Vynadali mi cudzí ľudia. Ja sa ale o deti starám!

kili
23. jún 2008

Stalo sa vám to už? či len ja také niečo priťahujem. Dosť na to potom myslím.
Pred pár dňami sa mi stalo, že som išla s malími do parku, Adamka som dala na chrbát do manduci a myslela som, že bude spať, tak som mu nedala čiapku a len cez hlavu mal kapucňu. Ale napokon spať nechcel, tak som mu ju dala dole. Ale keďže slnko bolo za mrakom, tak som ho nedávala dole a nechala ho bez čiapky, lebo sme aj tak išli len asi 10 min. kým ho zložím na deku v parku. No a takto nás zbadala jedna pani (či skôr "striga stará" 😀 ), a z úžasom zastala, že Ježiš, on nemá čapičku, som len zahundrala, že nemá a šla ďalej. Ľudia si často myslia, že je novorodenec a tak sa na mňa aj divne pozerajú, keď s ním robím niečo, čo by sa z novorodencom nemalo (teraz ma už nenapadá čo). Keby tá pani videla ročné dieťa behať bez čiapky, tak by ani necekla.
A nedávno mi tu na MK vynadala jedna, že mám zanedbané deti, lebo na fotkách majú špinavé body a ono to pritom sú škvrny od liekov, čo nejdú vyprať 😀
Stáva sa aj vám niečo také?

aponchie
23. jún 2008

no uz se nestykame nebavime nastesti,ale ja sem pokazde byla tak nasrana jak mi neco takoveho rekla,ze me hned ta protireakce nenapadla ,ale uz to nemelo cenu ..at si dela co chce me uz nezajima..damicka.. 😀

luci no to jo ..to ja servala chlapa co v zime mel venku decko jen v platenych teniskach a kricel na nej jeste 🙄

bihan
23. jún 2008

Fakt žasnem nad niektorými ľuďmi 😅 🤐 Nikto mi (zatiaľ) na ulici nevynadal, ale veď nech skúsi 😀

monkula
23. jún 2008

jaaj, so ms iteraz spomenula, a jja som raz dostala "sprda"
Jarko mal asi dva roky=obdobie vzdoru a boli sme v Lučenci a Jarko z ničoho nič odmietol chodiť a zavesil sa mi na ruku, chcela som ho postaviť a on nič, len mi tak visel na ruke, tak som mu povedala ráznejšie (nevrieskala som, len som zvýšila hlas), aby sa postavil, a toto urobiul asi 5x, tak som mu povedala ,že ak sa nepostaví, tak ho tam nechám a pôjdem domov sama a také tetky stáli pred bankou a pozorovali ma a keď som išla okolo ,tak mi tá jedna začala nadávať, že čo mu robím , že ona vychovala tri vlastné a dve vnúčatká a toto jej nerobili ,že som krava a podobne... 😀 😀 😀

lucenek
23. jún 2008

apon..njn..se nedá nic dělat je to hnus..někdy je líp se nedívat ale to trnu jako blázen...s pupendem někoho resuscitovat dej pokoj

emjee
23. jún 2008

no stacilo uz o svagrinej - 1/ je to mimo temy 2/ aj svagrine chodia na tuto stranku, tak pozor, lebo potom mam v ip ziadosti o mazanie chulostivych prispevkov 😉

aponchie
23. jún 2008

alififi je ji 31let ..no comment 🤐

mirka414
23. jún 2008

mne vynadal jeden chlap vo svajciarsku,ked sa chlapcek o ktoreho som sa starala,zohol pre flasu pod prikrity kolotoc a ten dedo povedal,,no jasnacka cudzinec toto by svajciarske dieta neurobilo,len tak vliest pod kolotoc tak som mu odpovedala bohuzial to napadne len original svajciarske dieta,lebo to bolo svajciarske dieta a navyse velmi neposlusne a nevychovane...hned skrotol

verulka
23. jún 2008

babulky, tak to ja neriesim...ja som si vypocula toh otaaak vela( mlade stena, nievie nic ine len...ked ma tolko deti a pod) ale uz sa zo mna stal prebornik v reakciach a ten dotycny vyjde z toho ako totalny pako 😉

vesi
23. jún 2008

aponchie, tak to je teda sila, my máme nočník zásadne v obývačke, malá sa sama vyčurá a na mňa len kričí, mama vylej nočník, akurát ked je na velkej, tak kričí mama pod utrieť, mám gulky 😀 ale dalo mi prácu naučiť ju aby ostala sedieť a nevstávala 😀 a k tomu oblečeniu, máme veľa fľakatých vecí čo sa už nedajú vyprať, ale sú deťom dobré, čo to mám vyhodiť? ved to ešte využijú na doma a u babky na dvor...

ja sa nepamätám či mi niekto vynadal, ale jedna z mojich tiet po rodine rozprávala ked sa nám narodila saška, že sa o staršiu nestarám a že deti chodia špinavé. nechápem ako k tomu dospela, žeby tým, že staršia začala vtedy chodiť do škôlky a vonku ma videla väčšinou len s kočíkom, fakt neviem... 😝

ezi
23. jún 2008

mi vynadala baba v ostrave, kdyz jsme tam byly v zime a Z mela na sobe takove vyteplene gumaky (no, snih nebyl) Sly jsme prave kupovat nake jine zimni boty do obuvi. Zastavila nas takova 50leta zena, a rikala, Pani ale ta holcicka nemuze chodit v takovych botech, to se ji zapari nohy. Ja jsem lekarka, to je hrozne! atd. atd.
Ja byla dost v soku, a rekla jsem ji jen, Jak si muze dovolit mi neco takoveho rict? Ale nezklaplo ji, des. Furt ze je lekarka.
Chtela bych mit nakou poradne drzou odpoved na takove kecy :(

kaluha
23. jún 2008

kili stretávaš nesprávnych ludí.a tá veta vačšinou zaberie lebo celá debata sa obráti na srandu ale odporúčam len známym alebo rodine.raz som to povedala jednej chytrej ženskej a tej to vyrazilo dych skoro pukla od zlosti.kým sa zorientovala že čo som vlasne povedala bola som preč s hlúpimi ludmi sa nemám o čom bavit.no a detský moč nemá taký zápach,to je skoro len voda

aponchie
23. jún 2008

vzdyt to je k tematu emjee 🙂 tak dobre jedna pani mi to rekla...a ja si za tim co pisu stojim nechci at to nekdo maze a je svoboda projevu neni to urazeni 😉

lukin
23. jún 2008

verulka: Tak hoď info o tom, jak ty lidi odpálkuješ. Myslím, že to mnoha ženským pomůže a můžeme se inspirovat 😉

lucenek
23. jún 2008

já bych byla strášně sprostá..... 😀 mám v zásobě takové hlášky a věty...že....by top možná dotyční nerozdýchali.... 😀

ajka27
23. jún 2008

no tak dnes vám pridám aj ja jedno čerstvé vynadanie, len to musím trošička upresniť, kúpili sme konečne náš byt, nasťahovali sa a až potom z bývalého, inak celkom sympatického a milého, pána vyšlo že byt museli predať lebo im syna zavreli do basy a ... no reči ...
tak si tu bývame už 2 mesiačik a dnes keď som akurát sa chystala pre deti do mš, zazvonil zvonček pri dverách a prišla pani z poschodia nad nami že ona nás ide udať na políciu lebo ju sledujeme a špehujeme, nadala mi medzi dverami, v živote som nč podobné nezažila tak som len čumela na odchádzajúci výťah ....
nechápem čo sme jej spravili ale už čakám len policajtov kedy zazvonia ... bože toto sú len ľudia

aponchie
23. jún 2008

luci: 😀 heh no ja nekdy....je me jednou vynadal na recepci kde jsem pracovala jeden znamej zpevak z Brna myslim..kurna jak se jmenoval ..hraje na kytaru a je slizkej..ble..dosel opitej a myslel si,ze s nim budu flirtovat a desne se urazil,ze jsem ho s ochrankou poslala na pokoj aby nestrasil nas a vsecky hosty...ten byl taaaak vulgarni a rval vis kdo ja jsem?????ja jsem ten a ten.. 😀

lucenek
23. jún 2008

apon...jj to znám já kdysi tancovala profi v agentuč¨ře..byl program přijel S.T na mol jak lupen a ukazoval na chodbě svou chloubu...a myslel že s ním na pokoj půjdu 😀 😀 😀 já se smála a nadala mu...no....k tématu to snafd je...nadala jsem já cizímu člověku sice ne na ulici ale v hotelu ale to je fuk 😀

natalien
23. jún 2008

Jej, nečetala jsem vše, ale začátek mi stačil 😀

Tak mě zatím vynadala dost brutálně sousedka od naproti z baráku, že jsem ...kosočtverec mladej (za pár mi bude 30 😅), parchant atd ..., řvala na mě přes celou stezku, když jsem měla psa sice na volno, ale u nohy a u kočárku 😔 Se přiznám, že ona neslyšla na svoji osobu nic hezkýho, jsem se musela bránit, ne? No a ve finále mi její manžel pohrozil, že nám pesana zastřelí, tak to už bylo moc, tak si to s ním MM vyříkal, co má za problém a dnes se spolu zdraví 😅

Pak mě taky zastavovali důchodci, když jsem Nellu nosila v kapse v šátku, že ji kazím záda a že ji táhne na nohy 😅

bolulka
23. jún 2008

killi, tak to s tou pani, ktora ta takto nehorazne urazila tu na koniku - to nedokazem pochopit.. aby volal niekto socialku pre par flakov? moju malu tiez rano obleciem a kym sa dostaneme von (chodime doobeda na piesok), tak je tak zafulana, ze az.. neprezliekam ju pre kazdu kvapku a to mam pocit, ze pracka neustale huci...su oblecenia, ktore ma velmi krasne, a stane sa nejaka speci nehoda po ktorej mi ostane maly neopratelny fliacik, no nedokazem to zahodit do kosa.. nie som milionar..a za toto by mi mala socialka vziat dieta? ma vsetku moju pozornost a lasku a jeden fliacik na obleceni ohrozuje jej dusevny alebo moralny vyvin?

no ja by som ju na tvojom mieste zverejnila... 😉

zanett
23. jún 2008

ahoj lucenek 😉 Ten SF - neni to ten narcistni uchyl Sagvan Tofi? 😀 Na toho by to sedlo... 😀 🙄

lucenek
23. jún 2008

zanett 😀 😀 😀 čikofná.....

poletucha
23. jún 2008

tak ja se pridam z ty druhy strany,kdy jsem musela domlouvat spouste maminek...donedavna jsem pracovala jako letuska a tech pripadu,kdy 200 lidi je narvanejch v ty trubce,hodujou a v ulicce kadi dite na nocniku bylo nekonecne moc. Me by nikdy nepohorsil nocnik kdekoliv u nekoho v byte,nebo jak jste psaly nekde na koupaku...ale tohle je fakt moc.Nebo prebalovani miminka na stolecku,kde se normalne ji,nejlepe vedle ciziho cloveka,kterej prave obedva....no proste mi prijde,ze nektery maminy prisly s porodem o mozek,chapu,ze jim to prijde normalni...ale ostatni lidi to tak nemusi povazovat. Navic temer kazdy letadlo je vybaveny zachodem s prebalovacim pultem. 😎 No a samozrejme kdyz jsem je upozornila,ze tohle nesmi,tak se hrozne rozcilovaly. Nebo dalsi vec,ktera me fakt vyvadela z miry,kdyz rodice odmitali pripoutat dite,protoze spi,nebo by brecelo..nebo nejaka jina vymluva...s tim,ze ho prece udrzi 😀

zanett
23. jún 2008

lucenek 😉

lucenek
23. jún 2008

poletucha tak to je jiná situace to s tebou souhlas ve všem 😉

natalien
23. jún 2008

Tak toho známého zpěváka jsem obsluhovala na jedné disce u nás a taky jsem mu musela upravit slovník, pže si myslel, že snědl celej svět, celkem náročnej na pití 😒

lucenek
23. jún 2008

no předváděl se neskutečně...lord jeden..ale je to tak 6 let zpátky..třeba se změnil 😀

natalien
23. jún 2008

Asi tak v tý době jsem ho zažila taky 😀

lucenek
23. jún 2008

nat 😀

lucenek
23. jún 2008

jinak mě jednou nadala celkem starší seriozní pár...fakt normál lidi..takovej smrad malej a už má děcko...bože to zas bude o prachanta navíc.......a tak...no bude mi 27 tož asi vypadám fakt dobře...a děla s babčou můj slovní průjem nerozchodili 😀 😀 😀

natalien
23. jún 2008

Jo a já jsem ještě vynadala jedný starý paní, co dává starý pečivo a zbytky jídla za barák, pže mi to vadí, že tam pak chodí krysy. A taky jsem důchodcům u nás v baráku napsala, že se odpadky hází do koše a ne z okna.
Si tak jednou venčím večer psa a u hlavy mi přistane houbička od nádobí 😅