Výrobky Eurona. Ste spokojné?

ankaa
20. feb 2008

Používa niekto z vás výrobky Eurona? Ako ste spokojné? Odkiaľ kupujete výrobky Eurona? Kupujete si ich od svojej poradkyne alebo ste samé zaregistrované?
Otváram túto diskusiu pre všetky euronky 😉

mikalove
17. jan 2009

ja vysavam malo,nemame koberce a podlahy zotieram často lebo malá lozí tak neviem

aponchie
17. jan 2009

ja mam prave jeden koberec v celem byte a jinak vysavam parkety 😀

mikalove
17. jan 2009

aj ja niekedy vysavam podlahy ale mi mame vysavač tak debilne odloženy,že kym ho vyberiem tak to chvílu trva,tak len ked robím vačšie upratovanie...ešte mam z eurony čistič do kupelne,bielidlo a univerzalny čistič ale to som ešte neskušala...

aponchie
17. jan 2009

ja jsem zvedava na cistic trouby teda jestli mi to dojde..pac ta je komplet spinava a mam doma Mr Muscle ,ale to strasne smrdi a me to nadavuje takze doufam,ze tento nebude tak smrdet 😝

mikalove
17. jan 2009

ja som ho skusila je úplne super a mne nesmrdel moc ale zase ani nevonal ako chanel 😅

zdeni1
17. jan 2009

Holky ta vůně do vysavače je prý super, já osobně nemám ještě vyzkoušeno. Ale známí chválí.

zdeni1
21. jan 2009

Tak jsem dnes zboží objednala a vyzkouším tu vůni do vysavače. Pak psínu jaká je. 😉

skuli
22. jan 2009

ronie-Je to vůně green .Když peru něco v ruce a dám tam tu aviváž,tak to voní,ale né tak jako Lenor.Jsem na něho asi zvyklá,tak mi nic jiného nevoní.

ronie
22. jan 2009

skuli no každej máme jinej nos 😉 je to fakt divný pač zrovna green je kvůli vůni asi nejprodávanější 🙂 😉no to je šumák 🙂

mikalove
22. jan 2009

baby poradte ako sa používa to bielidlo,je v prašku a nemam už k tomu papier,aspon približne ako sa riedi a či to možem dať do pračky na zaclony

blumchen
22. jan 2009

Ahojte, precitala som Vas. Mohli by ste mi prosim niekto poslat do IP kontakt na stranku firmy Eurona? Dakujem!

zdeni1
22. jan 2009

mikalove - bělidlo je super. Použití na:
1) odstraňování skvrn /přidat k prášku do hlavního praní nebo nanést kašovitý roztok přípravku s vodou rovnou na skvrnu a dát do pračky/ Stálost barvy vyzkoušet na skryté části oděvu.
2) čištění koberců a čalounění - skvrny /1odměrka na 250ml velmi horké vody - nastříkat na skvrnu, nechat působit dokud skvrna nezmizí,suchou houbičkou odsát a pak na to nastříkat čistou vodu a znovu odsát. Roztok se musí spotřebovat do 30min po vytvoření, zbytek nelze skladovat - vylít do odpadu/
3) odstraňovač plísní /roztok připravit stejně jako u bodu 2 a nastříkat na čištěnou plochu, lepší opakovat 2x, omyvatelné povrchy po skončení opláchnout. Zbytek zase vylít do odpadu./
4) čištění odpadů /do odpadu nalít horkou vodu a přidat 2-3 odměrky, nechat 30min působit, pak zalít ještě 1l horké vody a nechat 15min působit. Po skončení důkladně propláchnout tekoucí vodou/
5) čištění hrnečků a kojeneckých lahviček od čaje /trošku bělidla zalít vařící vodou a nechat působit, poté pořádně vypláchnout a nádobí umýt/

zdeni1
22. jan 2009

skuli - také se divím, že Green nevoněla. Já osobně jsem ji také měla a voněla moc hezky. A dobře se i prodává jak píše ronie. Každému opravdu asi voní něco jiného 😀

zdeni1
22. jan 2009

mikalove - na záclony jsem bělidlo ještě nezkoušela, tak nevím, ale běžně se k bílému či stálobarevnému prádlu používá. Kdyžtak zkus tak 10ml přidat do pračky. Myslím si, že by to mělo být v pohodě. Dej vědět jak to dopadlo.

zdeni1
28. jan 2009

Ahoj holky, tak jsem konečně vyzkoušela vůni do vysavače. Zatím voní krásně, také jsem zvědavá jak dlouho vydrží.Nasypala jsem jen málo, ale asi to bude záležet na tom jak často budu vysávat.

mikalove
28. jan 2009

zdeni ale sa bojím,že sa mi to zle vyplachne alebo niečo zostane v pračke a potom si odfarbím veci...a je to prášok

skuli
28. jan 2009

zdeni1-Mě ten Green voňel právě nejlíp ze všech,čuchala jsem ty vzorečky.Mám ten osvěžovač vzduchu Green a After rain a voní to nádherně.

lennis
28. jan 2009

Zdeni, taky tu vůně do vysavyče - green mám odzkoušenou a super. měli jsme v doma psa a ty chlupy ve vysavyči byla hrůůza, s tou vůni to bylo super. Už máme bezsáčkový vysavač a psa venku, tak není potřeba už, ale byl super.

zdeni1
28. jan 2009

mikalove - oblečení si určitě neodbarvíš. Já teda dávám prášek na praní včetně bělidla nebo tekuté gely rovnou do bubnu a nikdy žádný problém. Jestli máš strach, tak dej potom prát světlé prádlo místo tmavého. Ale prádlo to určitě neodbarví. Nebo jde na záclony použít tekutý gel na záclony popř. prášek na záclony a doladit to kondicionerem.

TEKUTÝ PRACÍ GEL NA ZÁCLONY + PRÁŠEK NA ZÁCLONY
- gel nemá bělící složky, lze používat i na barevné záclony a je lepší než prášek
- prášek obsahuje bělidlo
- nepoužívat škrob, protože poté záclony zežloutnou

Kondicionér není obsažen v gelu na praní na záclony. Kondicionér i gel stejně voní a pokud se pere v gelu, tak po přídavku kondicioneru se vůně ještě umocní. Takže určitě přidávat po gelu i prášku na záclony také kondicionér, který narovnává vlákno, zabraňuje pomačkání a obsahuje speciální složku, která vytváří ochrannou vrstvu a zabraňuje dalšímu znečištění. Prach je nalepen na této složce a nedostane se do vlákna. Při příštím praní se lehce opere a záclony se neničí a nešednou.

mikalove
28. jan 2009

zdeni,dík 😉

sturnus_vulgaris
28. jan 2009

mam vuni do mycky a zatim jsem spokojena. driv me otevrena mycka se spinavym nadobim nadzvedavala zaludek, ted v pohode. uvidime, jak dlouho vydrzi.

zdeni1
28. jan 2009

mikalove - není zač 🙂

aponchie
30. jan 2009

ahojky tak jsem si pres nekoho tady IP psala o ty vzorecky na zkouseni a uz nevim kdo to byl 😀 😅 chtela jsem se jen optat jak to vypada uz bych strasne rada zkusila,vcera jsem byla nucena nakoupit nove hyg.zasoby na uklid 🙄

silente
30. jan 2009

Hmm, green do vysavače mám taky a nááádhera.
Teď jsem si objednávala ten prášek na věci pro prckovou - Baby & Sensitive, tak jsem zvědavá 😵
Jaké prostorové aroma je nej nej?

aponchie
30. jan 2009

silente vysavac casto? 😀 ja mam vsude parkety a jeden koberec ,ale presto se na nej moc tesim 😀

aponchie
30. jan 2009

ten prostorovej nevim ,ale ja osobne bych zkusila Indian ocean jen aby to nesmrdelo jako duck do wc 😀 ,ale after the rain muze byt nadherna vune...ale to je na ruce

silente
30. jan 2009

Apon - já nemám koberec nikde, luxuju plovoučky, gauč a dlažbu 🙂 Na ten after rain taky zálibně koukám 😵

aponchie
30. jan 2009

takze jak ja 😀 mam za 5min hotovo..sem si koupil after rain na wc myslim,ze to byl z Dm ale nereknu znacku jestli ambi pur?nevim a fakt nadhera tak se tesim na toto at porovnam 😵

zdeni1
30. jan 2009

aponchie - jestli chceč tak já Ti nějaké vzorečky pošlu. Písni mi do IP adresu.

zdeni1
30. jan 2009

silente - prostorové aromatikum: já osboně mám ráda Black Grap, ale dobře si mi prodává Blue, After Rain, Kiwi a Lime. Záleží jakou vůni máš ráda. 🙂