Výrobky Eurona. Ste spokojné?

ankaa
20. feb 2008

Používa niekto z vás výrobky Eurona? Ako ste spokojné? Odkiaľ kupujete výrobky Eurona? Kupujete si ich od svojej poradkyne alebo ste samé zaregistrované?
Otváram túto diskusiu pre všetky euronky 😉

mikalove
7. feb 2009

mirko to bol "ftip" 😉 ,mne tu nikto neprekáža 😉

aponchie
7. feb 2009

zdeni ta davka co jsi mi poslala te avivaze je na jedno prani?me se toho zda strasne malo prave jestli neni treba vic toho?no prave vcera mi jeste spadla manzeta z bubnu tak to manzel opravil a zaroven sme cistili pracku co se dalo zasobnik na prasky mam v takovem cajku jako by byla pracka nova takze tak to nebude manzeta ja OK buben take naposledy predtim sem prala bile na 60C aby se vypralo poradne a ted zkusim dat barevne a ten prasek od tebe tak uvidim,ale na tom barevnem ja moc rodil neuvidim pac kazdej flicek jde tezko rozpoznat 😀 jinak sem cistila vcera troubu vevnitr a nenasla sem doma nic jineho nez Mr Muscle ve spreji cosi smrduteho nevim co to bylo a parada za 30min vsecko dole jen je humus ten smrad a zapach z toho takze ja rada veci na cisteni co moc nesmrdi coz ten sajrajt zlutej od eurony je dobrej v tomto 😀

zdeni1
7. feb 2009

aponchie - dávka byla na jedno praní /4-5kg prádla/. Neposílala jsem Ti univerzální čistič? Ten by na tu troubu také šel. Já jsem teď posílala více vzorků a nepamatuji si komu jaké. Jestli chceš, tak já Ti pošlu ještě nějakou tu aviváž 🙂

mirko11
7. feb 2009

mikalove sak ok ja sa nehnevam len ma to trosku zaskocilo inac ok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mikalove
7. feb 2009

si zvykneš 😀 😉

mirko11
9. feb 2009

ale naco si mam zvyknut mislim ze som si zvykol :- 😉

zdeni1
9. feb 2009

Dnes mi dorazil nový katalog a jedna vůně z nových aviváží. Přišel mi jahodový koktejl a voní krásně, jsem zvědavá jaké bude po vyprání prádlo. Takhle jak čichám, je vůně úžasná 😀

mirko11
9. feb 2009

to ti prislo v objednavke lebo ja to nemam

zdeni1
9. feb 2009

mirko11 - nový katalog s jednu novou vůni aviváže rozesílala Eurona. Pokud jsi registrovaný, tak určitě dorazí. Na Slovensko odcházeli balíčky ve středu a tady v Čechách ve čtvrtek 😉

mirko11
11. feb 2009

jasne len som bol na sr... lebo prisla len jedna vzorka avivazi a nie 3nove a neva hnez som ich objednal a novy katalog prisliel mamho dok moc zdeni ako sa ti sadi tu nic moc to neni mirko
😔 😎 😉 🙂

zdeni1
12. feb 2009

mirko11 - jaká vůně Ti přišla? A jak voní? Také jsem si vzorečky objednala, ale budu je mít až příští týden.

mirko11
12. feb 2009

tak babylant je super taka zuvacka -cierna perla je bomba na bluzky svetre a ta trietia mne ta vonia podobne ako vesper ale to som ja tebe mozno inac bude vonat mirko11

zdeni1
14. feb 2009

tak dnes mi dorazily vzorečky aviváží. Babyland mi přijde jako žvýkačka (Pedro), ale vůně je to příjemná.Černá Perla voní moc hezky. Vyzkouším je na prádle a uvidím, která bude nejlepší. Ale sázím na Perlu.

mirko11
14. feb 2009

super tesim sa na tvoje informacie dik

zdeni1
18. feb 2009

Tak jednoznačně na prádle krásně voní Perla. Všem moc doporučuji.

mirko11 - nemáš zkušenost s odstraňovačem etiket?

mirko11
18. feb 2009

ahoj mam mal som iba raz odstrnovač ale pomohol sice s namahou ale super pretim som pouzil tech.benzin a nic eurona pomohla tak na 3 pokus mirko 11

zdeni1
24. feb 2009

Holky, budu ve čtvrtek 26.2. objednávat. Tak pokud by jste si některá chtěla něco koupit klidně písněte do IP nejpozději ve čtvrtek dopoledne.

kocurik16
24. feb 2009

ahojte,mne dnes okolo jednej donesú prvú objednávku,už sa neviem dočkať...

zdeni1
25. feb 2009

kocurik16 - uvidíte, že budete spokojená 😉

kocurik16
25. feb 2009

som,všetko som nariedila aj vyskúšala,páči sa mi prostriedok na riad,aj aviváž mám višňovú,pekne vonia, Ja ako lenivec som ráno o pol šiestej behala s univerzálnym čističom po byte,muž sa pýtal,že aké kúzlo bolo v balíku. Ja som spokojná 😀 ešte vyskúšam ten zbytok,ale verím,že aj s tým budem spokojná

zdeni1
25. feb 2009

kocurik16 - tak to je fajn

zdeni1
26. feb 2009

Kdo chcete zaslat letáček na březen písněte do IP mailovou adresu 😉

mirko11
4. mar 2009

trnava som tu letak trnava poslem cez IP dakujem baby

junovka
7. mar 2009

Ahojte!

Vidim, ze ste tu aj predavajuci vyrobkov Eurona.Chcela som sa vas opytat, ci sa daju zaslat aj nejake vzorky produktov Eurona na vyskusanie.Vdaka 😉

junovka
8. mar 2009

haloooooooooooo 😕 ☹

zdeni1
9. mar 2009

junovka - zkus kontaktovat přes IP mirko11, je prodejcem na Slovensku 😉
Pokud by jste se nedomluvili tak se ozvi.

magisa
19. mar 2009

ahojky, kdysi jsem delala euronu taky, bydlela jsem v Karvine, a byla jsem s vyrobkama max. spokojena. Ale v roce 2006 jsem se odstehovala do UK a ziju tady v Bristolu. Chtela jsem se zeptat, zda je mozne objednavat vyrobky i ze zahranici?? 🙂

zdeni1
19. mar 2009

Magisa - bohužel Eurona zatím "funguje" jen v ČR, SR a Polsku. Buď zkusit poslat na firmu dotaz, zda by to nějak šlo a nebo si jednou za čas objednat a nechat si to doručit tady v Čechách třeba k rodičům a vyzvednout až sem pojedete.

zdeni1
26. mar 2009

Holky kdo máte zájem nabízím opět letáček na duben. Do IP písněte kdyžtak mail 🙂

zdeni1
29. apr 2009

kocurik16 - co výrobky, jste spokojená. A jak se daří euronu prodávat?