Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

pepibubu
24. aug 2009

ahoj admini, myslíte že by bylo technicky možný "zamknout" diskusi tak, aby tam mohly jen ty kterých se týká? Je spousta holek které tady mají "sledovatele" a nechtějí psát osobnější věci (jednu tu sleduje švagrová - drbna atd), byl nápad přesunout diskusi na Facebook do tajný skupiny ale to se nesetkalo se stoprocentní podporou - jako nic v životě že, to jen volby v komunismu měly stoprocentní účast... A právě bych krajně nerada aby nás to nějak polarizovalo, kdyby se diskuse dala zamknout, nebo udělat jen pro zvané nebo tak něco, bylo by to super.

janocka
24. aug 2009

pepibubu - momentalne sa nic take ako zaheslovanie diskusii neplanuje. Ak si chcete pisat doverne veci, mozte cez internu postu - tu si nik okrem tych, pre koho je urcena neprecita.

miroslava89
29. aug 2009

ahojte,
adminky a ked sa uz nemusia vytvarat nove temy ked ma tema nad 10tis. prispevkov nedaju sa upravit nazvy tem aby tam neboli tie poradove cisla za? je to dost mätúce😅..sice asi prilis narocne by bola ta uprava...ale tak..

betka1
21. okt 2009

obcas si hovorim, ze by bolo celkom uzitocne, keby som si mohla vzdy pozriet zoznam tem, do ktorych som uz niekedy prispela a vedla toho by bolo napisane, ze kedy a kto tam pridal posledny prispevok. Lebo casto si pozeram rozne temy, sem tam nieco napisem, poradim, opytam sa a hned zabudnem, v ktorej teme to bolo. Potom chodim hore dole po skupinach tem a hladam, ze kde by asi mohli byt nejake reakcie na to, com napisala.

Myslim, ze by nebolo pre tvorcu stranky zlozite dat vyhladat temy, kde uz uzivatelka niekedy prispela(aspon za posledny mesiac), zobrazit ich v tabulke aj s datumom a autorom posledneho prispevku. Usetrilo by to dost casu a namahy uzivatelkam pri "prehrabovani sa" temamy.

Vdaka.

krista
21. okt 2009

Miroslava89 pokud někdo požádá o přejmenování, není to problém, ale samy od sebe nic nepřejmenováváme pokud to neodporuje pravidlům (někomu by se to taky nemuselo líbit 😉).

Betka tvůj návrh předám dál, ale myslím, že v současné době se o ničem podobném neuvažuje.

betka1
21. okt 2009

este dalsi napad. Ked prijde uzivatelke nova interna posta, tak by mohla byt upozornena emailom. Pre tie, ktore sem nechodia velmi casto by to bolo velmi uzitocne. A tato emailova notiikacia by sa mohla dat vypnut a zapnut v Nastaveniach, aby velmi aktivne uzivatelky nemali zaspmovanu emailovu schranku.
Napadlo ma to, lebo to v mnohych diskusnych forach tak funguje a je to velmi prakticke.

brnka
22. okt 2009

chcem sa opytat, ci neplanujete v ramci bazaru vyhladavac /konkretnej veci/ alebo filtre, napr. podla velkosti

ikke
23. okt 2009

brnka, pokial viem, planuje sa 😉

emjee
23. okt 2009

brnka v novej verzii

kutcher
24. okt 2009

Koukam ze tu nekdo je proti tomu, aby bylo videt, kdo je a neni on line - to docela chapu, ale at uz se podivate na spoluzaky nebo na chat, tak tam se to ukazuje a nikdo proti tomu neni... spis to bude tim, ze se tak ty stranky proste uz vytvorily a nikdo o tom nespekuluje, proste to tak je. S tema tematama to je take dobre - uz me to kolikrat napadlo... zalozim treba 5 temat a pak hledam, kde jsou a jestli na ne nekdo odpovedel, ale zaroven bych to udelala na principu interni posty - ja vidim jaka temata jsem zalozila, ale ostatni nemohou kliknout na seznam mnou vytvorenych temat, to je takovy soukromejsi.

janocka
28. okt 2009

neskor v novej verzii si budete moct oznacit oblubene temy a k nim sa potom jednym kliknutim dostanete.... takto si budete moct napr. oznacit aj temy, ktore ste zalozili vy alebo temy, kt. vas zaujimaju....

betka1 - niektore uzivatelky si nevedia dat do nastaveni ani informacie o tom kolko maju deti, kedy cakaju dieta alebo zmenit e-mailovu adresu, takze vypnut a zapnut notifikaciu by mohol byt dost problem

atrami
2. nov 2009

Mne trochu vadí podoba inzerátov. Bolo by dobré nejaký filter- napríklad ohľadom veľkostí.

janocka
2. nov 2009

atrami - filter velkosti bude v novom bazare (v novej verzii)

atrami
2. nov 2009

To som rada. 🙂

betka1
3. nov 2009

janocka, to, ze by si nevedeli niektore uzivatelky zapnut a vypnut emailovu notifikaciu o prijatych sukromnych spravach sa da riesit tak, ze bude prednastavena na vypnutu a kto chce a vie ako, si ju moze zapnut. Myslim, ze pre prevaznu vacsinu uzivateliek by to problem nebol.

micanek
6. nov 2009

Ahojky.
Chtěla jsem se zeptat, zda by v bazárku nešlo udělat TO, že by se inzeráty pouze aktualizovaly a nemusely se ukládat celé znovu.
Díky za odp.

anaxamon
9. nov 2009

kocky adminky, co takto spravit tu online/ofline vizualizaciu spravit tak ako to funguje na icq napr. teda moznost zadat si tzv. invisible mode...teda sama uzivatelka si zvoli v nastaveniach ci chce ci nechce aby bola viditelna...tak ako si dnes moze zvolit ci chce aby okolie na konikovi videlo, ze sa snazia o babo, resp. ze je tehu alebo kolko ma deti...kym som bola v time nepamatam si zeby sa nad podobnou variantou uvazovalou avsak mozem sa mylit 😉

roasha
9. nov 2009

anaxamon,nevymyslaj 😀
inak uz tu tento navrh bol,sme to zamietli 😀

anaxamon
9. nov 2009

opakovanie matka mudrosti🙂)) aj zeny minuleho storocia tolko bojovali az to volebne pravo ziskali 😀 😀

mmmk
9. nov 2009

Anax, myslim, ze je to zbytecna funkce pri tolika uzivatelich. Navic to ma velke technicke pozadavky a ja jsem pro rychlejsi fungovani nez videt kdo je a neni online 😉

monkula
9. nov 2009

anax, a hlbší zmysel toho, že niekto uvidí, či tu som? VeĎ keĎ tu budem, napíšem, a to nikto neprehliadne.... 😀

annag
17. nov 2009

ahojte, v noci sa mi snívalo 😀 a veľmi som sa tešila 😅

že témy, ktoré mám označené ako neprečítané, zostávajú v popredí na prvej stránke .... možno je to pre niekoho zbytočné, ale mám viac než 150 strán prijatej pošty, skoro toľko odoslanej.... na niečo nestíham odpovedať, niečo si musím označiť aby som nezabudla .... a musím sa hrabať v starých stránkach , čo ma veľmi zdržiava. Vymazať si IP nechcem, potrebujem sa niekedy k starým príspevkom vrátiť.

- preto sa chcem spýtať, či nejaká takáto možnosť triedenia bude v novej verzii ?

andykov
17. nov 2009

A co takhle možnost blokování témat? Já nevím, ale přijde mi, že dost mamin má tu zkušenost, že je někdo ze známých šmíruje, co píšou? Vědí do jakých témat chodí a pak si to tam čtou. Některí holky si jsou hodně blízko a svěřují si hodně věcí a pak toho ty šmíráci zneužívají. Ano můžou si psát ip poštu, ale to mají posílat 20 uživatelkám stejnou zprávu? Prostě, aby byla možnost jako na dámě určité diskuze blokovat a dostat se tam jen s povolením. Nevím ,minimálně bych se nad tím adminky zamyslela, hodně uživatelek se stěhuje právě třeba na dámu z tohot důvodu a je to škoda ☹

monkula
17. nov 2009

andy, súhlasím ,myslíš súkromné diskusie, kde povolenie navstup dá zakladateľka témy ,však?
To je dobrý nápad... dávam hlas... 😉

bubba
18. nov 2009

uz tu tento navrh bol a bol zamietnuty pretoze vraj vsetko by bolo pozamykane a otvorenych miestonosti by bolo sakra malo

roasha
18. nov 2009

andykov,aj mne sa tvoj napad paci 😎 🙂

andykov
18. nov 2009

já myslela třeba společný termín jen, aby tam byla ta možnost. ostatní je jasný. třeba na dámě taky není všechno pozamykaný 😉 Já jen, že jsem si všimla, že se tam dost mamin tady odsad stěhuje 😒

erikasadek
18. nov 2009

aj mne s ato paci, len niektore temy.. 😉

a halvne nech ostanu spolocne, cesko slovenske.. ☹ nerozdelujte to v novom..!!!! ako sa chysta..

janocka
18. nov 2009

erikasadek.... rozdelene to bude..... ako uz bob pisal, coraz menej mladych Cechov rozumie slovencine a naopak, takze skor ci neskor by sa to muselo oddelit.

jabber
18. nov 2009

janocka - tak to je ale přesně důvod to nedělat, ne? 😅