Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mrenka
28. okt 2007

mamus,jak,ze ti nefungovala?poslem este raz?
babuli,daj mail...ale uz mi bolo vysvetlene ako to funguje,toz matematika neni zrovna moja silna stranka 😔 😀

cat
autor
28. okt 2007

babulka, sue,pekne nove fotky mate v pasoch 🙂
mrenka, dik za mail, ani u mna neni matematika silnou strankou 😀
My sme dnes boli u Bosky, chalani sa hrali, ale aj si brali hracky, no co, to je take obdobie, ono ich to prejde 😎
Deti vam uz spia? Nas je jak z divych vajec pritom realne je pol 9tej 😲

mrenka
28. okt 2007

cat,a islo ti to?
lili uz drichme,ale tiez to trvalo..mozme sa sustredit na superstar🙂
inak nechapem,naco sa ten cas stale meni,otras...

cat
autor
28. okt 2007

mrenka to je totalna haluska, jak to ze to vychadza??? 😀 😀 😲

mrenka
28. okt 2007

no,tak takto:
ked spocitavas 2ciferne cislo od 10 az po 20 - napr.10=1+0,cize 10-1=9
11=1+1=2 - 11-2=9.vsetky cisla az Po 20maju rovnaky vysledok 9,od 20vyssie maju vysledok 18 - napr.22 - 2+2=4,22-4=18,cisla po 30tke maju vysledok 27 a tychto cisiel po 99 je tym padom 10 a vsetky maju rovnaky znak napr.hviezdu,potom,ked si to das,ze este raz,tak sa vsetkym cislam ten znak zmeni trebars na Gulu,no chapes?boze vysvetlujem to jak dement 😀 😀

cat
autor
28. okt 2007

jezis.. 😀 😀 idem si to mrknut este raz 😉

mrenka
28. okt 2007

babuli,mas to na maili,ale najskor si to sprav,az potom citaj,ako to funguje 😀
cat,no aj ja som to mrkla,je to tak veru,svinuchy,ako dobre to vymysleli a ja ze aka je ta gula inteligentna 😀 😀

sweetberry
28. okt 2007

cafte cafteee a coto funguuujeeee 😕 😅 😅 😅 😅 🙂

tilly
28. okt 2007

tak my sme dnes mali haloween party, chlapi robili dyne, baby pili, deti sa hrali 😀
hlavne, že sme to chceli robiť všetci spolu... no, ale párty bola príjemná a chlapom to fakt vyšlo, sú šikulky tí naši chlapi 😀

cat
autor
28. okt 2007

tilly to poznam, aj u nas to konci ze deti sa hraju, baby piju... 😀

mrenka
29. okt 2007

babuli,dosla ti ta gula?
no co hovorite na superstar?cat,habera nalozil tej natalii,ze?ale podla mna vypadne krak..

cat
autor
29. okt 2007

Mrenka ja dufam ze vypadne Krak 😝
Dnes som bola v Ruzinove u Dr., necakane mi brali aj krv, zas tam objavia stopy vcerajsieho sampusu,hehe 😀 Bola tam cela stara garda od Kocha, a na buduci rok sa vratia vsetci zas do Kocha ked uz bude stat v Petrzalke a nie na Partizanskej. Pekne v novom a hadam aj s novorodeneckym odd. na urovni aby som mala kam ist 😅

megg
29. okt 2007

ahojte my sme sa vratili od doktorky, tak Oli ma v puse herpes, az niekde pri krku. Tak preto chudatko tak place a nic nechce papat ☹ 😔 UM vraj vobec teraz nemam riesit, iba by som ho drazdila. No riadne pochudneme za tieto dni, lebo fatk maloco papa. Chudatko tak stale krici ci v noci ci cez den 😔 😢

silvinka
29. okt 2007

babulky som tu len na skok potrebujem poradit , neviete ci existuju nejake lieky co posunu mestruaciu o tyzden dopredu ? pripadne o tyzden neskor ? vraj zabera antikoncepcia ale je to overene a zabera to ?

cat
autor
29. okt 2007

silvinka, ano ale su na predpis, Norethisteron.

megg, chudatko Oli, drzime palce nech to co najskor prejde..

silvinka
29. okt 2007

cat kurna a bez predpisu nie je nic ? a mas to odskusane pomohlo to ? lebo gyndos vravel ze tri dni pred ocakavanou menstruaciou sa ma zacat brat ale co ja viem ked ma niekto rozhadzany menzes ci to zabere ?

cat
autor
29. okt 2007

silvi, neviem..bez predpisu ☹
Ja som toto brala uz pred rokmi kvoli dovce a uplne v pohode, to oddialis o kolko chces. Alebo ak beries antikoncepciu, neurob tu 7 dnovu pauzu a ber 2 balenia vkuse (ale s tymto osobnu skus. nemam, to som len citala ze baby bezne robia).

babulka
29. okt 2007

Silvinka, funguje aj antikoncepcia, ak chces oddialit, tak po dobrati jedneho balenia pokracujes v dalsom (teda bez 7 dnovej prestavky), takto mozes byt bez menzesu aj niekolko mesiacov bez problemov (len sa obcas odporuca aj "odmenstruovat"), a zas ked chces urychlit, tak normalne prestanes brat tabletky kedykolvek a do troch dni by sa mala dostavit menstruacia. Tak si to vypocitaj, kedy by si ich mala prestat brat.
Funguje 🙂

Mrenka, dostala som tu gulu, som sa cudovala a skusala, a az potom som si precitala tvoje vysvetlenie. Super. 🙂

cat
autor
29. okt 2007

babulka, citali sme si myslienky zase 😀

silvinka
29. okt 2007

babulik no tak radsej nedostat vobec 🙂 ale mozem sa spolahnut kurna ja som to este v zivote neskusala posuvat :(
hmm no ale ine mi nezostava len odskusat, a priznaky mozu ostat ako bolave prsia, vytok a menstruacia sa nedostavi ?

silvinka
29. okt 2007

a myslite ze by som mohla kombinovat antikoncepciu a ten Norethisteron.??
idem na chatu kde budu bojove podmienky dostat tam kramy zosalem

cat
autor
29. okt 2007

silvi, to by som zavolala Dr., to netusim, ja som vtedy antik. nebrala..

mrenka
29. okt 2007

megg,chudatko olicek,tak asi nic zajtra,ze? 😒

inak,taka som nasrata,by som niektorym soferom zobrala vodicak,dnes mi taka krava vletela do cesty,nedala smerovku,oproti oslo auto,tak som ledva zabrzdila,aj tom som uz myslela,ze budem mat auto na franforce a ta krava j....ta mi este ukazovala,ze ci mi nesibe,no cuuza jedna,keby zastavila,tak by som na nu tak naziapala,boze to je vrchol 😠 😠 😠 😠 😠

cat,no myslim,ze krak vypadne,aj ked ta pesnicka,co spieval sa mi paci,ale on to teda zaspieval nist moc a to som si na zaciatku,ked bol este na konkurze myslela,ze waaw,aky super spevak..

ena
29. okt 2007

a my sme superstar ani nepozerali, ja len potom pozriem na bleskovkach, co nove 🙂

verulka
29. okt 2007

megg, tak to je velmi neprijemne, drzte sa.
Mne osobne posuvali mrchu par krat s antikoncepciou a dopadlo to priserne zle. Moje telo sa s tym nevedelo vyrovnat. Raz sa da, ale potom by som uz bola opatrnejsia 🤐 nie kazdemu to moze prejst bez problemov 😔

ena
29. okt 2007

silvinka: este sa da oddialit aj dalsim tehu 😀 😀 😀

sue
29. okt 2007

Ena, mne sa niekedy zdá, že ty si neuveriteľný nezmar 😀

megg
29. okt 2007

dakujeme babulky za podporu. Snad mu to rychlo prejde a nerozsiri sa to 😔 Netusim kde to nachytal, je to nejaka viroza 😖 Ach jo...

Mrenka, ta streda u nas nic, mame byt domka v klude. A tu sa neda vydrzat, praveze ked sme von tak je kludny a doma iba place a visi na mne. Ale dojde mi pomoct mamina, tak sa aspon trosicku snad vyspime 😔

lovacka
29. okt 2007

babule ale aj sue je neuveritelny nezmar a som rada ze som mala tu cest sa s nou soznat osobne.je to suprovy clovek s najvacsim srdieckom 😵 😵 😵 😵

cat
autor
29. okt 2007

lovacka, my vieme 😎
inak uz sa tesim ked sa tu zacnu "sypat" babatka po novom roku, jedno za druhym, ena, katka, sue, verulka..🙂
A Ena, teba tipujem na prve novorocne 😀 😵