Čo hovoríte na vynovený Modrý koník?

marion09
20. apr 2018

zienky co vravite na "vynoveny" vzhlad Modreho konika?aj vam tak cim dalej tym castejsie nic nefunguje ako mne?cim viac to upravuju tym horsie spravia.......

tova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rusalinka
21. apr 2018

@taninka123 ahoj, ako píšem vyššie, nahlásiť cez help ;)

sassannka
21. apr 2018

Baby ja sa cez mobil neviem dostať k súkromným skupinám. K ostatným len cez môj profil. A nezobrazuje mi nové príspevky v nich. Ako na to?

astas
21. apr 2018

Ahoj, nejde mi pridať foto do bazaru ani do blogu😣

beky1813
21. apr 2018

@rusalinka ahoj, nedalo by sa it oddeleniu navrhnut vrchnu pohyblivu listu aj do diskusii? nech sa clovek nemusi viac krat preklikavat a taku moznost v tvojom odkaze nevidim, aby som to tam napisala. Dakujem 😊

bubato1
22. apr 2018

ani mne nejde pridavat fotky do inzeratu.uz som pisala na help ale ako tak citam kolkym to nejde tak bude asi trvat dlho kym mi odpovedia 🙂

malzeville
22. apr 2018

Mne sa nezobrazuje moj profil

mufka1
22. apr 2018

@marion09 cim ho viac vynovuju tym je horsi .Proste moj nazor otras nieje na starého MK

peterzit
22. apr 2018

@marion09 hrozne úplne neprehľadne a nechápem prečo za tých pár rokov čo tu fungujem potrebuju vkuse meniť vzhľad...akože to má byt marketing? Či nejak chybne pochopená zásada corporate identity...celé zle !!!!!

maminecka2
28. apr 2018

Tyzden som tu nebola ze to predycham a bez zmeny, lezie mi to cele na nervy, uz som asi pristara, prihlasim sa na modru ihlicu na strikovanie ked ju zalozia 🙄

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
1. máj 2018

@sandra151 no presne aj mna toto irituje...

lulica
1. máj 2018

Fuuurt mi svietia upozornenia ktore su prezrete a odznacene😀

evita168
1. máj 2018

Aj mne to leze na nervy furt myslim ze nieco nove a stare oznami svietia

misinka0611
1. máj 2018

@lulica Aj mne 🙈😁

veronikastrickova
1. máj 2018

@lulica aj mne a mam nervy, spravy tiez svietia

sardinka32
1. máj 2018

Akurat som sem nakukla a vidim, ze mate viacere taky isty problem...svietia spravy aj upozornenia, hoci ich mam precitane...otravne, clovek nevie, ci nieco nove prislo ci nie. Nechapem naco menia nieco, co fungovalo?

xima
1. máj 2018

Teraz pre istotu nesvietia ani nové upozornenia 😂🙈

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminecka2
20. jún 2018

@sandra151 Ano, ja mam nervy uz dlhsie...

beton
20. jún 2018

určite rozdeliť "moje nákupy" a "môj bazár", lebo takto nové správy svietia spolu bez ohľadu na to, do ktorej kategórie správa príde. Je to neprehľadné a používateľsky nepriateľské.
@rusalinka