Vypadávanie vlasov. Poradíte, čo by mi pomohlo?

kornelia
4. aug 2011

Prosim poradte nieco na vypadavane vlasov, uz to trva dlhsiu dobu, mozno aj rok a neviem sa toho zbavit, nie som po porode, ani tehotna ani nic, proste mi neustale padaju vlasy, uz som vyskusala vitaminy na vlasy aj vodicku Bioaquanol, ale nepomaha to. Vlasy mam pod bradu, farbene, ale aj pred tym boli a nepadali mi, tak neviem z coho to moze byt. Viem, ze je vela faktorov, co sposobuju vypadavanie vlasov, ale toto ma uz stve, lebo stale mam nejake vlasy po sebe, kupelnova dlazka vyzera otrasne po mojich vlasoch a ked si ich umyjem, tak je odtok plny. Mate nieco zarucene, pripadne odskusane co vam pomohlo? Pomaly mi uz nezostanu vlasy!Dakujem

xana17
17. aug 2016

@atanerka77 Není to dobré.Vlasy padajú sú riedke.Už som vyskúšala všetko aj všetkých lekárov.Trichológ v Martine mi povedal,že mi nevie pomôcť.Mám za sebou 3 kožných a 3 trichológov a nič.Trápi ma to.

atanerka77
17. aug 2016

@xana17 to verim aj mna, ked sa to stale vracia. Rozmyslam ze skusim aminexil od Vichi alebo lacnejsi je od Loreal neskusala si ? Ja som si davala Neocapil ale neviem ci to mi to zastavilo alebo činske bylinky, ked nezabere aminexil vratim sa k neocapilu. Skús este pogooglit činsku medicinu.

xana17
18. aug 2016

Neocapil ani ampulky od Vichy mi nepomohli trochu zmiernili,ale potom to začalo znovu.Skúsim pozrieť čínsku medicínu.Vďaka

meggi28
30. sep 2016

@efka12 presne tak, na forcapil nedam dopustit, po porode mi neskutocne padali forcapil velmi pomohol a teraz padaju zase tak si ho idem kupit..

maryzabeth
29. aug 2017

Baby poradím vám Vlasové hnojivo, ktoré obsahuje vitamíny a minerály + MSM (minerál krásy). Je super na vlasy ale aj na nechty 🙂 aj chlapi si ho oblúbili. Skúste vyživiť vlásky najskôr z vnútra a potom skombinovať s nejakými vodičkami priamo na vlas. pokožku.
http://www.maxivitalis.sk/produkt/maxivitalis-v...

lenka_samorin
3. sep 2017

Ja som po dvoch tehotenstvách trpela na extrémne vypadávanie vlasov. Skúšala som šampón Quinine, ale nerobil mi až tak dobre. Potom som niekde čítala, že problémom sú nielen zmeny v tele počas tehotenstva a neskôr kojenia, ale aj starostlivosť o vlasy. Tak som prestala nosiť neustále vlasy v cope, nosím ich viac rozpustené, užívala som nejaký čas vitamíny selén a zinok na podporu vlasov a pleti, takúto kombináciu predávajú v dr. max a dnes je to oveľa lepšie.

kauzakika
7. sep 2017

Som 3mes. Po porode a vsade kam sa pozriem su vlasy priam chuchvalce . Skusila som cesnakovy sampon , zihlavovy zabal a nic nepomamaha .

meggi28
7. sep 2017

@kauzakika po porode mi pomohol jedine forcapil

ritka8
5. nov 2017

@efka12 môžem sa opýtať ako dlho si forcapil používala pokým ti pomohol

xana17
6. nov 2017

Vyskúšala som vlasové hnojivo 2x1.Môžem povedať,že pomáha.Oplachujem vlasy myším chvostikom-čaj.Vlasy vyzerajú lepšie.

draacik
2. feb 2018

@kauzakika mne zabral sampon z aloe, prestali padat a znova sa mi aj zacali vlniet

draacik
2. feb 2018

@ivonka133 mne zabral az sampon z aloe vera, prestali padat a znova sa zacali aj vlniet

lenka_samorin
2. feb 2018

@draacik A aka značka šampónu s aloe vera ti pomohla?

draacik
2. feb 2018

@lenka_samorin od forever

kauzakika
2. feb 2018

@draacik dakujem skusin

veroronika
26. feb 2018

tiež som mala problémy s vypadávaním vlasov, padali mi stále a boli všade (na podlahe, na stoličke, na vankúši po spánku...proste všade)....vyskúšala som snáď všetko tabletky rôznych značiek (drahé - lacné), šampóny (všetky značky) a nič nepomáhalo...jediné čo mi pomohlo a vôbec som tomu neverila boli OVSENE VLOČKY. Začala som ich jesť pravidelne minimálne 3 x do týždňa (dávam si ich na raňajky spolu s jogurtom) a vlasy dokonca aj po umytí mi nevypadávajú. Takže skúste jesť OVSENÉ VLOČKY a verím, že výsledok sa hneď dostaví (kedže to mám vyskúšané na vlastnej koži) 🙂

alexmar
4. sep 2018

tiez som mala podobny problem a precital asom si tento clanok:
http://www.inazena.sk/7-tipov-pre-hustejsie-a-z...
velmi mi pomohlo menej si umyvat vlasy a obcas pouzit suchy sampon.

alexmar
4. sep 2018

skus si menej umyvat vlasy. mne to pomohlo. nasla som tuto radu v tomto clanku a neviem si to vynachvalit:
http://www.inazena.sk/7-tipov-pre-hustejsie-a-z...

naturalisvita
19. sep 2019

Ja určite odporúčam jamajský čierny ricínový olej. Robiť si pravidelné olejové zábaly s masážou hlavy.

miskavv
16. nov 2019

@cziriova ahoj, môžem sa opýtať, i keď je to už dávno, čo si písala o tom zihlavovom oplachu? Zihlavu si kupovala sušenu, keď bola zima a nerastla nikde? Ďakujem moc za odpoved

miselle95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xaro
27. júl 2020

Ahojte, chcem sa podeliť s mojou skúsenosťou. Ja určite odporúčam KINIRIL. Som mamička dvoch deti. Po prvom pôrode mi zriedli vlásky a po druhom to bolo ešte horšie 😨 Riešila som to s obvodným lekárom, všetky testy boli v poriadku, takže sme hľadali príčinu. Problém bol v nevyspatí, strese, čo skoro všetky maminy poznajú. Prejavilo sa to na vlasoch. Skúšala som rôzne výživové doplnky a za mňa odporúčam Kiniril, nieje až tak drahý ja som ho kúpila v akcii za 14,90€ na ich eshope. Je to komplex vitamínov na vlasy, pokožku a nechty. Nielen že sa mi zlepšili vlásky, ale strátila sa aj únava, zlepšila sa mi pleť a nechty mám pevnejšie. Takže určite odporúčam vyskúšať.

xima
28. júl 2020

@xaro zhustli ti vlasy po tom? Ako dlho si to brala?

xaro
29. júl 2020

@xima Ahoj, no je to oveľa lepšie. Nepadajú mi už čo ma veľmi teší 🙂, len sem tam, ale to je normálne. Viditeľné mám nových vláskov dosť, sú zatiaľ maličké, keďže mám dlhšie vlasy, chce to čas, aby som mala viditeľne husté vlasy po celej dĺžke. Určite treba brať pravidelne + robím si masáž hlavy pred spaním (nešuchať, ale ako keby rozhýbať pokožku). Zhruba pol roka, ale ešte stále ich beriem

sulky
14. okt 2020

@atanerka77 ahoj, mozem sa spytat aky rozmarinovy sampon si pouzivala? Mne padaju velmi vlasy. Pri umyvani cesani aj 500 kusov :(
Denne je to ovela viac ako 150. A popritom svrbi vlasova pokozka.

xaro
14. okt 2020

@sulky ahoj, ak mas problemy so svrbiacou pokozkou hlavy odporucila by som vyhladat koznu ambulanciu, je mozne ze mozes mat nejaky zapal nech sa na tvoju hlavicku pozrie detailnejsie, to vypadavanie moze suvisiet aj s tym

adrianalo
10. feb 2021

kopirujem co do druheho prispevku: ahoj, vidím že starší príspevok, ale presne som to počas tehotenstva riešila, tak som sa chcela podeliť o skusenost... pouzivala som zo znacky MY.ORGANICS revitalizing sampon a fortify kondicioner plus revitalizing elixir ampulky a do troch mesiacov som videla vyrazny rozdiel.. potom na udrziavacku mi kadernik odporucil z tej istej značky PURIFY radu, tak to pouzivam dodnes a spokojnost 🙂 objednavam cez bioma.sk lebo tu to malo kto predava...

1zuzka2
13. feb 2022

@zuzka4444 ahojte má niekto skúsenosti s šamponom dixi brezovy alebo zihlavovy vypadávajú mi vlasy a dosť sa mi aj mastia a už som skoro všetko vyskúšala a nič aj vlasové tonikum som nasla dixi ampulky proti vypadavaniu skúšal to niekto