Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

zuz11
11. feb 2008

aj my sa pripajame ku gratulacii 😉 Kattum drzte sa 😉

barunka
11. feb 2008

Kattum, gratulujem...

mixka
11. feb 2008

barunka, mala simonka je nadherna v tych copikoch 😵

barunka
11. feb 2008

mixka, ďakujem za pochvalu, určite jej ju odovzdám, veď je už tak či tak namyslená až hrôza 🙂 Stále sa otrča pred zrkadlom ako nejaká modelka 😀 😀 😀

mixka
11. feb 2008

barunka 🙂 mas spravnu kocku doma 😵

verulka
11. feb 2008

bomba, kattum a risko drzte sa 😉 jaaaaak zavidim 😅

aktak
11. feb 2008

kattum gratulujeme a prajeme len to naj naj naj 😉

geegee
11. feb 2008

pripajame s ku gratulaciam a maminke, tatovi, babatku aj velkemu bratovi zelame veeela radosti 🙂

tilly
11. feb 2008

jeee, gratulujeme

cat
autor
13. feb 2008

barunka, musim sa smiat na tej fotke na wc, vidim ze aj vy tahate vsetky zvery so sebou vsade 😀

tilly
13. feb 2008

barunka, simonka je krááásna

barunka
14. feb 2008

cat, a hlavne toho bieleho zajaca... vlastne už teraz biely nie je...
inak aj vám pripadá, že 3/4 dňa čo ste doma trávite na WC??? Ja osobne tam fungujem od 6,15 ako držiak na noviny...

tilly, ďakujem. Potešila si ma...

tilly
14. feb 2008

barun 6,15 sa pretáčam na druhý bok 😀 našťastie spíme tak do ôsmej, ale zas je hore do desiatej...

a my plienkujeme 😠

barunka
15. feb 2008

tilly, tak ten spánok závidím... Čo sa týka večerného zaspávania, tak my sme vždy hore do deviatej, niekedy dlhšie... A nespíme cez obed. Len sa pol hodinu povála v posteli a už kričí, že chce ísť von.
Inak Simi má tiež plienky, len cez deň keď sa jej chce sa pýta na záchod cikať a kakať. Keď sa jej nechce, tak pustí do plienky... Horšie to bolo včera na prechádzke, uprostred dediny si zmyslela, že chce kakať, sadla si doprostred chodníka a jačala na mňa, že ona "serie" a chce "záchod". Normálne som nevedela čo s ňou robiť, všetci sa na nej uchechtávali, tak som ju radšej vzala na ruky a prášila domov 😀 😀 😀 😀 😀

dnes sme boli so snilkom na zápise do škôlky, teda len po papier. A riaditeľka MŠ zostala v šoku, keď zistila, že Simi bude mať len dva roky 🙂 Ona si myslela, že sú cca rovnako starí s Paťkom, keďže aj výšku majú podobnú 😀 😀 a samozrejme aby sa moja dcéra nezaprela, tak po pár minútach začala zdrhať von a Paťko sa vybral za ňou 😀 😀

emjee
15. feb 2008

barunka 😀 😀 😀

tilly
15. feb 2008

barunka, u vás už začali zápisy? 😲 u nás až v marci a to neviem, či sa dostaneme do škôlky... a dáš aj simi, alebo ona pôjde až na ten ďalší rok?

barunka
15. feb 2008

tilly, no Simi už chcem dať. Jednak preto, že má strašne rada detičky a tiež aj preto, lebo vlastne už v apríli 2009 mi končí RD a dať ju od apríla sa mi moc nepozdáva. Pokúsim sa od septembra aspoň na adaptačný program a potom uvidíme...
Teraz si trebalo vyzdvihnúť tlačivo, ktoré treba vypísať, nechať opečiatkovať lekárom a od 1.3. do 31.3. zaniesť do MŠ

kattum
15. feb 2008

Ahojte, tak uz sme doma, pustii nas uz vcera, o den skor, lebo sa nam dobre darilo, i miesta pre nove mamule potrebovali. No doma su to fofry, i ked je tu moja mama a pomaha, predsa len 2 deti.
Risko je nadherny, pekne papa, obcas ma pekne 3-hodinove intervaly, obcas si poplace a kojime castejsie, no je to uz vacsia pohoda pri druhom dietati, nic ma len tak neprekvapi, som pokojnejsia. Brunko zatial maleho moc nevnima, skor ignoruje, co je dobre, len vie, ze Risko papa mlieko z didy. V noci ho ale plac Riska zobudil, tak budme musiet poriesit oddelene spanie. Dakujem vsetkym za gratulacie! Porod opisujem v teme Februarovky 2008 na str.324

emjee
15. feb 2008

kattum gratulujem 🙂

ena
15. feb 2008

kattum: tak vitaj spat 🙂

certica
15. feb 2008

kattum, gratulujem, idem si precitat 😉

certica
15. feb 2008

kattum, no super. aj ja take stem! 😀 😎

babulka
15. feb 2008

Kattum, aj takto oficialne, gratulujem. 😵 😵

babulka
15. feb 2008

Dufam, ze ma admini nezmazu, ale baby, kuk sem a dajte si pozor ☹ To sa moze stat asi len mne.
http://hubertova.blog.sme.sk

eta
15. feb 2008

kattum, super porod, mozme len zavidiet a chciet tiez taky 😀

babulka, tak to je teda silne kafe 😕 ) asi by sme mali urobit ver. zbierku aby pomaranc mohol poskytnut telefony aj ekon.oddeleniu 😒
ja som uz na pomaranc alergicka a kedze poznam par ludi co tam pracuju, tak si o tom myslim svoje--prava ruka nevie co robi lava 😝

snilko7
15. feb 2008

babulka prečítala som si....super si to napísala a hlavne výstižne...mne sa stalo čosi podobné len u druhého operátora 😎

tilly
15. feb 2008

jee, snilko, akurát dnes som na teba myslela, že ako sa vám darí

snilko7
15. feb 2008

tilly aspoň niekto na mna myslí 😀 máme sa fajn, len to u nás občas vyzerá jak v blázinci, ale inak pohodička 😎

tilly
15. feb 2008

no teda babulka, pekne napísané, ja som sa raz tiež s jedným oranžovým do krvi hádala cez telefón a on mi tvrdil, že má pravdu, lebo, že ich fakturačný systém, tak musel muž ísť na centrálu do BA (pritom ani len nebývame v BA kraji, to akože keby sme bývali v prešove, tak tiež musíme ísť do BA?) a tam to dali asi po hodine do poriadku, tak som volala chlapcovi, čo mi tvrdil, že majú dokonalý fakturačný systém a povedala som, mu, že ten systém je totálne na prd a že som zvedavá, kto mi uhradí ušlý zisk, keďže pracujem z internetom a som od neho závislá, také žvásty, čo mi tam trepal, to ste ešte nepočuli, ale tiež ani pol slova ospravedlnenia, ani soráč ty krava... 😠

snilko, to si viem predstaviť, aj u nás to niekedy vyzerá ako u pinella a to máme len jedno dieťa

snilko7
15. feb 2008

mala si nás vidieť pred hodinkou, Paťko skákal na našej posteli a Kika sa rehotala jak bláznivá a doslova si vynútila aby som s ňou akože skákala...no však budem mať aspoň svalnaté ruky 😀 viem si predstaviť čo bude u nás tak za pol roka, keď ma už k skákaniu nebude potrebovať...deti nám rozoberú dom..noooo v prvom rade našu spálnu 😀