Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
4. júl 2008

Zuz, aj by ste nám požičali? 😀

petuska55
4. júl 2008

d

ena
4. júl 2008

zuz11 do dvoch rokov preplacaju prvenar, teda palti sa tych 85 sk alebo tak nejako, neviem na haliere.. a nad dva roky si hradis sama, ale to uz mozes dat aj pneumo23 a to napriklad vseobecna zdravotna hradi..

sue nasa cestovna postielka je u nasich na vychode 🙂
a kam ze s achystate ?

sue
4. júl 2008

Eni, klasika Čechy 🙂

verulka
4. júl 2008

Sue,akurat cca v tom termine ideme aj my opat prec, takze nemozeme pozicat 😔

ena
4. júl 2008

sue: ved mozno ju nakoniec ani nepouzijes, my ked sme u nasich, tak polovicu noci filip prespal aj tak nakoniec pri nas ;)

sue
4. júl 2008

Ena, však som aj rozmýšľala či ju vôbec treba... ide skôr o to, aby som nemusela pri ňom sedieť celú noc, pretože on desne lozí a z manželskej postele by mi drisol na zem 😝 aj keď ju obložím...

zuz11
4. júl 2008

mame podobne skusenosti Hanka sa v nej castejsie budila a tak to riesme ze spava medzi nami 😉

ena
4. júl 2008

sue: tak si usteliete vedla postele na zemi, to bude najistejsie 🙂 marek ma tiez na zemi brloh v obyvacke, najistejsie a najbezpecnejsie.. z postele ak by sa nezgulal sam, mohol by mu aktivny starsi brat pomoct 😉

ena
4. júl 2008

a mame my rozum? co nejdeme spat ? 🙂

zuz11
4. júl 2008

fakt, aj idem, dobruuuuu 😉

sylvie
5. júl 2008

niekto sa tu pytal na tu poistovnu, tusim Tilly, tak je to poistovna tatra.. mojmu muzovi ju nanutili pri kupe auta.. najvacsia chyba to bola..
a barunka to s tym gaucom, to je vtip, alebo naozaj? 😀

barunka
5. júl 2008

sylvie, no naozaj 🙂 🙂 a ono to tak aj skutočne bolo. a ešte veľa takýchto zaujímavostí sme sa dozvedeli... Napríklad úplne prvý generálny bol trošku "noťas" a keď si potiahol, tak naháňal ženy po kanceláriách 🙂 🙂

tilly
5. júl 2008

ježiš, no hrúza

kočky, ja chcem ísť na menorkuuuuuuu, susedia dnes odleteli a domčo stále mrnká, že aj on chce ísť, minulý rok na to mali super last minute, ale tento rok je to desne drahé 😖

ozaj, nechce ísť niekto s nami na rab? asi na budúci týždeň, podľa počasia 😉 alebo na tú menorku alebo malorku alebo ibizu, chceme ísť s niekym, kto má približne rovnako staré dieťa, lebo domčo už nutne potrebuje deti okolo seba, inak je besný

sylvie
5. júl 2008

teda barunka.. tak to je ina institucia.. 😀

tilly, aj ja chcem ist hocikam.. ale neviem, ci vobec pojdeme tento rok na nejaku dovolenku.. budeme mat vela roboty s tym bytom.. ani minuly rok sme neboli na dovolenke.. pomooooooc, asi sa z toho zblaznim..

ena
5. júl 2008

tilly: a kam sa chystate? tam, kde bola aj silvinka?

verulka
5. júl 2008

tilly, to aj mna zaujima, tam kde bola silvinka, to vyzeralo uzasne...
my ideme tiez na dovcu, ale az posledny augustovy tyzden, nech je ron co najvacsi...teraz by ma z toho asi vystrelo 🤐

janettba
5. júl 2008

😉 samé známe tváre kuk Verul - Ena 🙂 - jaj keby sme maly love a veľké auto, tak hned štartujem a vyrážame do Chorvátska deti nedeti - idem 😀 - myslím si, že kým sú taký krpci, tak je to lepšie, ako keby sme šli o rok - to už budú utekať kade tade... 😝

janettba
5. júl 2008

že mali - som napísala s "Y" 😀 a dakšiu hrubku vidím 😝 - zdementievam 😕 - ale nie - to z toho vzrušenia, že vás tu vidím... 😝 😀

ena
5. júl 2008

janett: 🙂

tilly
6. júl 2008

eni, asi áno, silvinka to má v albume? idem kuk

len predpovede počka sú také všelijaké

certica
6. júl 2008

verul, my tiez este uvazujeme posl. aug. tyzden vybehnut k moru, vsetko zavisi od krpca a pocka, ale zrejme taliansko... len uz teraz mam vazne obavy, ze sa nevojde do skrupiny 🤐 , ludia ja uz neviem, co mam robit, ale ten nas slon ma po dnesku 8,3kg a este ani 3 mes. nema (ani neviem, akeho smajla sem hodit)

milhaus
6. júl 2008

mi sme malu davali do inej sedačky ked mala 8,5 kg ale to mala asi 9 mesiacov, neviem presne

certica
6. júl 2008

milhaus, ved hej, to je ine. mne este martin nesedi, to je problem. sice su aj polohovatelne od 0-18kg, ale zas ked tak rozmyslam, ani tie nie su nejak vacsie, aspon sirkovo urcite nie 😀

tilly
6. júl 2008

ja som vajíčko predávala, keď mal domčo 4mesiace, kúpili sme sedačku 0-18 kg, čo sa dala dať aj proti smeru jazdy a nebolo to úplne na sedenie, ale ani komfort vajíčka to nebol... , ale keď mal domčo rok, tak sme zas kupovali novú sedačku, lebo tá do 18 kg mu bola malá 😒 čo už s týmito našimi veľkými deckami... kamoška mala vajíčko skoro do roka a pol 😲 to bolo neo nato vajíčko a malá sa tam zmestila aj ako dvojročná a to je tak veľká ako domčo, žiadna krpaňa...

ale to je maťko dobre veľký, domčo mal 7,5 kila ako trojmesačný, ako polročný 9.3 😀

verulka
6. júl 2008

tilly, aj moj radko mal miery tvojho domca- presne 😉 ale on sa narodil mensi...
Certi 😲 😲 😲 a hlavku uz drzi? ak ano, tak potom fakt pories tu inu sedacku 😉 a kde taliansko, mate nieco vyhliadnute?
Janett, ahoooooj 😀 😀 aj ja som vzrusena, ked ta tu vidim 😀 ..
no ja som povedala, rev, nerev ideme 😉 auto mame, prasulky este nejake tiez 😉 my pojdeme aj na bud. rok, vsak mam dost pomocnikov a snad ron neofajci nas vsetkych a nezdrhne 😀

certica
6. júl 2008

no, ja som posledne dni tiez nejako moc vzrusena 😀
verulka, uz celkom drzi hlavicku, ale este to neni 100%. akoze zatial sa vtrepe, ale pri tomto tempe rastu...

kattum
6. júl 2008

Certi, to mas poraidneho slonika, nas Risko ma teraz 8,5kg a to vsetci vravia ak je velky, no ale na Martinka veru nema. Myslim, ze ale ta sedacka ti este take 2 mesiace vydrzi, teraz uz nebude (snad) tak ryhlo priberat.
Ta 0-18 je uz dost sedaica, to radsej este nie tak do pol roka.

barunka
6. júl 2008

no, moje deti práve dolámali druhý rošt na postieľky za dva roky... mňa z nich asi porazí... 😠 😠 😠 😠

sylvie
6. júl 2008

barunka, tvoje deti? kolko ich mas? 😉

ja som sa dnes smiala, ked tu bola na navsteve dcera manzelovej sesternice.. a spytala sa, ze ci je Ejko vzdy ako 100 certov.. tak sme sa zasmiali a povedali, ze teraz ma v sebe len 2 certov.. 😀