Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

zuz11
19. júl 2007

tilly, v dobrom zavidime dovcu 😀 male ste tam este zostat, tu je sahara... len more sa niekde stratilo 😀
inak tiez musim pochvalit fotky, len este cena tej dovci by ma zaujimala 😀 ale o rok by som tam asi sla, tak posli info 😉

sylvie
19. júl 2007

tilly a s akou cestovkou ste boli?

tilly
19. júl 2007

je to produkt hydrotouru, ale išli sme cez segrinu cestovku

faktúra hydra bola niečo cez 70

zuz11
19. júl 2007

70 na jedneho? 😀 a kolko ste vy za nu dali? 😉

cat
autor
19. júl 2007

tilly krásne fotky 🙂 takže Menorka, hm, veru tam sme ešte neboli, mojou srdcovkou č.1 je "ostrov všetkých nerestí" Ibiza 😀 ale nehrozí nič tento rok, až ten ďalší 😵

tilly
19. júl 2007

neeee, na jedného, boli sme 4dospelí + infant, takže za neho bolo 990 letiskové poplatky, inak zadara, celková faktúra bola na vyše 70, tuším 76 bez zľavy 😉

sylvie
20. júl 2007

tilly, fakt krasne fotky.. 🙂

my neviem ako tento rok s dovolenkou.. mali sme ist o tyzden do Tatier, ale muzovi zrusili v praci dovolenku a potom ma nejake povinnosti.. tak asi az v septembri.. ak vobec.. 😒

mrenka
20. júl 2007

boze babyyyyyy to je horkooooo jak svina,fuj 😠 😠 😠

tilly
20. júl 2007

strašne, my máme v dome 31 stupňov, hrúúúza, ešte, že máme klímu, ale používam ju len v noci, inak sme stále vonku v tieni, alebo v bazéne

zuz11
20. júl 2007

no my mame tiez taku mobilnu klimu kedze nie sme vo svojom a mame tu fajnych 29 😀 inak by sme asi pokapali ako muchy 🤐 uz aby sa schladilo na prijemnych 30 😀

mrenka
20. júl 2007

my mame v dome tiez v poho,ale co z toho,ked lili vie spat len v kociku na terase,tak sa tam chudatko vypeka,to je des...min.tyzden ciapky a teraz toto,blee 😠

kattum
20. júl 2007

ahojte, pomoc, Bruno mi nechce curat do nocnika, ale lan na parkety, vyslovene ho to bavi, ked spravi mlacku (a robi ju cielene), takze to uz asi vie ovladat. Strasne sa z toho tesi a na nocnik uz nechce. Nechala som ho v tom teple chvilu nahateho a to som veru nemala. Musim kupit nejake slipky,nech si tie obcurava.

snilko7
20. júl 2007

kattum môj Paťko je omnoho starší a robil mi toto isté ale s kakaním 😕 - keď to spravil asi štvrtýkrát, stratila som nervy 😅 a capla mu po riťke....odvtedy sa snaží stíhať na záchod...občas sa nám ešte pritrafí mimo ale to už aspoň neni naschvál zo zábavy 😖

sylvie
21. júl 2007

kattum, to s tymi slipkami je dobry napad.. mozno ked si ich ocika, tak mu to bude neprijemne a prestane to robit.. len aby neprisiel na to, ako ich stiahnut a urobit opat mlacku na parkety..
inac neviem poradit.. mne ericko este vobec necika do nocnika.. a co sa tyka kakania, tak "kaka" povie az ked uz je pokakany.. 😉

sylvie
21. júl 2007

jaj a my klimu nemame, byt mame na vychod orientovany, takze doobeda je tam peklo.. este teplejsie ako vonku (ako vzdy).. este ze sme teraz u svokrovcov..

a vcera som bola kamoske na promocii kt. zacinala o 11:00 a ked som isla domov okolo 12:30 tak sa pokazil autobus na odbocke na devinsku a museli sme slapat pesi, no des.. este ze zastavila jedna pani, zrovna pri mne a zobrala ma az do devinskej..

cat
autor
22. júl 2007

ahojte, kattum, mne robí tomi to isté, včera sa dokonca na balkóne vykadil do bazénika 😝 prasiatko. na nočník nechce sadnúť ani omylom, tiež kúpim nejaké gaťuše asi..
sylvie, ja som štvrtok nebola trsať, bolo mi zle a nemala som ďaleko k odpadnutiu 😒 ty si bola?

sylvie
22. júl 2007

cat, bola som.. aj o 17:00, to sme boli 3 a potom som ostala aj na dalsiu hodinu, co ma jasmina este zaciatocnicky, takze som si dobre zatrsala.. aj ma jasmina pochvalila, ze som sikulka.. 😎ale to som si vsimla, ze ona vsetkych chvali.. 😉 a dokonca som chvilu precvicovala, arabsky krok, lebo si musela odskocit.. 😉
inac to sa fakt neda porovnat hodina s jasminou a s ostatnymi instruktorkami.. ona to vie tak super vsetko vysvetlit..

cat
autor
22. júl 2007

silvi, budeš sa smiať, ale ja už začínam vyrábať ďalší kostým na ďalšie vystúpenie 😀 tentoraz čisto biely.
mrkni: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
to bola pôvodne čisto biela podprda, len som ju obšila flitrami a korálkami s peniazmi, trvalo mi to asi hodinu. Bielu dlhú sukňu mám a šatku si kúpim. 😎

sylvie
22. júl 2007

uz som si vsimla.. 😉 a co, zeleny kostym ta uz omrzel? ved bol nadherny..
aj ty sa mozno budes na mne smiat, lebo som si nedavno kupila tiez kostym.. oranzovy, taky podobny ako mala tvoja kamoska.. chcem si k tomu dosit take rukavy aj suknu ako si mala aj ty.. len neviem ako, nemas nejaky strih? ktory by si mi mohla pozicat?

sylvie
22. júl 2007

ozaj a tie peniazteky si odparala z toho zeleneho alebo kupila?

cat
autor
22. júl 2007

no strih nemám, ja som to tak od oka..a peniažky mi ostali z toho ako som prešívala obe šatky /aj tú kamoške/, tak som ich tam dala menej ako bolo pôvodne. zelený ešte určite využijem v budúcnosti 😎
nehodíš mi foto toho oranžového? hoci aj na mail ak to nechceš dávať sem: cat11@inamil.sk Mne sa oranžové kostýmy hrozne páčia, sú také výrazné a žiarivé 😉

cat
autor
22. júl 2007

oprava: inmail.sk

sylvie
22. júl 2007

cat hodim, ale nie dnes, lebo sme u svokrovcov.. ale cez tyzden odfotim a poslem..
tak to skusim aj ja.. hovorila si, ze si minula asi 2m latky?

cat
autor
22. júl 2007

2 metre som kúpila, na sukňu a rukávy, ale niečo mi aj ostalo. Choď do Tesca na Kamennom nám., tam sú tie látky po 199,-/1m, kým napr. v Motýlovi sú podobné látky za 800,- 😲

sylvie
22. júl 2007

to je teda dobry rozdiel.. a aka je to latka? muselin alebo nieco ine?

cat
autor
22. júl 2007

juj, typ neviem, ja sa v látkach nevyznám, tieto boli tak z kraja, naľavo..

sylvie
22. júl 2007

nevadi, pojdem pozriet.. pripadne sa opytam..

mercy
22. júl 2007

Čafte, tak si predstavte, že sme v tomto teple chytili kiahne.A ešte mám aj hrozné výčitky svedomia,lebo Riško sa hral na Seneckom jazere s iným chlapčekom z Pezinka a jeho maminka mala práve termín pôrodu druhého bábenkahovortila, že to bude dievčatko. Takže,ak číta MK, bolo to na Severnej strane, chlapci sa hrali s kamienkami a kýblikmi, a jej chlaček sa volal Saško a bol narodený v apríli 2006.Je veľká pravdepodobnosť,že tie kiahne dostane,lebo Riško už jednu kiahničku mal-len sme ešte nevedeli,že je to ono. Takže, prosím,ak toto čítate, držte malého od bábätka a ak sa mu objavia vyrážky, rýchlo na infekčné. Alebo ak ju niekto náhodou poznáte-veľmi pekná, nakrátko ostrihaná, modrooká,okolo 30-ky.Chlapček modrooký blonďáčik.

mrenka
22. júl 2007

mercy ☹
ale aspon to bude mat risko uz za sebou...

sweetberry
22. júl 2007

ahoj