Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

certica
19. sep 2007

mne sa zase zdali skor otazele 😅

osobne si inac myslim, ako "poznam" snilka tuto z fora a prispevkov, ze by jej viac svedcala plna narkoza 😉 . sice to neviem vysvetlit ani konkretizovat, ciste moj pocit. ale ved nam potom sama povie, bude mat moznost porovnat. hlavne je, aby vsetko dopadlo ako ma 😎 a barunka odkaz jej, nech sa zbytocne neplasi 😀

ikke
20. sep 2007

pre snilka 🙂 :
http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/112524/7.html
(aj ked uz si to asi precita az po tom... 😅 )

kattum
20. sep 2007

Cakam na sprvu o Snilkovi a nic, kde ste vsetky? Asi sem pridete, az ked deti zaspia, ze?
Ja uz konecne citim pohyby, tak sa vytesujem, uz sme v polovici.

sylvie
20. sep 2007

ahoj kattum,
aj ja som zvedava na snilka, hlavne ako sa rozhodla..a ci je vsetko v poriadku..

gratulujem k pohybom.. to je take krasne obdobie.. az ti trochu zavidim.. 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
20. sep 2007

kattum, super, to je skvele ked uz citis babatko,ze? 🙂

a snilko teda furt nist??

mrenka
20. sep 2007

kattum 😵 😵 😵

snilko mozno uz aj hej,barunka je mozno s nou,tak da vediet asi neskor 😵 😵 🙂

ervotoc
20. sep 2007

Katt waw to uz ste tak daleko s tehu? 😕 to letí
aj ja cakam kedy sem uz Barun klepne čo nove so Snilkom a Kristinkou ,u nas je termin na sobotu zas 😝

ervotoc
20. sep 2007

Barun? 😕

ikke
20. sep 2007

myslim, ze keby tu existovala anketa o najnapinavejsi porod roka, tohtorocna cena by zostala v rodine s tou minulorocnou 😅
...ale hlavne nech vsetko dobre dopadne, snilko 😉

sue
20. sep 2007

Snilkooo, akooo... ? Barunka rýchlo píš, sme netrpezlivééé 🙂

zuz11
20. sep 2007

aj ja od rana cakam co snilko 😀

ikke
20. sep 2007

v septembrovkach pisali, ze uz je kristinke tu... 😉
ale barunka je asi este v porodnici...

mrenka
20. sep 2007

ano,aj ja som si precitala v septembrovkach,ze 52cm a 4060g,baba 😵 😵

sue
20. sep 2007

Jéééj, no gratulujeme 😵 😵 😵 nádherné miery 😵 😵 😵

verulka
20. sep 2007

supeeeer, gratulujeme 😵 😵 😵 😵 nech ide vsetko tak ako ma 😉

cat
autor
20. sep 2007

Barunka kde si???
Gratulujeme snilkovi ku Kristinke, nech su obe zdravucke!!! 🙂 😎

mrenka
20. sep 2007

ja truba som zabudla napisat - blahozelame a vela zdravicka 😵 😵 😉

ervotoc
20. sep 2007

jéé waw dufam ze su ok a vela ,vela zdravíčka a nech neni čertica po sesterničke 😉 som pozerala Barun fotos zase ako podrastla Simi,šibalske kukuč jej ale nevymizli 😀 😉

barunka
20. sep 2007

kočky, skôr som sa sem nedostala, Simi bola dnes príjemná ako vred na zadku. Ale áno, Snilko už má Kristínku, narodila sa tuším o 15.20, má 52 cm a 4060 g. Ale ako vyzerá nikto netuší, snilkovmu manželovi ju neukázali a snilko si nepamätá 🙂
Ale ak sa zajtra bude snilko dobre cítiť a bude môcť už mať návštevu, tak ideme so Simi za ňou, takže urobím aj fotky. Veď už nabíjam baterky.

mrenka
20. sep 2007

barun,super,aj tak bude ale chuda zajtra este taka rozbita,ze bude ledva stat na nohach,mne na druhy den len cesta k umyvadlu(2m)trvala pol dna,takze des 😝

verulka
20. sep 2007

barun, pozdravuj ju a tesime sa na fotky 😵

barunka
20. sep 2007

jasné baby, pozdravím. Ale ešte uvidím, či vôbec pôjdeme, lebo ak sa nebude cítiť dobre, tak by sme jej iba zbytočne pohoršili. Ja si neviem predstaviť aké je to byť po cisárskom, ale asi nič príjemné. Mne stačilo aj iné šitie 😀 😀 😀

mrenka
20. sep 2007

barun,asi lepsie ak pojdete az v sobotu,nech si zajtra oddychne,druhy den je uplne najhorsi ☹ ☹

zuz11
20. sep 2007

jej aj my gratulujeme, krasne miery 😉 😀
inak ja som po cisarskom hned na druhy den mala navstevu rodicov 😀 celkom sa dalo, treba to co najskor rozchodit 😀 nie je to az take strasne iba to trochu taha ale da sa to prezit 😉

tilly
20. sep 2007

jeeeej, gratulujeme

ena
21. sep 2007

aj my gratulujeme 🙂

cat
autor
21. sep 2007

zuz, ja som v tomto asi rekordman, moji rodicia stali pri mne uz hodinu po sekcii na izbe aj s malym na rukach. Ale ine navstevy typu kamaratky mi vyslovene isli na nervy tak som vsetkym pekne oznamila ze vidiet nas mozu az doma 🤐
Snilkovi dnes bude zle, ale vravi sa ze druha sekcia je lepsia ako prva, lahsie to mamina rozchodi, neviem..(a dufam ze to tak je).

babulka
21. sep 2007

Gratulujeme Snilkovcom k malej Kristinke 🙂 Je to riadna baba.

Cat, ale ty si vynimka s vynimocnymi privilegiami 😀 Mne bolo po sekcii tak cudne, ze som bola rada, ze som, nie to este nejake navstevy. Ale na druhy den som bola ako ryba, aj preto, ze som chcela ist rychlo za malym, tak som sa dorabala, ako mi je super, len nech ma pustia. Vsak sa mi to aj vypomstilo, hranie sa na hrdinku.

cat
autor
21. sep 2007

ja viem babuli 😀 , ale bolo to pekne, mat ich tam, este som bola sice znacne dezorientovana..no uz by som ku Kochovi nesla, bolo z pekla stastie ze bol Tomi zdrave babo, pri druhom nebudem riskovat prevoz na Kramare ci Antolsku, prdim na vsetky "vyhody" sukromneho sanatoria, myslim ze pojdem na Kramare..