Vydutá plávajúca podlaha. Ako ju opraviť?

zuzana76
23. sep 2008

Mam jeden problem, pred 2 dnami sme stierkovali izbu, plavajucu laminatovu podlahu sme zakryli a zacalo sa stierkovat, po 2 dnoch sme odokryli a cakalo nas nemile prekvapenie, podlaha bola v strede miestnosti v tych spojoch vyduta, nemate nejake riesenie, co mozeme robit pre zlepsenie stavu? nestalo sa to aj vam? zostava nam uz iba jedine riesenie a to vymenit podlahu? do toho sa nam velmi nechce 😒 , neviete ci sa to po case- ked to vyschne same nezlepsi? aspon o trochu.

dakujem za kazdu radu

sstefi
23. sep 2008

my ju mame v jednej izbe tiež vydutú, ale to asi kvoli tomu, že niekde nebol 100% rovný povrch. no a teraz sa tie spoje už nalomili, tak v našom prípade len vymeniť.
ale nakolko sa o nejaký čas stahujeme, tak už je to jedno

zuzana76
autor
23. sep 2008

toho nalomenia sa bojim ☹

sstefi
23. sep 2008

myslím, že po nej stačí párkrát prebehnuť a je to. myslím nalomené 😅 😒

neeve
23. sep 2008

zuzi nevím jak moc to máte, ale nám se párkrát trochu vydula a někde to slehlo zpátky, když vyschla, někde ne. tak ještě vyčkej 🙂

zuzana76
autor
23. sep 2008

neeve, vdaka, vyckame, teraz sa nam nechce menit ju 😖 , dufam, ze to aspon trochu zalahne, nie je to zase az take katastrofalne, ja sa bojim toho nalomenia 😒

ivousek
24. sep 2008

Já jsem byla sikulka a pri odmrazování ledicky jsem pomale udelala z kuhyne bazén.jsem becela jako malá,ale jak se to zdurilo tak po pár dnech to zase slehlo a nejde to ani poznat.jen pozor a nechodit po ní dokud neslehne sama.jinak zálezí asi i na tipu,ale ta nase byla v takové strední cenové relaci. At to klapne 😉

icerna
24. sep 2008

nam sa tiez vydula v tom spoji asi pred tyzdnom,az v dvoch izbach a ten moj muzicek mi hned povedal,ze som to moc umyvala,ale uz to je o.k ,asi sa to same napravilo 🙂 tak drzim palce

zuzana76
autor
24. sep 2008

vdaka baby 😉

ta nasa je uz asi 6 rocna, este taky starsi typ

icerna
24. sep 2008

no ta nasa od kedy sme sa prestahovali,skoro pol ročna,hadam este daky čas posluzi 😀

maruschka
24. sep 2008

mojej sestre sa tiež v byte vydula.Zavolali firmu, ktorá im tú podlahu montovala.Prišli, vyhádzali lišty,kúsok odrezali z každej strany podlahy,pochodilo sa,podlaha klesla a vyrovnala sa.Potom znova namontovali lišty a bolo to hotové 😉 😉

zuzana76
autor
24. sep 2008

problem je v tom, ze ta nasa firma uz neexistuje ☹ a aj podlahu uz taku nevyrabaju, to je este taka lepena a nie strukturovana, uplne hladka a dnes sa uz vyrabaju, take co co najviac pripominaju drevo, teda aj strukturou

bubba
24. sep 2008

kamarat raz vytopil kupelku a kym prisli rodicia vytrhol vsetku plavajucu v kupelni a susili to s frajerkou fenom 😅 😅 nahadzali naspat a stihli to do prichodu...no a samozrejme ze rodicia to zistili ale nejako to zevraj prehltli 😀

ivousek
25. sep 2008

V koupelce jsem plovoucku jeste nezazila 😲

shela
25. sep 2008

zuzana76...brat ma firmu s podlahami...nevies aku mate znacku tej podlahy?? Potom by si si mala zistit ci nahodou ta firma nespolupracovala s parket plusom..oni su hlavny dodavatelia znackovych podlah...teoreticky by si mohla reklamaciu podat tam...iba si klikni na stranku parket plusu a na znacky ...ked si tam najdes tu vasu oni vam to musia zreklamovat ...aj na starsi druh lepenych podlah ako je napr. Eger je zaruka okolo 10 rokov 😉 ked nie viac

schwarzovka
25. sep 2008

ivousek: nám se taky podařilo vytopit koupelnu a plovoučku tam nemáme....jen té vody bylo tolik, že jsme měnili plovoučku od koupelny po kuchyň...btw stalo se to v den dokončení rekonstrukce bytu, 2 dny před svatbou....stihli jsme to naštěstí 😀 😀

michaela_h
5. máj 2010

Ahoj, neviem, nakoľko je ešte táto téma aktuálna, ale ja mám dobré skúsenosti s korkovou podlahou. Máme ju v kuchyni aj v predsieni, a okrem toho, že dobre drží teplo, ľahko sa udržiava, nie je s ňou problém ani čo sa týka vody (vydrží akékoľvek "nehody" pri varení a pod. 😉 ) skúsenosť mám napr. s týmito na http://www.korok.sk/

fatra
19. máj 2010

Ahoj s tou korkovou podlahou som citala, ze bez problemov moze ist aj do kupelne. My ju mame iba v detskej a spalni, takze z vlastnej skusenosti o kupelni neviem, ale urcite musi byt tepla.

emma_932
21. máj 2010

my sme ju mali v kupelni a bolo to perfektne, teplucke, prijemne 😉

fatra
24. jún 2010

Informovalasom sa na tu podlahu a kupelnu, pokial je dobre prilepena a nalakovana, nemalo by jej ublizit ziadne vytopenie, to mi povedal priamo vyrobca. Hovoril tiez, ze korok je material, ktory si musi udrzat svoje vlastnosti namoceny vine x desiatok rokov.

iralk
27. aug 2010

ahoj, chceme použiť korkovú izoláciu. Ako sa k nej správajú myši? Nerozhryzú ju?

fatra
31. aug 2010

@iralk na internete som nasla, ze korok nezeru ani mysi a ani ine hlodavce.
Korok obsahuje vosk suberin a ten je odpudivy prakticky voci vsetkym
zvieratam.

iralk
1. sep 2010

Vďaka fatra. To som rada. 🙂 Takže smelo môžeme použiť korkovú izoláciu pod plávajúcu podlahu na chalupe.

xxxlucka05
10. feb 2015

Ahojte chcela by som sa opytat ci by mi niekto nevedel poradit ako mozeme opravit vyžratu plavajucu podlahu...manžel na nu polozil baterku z auta a sme si nevsimli vytieklo z nej a vyžralo nam farbu na plavajucej podlahe 😖 ...ci nahodou niekto nevie ako by sa to dalo opravit...Dakujem