Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sranda
13. mar 2009

verul, ona je praveze 3 tyzdne pred tp. TP ma 2. aprila. Ak jej zasa vyleti tlak, tak to podla mna uz nebudu natahovat. Radsej v predtermine, ako v nejakom preeklampsiovom kolapse. Odovzdam....

mixka
13. mar 2009

drzim mercy silno palce 😵

cat
autor
13. mar 2009

srandi tak ju pozdravuj, drzime palce 😉

sranda
13. mar 2009

verul, mixka, cat, mercy vam dakuje.........Ked budem nieco viac vediet napisem samoska.

babulka
13. mar 2009

Mercy drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 😵

Kua, zas je tu ta Saxana reklama 😝 Ked bola na Valentina, tak som vedela, kedy to skonci a fakt, 15. bol pokoj. Ale teraz je tam vraj tehotenska spodna bielizen, tak to tu bude dovtedy, kym posledna tehotna na MK neporod?i..... 😅 😀 😀 😀 mam potom stres, ked kuknem na svoje tehotenske nohavicky z Mothercare a podprdy na kojenie zo zdravotnickych potrieb 😀

verulka
13. mar 2009

babuli, ja nastastie tehu nohavicky nemam 😀 n o apodprdy? po snahe najst nejaku apson trochu sexi, som skoncila na tyhcobycko( ine mi nesedeli) ale uz su daaavno v kosi 😎

tilly
14. mar 2009

mercy držím palce, je už 37tt, to je dobré, aj keby teraz rodila, nie?

miriam17
14. mar 2009

mamicky mate niektora s timi ludmi skusenosti teda ...s ich programom na chudnutie..?..dakujem

http://www.idealnavaha.sk/myty.phtml

cat
autor
15. mar 2009

miriam, ZIADNE "patentovane produkty vysokej kvality" ti nepomozu schudnut. Su len 2 cesty, alebo budes cvicit a upravis si jedalnicek,alebo po 2.,budes vyhadzovat tazke peniaze za "zazraky", ktore ti vobec nepomozu ale budes mat rozhodne lahsiu..penazenku, vahu urcite NIE.

Sandri, nejake nove info o mercy..?

cat
autor
15. mar 2009

heh, pozrela som si podrobne tie obrazky ludi pred a po na fotkach, ved to su uplne ini ludia, jaaj ako lahko sa da zarabat dnes na podvodoch..cokolvek co slubuje ze "nemusis cvicit a mozes jest svoje oblubene jedla"- je podvod na entu. Alebo nieco na principe prehanadiel, aj to som videla na mojich kolegyniach v praci, ako 3 tyzdne s prepacenim srali, stratili 5 kil a potom nabrali 10 😀 😝

verulka
15. mar 2009

miriam, ja plne suhlasim s cat..rposte naozaj treba brutal zmenit navyky a zacat sa hybat- pohyb nemylsim taky bezny okolo deti, ale uplne cieleny..ja mam za 2mes 7kg dole...v zivote by som nepovedala, ze sa mi to podari...a to uz napr cez vikendy varim vsetkym rovnako, akurat rodine pridam prilohu 😉

claudinka
15. mar 2009

verulka sak ty si chuducka, naco este chudnes? 😝

cat mno dufam, ze sa stretneme a zoznamime simonku s luboskom 😵 a mozno sa aj na mna nieco z Vasich navykov nalepi, ach jaj to by som potrebovala.. 😠 😠

tilly
15. mar 2009

ja tiež súhlasím s cat, treba úplne zmeniť stravovacie návyky a zvýšiť pohybové aktivity

verulka
15. mar 2009

claudi, no ja som az teraz spokonejsia 😀 zase som mala cez 70kg 😝 teraz chcem okorit tu 60tku a budem spokojna 😀 a nove navyky su super 😵
tilly, what´s new? 😵

zebricka
15. mar 2009

Tak som klikla na tu Saxanu, ked to tu Babulka tak presvedcivo zdovodnila, ze preco to tu je... 😀 😀 😀

Hned kvoli bodu cislo jedna by som si to nekupila - podprsenka bez kostice nie je pre mna poriadna podprsenka.... a dalej to necitam.... 😀 😀 😀

sranda
16. mar 2009

Katka, o mercy nic nove, akurat ze cela zbierka vysokotlakovych uz posla na sekciu a ona nic. Som jej aj brnki v sob, lebo som bola ako inac zvedava a nebrala mi. Skusim dnes...........

S tou strankou idealisvaha mas pravdu, a hlavne mam pocit ze su to foto 100 rokov za opicami a evokuje to vo mne nejaku akoby sektu chudnutia a ta štylizacia ako vo svahilštine.

Baby ja uz to chudnutie voooobec neberiem ako dietu, ze jeeeezis pomoc idem chudnut 😝 som hladna nemozem to a hento, ale beriem to ako zivotny styl. A navyse 15.5. mame prvu stretavku zo strednej skoly , uz teraz potvrdilo 30 ludi, tak chcem byt za cicu 😉 . Uz sa tesiiiiiiiiiiim. Potom nejake promocie v rodine a malej chcem urobit narod. oslavu niekde v restike, lebo tu nie je kde.

Verul, to ja budem chudnut este do vianoc aby som sa dostala na vasu vahu, logicky.....ked som zacinala s najvyssou 🙂 😀 .....chapes.

tilly
16. mar 2009

čo je???

verulka
16. mar 2009

tilly, no ako sa ty mas? nejake novinky?
srandi, no ja mam neplanovanu stretavku zo ZS vdaka FCB uz 28.3. 😅 ale ako pises, ja to uz neberiem ako dietu..rposte som syta a popri tom idu kilecka dole 😉 no a kedze leto jeplne pohybu, tak jedina kriza moze byt koniec jesene a zima..ale to ustojimw..musime...

sranda
16. mar 2009

verul, nenahnevas sa, ze som zvedavko? Co to je FCB? Nejak mi to nedochadza v kotrbe, asi je to tou materskou.........

tilly
16. mar 2009

fcb bude asi facebook 😀 aj my také niečo chystáme

verul, zatiaľ nič, koncom týždňa vybehnem k lekárovi

sranda
16. mar 2009

Ahaaa, jasnacka facebook, tilly ked zatial nic tak to je paradicka, uz si podla mna za vodou 😉 .

cat
autor
16. mar 2009

jaj, stretavka je silna motivacia 😉 😀 u nas boli najstihlejsie tie baby,co uz su mamicky, paradoxne. Bolo vidno,ze sa staraju..
Ja mam aktualne 59,0 kg a cvicim dalej, nechudnem, pokracujem proste v novom zivotnom style, ja nepotrebujem k zivotu masiska vyprazane v trojobaloch.. 😝 😝
Boli sme so Simi dnes na Kramaroch, po Velkej noci nas caka 3 dnova hospitalizacia, Simi pojde pod narkozu a spravia jej kryoterapiu hemangiomu, rozhodol tak dnes profesor,kt. sa o nu stara 😒 proste jej to cervene znamienko zmrazia a potom sa uvidi,ci zmizne cele alebo sa zbytok odstrani chirurgicky. Same by jej to nezmizlo, neni to ten typ, bohuzial.

tilly
16. mar 2009

ajajajaj, cat, držím palce... to teda nebude moc pekná veľká noc, ja by som bola v strese už teraz... nemocka teda nie je nič príjemné

sranda
16. mar 2009

cat, juuuuuj chudatko malinke, mooooja........Simi musi byt statocna a zvladne to, taketo veci vedia s rodicom poriadne zamavat, ale verim ze bude okolo seba mat vynikos tim lekarom a potom v lete bude caja 🙂 .

tilly
16. mar 2009

takže vo štvrtok 8.00 budem vedieť, či je všetko OK...

cat
autor
16. mar 2009

tilly, drzim palce 😉
Ja to beriem inak tak,ze si nebudem vyrabat nervy, profesor povedal,ze jej to pomoze, tak hadam vie, co robi, no a hospitalizacia mne nerobi problem, jedine co ma strasi,je, aby sa Simi zobudila z narkozy, ine ma netrapi.
Poviem vam, ten hemangiom je riadna kurva, odobera cervene krvinky a vyzivuje sa nimi 😠 take male znamienko a taku sarapatu narobi.
Joj idem, strasne ma boli hlava dnes ☹ 😒

tilly
16. mar 2009

ďakujem, úplne som napnutá ako šnúra na prádlo, fuj, bojim bojim

sranda
16. mar 2009

tilly, budem mysliet na teba, potom sem hod news, sme v napätí.

kattum
16. mar 2009

kati, sparavny pristup, Simi je v najlepsich rukach, nech to Simonka co naskor za sebou a nech ju uz ziadne znamienko neptrapi. Gratulujem ku krasnej vahe!
Tilly, drzim palce, vsetky na teba myslime!
Hodila som par foto z predlzeneho vikendu v Krkonosiach, bolo super, 6 parov s minimalne 2 detmi, vsetky vo veku od 9 mesiacov do 5 rokov. Velmi dobre mi to padlo, byt zase medzi ludmi, spravnou partiou. A snehu kopec!

cat
autor
16. mar 2009

kati,pekne 😵 a Brunkovi uz islo aj lyzovanie? my sme este neskusali tuto zimu..