Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

barunka
17. sep 2007

ahojte, takže nové info od snilka, práve došli baby z uzv, snilko ma všetko v pohode, aj jazvu (tam mi hovorila nejakých 5mm, ale keďže som nemala cisárak, nemám ani poňatia čo to akože má byť). Kristínke vraj namerali 4 kilá, takže momentálne stresuje, že čo ak sa nesekli ako ona takého slona porodí 😀 😀

mrenka
17. sep 2007

barun,tak kristinka maminku potesila 😀 😀

tilly
17. sep 2007

barunka, tak to by jej mohli urobiť rovno cisársky... 4 kilá fuuuuuuuuuu

baby a ako je to s malou made? teraz som si tak na ňu spomenula

verul, ja sa stavím, že cat bude skôr 😢 😔
odkedy sa snažíme otehotneli všetky, aj tie čo nechceli, len ja ne 😖
ena, kattum, certica, ty, moje susedy...

babulka
17. sep 2007

Tilly, myslis s Madeleine co uniesli? Rodicia su v anglicku, cakaju na rozhodnutie portugalskeho sudcu, ci ich formalne obvinia. Spis ma vraj 4000 stran, tak ma co citat, a myslim, ze poziadali aj o matkin dennik, kde by mohlo byt nieco aj s jej zmiznutim. myslia si (teda media spekuluju), ze ju nestastnou nahodou zabili rodicia a jej telo kdesi ukryli (spalili). Ja neviem, ale osobne tomu nemozem uverit - ved keby take nieco urobili, neviem, ci by vyvolavali pozornost celeho sveta, celebrit, papeza...ale nechali by to tak. Ved musia vediet, ze sa im na to skor ci neskor pride 😝

Barunka, tak ze drzime Martinke palce, ked ma jazvu v pohode, radsej nech rodi normalne, ak sa bude dat. Nech je Kristinka cosokoro na svete 😀

cat
autor
17. sep 2007

tilly, nebudem, jedine ze by duch svaty.. 😀

a madeline- odkedy jej otec natvrdo priznal ze davali detom sedativa a tabletky aby ich oblbli a mohli chodit von bez nich- uz aj verim tym famam ze v tom maju prsty. To normalny clovek nespravi.

babulka
17. sep 2007

Cat, vsak to.... 😠 Ja len ze tomu "odmietam" uverit, ze je rodic niecoho takeho schopny. Je mi z toho zle.

Aky duch? cat, ved ty si moj tajny tip, cierny kon 🙂 Tilly, neboj, len ja mam pocit, ze tu zanedlho budem jedina jednodetna, teda takymto tempom. Je tu vobec niekto, kto ma s druhym mimi pocka (teda barunka, snad 😵 )?

tilly
17. sep 2007

hej, tú maddie, lebo som zachytila niečo na BBC, ale reportáž už končila, tak som nevedela, čo ... dík
ja neviem, neverím, resp. nechápem, že by rodičia zabili tak krásne dievčatko...

hej, môžme uzavrieť stávky,ktorá bude ďalšia 😀 😀 😀 😀

ale od verulky by som to teda nečakala, že ma predbehne 😀 😀 to je normálne podraz 😀 😀

a môj typ je tiež cat 😉

verulka
17. sep 2007

tilly, sorry, ja som nemala v plane sa predbiehat 😅 Nevesaj hlavu, ja si vzdy vravim, ze deti vedia, kedy sa maju narodit...inak by som tie svoje prekvapka nevedela pochopit 😉 Drzim silno paste, ked uz aj kocik mas 😉
Babulka, k tebe sa uz nepridam 😀 uvazujeme o definitivnom rieseni 😝 vsak nehcem mat 17deti...
Cat bude tehulka hned po novom roku 😎 moj tip

megg
17. sep 2007

tilly, no ty si sikovnaaa, krasny kociarik si si vydrazila 🙂

My mame taky fajnovy stresik dnes. Zajtra letiiime, baby tak drzte nam palce, nech to prezijeme aspon ako tak 🙂 Okrem toho krpcovi sa tisnu dalsie zuby, je z toho priserne nervozny. Trva to uz zo tri dni, tak snad to zajtra prejde 😅
Dnes sme mali riadne fofry este z vybavovackami okolo domu 😢 , ja som tootaaaalne grogy. Este ze som balila vcera 😲 uffffffffff

cat
autor
17. sep 2007

megg, stastnu cestu a peknu dovcu 😉 🙂

megg
17. sep 2007

cat, diky moc 🙂

sue
17. sep 2007

Maminky, vy ste sa ale rozbehli dnes 😅
...Megg, krásnu dovču prajem...
...Veruli, budeš štátnicovať z pôrodnice?
...Tilly, keby snažilkovanie bola nepríjemná činnosť, tak nepoviem, že to chceš takto rýchlo vzdať... ale však to nie je snaha úplne na zahodenie 😵
...a ostatné si ani nepamätám čo som chcela napísať 🙄 🤐 😅

mrenka
17. sep 2007

mamusi,krasnu dovcu,super si to uzite,cakam mms 😀 😀 ja potom poslem na striedacku,zajtra ti este haloooo 😵

tilly
17. sep 2007

ale veď sexovať sa dá aj bez snažilkovania, len tie sklamania sa mi nechcú prežívať...

zajtra sa idem pozrieť do ďalšej škôlky, dnes sme boli v troch, jedna je super, ale drahá, druhá je otrasná, tretia je výborná a ak tá zajtra bude o ničom, tak ho hneď prihlásim do hentej, tak som zvedavá...

verulka
18. sep 2007

tilly, odekdy chces dat dominika do skolky?
sue, no presne neviem ako to spravim. Este neviem, v ktory den pojdem. Bavila som sa s dr. ze prinajhorsom mi daju priepustku z nemocnice 😀 vraj to uz raz zazila 😉 . Ale ja dufam, ze najprv porodim, dojdem domov a za par dni pojdem statnicovat 😀 a potom si budem uzivat babo 😉
megg, stastnu cestu a super dovcu zelam 😉

cat
autor
18. sep 2007

..s tymi babatkami sa vrece roztrhlo, som sa dnes dozvedela ze budem uz dvojnasobna tetka 🙂

babulka
18. sep 2007

Cat 🙂 tak uz aj ty zacni, nech ma svagor zase co zavidiet 😵
Matik bol aj dnes v jaslickach dobrucky, sestricky nam navrhli, ze mozme ho zajtra nechat aj dlhsie, ked je taky dobry. Standradne postupuju tak, ze prvy tyzden po dve hodinky, druhy tyzden postupne pridavaju cas, az kym tam nebude spinkat. A nas Matik uz zajtra moze zostat do obeda 😀 Rano nam poslal pusu a isiel sa hrat. Uz ked som ho vykladala z auta, hned sa rozbehol do jasliciek, krical ze sisisisi (vlacik), aj vecer stale opakoval sisi, ked som sa ho spytala, ze ci pojde zajtra do jasliciek 😀 Len nech mu to vydrzi. je tam 8 deti, tri sestricky, tak som rada.

barunka
18. sep 2007

baby, takže ďalšie info o snilkovi, primár jej nechce dovoliť rodiť normálne, keďže mala prvý cisársky a ešte k tomu v Galante a Kristínka má podľa UZV 4 kilá. Vraj on sa bojí to riskovať, takže nakoniec bude mať asi vo štvrtok cisársky. Je z toho patrične na nervy, ale hlavné je, aby sa jej a kristínke nič nestalo.

babulka, podľa čoho si si vyberala jasličky? Omrkla si viaceré??? A baby, vezmú v BA deti do jasličiek či do škôlky aj s plienkami??? Lebo tu u nás nie.

verulka
18. sep 2007

barun, snilkovi drzime palce, ja by som verila doktorovi. Aspon sa nebude trapit...
Babulka, no matik je hviezda, to je super. Krizovy by mohol byt pondelok po vikende, ale neocakavam nejake vaznejsie zmeny 😉
U nas v skolke beru deti po 2rokoch ak maju plienku na spanie v pohode.Ale niektore skolky neberu deti s plienkami. V jaslickach by plienky nemali byt problem, kedze tam chodia deti tusim od 6mesiacov.
cat, moj bracho sozienkou su o 6tt pred nami, takze sa tesim, ze budeme mat deticky v podstate naraz 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
18. sep 2007

barunka, pozdrav snilka a nech nevymysla, primar asi vie co robi, keby nemusel, nerobi sekciu, ved to je pre nich kopec roboty..aspon ma cas sa nato pripravit a stvrtok je tu co nevidiet 😉 drzime palce 😎

verulka, no to mate super 🙂 same deticky.. 🙂
teraz by sme mali nejakeho bociana schytit pod krk a nasmerovat k tilly 😉

babulka
18. sep 2007

Barunka, nebola som sa pozriet velmi, skor som si vypytala mailom vselijake informacie plus dost som dala na odporucania znamych. Bola som pre jednu sukromnu jasle-skolku rozhodnuta viac-menej, ale po niektorych informaciach som to zavrhla. Dost ma prekvapili niektore "vychytene" zariadenia, ale to asi kazda mama ma svoje kriteria, ja som mala urcite nastavene a nezlavila by som z nich. Dost rozhodujuca bola cena, vsak nebudem platit 10tisic mesacne len tak. Ono mne to vyslo tak, ze nie vzdy drahe znamena automaticky aj dobre.
Inac v tych zoberu bez problemov aj plienkacikov, Matika dnes prebalovali, lebo sa pokakal 🙂 tak vraj sa im metal a krutil, ale to robi aj doma 😀 Do skolky tusim nie, tam beru az od troch a vtedy by uz neml byt problem s plienkami (aj ked na spanie je to OK).

barunka
18. sep 2007

Inak tu u nás nevezmú do škôlky ani s plienkou na spanie a celkovo tu majú otvorené tak, že ak máš normálne zamestnanie, jednoducho nestíhaš dieťa vybrať.
Pýtam sa na to preto, lebo od budúceho roka by som už aj ja chcela ísť do práce a chcem dať Simi do škôlky či jasličiek v BA, niekde blízko mojej práce, aby som nemusela behať hore dole.

snilkovi som odkazy odovzdala, vraj jej doktor povedal, že sa nemá ničoho báť, že keď jej oni spravia cisársky, tak môže mať aj ďalších 16 detí 😀 😀 😀
a ešte sa jej doki pýtal, či má dobre vyrátaný termín, lebo to vyzerá, akoby mala rodiť až o mesiac 😀 😀 😀

tilly
18. sep 2007

barunka, do súkromných vezmú plienkových všade...
idem dnes do ďalších a uvidím, dnes sa rozhodnem...

chceš ísť do práce?

barun, držím snilkovi palce, veď je to aj možno lepšie cisárskym, aspoň sa nebude 12 hodín trápiť a potom by ju aj tak rezali, nech to berie takto 😉

ena
18. sep 2007

barunka: a o mesiac by rodila male slonicatko, ked uz teraz ma mat kristinka 4 kila?🙂

certica
18. sep 2007

barunka, pozdrav snilka a osobne si tiez myslim, ze ten cisarsky bude schodnejsia cesta pre nu aj pre malu 😉
ena, pekne obrazky z 3D 😎 , kde ste boli?

ena
18. sep 2007

certica: v gin five na zahradnickej

certica
18. sep 2007

a ako sa inak citis? filipko s vami spava v jednej miestnosti, ci uz ma izbicku? ja planujem vikiho prestahovat nejak okolo vianoc, nech si zvykne, kym sa babo narodi, co znamena, komplet mu prerobit detsku, len ma stve, ze je to hrozne mala izba 😒

boska
18. sep 2007

gajka situ

barunka
18. sep 2007

eni, no aj ja som sa na to pýtala. že koľko by potom vážila kristínka 🙂 ale ja som to zhodnotila ako zanedbanie manželských "povinností". Ja som jej vravela, nech sa vrhne na manžela, len jej lekár povedal, že treba aspoň 20 krát za deň aby sa pôrod rozbehol, tak ho vraj nechcela zabiť 😀 😀 😀

tilly, no áno, chcem ísť do práce, pre mňa, manžela aj Simi to bude najschodnejšia cesta ako sa dostať z tejto "pohromy" von. My máme totižto pomerne vyhrotený konflikt s mojimi starými rodičmi a čím ďalej tým je to horšie. Včera Paťko zhodil Simi z autíčka, rozbil Simi hlávku... a moja babka sa Paťka zastáva, že je hlúpy, že nemá rozum a takto to u nás ide stále. Paťko je stredobod vesmíru a Simi môže otlkať hlava nehlava no vynadať mu nesmiem...