedbaný a že bude mať plienky do štyroch rokov.Ja som sa utešovala tým, že ešte nie je taký hrooozne veľký-ale je to naozaj také zlé?

mercy
5. dec 2008

bože, píšem ako tatár

kattum
5. dec 2008

Mercy, urcite nie je zanedbany. Netrap sa. O tomto probleme som pucula uz od viacerych maminiek, ze dieta sa blokne a kakat chce len do plienky. Urcite sa tu najdu maminky, co ti poradia.

Baby, ja dobre viem, ze lucenie v skolke sa nema nepretahovat a plac je normalny prve dni. Ja som len opisovala svoje zazitky po prvom dni. A samozrejme moj smutok a to ze mi to trha srdce pred nim nedavam najavo.
Skoda, ze sme museli chodenie do skoky prerusit, mame virozu s vysokymi horuckami.

daskak
5. dec 2008

mercy vobec sa netrap, urcite nie je zanedbany... neboj ono to pride... moj Patko napr. vobec nechcel byt na nocniku 😝 ..len na WC ale zacal neskor ako ine deticky ale na druhu stranu hned na zachod 🙂 ... pride to neboj nic

aktak
5. dec 2008

k nam este puberta neprisla, zatial, praveze sa zlepsuje aj spanok aj zaspavanie aj spravanie, tak sa tesim, uvidime co bude dalej ale raz si tym urcite prejdeme

chorym detickam skore uzdravenie

cat
autor
5. dec 2008

babulka, u nas by heliove balonky neprichadzali do uvahy, to je prve co Tomi s Laurou znicia, balony. Cize nakupim len obycajne, ako vzdy, pozriem este v Tescu nejake narodeninove vyzdoby..a pekne vyzdobim stol, dnes idem objednat zakusky aj tortu pretoze pri dvoch detoch na toto uz ozaj nemam cas, jedine co som ochotna spravit-je puncak,lebo ten musi byt 😀