Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

irbis
2. apr 2010

didi lehce i když nevyžádaně ti poradím...... než se začneš míchat do něčeho co se tě netýká nejprve si pořádně přečti co kritizuješ, zkus se zamyslet, kdo to píše a pak se vyjadřuj 😉
a) maja nikoho nikam neposílala, doporučila miladě dát si pozor na psychiku a zvážit převentivní návštěvu odborníka, aby ji jako dosud se nesnažící nesebralo to, že jí to třeba nemusí vyjít hned v druhém cyklu, protože miladu zjevně trápí už jen kliknout na slovo neplodnost na veřejném fóru i když se jí to zatím nijak netýká..... s tím lze souhlasit
b) to, že je maja těhotná ji nijak nehendikepuje v komunikaci ani se snažilkami ani s ostatními účastnicemi fóra a nevypovídá nic o tom zda má co říct k tématu neplodnost. Stejně jako nikdo nebere miladě její názor na název sekce ač ona sama říká, že neplodná není.
c) ta majina odpověď nemohla být krutá pro snažilky, když nebyla snažilkám určena nýbrž jen miladě
Tento můj názor je taky jen názor tak to možná zařadíš mezi ty o které nikdo nestál nebo dle tvé teorie "je názor a názor"...mezi ty které pro tebe názor nejsou a tudíž já na něj nemám právo..... ale ty už si s tím poradíš 😎

veria
2. apr 2010

No, diddi, teď jsi mě docela rozesmála. Myslím, že velice dobře dovedu posoudit psychiku snažilky, a co prožívá a jak je to citlivé, protože se sama o dítě snažím neúspěšně již pět let....Ale pokud někomu vadí klikat na název neplodnost, je to už popíráním reality. Já jsem prostě neplodná, já si to přiznám. Neznamená to, že děti mít nikdy nebudu, ale současný stav je prostě neplodnost.

Zrovna tak o maje nevíš nic, nebudu mluvit za ní, ale její cestu k tomuto těhotenství by si taky asi nikdo nepřál......

Takže bych ti doporučila jediné - nikoho nesuď, když nevíš, jak na tom doopravdy je.

diddi
2. apr 2010

irbis,este raz si precitaj prispevok maji42....az potom vypisuj 😉

irbis
2. apr 2010

můžu tě ujistit, že jsem si to přečetla hned několiktrát, stejně tak jako příspěvky tvoje

diddi
2. apr 2010

ta,co sudila bola maja42,ja nie!!!...a zrovna tak o milade neviete nic,len tolko k vam!

sturnus_vulgaris
2. apr 2010

Didi, ja se obavam, ze Maja pouze nazvala veci pravymi jmeny min. v tom, kdyz Miladu trefne upozornila, ze pokud se z jakehokoli duvodu "nesnazi", teoreticky by mohla mit problem i s diskuzemi pro snazilky. Ano, je pravda, ze Milada byla poslána k psychologovi, avšak diagnozu nikdo nestanovoval, naopak se stanovením diagnozy treba vyčkat oné návštěvy.

Milado, je mi lito, ze mate problemy, kvuli kterym musite odlozit "snazeni", avsak troufam si tvrdit, ze v tuto chvili delas tak trochu z komara velblouda a predcasne se zarazujes do kategorie "neplodnych", do níž nepatříš, protože jak už napsala Mája, vůbec není vyloučeno, že až budete moci s výrobou potomka 🙂 začít, žádné větší problémy mít nebudeš. Tím, že se tady pohoršuješ nad kategorií lidí, do níž nespadáš, si za Á způsobuješ větší trauma, než je nutné, za B svou mimomísoidní sebelítostí poněkud bagatelizuješ neplodnost jako fenomén.

Navíc pokud se některá dosud neúspěšná snažilka necítí jako "neplodná", nic jí přece nenutí, aby navštěvovala sekci "Neplodnost" a trýznila se čtením o IVF nebo adopci. Ať si klidně vybere po libosti některé snažilkovské téma.

Apropos, Miladě vhání slovo "neplodnost" slzy do očí, mně zase pojem "snažilka" způsobuje husinu. Noone is perfect 🙂.

veria
2. apr 2010

Sturn, souhlas, slovo snažilka bych nahlas před nikým nevyslovila ani kdyby mě mučili 😉

linette
2. apr 2010

ahojte baby 😉
neviem ci to tu bolo spomenute, mna napadlo, ze by sa fotoalbumy vo forach zobrazovali bez ohladu na to, ci sa jedna o slovensku alebo cesku verziu.. cize ked napisem nejaky prispevok na slovenskej verzii a mam album na ceskej verzii, videli by ho aj ti, ktori su na slovenskej verzii.. 😉 🙂

milada2
3. apr 2010

Tak koukám jakou jsem tu rozpoutala pěknou diskusi. A to jsem to ani neměla v úmyslu 🙂 Já jsem pouze napsala svůj osobní názor, že se mi název té sekce nelíbí, ale že do toho nehodlám rýpat. Jen se mi prostě nelíbilo, že to absolutně neodpovídá mé situaci. Toť vše. Projevil se tu opět koníkovský syndrom ala diskutovat o ničem. Fascinuje mě, jak některé uživatelky musí okamžitě udělovat cenné rady a hodnotit situaci někoho jiného, ačkoliv o něm nic nevědí na základě jeho jediného příspěvku. Z odpovědi Maji42 mám pocit, že psychologa by potřebovala spíš ona. Já se určitě z klikání na název neplodnost nehroutím 🙂 a ani netvrdím, že problémy s plodností mít nemůžu. To jsem nestihla zjistit 🙂 Netuším, kde přišla na asociaci mě s hroucením se z toho že třeba okamžitě po pár měsících neotěhotním, totéž Irbis. To je demagogie a o takovém člověku si pomyslím, že toho má asi hodně na práci 😵 Sturnus, samozřejmě s možností, že můžu mít problém s plodností počítám a nestrkám hlavu do písku. Jen to prostě TEĎ není můj aktuální problém. Rozhodně jsem nepsala nic o vhánění slz do očí apod., tak nepřeháněj, stejně jako neplýtvej rádobypsychologickými frázemi 🙂 Samozřejmě že tedy vlastně nepatřím ani do snažilek. Myslela jsem to tak, že mi prostě jen přijde zbytečné vydělovat "neplodnost" nebo jakkoliv to nazveme, ze snažilek, když to původně bylo v jedné sekci. Rozhodně mi to žíly netrhá, nemám z toho trauma, ani slzy v očích 😉 jen mi to prostě původně bylo příjemnější. Ale jak už jsem psala, je to rozhodnuté, uzavřené, po adminech nic nechci, ani jsem nehodlala vyvolávat žádnou diskuzi ani hádky.

milada2
3. apr 2010

Myslím, že ani adminy jsem snad netýrala, nic jsem po nich nechtěla 🙂

Ne, holky, fakt sorry, možná můj příspěvek vůči někomu vyzněl rýpavě, což jsem nechtěla. V první chvíli mě reakce některých docela naštvala, přišla mi zbytečně ostrá. Teď, když to čtu už po několikátý, mi to zas tak hrozný nepřijde 🙂 Myslím ale, že ani můj první příspěvek snad nevyzníval moc hystericky 😎 Já se fakt nehroutím z názvu té sekce, ani neschovávám hlavu do písku před možnými problémy, jen jsem prostě napsala, že dřív se mi to líbilo víc. Už tu nebudu plácat místem ani moudrama, stejně se to takhle psaně špatně vysvětluje a zbytečně vznikají nedorozumění. Mějte se!

sturnus_vulgaris
3. apr 2010

Milado, kdyz teda vlastne vubec nikam nepatris, nechapu, co ti vadi a proc to resis. Ale OK, kazdy ma pravo na nazor. Muj nazor zase je, ze pokud nekdo opravdu ma s plodnosti problem, urcite vic oceni, kdyz bude jeji reseni hledat v kategorii "neplodnost" nez v nejake nicnerikajici "snazilky".

lencza
15. apr 2010

ahoj...chtěla bych se zeptat, jestli by šlo změnit nastavení příspěvků tak, aby byla možnost smazat svůj vlastní příspěvek, nebo ho opravit a znovu odeslat, aby se zbytečně nezahlcovala stránka...díky za odpověď

olusenka
15. apr 2010

Měla bych nápad, pokud tu už byl, pomiňte to. Nový Koník mi co se týče témat nepřijde moc přehledný. U Modré střechy jsem nadšená, ale tam toho není tolik, ale na Koníkovi je těch témat tolik, že v tom sloupci je těžké hledat (vždyť jen Snažilky mají přes 1500 témat). Šlo by 1) udělat možnost řazení témat podle abecedy (teď je podle nejnovějšího příspěvku a starší témata jsou vzadu) nebo příp. ještě udělat podtémata např. u těch Snažilek, třeba umělé oplodnění (IVF, IUI, centra atd.), nemoci (endometrioza, spermiogram apod.) , regiony (snažilky z Ostravy, Jižní Morava, atd) atd atd. ? Vím, že to by ale asi zabralo hodně času to rozřadit, tato druhá možnost, tak třeba alespoň ta první? Předem díky za odpověď.

olusenka
15. apr 2010

Koukám, že podobný nápad na sloučení podobných témat už podala Majkaa76 31.března....

janocka
15. apr 2010

lencza - planuje sa do buducnosti editacia vlastnych prispevkov...

olusenka - myslim, ze "podtemy" sa nebudu dat spravit a na to zoradovanie podla abecedy sa opytam programatorov

veronika81
15. apr 2010

ahojte,
ja by som sa chcela opýtať, či by sa nedalo v internej pošte urobiť niečo také, že keď si s jednou osobou píšem viac správ cez "odpovedať", tak aby každý ďalší príspevok od nej neprišiel ako nová správa, ale vždy to bola tá istá a iba k tej jednej by sa to stále "dopisovalo" a skočila by na začiatok. Dúfam že ma chápete 😀 niečo na štýl, ako funguje mailová schránka gmail, ak ju niekto máte. Lebo teraz si vymením s niekým 10 ip a mám potom 10 správ od nej zoradených pod sebou a koniec koncov aj tak v tej poslednej správe je všetko čo sme si písali.
šlo by to? 😉

janocka
15. apr 2010

olusenka - tak nad zoradovanim podla abecedy sa uvazuje, ale temy s makcenmi a dlznami budu az na konci za "Z".

veronika81 - dobry napad.... ale tak ci sa to da spravit neviem, zistim....

olusenka
15. apr 2010

Janocka: tak se moc moc omlouvam predem, myslela jsem si vzdycky, ze slovensky umim dobre,ale temhle dvema slovum (viz. temy s...) nerozumim. Omlouvam se, stydim se, ale nevim, o co jde.
" tak nad zoradovanim podla abecedy sa uvazuje, ale temy s makcenmi a dlznami budu az na konci za "Z". "

veronika81
15. apr 2010

olusenka ak môžem 😉
mäkčeň - háček nad písmenem
dĺžeň - čárka nad písmenem na označení délky. Ináč to vysvetliť neviem, možno na to máte aj iné české výrazy..

Čiže témy, názvy ktorých sú písané s diakritickými znamienkami by boli až na konci po písmene Z.
Teda ak som to dobre pochopila ja 😅

a janocka tak zatiaľ ďakujem za ochotu 😉

janocka
16. apr 2010

olusenka - ano, veronika81 to vysvetlila spravne, za co jej dakujem. Zabudla som dat do zatvorky ceske vyrazy tychto slov, ospravedlnujem sa 😅

janocka
16. apr 2010

veronika81 - tak, v blizkej buducnosti sa takto Ip zoradovat nebude. Mozno v buducnosti

veronika81
17. apr 2010

hmm no dobre. Tak budem naďalej usilovne mazať 😀 ďakujem

jindri
19. apr 2010

Dost mi vadí, že dole nejsou navigační tlačítka.
Stránka plná příspvěvků je dlouhá a je nelogické, že člověk čtoucí příspěvek kdesi dole musí vyjet až nahoru, pokud chce vyskočit z danné diskuse.

berenika39
21. apr 2010

jindri, přidávám podpis. zpravidla čtu odshora dolů, dočtu, a co? nic. roluju nahoru, abych mohla cokoliv udělat. škoda. taková prkotina, ale uživatelsky velmi nefriendly 😀 .

janocka
21. apr 2010

ked docitate diskusiu, tak sa mozte vratit naspat aj tlacitkom "zpět" na klavesnici

berenika39
21. apr 2010

ale já nechci naspat, já chci vpřed, jsem optimista 😀 😀 😀 . prostě to co je nahoře, aby bylo dole. ale děkuji za odpověd, jasně že to není zásadní, jen by to pomohlo...

monkula
21. apr 2010

Nedalo by sa do súkromných diskusíí, konkrétne k názvu súkromnej diskusie, napríklad pod to, ak sa chceš stať členom bla, bla bla... dať vybrať možnosť, napríklad, do tejto diskusie nie je možné prijímať členov, proste nejaký "jemný odpis" 😅

janocka
21. apr 2010

monkula - myslim, ze tento text by pre tych, ktori sa nasilu chcu stat clenmi sukromnych skupin by to nepomohlo a ziadali by o clenstvo....

monkula
22. apr 2010

ale inteligentni by pochopili... 😅

janula34
23. apr 2010

Ja sa pridavam k Monkule, ja som napr. nasla temy so zaujimavym nazvom, chcela som sa pridat, ale boli to holky co sa poznali nechceli ineho medzi seba. Keby som to vedela tak ich ani neotravujem.