Výrobky Eurona. Ste spokojné?

ankaa
20. feb 2008

Používa niekto z vás výrobky Eurona? Ako ste spokojné? Odkiaľ kupujete výrobky Eurona? Kupujete si ich od svojej poradkyne alebo ste samé zaregistrované?
Otváram túto diskusiu pre všetky euronky 😉

andu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anitac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikikik
7. máj 2012

Ahojte, neviete mi poradit ako pouzivat avivaz Eurona Cerny? Vcera som ju prvykrat vyskusala a nic - uplne bez vone. NErozumiem tomu. Nemoze to by preto, ze som jej dala malo - t,j, jeden maly stuplik cca 5ml? Ked pouzivam Lenor davam 10x tolko- cca 50ml. Zda sa mi to malo na celu pracku. Dala som to normalne pred pranim, do priehradky na avivaz. Poradte prosim ako na to.. Vdaka

eliska32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annasevera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka245
3. apr 2014

Ahojte,chcem sa opýtat,nie je ta Eurona ako dedra?Ma podobny štýl výrobkov..

ludkah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka_kvetinka
6. apr 2014

Ahojte maminky 🙂....hoci táto téma bola otvorená dáávno, nedá mi aby som sa nezapojila do diskusie...s Euronou spolupracujem už tretí rok a môžem vám otvorene povedať, že mne ako alergičke výrobky od nich neskutočne, ale naozaj neskutočne uľahčujú život...mám silnú alergiu na chlór a čistiace prostriedky, ktoré ho obsahujú...tak si viete predstaviť tú hŕbu vreckoviek, ktoré som minula pri upratovaní....Pri práci s eurona čističmi nepoužívam rukavice, nekýcham a pritom mi nádherne vonia celý dom...ak chcete vedieť viac kľudne píšte, rada poradím...hlavne tie, ktoré máte doma malinké detičky ak ich máte radi NEPOUŽÍVAJTE savo a iné kentusy....prajem krásny večer a veľa zdravíčka všetkým 🙂

ekologickadrogerie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
edcba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euronazkusenosti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euronazkusenosti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euronazkusenosti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euronask
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libus0406
1. okt 2015

Booze baby. Hned myslíte na biznis 😀 Nic v zlom. Ja robim poradcu vpodstate 10 rokov. Ja som najviac spokojna s avivažami nic ine netlačim svojim odberatelkam. Pretoze tie vône su jedinečné a nevoni vam pradlo ako susedke 🙂. Dnes mi prisla av. SweetHeart a mala som predstavu jemnejšej vône pre svoju 4.mes.dcerku. No neva predam... Mam pre nu Pinky F. A všetci, kto si zobral dcerku na ruky tak sa pytali od coho tak krasne voni 🙂 No vlastne píšem sem lebo chcem vedieť ake ste si všimli nedostatky na eko drogerii Eurona. Ďakujem 🙂

alenka7777
14. okt 2015

je tu niekto z okolia popradu, kto pracuje s tymito vyrobkami?

pekna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pekna1
20. okt 2015

Zienky, budem rada ak obnovime tuto temu a zanete pridavat vase osobne skúsenosti na euronu vyrobky.pre mna top je univerzalny cistit....a tie vone ...návykové. ...pre vas topky? Ake mate skusenosti s praskami, naj avivaz a sachetky?

cameron77
2. máj 2016

@pekna1 ahoj, tie výrobky sú topka, u mňa taktiež univerzálny prostriedok, taktiež aviváže.. mám doma už skoro plnú výbavu čo sa týka tých výrobkov, a nevymením za nič 😀

ssuekk
17. máj 2016

Pripajam sa aj ja k debate. Ja pouzivam euronu uz roky. Objednavam si ju pre sebaca som s nou nadmietu spokojna. Aj ked citam ze je draha,ale vydrzi o to dlhsie. Mam vyrobky ktore pouzivam stale a damozrejme ze su aj take, ktore su aj pre mna nove. Stale si obj. nieco nevyskusane aby som vedela ci je dobry dsny vyrobok. Ja som urcite spokojna a vrelo odporucam kazdemu

maminka_kvetinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipinka4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ssuekk
31. dec 2016

@pipinka4 ahoj,ja som tiez clenka a s vyrobkami spokojna. Mam svoje oblubene,ktore objednavam pravidrlne. Niektore je pravda nemam vyskusane.

pipinka4
31. dec 2016

@ssuekk ja pomalicky skusam ale zatial sa mi osvedcuju. Napriklad avivaze su top aj na skvrny ci uz prasok alebo sprej na cistenie trub a tak 🙂 je tam toho vela

ssuekk
31. dec 2016

@pipinka4 avivaze su ano fajn,ale nesmiem pouzit silnejsi prasok,inak mi preraza prasok. A to mam novu pracku. A uplne top je pre mna multifunkcny agent a cistic na podlahy.

pipinka4
31. dec 2016

@ssuekk ja pouzivam persil a mentalne mam ice wind a super 🙂 a lubi sa mi ze dlho vydrzi ta vona. Som rada ze som sa rozhodla pre tuto znacku aj to dlho vydrzi.

pipinka4
31. dec 2016

@ssuekk momentalne nie mentalne xi

ssuekk
31. dec 2016

@pipinka4 to aj. Ja z avivazi len detsky svet, vanilka,hrozno a sem tam deneb a marhula. Ostatne mi nejak nesadli. A satecky do skrine su ze super

pipinka4
31. dec 2016

@ssuekk ono ich je velmi vela tak kazdemu sadne ina 🙂 ale chcem vyskusat aj tu marhulu. Hej ajntue sasetky su super mam ich par doma 🙂. Ozaj a ten naramok proti osam kliestom a tak nemas vyskusany? Cez leto sa nan chystam pre malu.