Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
10. nov 2007

...teraz som nakukla do tej nešťastnej témy... zaujímavé ako nám preriedila Žirafka príspevky (ani jednej z nás tam príspevky nezostali myslím 🤐 ) 😕

sranda
10. nov 2007

cat, mrenka, fuj sa mi normálne trasie žalúdok nad sprostosťou tej petrusky. , Fakt som v šoku, tak toto je silná káva na tému sekcia. Niekedy žasnem, aké témy tu tie dievčice pozakladajú. Vlastne ako ju mohlo takéto niečo napadnúť.
A Adele to dnes mimoriadne seklo v tých čiernych šatách nemala chyby. A rozmýšľam, ako si to budeš udržiavať, Adela mala asi kulmu, alebo nátačky? Tie vlnky sú teraz veľmi in.

mrenka, keď líčiš, veľakrát mi volajú z produkcie, či neviem o niekom, keďže všetky šikulky sú vybookované. Keby si mala záujem, môžem im zdeliť o tebe a poprípade by ste sa potom dohodli.

ena
11. nov 2007

baby, vam by ani nove forum nepomohlo, lebo uz aj do tejto temy tahate ostatne temy, takze uz je jedno, ci otvorim "redukciu.." alebo "vydate/nevydate.." , tak pls, robte s tym nieco 😖

cat
autor
11. nov 2007

sue, nemozme uz vyjadrit vlastny nazor na vec. Prispevky typu adopcia su zmazane, prispevky "chapem ze chces dat to 2. mimi prec, ostanu. Ja to nechapem a ani nikdy nepochopim a takato cenzura mi pride scestna, priam chora.

zuz11
11. nov 2007

netusim preco si kazite taky krasny den takymi vecami co vas nepalia 🤐

certica
11. nov 2007

zuz, suhlasim s tebou 😉
a peknu nedelu mimochodom, tu sneziiiiiiiiiiii!!! 😀

zuz11
11. nov 2007

aj u nas sneziiiii 😀 cakam ze hanka vstane, napapa sa a pojdeme von 😀 sa tesiiiim 😀

sue
11. nov 2007

Maminky, tak sa lúčime, asi to už fakt prekonalo všetky medze... je choré podporovať sa v zlých rozhodnutiach alebo strkať hlavu do piesku, ak opak môže niekomu pomôcť... na toto nervy ani žalúdok nemám... a nemienim dokola písať o pokakaných plienkach a počasí, keď sa niekde rozhoduje o niečom oveľa vážnejšom...
Prajeme vám všetkým všetko NAJ a ak by niečo, IP budem kontrolovať 🤐

babulka
11. nov 2007

Tak teraz som si precitala "redukciu" a absolutne, ale absolutne nechapem, preco sa to tam zmazalo. Cisty debilizmus.

tilly
11. nov 2007

čo hovoríte na martina??? my už máme aj snehuliaka, aj keď teraz začalo pršať

silvinka
11. nov 2007

sue zadok a nohy fotit nebudeme ... chcela som sa spytat to co si kupila cat je co za oblecek ???
tilly martin si mal kupit poriadne auto namiesto kona

....

tilly
11. nov 2007

silvi a čo si vymyslela s tou škôlkou?

silvinka
11. nov 2007

tilly nic este

tilly
11. nov 2007

a chceš ju tam dať? a vieš aj kam? môžem ti potom povedať, čo som obehala, aby si nechodila niekam zbytočne, napr. do safari na komárovskú ani nechoď 😀

a prečo ju chceš dať do škôlky? ideš do tej roboty? či už je toho veľa?

mrenka
11. nov 2007

cat,sue..bez vas tu bude smutno ☹ ☹ ☹

sylvie
11. nov 2007

caute,

cat, ani si sa mi nepochvalila, ze aj ty si snazilka.. 😉

mlieko my pouzivame Junior Milk Bifidus od Nestle, kupujeme v Rakusku, 900 g vyjde na nejakych 300 Sk v prepocte.

tilly
11. nov 2007

cat, jee, snažíte sa? no, držím palce 😉

cat
autor
12. nov 2007

dievcata, dakujem, ale chcem vam nieco napisat,
chcem vas poprosit aby ste ma viac neoslovovali na fore, ja s MK koncim.
Forum, kde nemozem do tej ktorej temy napisat vlastny nazor, nie je slobodnym forom, ale totalitnym rezimom. Aby hrska vyvolenych rozhodovala, co ja mozem a co nemozem napisat, nie, dakujem ,neprosim, mna to uraza.

To, co predviedla zirafka v teme o redukcii plodov, bolo pre mna povestnou poslednou kvapkou v pohari, nechala prispevky podporujuce potrat a vsetky baby co si dovolili mat ine, podotykam, slusne nazory, vymazala.

Zaroven je tu uz tolko adminov ze ich pomaly bude viac ako uzivateliek. Namieste by bolo polozit si otazku, ci ma toto forum sluzit rodicom alebo adminom. Nehovoriac o onanistkach- sudruzkach, ktorym asi robi dobre cele dni vysedavat za PC a bonzovat adminom na uzivatelky, posielat vykricniky. Kontrolovat, buzerovat, bonzovat a mazat fotky ci prispevky- vam toto pride normalne? Mne nie.

Dalej, dodnes som nepochopila, podla akeho kluca sa tu prispevky ponechavaju, zaujimave bolo, ked siahodlhy prispevok urazajuci Slovenky od osoby 4a dllho visel vo fore a nikomu to nevadilo. MK je stranka kt. ma uspech v Cechach, takze ten si treba udrzat za kazdu cenu zrejme. Zirafka to teraz v teme redukcia len potvrdila.

Ja si cenim slobodu prejavu a preto na takomto fore nemam miesto.

Bola som tu 2,5 roka, s vami v tejto teme mi bolo fajn, velakrat sme si pomohli, podrzali sa, ste zlate baby, na mnohe mam mobil, aj mail, budem rada ak aspon takto ostaneme v kontakte.

Majte sa a vsetko dobre vam aj detickam 😎
Katarina

barunka
12. nov 2007

kokso baby, ja sem týždeň nepáchnem a teraz sa nestačím čudovať. čo sa to tu preboha zasa stalo???? 😲

mixka
12. nov 2007

barunka, musim povedat, ze tiez som znechutena, presne, ako cat a davam jej za pravdu... 😔

barunka
12. nov 2007

mixka, ja čítam teraz spätne, nejako sa pokúšam zistiť, o čo vôbec kráčalo. Týždeň som tu nebola, akosi som nestíhala teraz čítam, že kočky, s ktorými som si písala najradšej odchádzajú...

mixka
12. nov 2007

barunka, ip 🙂

babulka
12. nov 2007

Cat,
lepsie to uz napisane byt nemohlo. Tlieskam.

Barunka, bud rada, ze nevies. Komunisticka cenzura je ho.no oproti tomu, co tu prebehlo.

Tomuto foru dakujem za to, ze som mohla stretnut a spoznat mnozstvo uzasnych ludi. Cat je najlepsim prikladom. Aj ked sme sa "prudko" nezhodli na jednej otazke, nikdy to nesposobilo ziadny problem, ved ako by to vyzeralo, keby mali vsetci ludia jeden nazor, tento svet by mohol ist do p... Za kazdym nazorom stoji ludska bytost a ja som vasnivym zastancom slobody slova. Aj ked sa to mozno vzdy nezda, ale o tom to je - napisat si svoj nazor a vediet prijat aj druhy pohlad na svet, vec. A dobre mienena rada NEZNAMENA popierat pravo na nazor, alebo kritiku toho nazoru. Vyjadrit sa by malo byt mozne obidvomi smermi. Nielen tym, ktori v danej chvili vyhovuje.

Modrykonik.sk - stranka pre rodicov a buducich rodicov vo svojom dobrom umysle zlyhala. Neradime si a nediskutujeme tu o tom, ako byt rodicmi a ako byt dobrymi rodicmi, ako pocat a priviest dieta na svet a ako s nim prekonat vsetky prekazky a nastrahy. namiesto toho sa zaoberame temami, ktore patria kamsi inam. Nie medzi snazilky, matky, otcov...Aj ked interrupcie patia k zivotu a ja som zastanca slobodnej volby zeny, nemyslim, ze tu taketo temy patria. Taketo temy urazaju, ublizuju, trhaju srdce drvivej vacsine z nas. To uz je o slobode nazoru, ten sa moze vyjadrit na inych, vhodnejsich miestach. MK vhodnym miestom na taketo otazky nie je. Ak ano, tak premenujte "hlavny slogan" - stranka pre rodicov, buducich rodicov a podporu interrupcii.

A to, ze niektore "matky" maju cas popri svojich detoch aj na adminovanie, resp. sledovanie kto, co, kde a bonzovanie....svedci o kvalite ich vztahu k vlastnemu dietatu. Aj ked momentalne sa im to este tak nezda.

zuz11
12. nov 2007

no babule, tak snad az take zle to nie je 🤐
uznavam ze sa nemuseli mazat prispevky ale malo prist upozornenie ze sa odbocilo od temy a ak by to pokracovalo temu zavriet ale aj tak koli jednemu preslapu takto odist? 🤐
ved necitajte co Vas irituje 😉 ja to tak robim, mam iba par tem ktore citam, na viac nie je aj tak cas 😔 🤐
babul, myslis ze hanku o nieco ukratim ak mam pri mene ze "admin"? 🤐

babulka
12. nov 2007

Zuz - ja by som na to cas nemala. To som tym chcela povedat.

To uz nie je iritovani, rozhodne nie som "samonasieraci" typ. Ako som pisala, temy o interrupciach, tak ako hoci temy o samovrazdach, polovnictve sem nepatria. Ani do volenj diskusie. viem si predstavit dobreho admina, ktory by kazdu takuto temu presmeroval na ine stranky. Aj ked neviem, ci by take nasiel. S upozornenim, ze toto je stranka pre rodicov a ich deti.
Nazor spolocnosti je jasny, etika a moralka by mala byt vitazom. A na potratoch nic eticke ani moralne nie je.

A zirafka ako admin jednoznacne zlyhala.

tessa
12. nov 2007

Cat, Babuli,
neodchadzajte! Ved sme boli pri zrode tejto stranky, ba co skor, este na mojasvadba.sk sme zacinali ☹
Mala som pocit, ze ak aj nejaka tema bola, kde sme sa vyjadrili so svojim nazorom a ostatne maminky s tym nesuhlasili, tak sme sa nad to dokazali povzniest 😉
Kaslite na tu temu o reduckii plodov, ved tato tema Vydatych a nevydatych maminiek nas vsetky stare vrazdy spajala 😉
Viem, ze sa tu mazu prispevky, nieco som zachytila, aj ked nie cele, ale neodchadzajte len kvoli tomu 😉
Budete tu chybat... ☹

mixka
12. nov 2007

jeeej tessa, ty cakas babatko, gartulujeeem 😵 nezasledovala som... 😅

tessa
12. nov 2007

mixka, to je ok, my sme si nejako pohli 😀
Ale ak som sem-tam citala, tak viem, ze aj ty sa chystas byt maminkou 😉

mixka
12. nov 2007

nooo... ano, ale my sa chystame porodit dietatko srdieckom... 😀 😉

tessa
12. nov 2007

aj to viem 😉 A to viac si ta vazim 😉