Výhody Baťa klubu. Aké sú?

lilu18
4. sep 2008

kočky je niektora v Bata klube,ake su tam vyhody?

tilly
4. sep 2008

nezdá sa mi, že by tam boli nejaké výhody, som tam tuším tretí rok, lebo topánky si kupujem len u baťu, ale ešte som nedošla na to, aké sú tam výhody 😠 😖

susik77
4. sep 2008

mne piovedala tu v cr predavacka, ze ak si kupim napr. za 1000 topanky, na dalsie mozem mat zlavu 50 kc-to sa mi nezda byt extra vyhoda 😒

tilly
4. sep 2008

mne nedávajú ani takú výhodu 😠 a plastovú kartičku mi ešte neboli schopní poslať 😠

emjee
4. sep 2008

ani ja este nemam tu plastovu karticku a uz som tam zahlasena dost dlho 😅 a vyhody tiez netusim

lefika
4. sep 2008

no ja som nasla toto: http://www.bata.sk/bata-klub/informacie-o-bata-...

celkovo teda nic moc 😒

lilu18
autor
5. sep 2008

teda ,velmi ste nepotesili,myslela som-asi naivne,ze daju aspon 50% dolu ked nakupis za urcitu sumu 🤐
ved od kedy sa mala narod. sme tam nechali raz tolko ako dovtedy 😅

ajuskamimi
5. sep 2008

ja uz sice tu plastovu karticku mam, ale tiez napr. to malo byt tak, ze ak do roka urobis na kartu viac ako 4000 Sk nakup, poslu ti potom tusim 50 Sk naspat. Nam nic neposlali, ani nijake vyhody v tom nevidim, hoci pri kazdom nakupe kartu predlozim 😒

smary
5. sep 2008

ja som clenkou bata klubu,ak zbierate body z nakupov u batu,v reserved a vo fann parfumeriach,tak raz rocne vam pride vyuctovanie a podla poctu bodov aj kupon na zlavu...jeden rok mi takto poslali 400sk poukazku-potesi nie? a plastikovu karticku uz mam davno a som clenkou od novembra 2005

lilu18
autor
5. sep 2008

a kolko si tych bodov nazbierala,aby ti poslali 400SK?

smary
5. sep 2008

lilu tak to si uz nepamatam,ale topanky kupujem vzdy len u batu,kozmetiku vo Fann-ku,takze tych bodov bolo asi dost...minuly rok mi ale poslali len 50sk,no vtedy som velmi nenakupovala,lebo som mala nakupene topanky z minuleho roka 😅

tilly
5. sep 2008

ja som tiež od r. 2005 a prd z toho

yesno22
5. sep 2008

ja som tiez v Bata klube...2 roky po sebe som dostala "vyhodnu" 50 Sk poukazku , no neviem za kolko bodov to bolo a odvtedy nic 😒 ...asi preto, ze som tam kupila len 2 papucky pre maleho a dvoje topanocky...sa im to zda malo 😠

jaja1357
12. dec 2013

vyhody klubu je to smiech vlastne ako na slovensku clovek ma len kopec zbytocnych kariet a tym nas chcu oblbnut ,aki sme pre nich doleziti... :-aj ja som pred 2rokmi kupovala u Batu plastovu kartu som dostala hned,no slubena zlava na dalsi nakup sa nekonal ,vraj som nic nekupila blocek vobec nebrali ,potom vraj sa nenacitali body ,potom vraj sa stala chyba v centrale...........................nespocetne vyhovorky cenim hrosiu kozu predavaciek

marce63
25. jan 2014

Ja som využívala v Bata klube možnosť doručenia vybranej obuvi zdarma domov kuriérom. Keď som si vybrala topánky, ktoré nemali v mojej veľkosti, alebo som vzhľadom k vzoru topánky potrebovala väčšiu velkosť ako obvykle a v predajni ju nemali. Členovi klubu tieto topánky vyhladajú v požadovanej veľkosti v ktorejkoľvek predajni na Slovensku a kuriér Vám ich privezie domov aj s dokladom o kúpe. Nemusíte opakovane navštevovať predajňu. Takto som si kúpila aj čižmy na túto zimu a som spokojná. Zvlášť výhodné je to pri akciových zľavách, ja mám veľ. 37 takže tie sa hneď minú. Keď sú v tomto vzore vypredané v našej predajni a majú ich v predajni kdekoľvek na Slovensku, tak mi ich kurér privezie domov. Toto pokladám asi za najväčšiu výhodu klubu.