Výkup oblečenia v Bratislave

dominika1988
22. okt 2010

ahoj holky, neviete náhodou, či v bratislave vykupujú v nejakom sekáči oblečenie? mám kopec takmer nepoužívaných tričiek, ktoré už určite nebudem nosiť, ale je mi ľúto ich vyhodiť, keďže som ich mala na sebe možno dvakrát. na nete to nechcem rozpredávať po jednom, lebo to má minimálny efekt a najradšej by som sa ich zbavila všetkých naraz. pozerala som aj na nete sekáče, ale nič konkrétne som tam nenašla a obehávať celú ba od jedného sekáča k druhému, to je nad moje sily. takže ak máte nejaké skúsenosti, tak poprosím sem 🙂. vďaka

tulipka
22. okt 2010

ahoj dominika, ak chces predat tak to ti nepomozem, ale ak by si chcela darovat, tak daj inzerat na www.podajdalej.sk, a urcite sa ti niekto ozve. ja som tak tiez urobila, lebo i ked to boli takmer nove veci, nepodarilo sa mi ich predat a po jednom kuse je to o nicom, presne ako pises. no ale bohuzial nikto ti nezaruci ci ta osoba co si to vezme naozaj bude v hmotnej nudzi...no je to na tebe, pa

mamutka
22. okt 2010

ahoj, mala som rovnaky problem, a rovnaku nechut babrat sa po jednom, fotit to, inzerovat, balit, posielat a kto vie kollko by som zarobila.....pred casom som to chcela dat do sekaca, ale ked mi kolegyna oznamila ako pochodila - povedali jej, ze to odkupia, ak ku kazdemu kusu dolozi papier z cistiarne, ze to bolo vycistene!!!! no ako nech idu do ..... oni na tom zarobia a ja by som este aj preplatila!
teraz je plno kontajnerov HUMANA po BA, ja som tam nahadzala uz neskutocnu hromadu veci.....vsetko slusne krasne veci, ale hold, uz mi nikdy nebudu, uz sa nezmensim.....nezarobim, ale prevetram skrine a tesi ma, ze to dakomu pomoze.
kde kade su diskusie, ci to humana da na charitu, alebo na tom len zaraba, ale nasla som info, ze co je dobre, predaju a vytazok na charitu, co je horsie, ide napr do afriky.....
ja tomu budem verit, ved preco nie, sice vsetky humanitarne org.z tych prachov hlavne platia pekne byty a auta svojim zamestnancom po celom svete, ale mozem aspon verit, ze to co ja dam, zrovna tato org.pouzije na pekne ciele a vynosi to niekto komu to urobi velku radost 😉

monikamon
13. nov 2010

Ja som dokonca z Popradu priniesla obrovsku tasku satstva v dobrej viere, ze niekomu pomozem, ale najprv som si na internete overila, co jej tato ,,charita" vlastne zac...teraz uz viem, ze do tychto kantajnerov nedam jedinu ponozku...
Taktiez pokazujem na clanky:
http://www.humana.sk/?page=predajne
http://www.rozmer.sk/sk/content/humana-people-t...
http://integra.fost.sk/clanky/humana.pdf.
Najvacsou chybou ludi s dobrym umyslom je, ze si castokrat najskor neoveria skutocnosti o dobrocinnych organizaciach...Prostrednictvom Humany sa obohacuje spolocnost TVIND, ktora patri medzi najbohatsie spolocnosti na svete a jej cinnost je castokrat oznacovana za sektarcenie...Ziadne oblecenie neputuje do Afriky ako nas informuju media, ale do siete ich vlastnych second handov, kde na nom velmi dobre zarobia...necudujte sa, ak si zajtra kupite svoje tricko z kontajnera v sekaci v Ziline, Martine, B.Bystrici a este v mnohych mestach na Slovensku alebo v inych statoch za 5-6 EUR...Vzdy si najskor overte fakty, kym niekomu prispejete na nove byty, auta, pozemky a podobne...ide o typicky priklad zneuzitia charity na vlastne obohacovanie sa...Este jeden postreh- nechapem, ako je mozne, ze nas slovenske media informuju o tejto organizacii ako o charite, vyzyvaju nas na pomoc a spolupracu s takymito podvodnikmi...to naozaj nie su schopni pozriet si par stranok na internete? Takto sa iba podielaju na celom tomto multimilionovom podvode

eaka
17. dec 2011

Tak kde teda s tými starými handrami?? ☹

nae
17. dec 2011

V Brne je napriklad kontajner na textil celorocne pri Avione, funguje aj Ceska charita - tam sa daju nosit veci 6 dni v tyzdni, tak si skus pozriet na internete nejake stranky katolickej charity apod.

euphoria
11. máj 2012

Ahojte, mna by zaujimalo ci niekto nema zaujem KUPIT (a potom prip.nasledne predat) kvalitne oblecenie po mojich detoch (rocny syn a skoro stvorrocna) dcera.Uz to proste nemam kam davat, na charite sa nabaluju iba nespravni ludia a vyhodit mi to je luto, kedze to stalo prevela penazi..
Mam aj plno inych veci okrem oblecenia, prebalovaci pult, vanicku,drevenu kolisku, trojkolku, mnozstbo hraciek..budem rada, ak sa niekto ozve.Predavat po jednom to urcite nechcem..

viera27
11. máj 2012

tak ja to riesim tak, ze sa popytam po znamych, ci nepoznaju socialne slabsiu rodinu a tam to potom putuje naraz vsetko. Ja mam prazdne skrine a oni nesmiernu radost. Problem mam akurat s oblekmi a koselami po manzelovi, tie sa mi kotia po skriniach. Nemam cas to vlacit kade-tade, kedze sa jedna o drahsie obleky tak to nevyhodim a socialne odkazani moc v oblekoch nechodia 😒. Ale aj to vyriesim hadam zdarne.

barbora111111
12. máj 2012

Ahojte, potrebovala by som radu .. co sa týka " kde s oblečením ktoré už nenosím "
mám strasne veľa veci niektoré aj úplne nove ale v sekáčoch ich nevykupujú .. že majiteľka si nosí zo skladov.. som z martina a ak by ste o niečom vedeli .. alebo by ste chceli si moje veci pozrieť bola by som veľmi rada dakujem 🙂

ikke
12. máj 2012

@barbora111111 odfot a daj tu do bazaru 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/

nerro
16. máj 2012

@barbora111111 Ahoj ak by mohla ja by som si tie veci zobrala.Posli foto na mail a dohodneme sa.

fedinkaaa
26. jún 2012
drobcek24
24. aug 2012

Baby kde v Ba vykupuju oblecko mam krasne vecicky vacsinu aj uplne nove s visackami nestiham nosit vacsinou damske veci velkost M-L.

rafaela11
2. aug 2013

my sme odniesli do obchodu www.oddetipredeti.sk
na dlhych dieloch.
nemam cas na intenete to predavat a fotit po jednom, a do humany to hadzat nebudem, lebo humana to vsetko predava v budapesti!!!!!!

nikanko
7. aug 2013

@rafaela11 ahoj a ake maju vykupne ceny? da sa alebo ti daju symbolicky a mas pokoj od veci, ci sa mi tam oplati ist... dakujem 😅

melodydy
20. sep 2013

@fedinkaaa
@fedinkaaa
ako to funguje na bazarmix? Dik!

wewericiak
15. mar 2014

Ahoj Dominika,
ak je to pre teba este aktuálne, viem o výkupe značkového oblečenia.
bližšie info oblecenie.vykup@gmail.com alebo http://vykupoblecenia.weblahko.sk/
Je to v Bratislave.

goxom
3. jún 2014

To som skopiroval zo stranky www.vykupoblecenia.sk kde sme aj mi predali obnosene veci. Prisli na zavolanie, prevzali obleceni, vyplatili. Celkova spokojnost.

Naša firma Textile Recycling, s.r.o. sa zaoberá výkupom použitého i nového (nechceného) oblečenia a jeho následnou recykláciou. Spôsob výkupu je jednoduchý. Uskutočňujeme ho na základe Vami vopred stanoveného termínu a oblečenie vyzdvihneme na Vami určenej adrese. Viac informácií na www.vykupoblecenia.sk

miba2013
6. júl 2014

@goxom ahoj, chcem sa len spytat ci zobrali aj velmi obnosene oblecenie alebo vsetko nejako specialne kontrolovali. vdaka.

vanesska1983
1. mar 2015

ahojte neviete mi poradit kto by vykupil oblecenie mensie mnozstvo za peniazky alebo ci by sa to nedalo niekde poslat postou kde mi aj zato zaplatia

praca23
5. júl 2015

ahojte, mamicky, ak by ste mali zaujem o vykup oblecenia, ozvite sa.Vykupujem nosene oblecenie pre deti, aj topanocky.Na oblecenie nepotrebujem doklad z cistiarne, len musi byt v dobrom stavedalej nositelne a neposkodene...,Ak mate zaujem, napiste, len osobne stretnutie v ba.macka praca23@atlas.sk

alexaxela
20. apr 2016

@mamutka Nikdy nedávajte nikto nikdy veci do HUMANA kontajnerov.... Tie veci skončia u niekoho kto ich dá do sekáča alebo niekam a ešte na tom aj zarobí ;) Vlastní to kamarátov otec, preto to viem... Radšej si zavolajte do nejakého detského domova alebo niečo, tam viete že to tý ľudia potrebujú ;)

mamutka
20. apr 2016

@alexaxela skusala som darovat veci aj do azyloveho domu a pod. po osloveni druhej institucie som si povedala - sorry, ked fakt o nic nikto nema zaujem, tak uz vazne neviem..... na peniaze by asi nepovedali nie. a to som nukala ciste, neposkodene veci, vynosene jednym dietatom. Takze tak, s pocitom "ja sa na to mozem... " som sa dalej tlacila s vecami v byte, az kym neprisla vojna na ukrajine :( Tak sme to pobalili a poslali tam.

ondrucha87
10. júl 2016

Ahojte,
mam vela veci, zenskeho aj dievcenskeho oblecenia, najma slusne oblecenie ako sukne na rozne prilezitosti, bud zimne, alebo aj letne, pre vysoke dievcata a zeny,
ak by mal niekto zaujem, som ochotna za symbolickych par eur to vsetko dat. Nechcem to len tak niekomu darovat, lebo su to kvalitne veci, a ludia ked si aj par eur zaplatia tak si to viac vazia. Keby mal niekto zaujem volajte na 0910394809. mozem kludne aj fotky poposielat.

alusha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
poussin
17. nov 2016

Nasla som toto, ale zda sa mi to trosku chore, ze za 10 kg 3 € .. AKoze za zimny kabat by som dostala 1 €.. ?
http://www.vykupoblecenia.sk/o-nas

to radsej H&M alebo http://www.charita.sk/stranky/sklad-solidarity

sanayasanaya
28. jan 2017

@praca23 dobry vecer / den
pisala som vam mail 🙂

halci
13. sep 2017

@praca23 este vykupujete detske oblecenie prosim vas? hlavne najmensie detske velkosti. ak ano, za akých podmienok? dakujem

viva13
11. apr 2018

Prosím neviete o výkupe aj v Nitra? mala by som chlapčenské...

alisa80
3. jún 2018

.