Výrobky Eurona. Ste spokojné?

ankaa
20. feb 2008

Používa niekto z vás výrobky Eurona? Ako ste spokojné? Odkiaľ kupujete výrobky Eurona? Kupujete si ich od svojej poradkyne alebo ste samé zaregistrované?
Otváram túto diskusiu pre všetky euronky 😉

bejcsi1988
10. jan 2021

@evita68 a keď človek používa LEN eurona pracie prostriedky tak ako často sa má ten cleaner používať ? Stačí to raz do roka ? Alebo 2x ?

Agent by vedel vyčistiť usadeniny v davkovaci na práčke ? Ja mám zhora plniacu a teda je zajdena a veľmi nepraktické to je 😐 ja som už vzdala jej úplne vyčistenie, savo mi pomohlo len veľmi malo a ručne sa tam ani nedostanem 😐 alebo ak je niečo iné z eurony čo by na to pomohlo tak by som bola rada za radu 😊

bejcsi1988
10. jan 2021

@knajula dakujem za tipy ! Skúsim to až by sme sa s mamou rozhodli vyskúšať nejake veci z eurony 🤗

evita68
10. jan 2021

@bejcsi1988 ja používam čistič práčky tak 3x do roka..agent usadeniny vyčistí určite, práve na tie zákutia je vyborny

lufi1
10. jan 2021

@knajula ale nie je natural product ako eco mimi

lufi1
10. jan 2021

@bejcsi1988 ak sa da zasobnik na pradok zlozit tak agent pomoze,a tiez by som vyskusala univerzalny cistic na celu pracku

lufi1
10. jan 2021

@bejcsi1988 oud je vona tazsia taka vecerna ,mne pride ako francuzske vonavky silna ale zaujimava

Prasky sa daju pouzivat aj na kratsue programy ale napr.ako mam ja 30min.nestihne vyprat ako gel,preto sa to neodporuca

Pracka sa ma cistit 1 za 1mesiac dva treba vycistit aj filter,hadicu a to napr.agentom a vnutro tym cisticom ba pracky,niekedy treba ozaj opakovat

Ak pouzijete bezne komercne prasky avivaz vam nemusi tak intenzivne vonat

lufi1
10. jan 2021

Mam facebook skupinku Upratane bez starosti tam davam prispevky o prani,akciach,videa z cistenia...kliknite si

alexch
12. jan 2021

@mijka88 dobrý deň poprosím vás o info k registrácii aj o zárobkoch tejto značky

mijka88
12. jan 2021

@alexch dobrý deň, napíšem do správy 🙂

lufi1
13. jan 2021

@lufi1 pripadne vysvetlim registraciu a objednavanie vyrobkov,ci mozny zarobok alebo produkty zdarma..

adriatica28
14. jan 2021

@bejcsi1988 agent pracuje na báze aktívneho kyslíka to znamená že sa aktivuje horúcou vodou cca 70°C, , je úplne zbytočné a škoda ho pridávať do práčky pretože práčka vám tak teplú vodu nenapusta a tým pádom sa to minie účinkom. Agenta si zaktivujte tak že napr. vo vedre zalejeme jednu odmerku agenta vodou z rychlovarky, začne bublat zaktivuje sa a môžete pridávať prádlo podľa toho aku znesie teplotu, samozrejme tam nedáte vlneny sveter kým je to horúce, to počkajte kým vychladne aspoň na 30 °C. 😉,...Je to pán macher a fakt je multifunkčný...ak mi pošlete e mailovú adresu pošlem vám fotky pred a po z môjho vlastného použitia agenta aj iných výrobkov. Euronu milujem a fakt som typ či musí všetko vyskúšať 🙂 vedeli ste že agentom môžete vyčistiť aj práčku, umyvacku riadu, odtok v kúpeľni, zajdene detské flasky, termosky a podobne?..Nie je určený len na prádlo...🥰

adka6666
17. jan 2021

Ahojte, ak potrebujete poradiť ohľadom Eurony, kľudne napíšte, mám aj vzorky na vyskúšanie 🙂

lucka321123
24. jan 2021

@mijka88 tiež by ma zaujímali info ohľadne registrácie, nakupovaniu atd. Ďakujem 🙂

lufi1
24. jan 2021

@lucka321123 mozem vas kontaktovat cez messenger?ako vas najdem?

lufi1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mijka88
24. jan 2021

@lucka321123 napíšem do správy 🙂

mijka88
24. jan 2021

@lufi1 tiež svoje komentáre netlačím ku diskutujúcim, kde už rátam, že prebieha nejaká diskusia, prosím a žiadam vás, aby ste toto rešpektovali. Nie je to čestné a ani fér s ohľadom na celú firmu, bolo by fajn, doštudovať si obchodné podmienky, zvlášť v tom poslednom komentári ste ich dosť hrubo porušili! Poraďte sa so sponzorkou prípadne topkou, mali by vám bude vysvetliť , aby sa nestalo, že vám bude zrušené zákaznícke číslo, bacha na to .... P.S. takto sa to ozaj nerobí 🤨

tina266
9. apr 2021

Ahojte, ja som po dlhsom vahani isla do toho, tolko pozitivnych reakcii som videla, ze som si povedala ze to vyskúšam, ci to ozaj funguje. Zaregistrovala som sa, kedze som chcela objednat viac veci a tak sa mi to oplatilo. Ja som velmi spokojna. Pouzivam cca 3 mesiace a zatial mi vsetko perfektne funguje a este ked som to prepocitala aj ušetrím oproti drogerii. Za mna ano. Predtym som používala tierra verde ale nemali taky ucinok. Eurona nie je uplne prirodna, je ekologicky setrna, cize nie je uplne pre vsetkych, podla mna kto hlada taku strednu cestu. Dobra cena, ekologicky setrne a nepouzivaju tolko chemikalii ako bezne vyrobky v drogerii.

ivana126
3. júl 2021

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť ako použiť agenta od eurony na namacanie pradla? Na stranke som nasla, ze na odolnejsie skvrny sa ma spravit pasta a ta naniest na skvrnu, lenze by som chcela skusit vyprat vacsie skvrny, ktore su skoro po celom oblečení. Dá sa teda aj pradlo namocit pred pranim s agentom (aky je postup, pomer, na ako dlho) aby sa potom skvrny oprali? Dakujem krasne za rady

mijka88
3. júl 2021

@ivana126 ahoj, ak už máš registráciu a nakupuješ na seba, mala by ti ideálne poradiť tvoja sponzorka, prípadne topka. Ak to máš cez niekoho "kúpené" , tak sa kľudne ozvi, pošlem ti pozvánku aj k nám do skupiny, kde nájdeš kopec ďalších tipov

tina266
3. júl 2021

@ivana126 ja v agentovi vzdy namacam, 1-2 odmerky zaliat 2 kanvicami vriacej vody, nechat trochu vychladnut a po chvili namočiť oblecenie. Ja to nechavam vacsinou celu noc. Treba dbat na to, aby bolo oblecenie stalofarebne. Nasledne periem v prasku od eurony tiez. Ak potrebuješ viac detailov, kludne napis, pekny večer

lussila18
22. jan 2022

@ankaa ja som zaregistrovana a, objednavam sebe aj priateľkami a, známym 🙂

lussila18
22. jan 2022
natyzara
5. máj 2023

je tu niekto, od koho si viem objednat nejake veci?

mijka88
5. máj 2023

@natyzara môžeš mi napísať do správy, čo by si potrebovala. Robím s tým už nejaké roky 🙂