Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

babulka
5. apr 2009

Ozaj, vcera som si popri sledovani volebnych studii stihla vydrazit par peknych kuskov na ebay 😀 Takze zasluzna cinnost, a mam z toho aj prospech. Materialny, fuj, hanba mi, ja skareda hnusna materialistka. Nuz co, "myslim materialne, konam lokalne a citim nedelnu polievku"

cat
autor
6. apr 2009

baby tak o kolkej a kde presne sa v tom Auparku stretneme? Ja navrhujem o 19h, verulka, ty teda prides za nami, ved mobil mas na vsetky z nas..este to miesto,..ja sa moc v Auparku neorientujem 😖

kattum
6. apr 2009

Ok, 19 by mohlo byt. Stretnut sa mozme pri hlavnom vstupe pri informaciach.

tilly
7. apr 2009

srandi, všetko naaaj

verulka
7. apr 2009

ok, babulky, tesim sa na vas...len si musim usetrit sily, lebo uz padam na hubu...furt v pohybe 😀
srandi vsetko naaj a tusim pindulkin max ma zajtra narodky, nie? tak aj jemu, lebo ja zase zabudnem 😅

babulka
7. apr 2009

Ja so tu tiez, aj ked pomenej, mame v rabóte fofry, ale ten stvrtok plati, som tam o 19tej ako na konovi 😀

verulka
7. apr 2009

baby, update tabulky je na svete 😉
tesim sa na vas vsetky 😉

tilly
8. apr 2009

no teda, krásne chudnete, to aké budete kočice v lete, hmm závidím, ja budem prinajlepšom v bachorom pred sebou 😀

cat
autor
8. apr 2009

fiha verulka, ty si uz dala dole 9 kg? kattum aj tebe to slo krasne dole 😉 ja sa uz viac menej iba drzim niekde okolo 58-59,pretoze nemam uz nijaku dietu, dam si aj sladke,nadalej pokracujem v delenej strave,ale tak to mi je prirodzene,to uz je niekolkorocny navyk..

Baby, zajtra mozno pridem za vami neskor, presunulo sa nam stretko so zahradnou architektkou, pride k nam o 17h, tak bohvie dokedy tu bude..ale pridem urcite, zavolam vam,ze kde ste 😉 tesim sa 😵

kattum
8. apr 2009

Veru baby, krasne vysledky a Verulka, za 3 mesiace tolko dole, parada!
Ja mozno tiez budem zajtra trosku meskat, este o 17 mam stretnutie s obkladacom na brachovom dome v Dunajskej Luznej, kde mu navrhujem kupelne. Ale urcite pridem, velmi sa na vas tesim!
Tilly a co ty, uz si zacala priberat?

sweetienka
8. apr 2009

ahojte, ja tiež prídem, vyzerá to tak, že stíham presne na 19-tu, babuli, tak sa tam vidíme a teším sa na Vás všetky 🙂
cat, ešte raz ďakujem za info o tomto stretku 😉

verulka
8. apr 2009

No slo mi to pekne dole, ale teraz sa enhcce zlomit ta 62 🙄 ale zase uz si dam aj zmrzku 😵 no naomluvu si vravim, ze mam vyssi denny vydaj 😀
babulky, no mne moje ditko vceranespalo 8,5h vkuse 😝 ja sa ho pokusim ulozit co najskor a prchnem 😵

sranda
9. apr 2009

jeeeezisi, ja som uplne zabudla na meracku popri mojich narodkach. Boooze no po velkej noci sa odvazim a dam vediet verul.

Uz som volala cat, na stretko nepridem, dnes poobede ideme na chalupu, teda asi vecer, lebo mala este spi, tak si to v pohodke uzite, budem na vas mysliet, dobre sa zabavte, nie je nad dobry babinec, zatial co my sa budeme drncat v aute. Ideme 3 rodiny s detmi-4, úz teraz som sediva pomoooooc, dam sa tam aj odfotit, nech mam riadny pas....

Pipulky vsetky si dobre oddychnite, vylozte si aj nohy, a s prichodom jari prajem kazdej prilev pozitivnej energie a vela jarneho slnka pre deticky i vase rodiny.

cat
autor
9. apr 2009

No kočky, u mna to vyzera vselijako 😖 dovcera mal sopel iba Tomas, dnes zacala uz aj malá a teraz k veceru je to horsie, len beham s odsavackou ako taky čokel 😔 Pokial vecer dobre zaspí, tak prídem, ak sa bude dusiť a plakať, bohužial 😢 Ja neviem, prečo sa u nas musi skoro vzdy nieco dodrbat,ked sa ja niekam velmi tesim 😢 😢

tilly
10. apr 2009

cat, teraz sú skoro všetky deti soplavé kašlavé...
rýchlo sa uzdravte

kattum, teraz som schudla 2 kilečká, ale ja si to zas naberiem
😀 😀

verulka
11. apr 2009

tilly, pekne ti tam tie tyzdne nabiehaju...
cat, to ma mrzi, ze sa ti nedalo prist..ja som dobehla o pol 9tej a babulka a sweet. sli o chvilku domov, my sme s kattum este pokecali..prijemnucko bolo 😵 neboj este bude...
injak vyzera to tak, ze pojdem na nakupy do londyna 😅 netusim ako to ja ako vysostne nenakupujuci typ zvladnem, ale musim 😀

cat
autor
13. apr 2009

veru tilly, 10tt 🙂 pekne. Predvcerom som stretla inak tvoju babku, pokecali sme troska, tesi sa z vas 😵
Verulka, zvladnes 😀 Ja nemam rada nakupy ale v Londyne som obuchala aj posledne 😎
Inak my mame naozaj veselu Velku noc, zuri u nas crevna chripka, najhorsie je na tom Tomi, k tomu som volala aj detsku vyjazdovu pohotovost,ked mal rano teplotu 40,1 st. 😢

ena
18. apr 2009

cat: ako Tomas? Uz je zdravy? U nas si choroby prenasaju jeden na druheho...

tilly
18. apr 2009

jej, no verul, tak si poriadne nakúp a uži si to 😉

cat, už skoro 12tt 😀 babku bol domčo vyšibať 😉 fíha, tieto črevné chrípky zúria tuším všade v posledom čase to mal asi každý...

cat
autor
18. apr 2009

cauko eni, zial este kaka o 106, vcera som nasla v serbli aj krv, takze pondelok berieme vzorku na kultivaciu. Uz to trva tyzden, chudak je s prepacenim vysraty z podoby 😒 Teplotu nema, takze chodi aj von,ale radsej mu vzdy dam plienku aby sa vonku nepo..
A vy ako, mali su tiez nebodaj chori?

cat
autor
18. apr 2009

Tilly a dobre sa citis?

ena
18. apr 2009

Cat, no, u nas je choro od polovicky marca.. najnovsie sme prisli od dr. s Marekovou anginou, ze ved este to sme nemali 😒

babulka
18. apr 2009

Ahojte baby, boli sme cely tyzden v BB, tak som velmi net ani nesledovala. Ale bolo perfektne, matik bol cele dni vonku, na vzduchu, boli sme aj dvakrat na plavarni, ten by vo vode asi aj spal, keby mohol.

Cat, dufam, ze to nebude nic vazne, aj ked tyzden hnacka a krv v stolici nie je sranda, Ale ked pises, ze nema teplotu....keby mal, to by bol nejaky zapal (enteritida), takto mozno nejaky skaredy virus...ved vies, ze ja som nedobrovolny odbornik na vsetko, co suvisi s crevami 😝

sue
18. apr 2009

Babuli a vy už ste späť v BA? Ozaj, chystáme sa budúci víkend do BA, nedá sa Vám niekedy?

tilly
18. apr 2009

cati, je mi na prd, ale čo už, prežijeme, celý deň som ako po opici, fakt hrúza 😝

babulka
18. apr 2009

Sue, isli sme dnes cez obed, Matik spal v aute, skoro celu cestu, zaspal hned za BB a zobudil sa pred Sencom 😀 Buduci weekend sme doma, takze ak sa bude nieco diat, pridame sa. Ides aj s Macinom? Tak by ste nas mohli dojst pozriet do Luznej, hm?

Tilly, vsak uz konci prvy trimester, tak uz sa to bude len zlepsovat, nie? Sice ja som zvracala od 8tt do 15tt, ale vzdy a zasadne len vecer, aj 5x za vecer, rano mi nic nebolo a vecer katastroooofa 😝

cat
autor
19. apr 2009

tilly, aj ja som sa so Simcou citila prve tyzdne vselijak,ale ved to prejde, za chvilu ti zasvieti pekny 12tt a hadam bude dobre 😉
babulka, nechcem to zakriknut,ale zda sa,ze sa uz malemu polepsilo,uz konecne kakal normalne. Ale tu vzorku mu aj tak dam zobrat,pre istotu..
eni-prajem skore uzdravenie, aj som na teba myslela,lebo vcera sme boli v Petrzke,len potom maly ostal na ihrisku tam za svokrinym domom a uz sme nesli k Drazdiaku..

ena
19. apr 2009

cat- my sme teraz aj tak na vychode, teda ja+deti.. takze ku Drazdiaku by sme to mali nejakych 460 km 😀

sue
19. apr 2009

Babulka, hej, ideme spolu 🙂 teda dúfam, že to vyjde. Kupujem auto a neviem či to dovtedy stíham všetko vybaviť 😝
Dnes sme boli na geniálnom výlete - naložila som malého do vozíka, šupla som k nemu lyže, lyžiarky a palice a hybaaaaj 😀 18km hore dolinou, tam som odstavila bicykel a vozík, šupla malého do manducy a pekne sme skialpovali. Bol perfektný jarný firn, krásne počasie... joooj... jedna báseň 😵 😵 😵 😵 😵 😵

babulka
19. apr 2009

Zuzi, tak ked budete tu, ozvi sa, tesime sa na vas 😵
A ten skialp zavidim, ja by som asi nezvladla taky Dumbier, ale inac lubim labzovat po horach, aj ked rokmi radsej sedim pri knihe 😲 😀
Akurat sa vyzivam pri CD - Beyonce - I Am....Sasha Fierce 🙂 🙂 🙂 Greeeaaaaaaaaaat