Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mrenka
8. aug 2007

mamulienky,ake ste mali stretko?

mamci,to sa mu tak zhorsilo?

cat
autor
8. aug 2007

megg, nech sa Oli rýchlo uzdraví, anjelik..
mrenka, boli sme ja, babulka, kattum, sue a aktak, za chvílu hodím pár fotos, no nabudúce už hádam aj s vami a megg 😉

mrenka
8. aug 2007

jej,len tak malinko vas bolo?som myslela,ze viac,ja uz nabuduce urcite pridem,naozaj 😅
boze ja mam nervy jak svina na chlapa,keby mi mala uz nespala,dam ju mame a idem von a ruka hore po sto rokoch,take mam nervy,ti chlapi su neskutocne jeb....keby ich nebolo treba na plodenie deti,tak by som ich vystahovala na mesiac 😠 😠 😠 😠

aktak
8. aug 2007

aj ja som myslela ze nas bude viac, mali prist aj decembrovky 2006, asi nevydalo ale nevadi 😀 ale som rada ze sme boli, som videla co ma asi caka o rok s Adamkom 😎 rada som vas stretla vsetky 😉

cat
autor
8. aug 2007

tak fotky som dala sem do tomiho albumu:
http://family.webshots.com/album/560011084NQSXoq

Aktak, Adamko je strašne zlatý, na také bábetkovské časy už my možme len spomínať 😎
Mrenka, teda, musel ťa chlap riadne vytočiť 😀 ulej si deci vínka, na nervy 😉

mrenka
8. aug 2007

cat super fotos 🙂 babulkin matik je presne typ do filmu(babulka dufam,ze sa nenahnevas)uplny postrach denis,totalne mu kuka z ociek,aky je vymyselnik 😀
a kattum aka kocka 🙂

aktak
8. aug 2007

cat dakujem 😉 inak krasne fotky, manzel je sikovny 😀 par by som si aj stiahla tak snad pridem na to ze ako 😎

cat
autor
8. aug 2007

kati, ved ti možem tie ktoré chceš poslať na mail, napíš do IP adresu kdyby něco.. 😉

aktak
8. aug 2007

no nechcela som ta otravovat s tym 🙂 este si ich pozriem ze ktore a napisem ti aj adresu, dakujem 😉

tilly
8. aug 2007

stretko? čo? hmm, aj tak sme boli doma ☹

cat
autor
8. aug 2007

tilly nabudúce zorganizujeme nejaké väčšie stretko a dáme to aj do IP 😉

danii
8. aug 2007

...som sa vam sem vkradla 😀 no, nabuduce by sme prisli na stretko aj my 😎 ale ja medicku velmi nemusim..... 😖

cat
autor
8. aug 2007

danii, čo ti je medická nesympatická? Ja som rada že tam hlavne nechodia a neserú psy 😒

danii
8. aug 2007

neviem. proste ju nemusim. a nie je tam kde poriadne zaparkovat 😀
s tymi psami som si neuvedomila, este po trave a na pieskovisko nechodime 😎 ale ked zacneme, potom mi to dojde.... 😀 ale na ihrisko uz chodime 🙂

cat
autor
8. aug 2007

veď si dáme stretko trebárs v tom Sade J. Krála, my tam už máme taký svoj flek, len niektoré deti chcú byť na ihrisku, iné na tráve, to je ťažké.. juj, idem už, vo vysielačke sa mi ozýva dieťa len netuším či moje alebo cudzie 😖

danii
8. aug 2007

chod pozriet 😉
jasne, uz sa tesim 🙂 nam je to zatial jedno 😎 kam postavim kocik, tam sme 😀

danii
8. aug 2007

...tak a uz ma tu mate nasackovanu! 😀 😀

cat
autor
8. aug 2007

cudzie to bolo, andela jeho, ja až zistím kto nám lezie do vĺn.. 😠 😀
danii tak vitaj, dúfam že ťa tu uvidím častejšie 😉 starý mi tu stojí za chrbtom, musííím už pre dnešok ísť 😀 🤐

sylvie
9. aug 2007

ahojte kocky, pekne fotky zo stretavky.. pozeram, ze niektore deticky sa dost zmenili.. hlavne babulkin matusko.. uplne inac vyzera ako co si ho pamatam.. 😉

aktak
9. aug 2007

s tym ihriskom je to pravda, to tam bolo vcera ako v mravenisku 😀 adamko sa sice v piesocku este nezahra ale pravidelne chodime na ihriska aby videl deticky ako sa hraju, to je pre neho najvecsia odmena 🙂

inak medicku mam rada lebo sme tam randili 😵

verulka
9. aug 2007

babulky, ja sa tiez ospravedlnujem, ze sme neprisli. Deti uz boli naladene, ale nato sa nam ozvali znamy, ze idu gratulovat Ajke a nedalo sa im povedat nie ☹ na dalsie sa pokusime dobehnut, ale ak bude v este v auguste, tak nestiham 😉 Ajka odchadza v sob na sustredeie, ja s chalanmi ideme na chatu a potom mi beru deti svokrovci (od 23.8.-30.8.)- inak okolie sa zacina bat, kedze sme s drahym veeeela sami (hlavne po veceroch) aby sme sa opat nerozrastli 😅
aktak, aj my sme v medickej randili, ale iba chvilku 😅 potom som tam kocikovala 😀 (ale to uz bolo davno 😨 )

tilly
9. aug 2007

mne sa tie fotos z medickej páčili, ja zas nemám rada sad J K

verulka, sú zlatí, že? 😀 ale veď by ste sa aj mohli rozrásť, len prosím, nie skôr ako my, lebo budem už úplne depkošiť, každému zakazujem rozrastať sa skôr 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mrenka
9. aug 2007

maminy,kedy ste zacali drobcom davat ryby?mozem dat malej lososa?

eta
9. aug 2007

ahojte maminky
som ako zavislak,2 tyzdne sme mali pokazeny PC,teraz uz konecne funguje a hned som zapla konika 🙂

mreni, ja som zatial malemu davala iba sladkovodne ryby-heik,stuka,kapor, neviem ci morske nie az po 2rokoch?

megg
9. aug 2007

Jeej peknucke foto mate zo stretka 🙂
No my sme na tom tak vselijak, dnes som to chytila totalne ja a je mi na fuj..a oli zachripnuty. Este ze sme neboli, by sme vas nakazili..my chorobonosici 🙄

sylvie
9. aug 2007

tilly, tak u nas to zatial nehrozi.. ja chcem otehotniet tak najskor za rok..

mrenka, ja som zacala davat sladkovodne ryby po roku.. morske som este nedavala, ale citala som ze sa mozu po roku..

sylvie
9. aug 2007

baby, ja sa vam musim k niecomu priznat, dnes mam 31.. ☹ som stara krava, zachvilu budem mat 40 ☹

sylvie
9. aug 2007

😉

aktak
9. aug 2007

sylvie vsetko najlepsie 😵

sylvie
9. aug 2007

dakujem 😉