Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
25. júl 2007

cat, ktorý??? cuth? ten je už tam...

cat
autor
25. júl 2007

tilly IP

cat
autor
25. júl 2007

mamušky, neviete mi poradiť kde v BA je dobré starožitníctvo al. nejaký taký obchod so starožitnými kravinkami??? Ja som v meste nebola asi 2 roky ☹

tilly
25. júl 2007

idem hladať toho bastarda, keď ho nájdem, tak ho taaaak zbijem 😠

cat
autor
25. júl 2007

hehe tilly zas vam zdrhol pes? 😀

babulka
25. júl 2007

U nas bol takyto expert nebohy docent Valentovic, s konakom sa sice nepodelil, ale za skusku stihol dve - tri zdymit. Ale zas ma zo sukromneho nevyhodil, aj ked som tak trosicku bola z toho vedla, ale len trosicku 😀 Brrrrrr. A verejne nas mal Poredos, dalsia kapitola 🙂 Rigo mam zapisane v Bystrici, tak uvidime, co za zbor tam uci teraz (snad aj niektori z mojich spoluziakov by mohli 😵 )

mrenka
25. júl 2007

baby ja vas obdivujem,ja som si povedala,ze do tej skoly uz nepachnem ani omylom,fuj....a Poredos...my sme mu hovorili pojebos 😀

glorita
25. júl 2007

babulka vraj v Bystrici je medzi v pohode.
Pre zmenu- uci tam moj spoluziak 😀 a on je fakt pohodovy sympos a nie len pre mna.. 😎

babulka
25. júl 2007

Glorita, ja som tam chodila na pravo, takze je to moja domovska fakulta, len sa tam asi odvtedy dost veci pomenilo. A ktory je ten tvoj spoluziak?

Mrenka, to bolo dobreeee 🙂. Inac aj ja som si hovorila, ze statnice, promocia a tym moje skolske casy nadobro skoncili (hoci mi isla skola dobre, skoro na cerveny, bifla jedna 😀 ) , ale vraj chcu JUDr. zrusit, teda nevezmu ho tym, ktori ho uz maju, ale uz sa nebude udelovat, tak nech to este stihnem, aby som si mala co dat na schranku a na nahrobny kamen 😀 (bez toho ma ani nepochovaju).

Idem asi otravit susedovie cokla, ten psisko steka uz pol hodinu vkuse 😠 😠 😠 hovado krpate tucne chlpate

emjee
25. júl 2007

sorry ze vam leziem do temy - ale o com je medzi (medzinarodne?) a spravne a verejne a sukromne pravo? mam v tom gulas, ja som ekonomka 😝 😀 😅

mrenka
25. júl 2007

babulka,ty bifloska 😀
ja som si tu skolu vyslovene odtrpela,jedine,co by som bola schopna akceptovat je trest,rodina...to je vsetko 😔

babulka
25. júl 2007

Emjee, medzko, medzi - medzinarodne pravo (verejne - staty, organizacie atd, sukromne - obyvatelia, obcania, proste jednotlivci a vztahy medzi nimi na medzinarodnej urovni). Spravne pravo - humus nad humus, statne institucie, ministerstva a ine organy, ich organizacia, kompetencie, konanie...
Ja mam zas gulas v ekonomike, horko tazko som presla v prvom rocniku Vseobecnou ekonomickou teoriou a priznam dodnes neviem velmi rozdiel medzi mikro a makroekonomikou, a take ze Laferova krivka ci co...ani nespominam 😝
A nelezies nam do temy, lebo ty mozes liezt vsade (mozes doliezt aj k nam domov, mala by som zehlit 😀 )

emjee
25. júl 2007

no len ja som nestudovala na slovensku (zase klamem - studovala - 3 mesiace a zrovna sme mali vet - no ale to su pre mna strasne dristy) a sme mali skor prax ako teoriu (aj ked nejake tie krivky som sa musela naucit, ale v krivkach je aspon aka taka logika)
zehlenie sa nezlucuje s mojim poslanim na tejto zemi 😀

cat
autor
25. júl 2007

babulka, no presne ten Valentovič. Zoltán. Som nevedela že už nežije..

babulka
25. júl 2007

Cat, a mna preco nevynukoval konakom??? Aj ked mi hned bolo jasne ze uz nejakeho frtanka v sebe mal. Ale o mrtvych len dobre. Inac mala som ho ako oponenta na diplomovke, ale na obhajobach uz nebol, lebo uz vtedy bol dost zle na tom, bol velmi chory. Zomrel myslim v 2003 al. 2004.

glorita
25. júl 2007

babulka-vola sa Beno..inac neviem ci ich tam je viac takych mladych.Viem ze este jeden je asistent-muz okrem neho ale neviem kolko ma rokov... 😵
a s Porendosom sme pili aj s mojim muzom-rovno v bare pri PF...stary kamos 😀
a aj v Ba mam spoluziaka pri Porendosovi na medzku 😀 😀 som zasobena,ze? 😀 ale ja uz mam chvalabohu rigo za sebou -na mojej alma mater v KE z obchodu pri prof. Suchozovi....inac odporucam 😉

emjee Ty si sa nevtrela -to ja... 😀 😎

tilly
25. júl 2007

tak u poredoša by si mohla vybaviť nejakú protekšn, lebo idem k nemu už tretí krát 😅

zuz11
25. júl 2007

baby ja vas obdivujem... brrr pravo a ekonomika 🤐 😀 je tu niekto iny aj okrem ekonomov a pravnikov okrem mna? 😀

tilly
25. júl 2007

a zuz, ty si čo?

hej, dnes mi zas zdrhol pes, ale dnes to už riadne prehnal, lebo preliezol k susedom a napadol susedinho otca... teda napadol, len na neho skočil, zrejme od radosti, že niekoho vidí, ale starý teda riadne nadával... a ja už úplne, pes mal šťastie, že som sa ako tak ukludnila, kým som ho lapla a ešte väčšie šťastie mal, že som ho chytila a práve išli okolo ľudia, inak by som to taaak dobila, že by si to zapamätal, idiot, už dosť dlho nezdrhol a teraz toto, on zdrhol, keď sme neboli doma...

inak, dnes som mala tak blbý deň... a dostala som mrchu ☹

zuz11
25. júl 2007

tilly ja som matfyzacka 😀
no tiez by som asi toho psa za.... ale no ak by sa na mna krasne prosebne pozrel a pritulil tak by som mu odpustila ako aj malej hanke, tiez ma obcas vytaca ale ked je dobra tak by som ju spapala 😀
no idem do hajan, bo zajtra na plavani sa utopim 🤐 😉
dobru noc vam vsetkym a vasim deturencom 😉

nera
26. júl 2007

zuzi, aj Ty si MAT-FYZ? 🙂

emjee
26. júl 2007

zuz aj ja som mala byt povodne matfyzacka ale ma tam nechceli 😝

cat
autor
26. júl 2007

ty brďo, zuz,to si dobrá, ja som bola z matiky tupá až strach, to ja dodnes netuším čo je to ten logaritmus 😀

babulka
26. júl 2007

MatFyz? Zuz? Nera? Ty moj kvet, presne ako pise Cat, len s tym rozdielom, ze u mna je problem aj jednoducha linearna rovnica. a zlomky. a odmocniny. ☹ Asi pojdem vratit vysvedcenia zo zakladnej skoly. Preto som isla aj na pravo, lebo tam nebola matika ani nahodou.

babulka
26. júl 2007

este baby, mudre hlavy, mam dve otazky:
1. ako si zmensim fotky, ktore maju cez 2MB, aby som ich mohla dat sem? prosim podrobny navod, lebo ja som z toho tupa nacisto.
2. aka farba sa hodi k levandulovej? Ja som strasna konzerva, mne sa k levandulovej hodi jedine biela, mozno taka jemne pastelova biela, nie studena, ale nic ine ma nenapada.

titkovamiriam
26. júl 2007

mne by sa pacila slabunko fialova,alebo slabo zlta ci marhulkova-co malujes?

barunka
26. júl 2007

babulka v akom programe??? inak stačí len zmeniť rozmery fotky, teda tie pixeli dáš na menšie

babulka
26. júl 2007

barunka, a to ako? Ja nemam ziadny program, please, kde si mozem take stiahnut?

Miriam, v novom byte - ak sa tam vobec niekedy nastahujeme, lebo ked vidim uzasnu ochotu a rychlost banky, tak asi ten dom skor zozerie cas - mali majitelia v spalni uplne novu malovku taku slabo levandulovu, a teraz neviem, ako doplnky k tomu by sa hodili. len tak spekulujem.

titkovamiriam
26. júl 2007

no mne sa strasne paci kombinacia fialovej a zltej,no zalezi od svetla,velkosti izby,nabytku-ja pracujem/pred materskou/vo firme kde sa farby vyrabaju a mala som strasne rada zakaznikov co experimentovali ja som tiez konzer.,mam vymalovane na bielo 😀

barunka
26. júl 2007

babuli, tak ak nemáš program, tak to dokážeš aj v obyčajnom skicári, ten by mal byť súčasťou každého windowsu, ak sa nemýlim...
len si tam otvoríš tú fotku, klikneš hore na lište na obrázok, vyberieš roztiahnuť alebo skosiť a tie percentá zmenšíš.

alebo ja mám program irfan view alebo šikovný český photofiltre, ak by si chcela, nájdem linky na stiahnutie.