Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

aktak
9. aug 2007

inak ked sme sa stretli (este davno pred tvojou a mojou svadbou 😀 ) tak som si myslela ze mas tak 18 😎 takze sa s vekom naozaj netrap, len aby si este niekto nemyslel ze si erikova starsia sestra 😵

megg
9. aug 2007

Sylvie, vsetko najlepsieeee! A mas krasne narodky 😉
A tiez si Levica ako ja😉 😀

tessa
9. aug 2007

aj ja som od Levic 😀

tessa
9. aug 2007

jaaaj sorry, som si to az teraz precitala, ze Levica a nie Levice ako mesto 😀 😀 😀 ze by tehudemencia uz?? 😀 😀

certica
9. aug 2007

jej, tu sa oslavuje 😀 , vsetko naj sylvi 😎 ... inak, ked ta to utesi a potesi, ja som mala 31 v marci 😲 😅

tessa, my sme chceli ist v juli kuknut s vikim bobiranc pri leviciach, nakoniec sme skoncili na orave. poznas to tam, ci to stoji za navstevu?

verulka
9. aug 2007

sylvie, vseeetko naj a poviem Ti, ze ak budem mat taku postavu, ked budem mat 31, tak budem uplne happy ( ale to asi nehrozi, kedze som taku nemala ani v 16tich 🤐 )
tilly, ok, tak az po vas 😉 inak ty si na tom ako so skolou?
Ja mam teraz vyhodu v tom, ze brachovci su tehu a v marci budem obchytkavat vonavuckeho synovca alebo neterku 😵 a potom snad aj my nieco poriesime...

babulka
9. aug 2007

Sylvie, 21, nie? Ze 31, urcite. kazdopadne, vsetko najlepsie 🙂
Cat, krasne fotky, Robco je cisty umelec, posli mi, please, tie spolocne plus Matikove, su uzasne.

Aktak, podarilo sa vam vcera este zaspinkat? adamko velmi spaniachtivy nevyzeral. 🙂

Ja uz sa tak tesim, v sobotu ideme na Tale, na tyzden na chatu, cerstvy vzduch, prirodne kupalisko, hory, prechadzky (medvede a romovia 😖 ) 😀 No, ja uz radsej nic neplanujem, az ked tam budem, ale teskam sa velmi, velmi.

Ozaj, s tym nasim bytom, zase raz story prevelika, vysvitlo, ze ta nasa kupujuca este vobec nema schvaleny uver, hoci tvrdila ze ma, podpisala kupnu zmluvu s tym, ze ma uver schvaleny, udajne by jej ho mali schvalit v pondelok, ale ja jej uz neverim. Preto sme sa rozhodli odstupit od zmluvy, a predat byt inemu zaujemcovi, ktory ma navyse peniaze v hotovosti, takze ziadny problem s uverom. Ja viem, je tam moralna otazka, ze odstupime od zmluvy, ona nebude mat byt (financny postih dohodnuty nebol ani pre jednu zo stran), ale ja uz dalej cakat nemozem. mam tak trochu divny pocit, ale musim to takto riesit. 😝

aktak
9. aug 2007

baby plis poradte ak viete, dakujem
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mrenka
9. aug 2007

sylvie,vsetko naj naj naj 😵 😵 😵

zuz11
9. aug 2007

jeej aj my sa pripajame ku gratulantom, sylvia vsetko naj a nevsimaj si to cislo 😉 vsetky sme tu na tom podobne mam pocit 😀

tilly
9. aug 2007

sylvie všetko naj naj naj, aj ja som levica 😀

verulka, tak si obchytkáš aj tak bábo, ja som obchytkávala silvinkinho lukáška v nedeľu, to je úžasné decko, aj ja chcem také, ešte som tak dobré decko nevidela a to je aj veronika strašne dobručká, kurnik tá silvinka si to vedela zariadiť 😲

babulka, kašli na pocity, ide o byt 😀

cat
autor
10. aug 2007

Sylvie, ešte dodatočne všetko naj naj naj k narodkám 😎
inak, schválne som sa pýtala kamošky aj muža kolko ti hádajú rokov /veď ťa videli aj naživo na recitáli/ a nikto mi neveril že ty máš 30 či 31, fakt si mysleli že si z nich robím srandu.. máš postavu aj tvár ako 18r.dievča tak sa teš že máš také šťastie🙂 🙂

Babulka, pošlem fotos, len mi nejak blbne inmail, hneď ako to bude ok, pošlem 😉

tilly
10. aug 2007

baby, dnes má silvinkina veve dva rôčky, všetko naj naj naj

certica
11. aug 2007

veve vsetko najlepsie 😎 . tilly, co sa sem tam silvinka neozve?
inak tilly, vy co zas idete stavat? 😀 uz davnejsie som sa chcela spytat. sak ste prakticky v novom...

mrenka
11. aug 2007

veronicke vsetko len to naaaaj,nech je zdravucka a spolu s lukinom nech robi mamci radost 😵 😵 😵

tilly
11. aug 2007

hej čerti, môj muž sa nudí, tak sme predali byt a ideme stavať, najhoršie, že všetko nechal na mne, predaj bytu, hľadanie pozemku, výber domu... on to už len postaví a ja to potom zas predám... len aj pri tom stavaní to bude, vyber strechu, vyber farbu, vyber to, vyber hento... okrem toho ho ani poriadne neuvidím, hrúza, takto to druhé bábo fakt nechcem...

sylvie
11. aug 2007

ahojte,

aj my prajeme veronike vsetko najlepsie 🙂

dakujem za gratulacie, aj za tie komplimenty.. teda, len kukam, co ste mi tu popisali.. vzdy mi hadali menej rokov, ale uz som si myslela, ze je to za mnou.. vzdy mi to bolo neprijemne, teraz ma to celkom tesi.. 😉

babulka, myslim, ze by si nemala mat vycitky svedomia, ved ona vas oklamala, nie? tak mate pravo odstupit od zmluvy..

megg, tilly, ked aj vy ste levice, tak ste uz mali narodky alebo este len budete mat?

tilly, fakt idete zase stavat? no tak drzim palce, nech dobre predate, vyberiete, postavite a predate.. 😉

cat
autor
11. aug 2007

všetko naj naj Veve k druhým narodkám 😎 🙂 chcela som napísať už včera ale nešlo sa mi vôbec dostať na koníka..
Ja som dnes total vyplutá, som došla dom o 1h v noci lebo kamoška oslavovala 30tku a dnes som dosť mimo 😀
sylvie, ide ti pustiť to dvd?

sylvie
11. aug 2007

ani ja som sa nemohla dostat na konika..

cat, islo mi pustit, je perfektne.. este raz dakujem.. 🙂
to je super, ze si bola hyrit.. ja som tak dlho nebola.. sme sa pravidelne stretavali so spoluziackami z vysky, take babske stretka, ale uz sme velmi dlho neboli.. musim ich nahovorit na nieco.. 😉

certica
11. aug 2007

sue, zuz - vsetko NAJLEPSIE k meninam 😎

sylvie
11. aug 2007

jejda, na zuzky som skoro zabudla.. tak vsetko najlepsie.. 🙂

aktak
11. aug 2007

veroniek vsetko naj 🙂

babulka uz sme potom nespali, obcas sa stane ze adamko spinka len 2 krat za den ale fakt len zriedkavo 😵

a zuzkam vsetko najlepsie 😵 (

tilly
11. aug 2007

hej, ja som mala teraz druhého 26 😀

aj ja blahoželám zuzkám, neviem koľko ich tu je 😉

sylvie
11. aug 2007

tilly, tak prajem dodatocne vsetko naj.. 😉

verulka
11. aug 2007

aj ja zelam zuzkam vseetko naj. tilly, to musis hlasit vopred, ze mas svatek. a k tym dobruckym detom, tak to moje obchadzaj- ako babtka boli velki satani 😅
Cat, aj ja som bola vcera von a dosla som este kusok neskor a dnes som bola s detmi sama, lebo muz odiiel na jedno stretko s kamomi 😝 uz ani poriadne nevidim....ale bolo super 😀

cat
autor
12. aug 2007

dodatočne aj ja prajem Tilly aj Zuzkám všetko naj k sviatkom 😉
Verulka, veď občas si treba spraviť psychohygienu ..od detí aj muža , no nie? 😀 😉
Baby prosím ak máte tip na nejaký dobrý obchod so spoločenskými šatami tu v BA, napíšte mi prosím do IP, ja sa už v meste vôbec pomaly nevyznám kde čo je a akútne potrebujem nejaké šaty na svadbu kamošky..dakujem.

sranda
12. aug 2007

Tak pár strán dozadu som si počítala, som tu 100 rokov nebola, Petra bola mesiac chorá, ja nakoniec tiež, ale už sme fit. Silvie ty máš 31??? Vôbec na to nevyzeráš, som myslela, že máš okolo dvacky. Tak 25 najviac, aj menej...... A volali sme spolu a ty bobrík mlčanlivosti.
Dodatočne sa pripájam k ostatným gratulantom a všetko naaaaaaaaaaaj.

tilly
12. aug 2007

dííík

cat, skús na vajnorskej je to na strane istropolisu a je to aj blízko istropolisu, ak sa prejdeš smerom na polus, tak je to možno piaty obchod, určite to nájdeš

sranda
12. aug 2007

tilly, a ty čo prosím ťa oslavuješ 🙂 ? No meniny nie, tak narodky? Idem kuk tvoj fotoalbum, očakávam Menorcu....

mrenka
13. aug 2007

vsetkym dodatocne vsetko najnajnaj 🙂

maminy,kt,mate 2 deturence,tento kocik je supi http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=4096640