Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

bustik
26. mar 2011

Chtěla bych se zeptat, jestli by nebylo možné v tématu "Zablokovaní uživatelé" v případě porušování pravidel uvádět i konkrétní případ. Třeba teď jsem si všimla, že je zablokovaná Kubaka. Myslím, že nejsem jediná, kterou by zajímalo, jestli je zablokovaná jen proto, že si obrátila fotku a vyjádřila nesouhlas, nebo jste jí i např. několikrát upozorňovali v IP, někomu hrubě nadávala atd. atd. Samozřejmě není třeba zabíhat do detailů, stačí věcně.

alcatko.j
26. mar 2011

@bustik Busti, kkubaka neudelala naprosto nic, jedinym jejim prohreskem je to, ze je chytra a umi presne pojmenovat vec...myslim, ze proste svym pravdivym komentarem pichla do vosiho hnizda a to se neodpousti.

yenn
26. mar 2011

@bustik souhlas, myslim ze by bylo vhodne uvest i konkretni pripad. Myslim, ze u spousty uzivatelek, ktere byly zablokovane za "vulgarni" vyjadrovani, by se prispevek s jakymkoliv vulgarismem jen tezko hledal.....protoze ty holky psaly slusne, jen nepohodlne nazory

mamusa1611
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucenek
27. mar 2011

Já bych taky měla zlepšovák......
Mohl by být někde popis pracovního místa admini a administrátor.Takhle by mohly být popsány kompetence admina, administrátora a současně i to, co si smí nebo nesmí dovolit, kdo je jeho nadřízený a v případě sporu, kam se obrátit.
Tohle tak mám v práci i já, vymezené mé kompetence, co můžu ještě, co naopak nesmím a kdy kontaktuju vyšší místa......
Takhle by hned bylo jasné kam mám dále směrovat svoje dotazy, když tady se teď rozmohla věta..."Více v IP"- tohle je fakt postavené nahlavu, tu danou odpověď bude znát jen ten jeden dotyčný a tím pádem veřejná otázká ve foru ztrácí naprosto smysl

berynka
27. mar 2011

Ahoj, nejsem si jistá, do ktrého tématu to přesně zařadit. Ale mám dotaz, jestli bylo někde uspokojivě vysvětleno, podle kterého "klíče" se určité "nevhodné" příspěvky mažou následně jako zcela neviditelné a po některých zůstane zmínka, kdo to napsal a případně jaké pravidlo bylo porušeno?

lojzina
27. mar 2011

to nereste,nema to cenu 😅

jesterka_v
29. mar 2011

Můžu se jen zeptat, kdy admini nebo vedení odpoví na téma uzavřené diskuze? Bylo mi řečeno, že to bude v nejbližší době a a to je už víc jak 3 týdny, tak bych ráda znala délku nejbližší doby.
Jinak co se týče nápadů, tak se mi třeba líbí na e-miminu jejich stopa v albu. Tj. že když někdo koukne do mého alba, vím, že tam nakoukl, nebo také když nakoukne do diskuze. Je to parádní věcička proti šmírování 😉

martinjasen
29. mar 2011

@jesterka_v Odpoviem, len co sa k tomu dostanem. Mam na starosti dalsich 10 stranok a nemyslim si, zeby toto nemohlo pockat. Budte trpezlivi.
Co sa tyka napadu, nezvazujeme zatial taketo riesenie. Nevidim v tom pridanu hodnotu pre uzivatelov.Skor uzivatelia budu zvazovat ci si vobec pojdu nieco pozriet, nikto nechce byt smirovany.

jesterka_v
29. mar 2011

@martinjasen ok, děkuji za odpověď

berynka
29. mar 2011

náhodou třeba to "oko" na Emiminu je hodně dobrá vychytávka 😵 😵 😵 😎 ! u oblíbených diskuzí nemusím zkoumat, jestli je tam něco, co jsem četla x nečetla a případně mne rovnou hodí na poslední nepřečtený příspěvek. A náhledy do alb taky nejsou špatná věc 😎 .

sven
29. mar 2011

@martinjasen -jen můj názor a pohled "z druhé strany" - já to vcelku jako přidanou hodnotu uživatelů vidím neb - svatá pravda - nikdo nechce být šmírovaný...

a to s vyznačením nepřečtených příspěvků je moc fajn věc, protože když se nedostanu do diskuze déle a holky toho moc "nakecají", tak než najdu, kde jsem diskuzi opustila, tak to zabere dost zbytečného času.

zany
29. mar 2011

Souhlasím, že tohle jsou dobré vychytávky 😵

ani3012
29. mar 2011

@martinjasen
prosím,dalo by sa urobiť to,aby ma to z tejto stránky https://www.modrykonik.sk/fotoblogy/ nepresmerovávalo na profil , ak chcem pridať aj komentár ? ako pri "Páči sa mi to"
ďakujem za odpoveď 🙂

martinjasen
30. mar 2011

@ani3012 Ak tomu dobre rozumiem, chcela by si, aby si mohla pridavat komentar priamo na hlavnej stranke fotoblogu. Zvazovali sme tuto moznost a nie je vylucene, ze to v buducnosti bude. Zatial sme sa toho vzdali, kedze toto riesenie sposobuje technicke komplikacie.

cervenytrpaslik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fim
16. apr 2011

Ahoj, jsem tu s docela malicherným "zlepšovákem", i když v tuto dobu docela zásadním... Chtěla jsem se optat, čemu je prospěšný putující obrázek s kočárkem, co mi věčně leze do textu? Obrázek je to sice pěkný, ale mě snad od samého začátku, co jsem si ho všimla, děsně rozčiluje. A bohužel máme teď v diskuzi maminku, co přijela z porodnice sama 😢 , takže ji tenhle "zlepšovák" opravdu nenabíjí, spíše doráží.... nedalo by se to klidně i smazat, když už nemůže zůstat dole, tam kam patří? ☹

lucy222
16. apr 2011

Zdravím,
bylo by možné zařídit, abych v "údajích o rodině" nemusela vyplňovat věk svého dítěte? Nikomu do toho nic není a já sem přesné datum narození nehodlám uvádět.
Děkuji.

petromilla
18. apr 2011

Uvažujete o zavedení "tlačítka" SMAZAT u příspěvku? Na jiných webech je to celkem běžná funkce.

emjee
19. apr 2011

@petromilla nie, existuje funkcia, ktorou si do 1 minuty po odoslani prispevku vies prispevok opravit (gramaticke chyby a pod.), zmazanim prispevku by sa mohla narusit cela diskusia a preto sa o nom neuvazuje

lacikagr
19. apr 2011

Ahojte, ja zase nerozumiem tomuto. Pozerám fotoalbum budúcej mamičky, ktorý je plný krásnych fotiek: napr.výbavička, fotky bruška, a fotka mamičky s bruškom a pri nej na posteli leží jej psík. Pekná milá fotka a zrazu vidím komentár admina : že autorka porušuje pravidlá, nie je možné vkladať fotky zvierat! Tak toto nepochopím, keby tam mala fotku iba toho psa...., ale ona je tam so svojím miláčikom a takýto komentár od admina. Ale nikomu inému to nevadilo, iba adminovi. Všetky kočky boli touto fotkou nadšené, takže preto nerozumiem.

martinjasen
19. apr 2011

@lacikagr To, ze to nikomu nevadilo neznamena, ze to tu moze byt. Nasa stranka je o tehotenstve a materstve a tejto temy sa chceme na stranke venovat. Urcite je mnoho inych stranok, ktore riesia zvieratka, tam to patri. Preto vznikaju tematicke stranky. Ak to nepodchytime hned ako to vidime za chvilu tako stranka bude o vsetkom a vobec nechceme. Tak nech vsetko je tam, kde to patri a tu nech su iba albumy priamo sa tykajuce tehotenstva a materstva. Pekny den.

mayerka
4. máj 2011

@martinjasen @lacikagr ahoj, v Podmínkách používání MK jsem našla toto:
Pravidla alb z fotoblogů: Co do alb nepatří: Fotky zvířat sem nepatří (nevadí však, pokud jsou spolu s dítětem)
Promiň Martine, ale už opět vykládáte pravidla jinak, všelijak, jakkoliv... 😠

len
5. máj 2011

Možná jsou ta pravidla natolik složitá, že je ani sami admini pořádně neznají? 😕
A nebo je teda výklad jednoduchý - těhotná žena být může, dítě být může, pes být nemůže, pes s dítětem být může, pes s těhotnou ženou být nemůže. Mně byla tolerována kočka + lahvička kyseliny listové. Možná by to chtělo pravidla ještě trochu rozvést a upřesnit, aby to bylo všem jasné 😉

mayerka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
apollo11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marti73
15. máj 2011

Ahoj.. Chci se zeptat, nečetla jsem vše, možná už tady ten dotaz padl ?
Jesli by bylo možné, mít v IP adresář pro uložení konaktů, jako to bývá v emailu ?
Nebo to nějak jde, pořád nemuset vyplňovat nick adresáta, se kterým si často píši ?
Děkuji předem za odpověď. 😅

mau
15. máj 2011

bolo by možné do IP pridať button koncept?

berenika39
15. máj 2011

@mau napiš co to je, já to nevím.... 😨

mau
15. máj 2011

@berenika39 vysvetlím 😉 Pýtam sa, či by bolo možné do internej pošty pridať ponuku koncept - kde vieš uložiť rozpísanú správu, ktorú by si poslala neskôr.