Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

barunka
31. okt 2007

cat, dávaš stále sunar?? ten od dvanásteho mesiaca? lebo tam je písané, že v prípade, že dávaš, tak nie je vhodné podávať fluoridové tablety....

cat
autor
31. okt 2007

ano este davam sunar, do tych 2 rokov..skusila som uz aj plnot. mlieko ale to mal zrovna to obdobie ze vsetko mlieko bolo "eee" 😝
Vy co pijete?

barunka
31. okt 2007

Simi pije sunar, plnotučné mlieko, acidko... Ale ona zje všetko, niekedy mám pocit, že nám zje aj mačku, ak dostatočne rýchlo neujde...
Snilko už včera zahlásila, že keď bude potrebovať rozožrať železo, tak si po ňu príde... 😅 😅

snilko7
31. okt 2007

tak to hej....Simi k nám len príde a namiesto ahoj hneď na mňa vyletí z "mňam mňam" a beží do kuchyne a kradne mi kockový cukor 😀

cat
autor
31. okt 2007

😀 😀 ze macku 😀

tilly
31. okt 2007

ja som na nervy, celú trampolínu by som vyhodila, domčo keď zbadal tatinka ako skladá trampolínu, nechce vôbec spať 😠

som nasr... ako pes...

cat, máme záchrannú sieť na tom, veď keď to doskladajú, tak to pofotím

verulka
31. okt 2007

tilly, nebud nasreinkana...to patri k tomu 😉 prestav si, ze niekto ti kupi nieco po com tuzis a potom povie chod spat a vydrz 2hodiny 😀
baby, od dnes mam konecne tehu knizku 😀

megg
31. okt 2007

verulka, tak blahozelam ku knizocke 😉

cat
autor
31. okt 2007

verulka, super, gratulujem ku knizke 😎
tilly, pofot a hlavne mi napis do IP ze kolko to stalo lebo aj ja chcem..i ked neviem, v posl. dobe mi muz vycita ze moc rozhadzujem 😀

megg
31. okt 2007

a ja som happy, lebo som ostrihanaaa 😀 jup jup

sue
31. okt 2007

Verulka, gratulujem 😅
Megg, hoď foto 😵 a poraď - chcem sa dať ostrihať (vlasy takmer po pás) tesne pred Vianocami a neviem ako ☹
Cat, dúfam, že sa budeme baviť normálne aj po našej diskusii vedľa 😕 😵

cat
autor
31. okt 2007

sue, neviem o tom ze by sme mali nejaky problem 😉 a aj ja sa obcas nevyjadrim uplne presne z coho vznikaju nedorozumenia..

mrenka
31. okt 2007

caute,mamus,to preco mu predpisali tabletky?
a ako si ostihana?hod foto...
vcera som kukala ordinaciu,pozerate to niekto?som necakala,ze ten fialovej frajem zomrie 😢

mrenka
31. okt 2007

frajem=frajer,boze akosi mi pismenka utekaju 😖

sue
31. okt 2007

Cat, OK 😵 teším sa 😅
Mrenka, ja to sledujem... aj keď mi to pripadá čoraz stupídnejšie 😀 ale potrebujem nejaký vypínač mozgu 🙄 a s Fialovej frajerom som to čakala odkedy zistila, že je tehotná 😔 lebo ona podľa mňa musí skončiť s Vajdom...

ena
31. okt 2007

ani nam dr. nikdy nespomenula fluoridove tabletky

ena
31. okt 2007

k ordinacii, ten herec co hral Romana, hra aj v nejakom novom slovenskom krimi jednu z hlavnych postav, tak ho asi potrebovali uvolnit z ordinacie 🙂

megg
31. okt 2007

mrenka, Oli to nema predpisane, to len kamoskyn syncek ma. A je rovnako stary ako nas, tak preto som sa pytala. Ja o tom tiez nic neviem.
Ja tiez kukam Ordinaciu, celkom ma to bavi, az na Fialovu, neviem, akosi jej nezerem ten herecky prejav... 😖

mrenka
31. okt 2007

no mate pravdu,fialka je velmi zvlastna herecka,ja ju tiez moc nemusim,taky zvlastny ksicht ma 😒

eni,ano,citala som o tom krimi seriali,vyzera,ze to bude dobre,bude to tusim podla skutocnych udalosti...najvacsie krimi pripady v dejinach SR..

megg,ako si to poriesila s tou svinuchou?

mrenka
31. okt 2007

cat,super foto,tomasko s deniskom,co trenuju do superstar? 😉

babulka
31. okt 2007

Dva dni som tu neni a ste toho popisali 🙂 Bola som na sluzobke, Matik bo, s mamou, som si myslela, ze sa krasne v noci vyspim, nik mi nebude pomrnkavat, ale kedze sme sli spat az po 1,00 hod......... 😉 Kolkokrat sa dostanem do krcmy na pivo? 😀 A na dedine za par korun? 😀

Ani my nemame tie fluoridove tabletky, pytala som sa v lekarni este davnejsie, ale povedali mi, ze to predpisuje lekar. A kedze ja sa na svoju Dr. spolieham na 100%, snad mu netreba a ma dostatok v strave.

babulka
31. okt 2007

Cat, Sue, kde vedla diskutujete? 😀

sue
31. okt 2007

Babulka, ahoj 😀
...výnimočne nie v žiadnych piškótových témach 😀 😀 😀

babulka
31. okt 2007

Vsak som kukala, ze kde sa to tak diskutuje, a nic som nenasla, ziadne Pribinaky, kravske mlieka... 😀

sue
31. okt 2007

Babulka, no v tom sme sa s Cat zhodli... toto bola otázka vyznávania viery alebo ako to pomenovať a mierne sme sa nepochopili - aspoň si to obe myslíme 😀

babulka
31. okt 2007

Fiha, to su veci, kvoli ktorym sa vo svete odjakziva vedu vojny. Tak kde to je?

sue
31. okt 2007

Babulka, nemáš čo robiť? 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
(ale musíš to prečítať celé, inak to nemá zmysel 😀 )

babulka
31. okt 2007

Fuuuu, ale aspon viem, ze ked nebudem mat co robit, precitam si to. Zaujimave.
Ja asi pojdem spat, dospat krcmu. Zajtra cestujeme do BB, tak nech som fresh na dusickove zapchy 😀

tilly
31. okt 2007

http://www.priemyselnytovar.sk/dema.files/pict/... neodfotila som to, ale je to niečo takéto, aj so sieťou to stálo cca. 11...

že sa vám chce, do tej premávky, zajtra idem do ba, volím trasu mimo cintorínov, lebo ma porazí, aj tak ma šlahne, hlavne pri obiehaní dedkovcov vo vyleštených ticách alebo škodovečkách, hrúza, fakt sa teším

cat
autor
1. nov 2007

cafte, no co, pobehali ste cintoriny? Ja mam vzdy tento den taku fasa depku. Vecer uvarim varene vinko a cakam kamosku kt. pred mesiacom zomrel ocino, aspon popijeme, hadam Tom bude spat.
Idem sa sama pochvalit, prvy krat som robila puncove zakusky a zozala som velku chvalu od familie,vraj lepsie nez z Tesca 😀 tak hodim postup aj sem do receptov neskor keby sa vam chcelo niekedy piect 😉 😎