Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sranda
30. mar 2009

hellou tilly, ako sa cítiš? Pohodka však?.........

tilly
30. mar 2009

zatial sa celkom da, občas ráno grciam, ale pri domčovi to bolo horšie...

tilly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella1
30. mar 2009

no to je sila, kde všade sa nájdem.
len skôr ako začnete niekoho ohovárať, nie je od veci zistiť si aj druhú polovicu pravdy.napr. mixka.
nuž keby vás niekto urážal za váš názor.....a to takým spôsobom, že hodnotí váš vzhľad a doslovne ako o nakudrlinkovanej blondíne tak by ste mu napísali to isté čo ja.(a asi by ste mali z toho dojem, že dotyčná si potrebuje ventilovať nejaké svoje komlexy)
a táto super dievčina sa nezdráha znížiť k tomu aby dokonca urážala a zosmiešňovala moju dcéru!

roasha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka
30. mar 2009

Ach jo. Roasha, ake zakladne pravidla mame my pravnici dodrziavat? Je tu niekolko pravniciek, tak by nas to zaujimalo, aby sme sa vyvarovali do buducna. Ale myslim, ze sa tu najde dost ludi, ktorym som ako pravnicka pomohla a poradila, a ti mi stoja za zmienku, a ich nazor si vazim.
A ella1, ak nejdes co i len jediny prispevok, kde som zosmiesnovala a urazala tvoju dceru, nekopiruj ho sem. mam dostatocne vyvinutu sebareflexiu a verejne sa ti ospravedlnim. Ak nie, tak si radsej vstup do svedomia, lebo nie ja urazam, ale ty svojim nazorom o tom, ake je to nemiestne a "blbo vyzerajuce", keby bol "prva dama" muz na voziku. A vyhrazat sa mi, ze mi rozbijes papulu....To svedci viac o tvojej urovni, nez mojej.

A ak nemate co k nasej teme........

Tilly, ale to je dobre, ze mas taketo stavy, to znamena, ze je vsetko OK, nie? Inac k nasej dedine, je to tu zaujimave, lebo su tu dva tabory, starosta a jeho suita a potom radoby starostka a jej suita. takze v prospech veci verejnych sa nedeje nic, take ze vybudovat slusne ihrisko, aby sa mali deti kde hrat, nie na rozbitom a nebezpecnom, alebo osadit na niektorych cestach medzi domami, kde behaju decka, retardery a znacky...k tomu sa nik nema. A pravdu povediac, nikoho tu velmi nepoznam, lebo cely den som v robote, tak nechodim ani na ihrisko, do MC....

babulka
30. mar 2009

A este ma stve, ze akurat cez nasu ulicu si skracuju cestu kazde rano vodici od Samorina, proste si to supnu cez obytnu zonu, aby nemuseli stat v kolone, a potom to u nas vyzera kazde rano ako v San Franciscu 😀 Ked vychadzam z domu, tak msuim Matika drzat za bundu, a sledovat, ci nevyleti auto 😖 Minule mi jedno Audi s DS znackou skoro urvalo dvere na aute.

sue
30. mar 2009

Ahojte maminky,

ďakujem za rady, dnes som volala dokine, tak v prvom rade sa striháme, potom olejujeme 😅 a ak to nezmizne do týždna dvoch, tak prídeme. Ako chrastičky ani šupinky to ale nevyzerá, nie je to to čo majú novorodeniatka, také žlté... toto je svetlohnedé a fakt to vyzerá ako znamienka 😅

...a už voľby neriešme 😔 myslím, že my v tejto téme máme na to úplne rovnaký názor a človeka, ktorému prekáža muž na vozíku ako partner potenciálnej prezidentky je podľa mňa netolerantný obmedzený človek, ktorý si nevidí na koniec nosa 😔

cat
autor
30. mar 2009

..a jednotny nazor mame aj na babulku, vsetky co sem pravidelne prispievame a co ju osobne pozname. Takze damy,ktore nedokazete prekusnut,ze je babulka jedna mudra, scitana a uspesna pravnicka plus skvela matka, rieste si svoje komlexy inde, ja som tuto temu nezakladala pre vas, ale pre skupinu dlhorocnych kamaratok, tu sa nebudete navazat ani do jednej z nas!

babulka
30. mar 2009

Sue, mozno mate naozaj nejake pigmentove skvrnky. Ale ak by to bolo nieco vazne, tak asi by si vas dokina zavolala, a nekazala tyzden - dva cakat. Vsak najlepsie vies, aky je Macino, a ak je v pohode, nema nejake priznaky choroby, ze by to mohla byt nejaka sprievodna reakcia, tak to bude OK.

Cat, mna uz pozorne riesia aj v zufalych manzelkach, an co som bola upozornena 😀 K tomu len tolko, ze ak je tu niekto prihlaseny rok a ma 8000 prispevkov, a ja som tu 4 roky a mam 2000, to svedci hlavne o tom, kolko casu travia tie zeny so svojimi detmi a kolko na nete 😵 A zufale manzelky zalozili damy, ktore mali rasisticke poznamky k istej prispievatelke - afry - o ktorej riesilil, ze je ciganka a ma za muza cernocha... Co dodat? A nejaka osoba so 6 rocnym dietatom mi tu povie, ze v robote sedim za pocitacom za jej dane 😀 Tak ona je bud tiez v robote a sedi za pocitacom za moje dane, alebo je nezamestnana a v podstate zije za moje dane. 😀 😀 😀

Ale kazdpadne ma tesia povzbudzujuce IP aj od ludi, ktorych som v zivote na fore nevidela. A zivot je predsa taky krasny, ked mame kazdy iny nazor, ved ako by to vyzeralo, keby sme mali vsetci rovnaky. Ide o to, vediet ten nazor podat a ak ho raz podam, tak si stat za nim a nefabulovat, nevymyslat 😎

sranda
30. mar 2009

cat, no ja by som to lepšie ani nenapísala, si trafila klinec po hlave ako sa povie.... Takisto som na babulkinej strane a stojím si za tým. Máš pravdu.

mywiel
30. mar 2009

Az teraz som sem nakukla a nemozem suhlasit babulka, nikto nie je rasista, nikomu nevadilo, ze Afry je alebo nie je ciganka alebo mimozemstan, len slo o to ze holky zistili ze klamala a tahala od ludi veci a predavala kocik na nete a pritom vravela ze potrebuje kocik ci jej moze niekto darovat. Hawk 😉 🤐

emjee
30. mar 2009

damy prosim osobne nezhody si rieste cez ip

verulka
30. mar 2009

emjee, snad uz daju iste osoby pokoj 🙄 len to tu pls nezamkni...
babulka, kalsi na to...nenechajme si navsivit temicku 😉 mozeme pokecat osobne, i ked budeme tocit o dolezitejsich viecach ako o osobach ,ktora ja amam straaasne na salame 😉
tak ako dame terminik???

cat
autor
30. mar 2009

dievcence, pokial sa nehcete vyslovene stretnut iba vy 2, hlasim sa aj ja na stretko bez deti. Minule ma nepustila Simonka,ale uz ma konecne novy rezim a vsetko je ok. 😎

verulka
30. mar 2009

cat, co blaaaznis??? jasne, ze cim viac tym lepsie a jasne, ze bez deti 😎

cat
autor
30. mar 2009

no jedine bez deti 😀 😉 dikk. Inak mne je jedno kedy,aj keby som si mala presunut cvicenie, takze sa prisposobim.

kattum
30. mar 2009

Kedy sa stretavate? Ja budem v BA od buducej stredy do 18.4.

babulka
30. mar 2009

Mne je uplne jedno, teda kym nebude manzel na poobednej alebo nocnej, ale ked sa navrhnu dva-tri terminy, jeden urcite bude vyhovovat. A jasnacka, najlepsie vecer niekde bez detureniec, nech strazia tatkovia 😀
Inac my ideme cez velku noc k nasim, a zostavame cely tyzden po VN...

cat
autor
30. mar 2009

tak dajte konkretne datumy kocky..kedy komu najviac vyhovuje,mne je ozaj uplne jedno, my necestujeme nikam..

babulka
30. mar 2009

A asi nie piatok, lebo to bude vsade stotisic ludi.... Kattum, ty dojdes teda 8. aprila? Co tak stvrtok 9. aprila? My cestujeme do BB v piatok...

verulka
30. mar 2009

skvely termin ten 9. april 😵

cat
autor
30. mar 2009

ja si tiez myslim, ani cvicenie nebudem musiet prekladat,kedze chodim utorky a piatky. Takze Kattum?

kattum
30. mar 2009

ok, 9.april moze byt, tesim sa na vas!

sranda
31. mar 2009

no ja som trubka, idem nahodit nove fotos a vsetky maju cez 700 kB ☹ . Ach jo..... a mozem sa aj ja pridat k vam, ci chcete tak osobne?

tilly
31. mar 2009

babulka, tieto nezhody medzi starostami, to je des, niečo podobné je aj v rovinke, tam sú tiež dve skupiny, jedna, čo stojí za starostom a druhá, čo ho neznáša a tiež to tam tak vyzerá, najhoršie, že si to odnášajú obyvatelia...

s tým futbalom je to asi takto - človek, čo to sponzoroval a venoval sa tomu v rovinke má v rámci finančnej krízy iné problémy, čiže v šamoríne nič nebude a v rovinke pre deti tiež nič nebude, lebo on v rovinke pôvodne sponzoroval len deti a mladších žiakov, ale klub si tie jeho peniaze ulieval hlavne pre mužov a dorast, čiže tento človek sa nasr a už nechce prispievať ani do rovinky... v januári sa mala v šamoríne začať "reklamná kampaň" na futbal pre deti od 2,5roka, ale ako som už písala, ten človek musí riešiť sám seba teraz, čiže ak sa vyrieši a dostane z krízy bude aj futbal, ak nie, tak až od 4,5 roka je prípravka...
inak tu v šamoríne je to super, pre deti sa toho robí dosť veľa, aj ihriská a tak, medzi panelákmi je dosť ihrísk, pravidelne to rekonštruujú a riešia po pubišoch, je tu centrum voľného času, umelecká škola, šerm, strelba, zápasenie, vodáctvo, tuším aj basket a volej, všelijaké hip hop tanečky a tak, takže tu sa to dá s tými krúžkami...

a s tým cestovaním, no ja neviem, ja idem hodiť na ôsmu haranta do škôlky, odtiaľ vyrážam tak 7,55, ešte skočím do tesca pre raňajky, to mi trvá tak 5 min. a 8,35 som aj so zaparkovaním v kancli v prievoze 😀 takže po ôsmej je to super, ale skôr neviem... každopádne my tak skoro nechodíme, čo som rada, lebo každoranné stresy za volantom nepotrebujem, ale viem, že ľudia si lužnú obchádzajú ako sa dá...


a nerušte nám v tejto téme naše pokojné kruhy 😠 😀

srandi, veď pridaj na fcb, alebo zmenši...

verul, bože, to už bude rok? 😲

babulka
31. mar 2009

Tilly, ani nevrav... Mna to stve, ze tu nie su sportove pripravky pre deti...ved nemusi byt ta priprava specializovana a zamerana na konkretny sport, to vo veku 3 roky ani nejde, ale vseobecna pohybova priprava pozostavajuca z nacviku motoriky, koordinacie pohybov, drzania tela.... na to by stacila zakladna gymnatiska, ale u nas je tiez len od 5 rokov. To je dost neskoro. Uz som pisala na Slaviu UK, napisali mi, ze hoci taketo nerobia, ale mozem s malym dojst do telocvicne a volaco pre neho vymyslia, tak tam skocim.

megg
31. mar 2009

ahojte,
poradte mi plís. Budúci týždeň máme ísť s Olim na výber mandlí - nosných ale ja ho tam nechcem dať ☹ čo robiť??
Babulka, viem si predstaviť ten stres z premávky, my síce bývame úúplne na konci slepej ulice (takže je tam kľud) a keďže nemáme zatiaľ bránu, tak minule si to k nám dosvišťal jeden mladý chalan na audine a zastavil sa mi v polovici záhrady 🙄 😅 To bol pekný stres. Že on si nevšimol, že pred našou bránou končí ulica! Bol síce večer a sneh, ale aj tak, šiel dosť rýchlo a zaflekoval u nás. Ešťe šťastie, že bránu budeme mať hovotú za dva týždne, huráá 🙂

babulka
31. mar 2009

A stretko, aby som nezabudla - ja myslim, ze sa nik nemusi pytat, ci sa moze pridat 🙂 To je snad samozrejme, ze sa moze pridat, nie? 😉

sranda
31. mar 2009

veru dam ich na fcb. to zoberie.......