Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

kattum
22. jún 2009

Megg, gratulujem,veru po Tilly sa dlho neukazala dalsia tehulka. Nech vsetko prebieha ako ma a nech ta neobtazuju nevolnosti!

babulka
22. jún 2009

Megg, este ze som si precitala druhy prispevok, bo som chcela pisat hura, hura na FB 😀
Gratulujeeeem, prajem pohodove a nicim nerusene tehotenstvo a uz teraz som zvedava, ci bude bracek alebo sestricka 😀

megg
22. jún 2009

kocky, dakujem ste zlate 🙂 Nevolnosti ma netrapia nastastie, len mi jest moc nechuti. A vela chuti sa mi zrazu pomenilo 🙂 Napr. kavu nemozem ani citit a predtym som bola zavislak 😀

verulka
22. jún 2009

megg, 😵 gratulka velika...takze kto sa prida k tebe? babulka? 😀 😀 😀 😀 alebo rozbehnete 3.kolo 😀
joooj, ale vtipna som, ze ? 😀

mrenka
24. jún 2009

meggie, ja dufam, ze to bude presne 14 febr.a budem s tvojim bubatkom oslavovat narodky spolu🙂

certica
24. jún 2009

megg, gratulka 🙂 . ja som mala s vikim presne takyto termin 😉

pindula
24. jún 2009

Megg aj odomna congrats 🙂 .....Andrejka (mrenka) a ty nist? 😉

megg
24. jún 2009

Jej, kočky vďaka 🙂 My sme všetci väčšinou letní, takže toto bude taká premiéra 🙂

mrenka
24. jún 2009

lin, nehrozi, vobec, ja nechcem, ani sa na to necitim...a aj tak mam dost co s malou, robotou a tak vsetkym... 😒

cat
autor
24. jún 2009

Megg, az teraz som si precitala, gratulujemmmmmmmmmmmmmmmm!!! 😵 😵 😵

megg
24. jún 2009

mamci mrenka, mas kopec casu si mladuckaaa 🙂)
Cat, diiiiiiiik.

mrenka
24. jún 2009

ale no, zas taka mlada som neni 😀

megg
24. jún 2009

No ale citis sa tak, nee? 😀

babulka
25. jún 2009

😀 Mrenka, vdaka, aspon som nie sama 😀 Teda taka, co si to vie predstavit aj s jednym dietatom a uz sa necitim divna 😀 A ja uz som stara fasirka, takze aj v tom mam brzdu 😉

pindula
25. jún 2009

babul...vobec sa nemusis citit divna....aj my sme zatial rozhodnuti, ze Max bude rozmaznany jedinacik 😉 😀

megg
25. jún 2009

babulka, nie je nic zle na tom ze mate a budete mat jedinacika. My sme sa rozhodli pre druhe z jedineho dovodu a to aby mal Oli partaka surodenca. Ja zas nechcem aby bol sam a viem, ze on sa tomu bude tiez tesit. Inak by som do druheho nesla, hlavne ked zacnes pracovat tak sa ti nechce vrattit spat na matersku. Je to potom tazsie, cim dlhsie pracujes.

certica
25. jún 2009

ludia, co furt mate s tou "divnostou" a skatulkovanim do nejakych skupin a podmnozin? 😕 ja fakt nechapito. sorry 😀

tilly
25. jún 2009

jeeej, megg a ja som si aj myslela, keď ti mrenka písala, že sa teší, len som tam potom nikde nenašla zmienku, tak som myslela, že sa teší na stretko 😀 gratulujeeeeeem

držte mi palce na sobotu, idem okukať až do znojma kočík, pindi VIP 😀

cat
autor
25. jún 2009

megg,to si bud istá, že sa bude tešiť🙂 postav ho do role pomocníka a možno ani žiarlivosť nebude, ako u nás..krpec zatial malu iba bezvyhradne lubi.
A nikto neni divný zato,ze chce mať jedno či naopak xy detí /pokial ich vie uživiť/. To len druhí ludia by sa mali odnaučiť komentovať cudzie veci a rozhodnutia.
Som zvedavá,kto ďalší sa prizná po megg.. ja to nebudem, už beriem lentilky 😀
Tilly,kolko kočíkov si vystriedala pri malom? 🙂

pindula
25. jún 2009

tilly 😀 ...zelam krasny umelecky zazitok pri prezerani 😀 😉 ....hadam sa pre neho aj rozhodnes 😉

verulka
25. jún 2009

cat, ja uz ani lentilky nemusim 😀
presne tak, kazdeho volba...nikoho ineho do toho nic..ked je jedno ,tak je zle, ked je ich viac, tak sa to tiez vela ludom nepaci..proste okoliu sa nezavdacis 😀
pindi, neviem ci vies, ale ta moja kamoska janka( co robi v eve) caka babo v oktobri 😉

pindula
25. jún 2009

verul vieeeeeeeeeeeem 🙂 ...som sa tesila...aj ked ona asi velmi nie...vraj shocking 😉

verulka
25. jún 2009

shock jak shock 😀 ale tesila sa..neplanovane su naj 😀 strasne nechcela byt tehulka na svadbe...no ale clovek mieni, babo meni 😉

megg
26. jún 2009

tilly, dakujem 🙂 A drzim palce pri obhliadke kociarika, akurat som rozmyslala, ze ci uz mas vybraty 🙂 Tak potom poreferuj, rada sa priucim, lebo v tomto ja vooobec nemam jasno, i ked je este skoro, ale nic ma nenapada a asi prvy krat v zivote sa mi nechce rozmyslat nad kociarikom 😀

tilly
29. jún 2009

cati, toto je trinásty 😀

už ho mám doma 😀 bola som pre neho v znojme, pani síce tvrdila, že je 9mes používaný, ale je určite používanejší, ale bol v dobrom stave a za tretinovú cenu nového, tak nebolo o čom, je tmavomodrý, mám jednu fotku v albume...

megg, ja ti potom poradím 😉

sranda
29. jún 2009

čertiiiiiii, k dnešným meninkám len to naaaaaaaaaaaj............... 🙂 🙂 🙂

certica
29. jún 2009

srandi aj petule vsetko najlepsie 🙂 a dakujeeem 😀 . a ako s tym očkom? uz sa vam dovca bliiizi.... 😎

verulka
29. jún 2009

petkam vsetucko naj 😵

snilko7
8. júl 2009

fíha babenky, ja po dlhšej dobe nakúkam a kým som vylovila túto tému niekde zo siedmej strany aj som sa zapotila 😀

ena
8. júl 2009

snilko7: no , nejako to tu zakapalo 🙂