Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

certica
27. dec 2007

oni tie vysledky zvyknu mat uz na dalsi prac.den, ale vacsinou sa dozvies vysledky na najblizsej poradni cez lekara

ena
27. dec 2007

certica: no ved to, aby sme sa stihli dostat k tym vysledkom 🙂

mixka
27. dec 2007

ahojte, eni, ako sa citis ??? uz je to "na spadnutie" ???

ena
27. dec 2007

mixka: zatial stale celkom v pohode 🙂
no, termin o par dni, ale ja to nejako beriem tak, ze filip bol 8 dni po termine, tak uvidime 🙂

mixka
27. dec 2007

hej eni, to si pamatam, ako sme kazde rano zapinali pc a prva otazka bola, ci si este doma a ty si vzdy bola... 😀

ena
27. dec 2007

mixka: hej, to tu bolo tusim take aj s Barunkou, ona sa tiez nevedela odterigat od PC do porodnice 🙂)

mixka
27. dec 2007

vase deturence nechali na seba pekne dlho cakat... 🙂 ale teraz to stoji za to... 😉

mixka
27. dec 2007

ena, mrkla som teraz vianocne fotky co si pridala a filip je veeelky fesacisko !!! kde je to 3tyzdnove babatko, co som videla prvykrat v auparku 😢 ??? a to brusko ti veru sekne, si krasna mamina 🙂

ena
27. dec 2007

mixka: dik 🙂

mixka
27. dec 2007

nemas za co... 😵 inak uz som velmi zvedava na tvojho dalsieho fesaka ??? budete skusat este do tretice ja princeznu ???

ena
27. dec 2007

mixka: nepredbiehaj udalosti 🙂
A vy ako pokracujete, budes zhanat ten surodenecky kocik? 🙂

tilly
27. dec 2007

ahojte, ako?

verulka, ja som to vždy hovorila, že si tatinko bude musieť kvôli ajke zabezpečiť gulovnicu 😀

eni, držím palce, ja by som taaak chcela, aby tu konečne nejaká mala prvé dieťatko v roku, tak dúfam, že mi to konečne vyjde, kurnik, už tretí rok čakám 😠 😀 tak ma potom pozdrav, že som ti to vybosorovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jo, jo, ten čas neuveriteľne letí, vidíme to na našich harantoch 😀

sue
27. dec 2007

ČAu Eni, 40ka 😵 😀

mixka
27. dec 2007

vy este nespite ???

sue
27. dec 2007

Mixka eeeee 🙂

newyorkgirl
27. dec 2007

teda tu je to uz za par sue aj eni drzime moooc palcekyyyyy 😉

mixka
27. dec 2007

ani ja nemozem... ☹

sue
27. dec 2007

NY, díkyyy... budeme potrebovať 😀

sue
27. dec 2007

Mixka prečo? 😕

zuz11
27. dec 2007

ani ja akosi nemozem...
sue krasne postielka caka na Martinka 😉

tilly
27. dec 2007

sueee, to je super, 40tt 😀 a tak sme sa báli, že sa macko skôr vypýta na svet, počkaj, ešte budeš v polke januára plakať, že už chceš rodiť, alebo, že by si mi ty splnila môj sen??? 😲 😀

newyorkgirl
27. dec 2007

sue hej tebe vyse, ena uz ma nacvicene 😀 😅

mixka
27. dec 2007

sue, uz 3ti tyzden sa mi taha chripka a dnes som bola u doktora a dal mi take 3dnove atb... asi hodinu po zjedeni tabletky mi ostalo tak zle, ze som myslela, ze budem mat rande s keramickym milencom... potom mi bilo srdce, ako zvon a teraz mam strasny hlad... 😖

sue
27. dec 2007

Zuz. díky 😵
Tilly, skôr tá prvá možnosť... u "utlmených" liekmi ako sme my s Macinom to tak býva... dnes na kontrole doki povedal, že kľudne môžem očakávať 10 dní prenášania... 😅

mixka
27. dec 2007

ale sue, brusko mas krasne... 😵

zuz11
27. dec 2007

mixka, tak to ti dal doky dobre silne atb 🤐 🤐 🤐
sue nie je zac, fakt je uzasna takze nemas za co dakovat 😉

mixka
27. dec 2007

zuz, aj moj manzel je chory, dal mu presne tie iste, zjedli sme ich v rovnakom case a jemu nic nie je... uz sladko buvinka... ☹

sue
27. dec 2007

NY 😵
Zuz, vlastná výroba, od náteru cez hniezdo až po perinky... ponúknem svojmu zamestnávateľovi? 😀
Mixka, a už si to mala po nejakých liekoch? 😕

mixka
27. dec 2007

sue, pred asi 2mi rokmi som mala take, ze som spala cele dni a cele noci, prehltla tabletku a nebola schopna fungovat, ledva som stihla doliest do postele... 😀 som bola vybuvana do ruzova... ale toto nie, nastastie su iba 3dnove a raz za 24hodin, tak to vydrzim... 😢

zuz11
27. dec 2007

sue, sa mi velmi paci ta farebnost, je to krasne 😉 take vesele 😉
mixka, zalezi od zaludku 🤐