Výrobky Eurona. Ste spokojné?

ankaa
20. feb 2008

Používa niekto z vás výrobky Eurona? Ako ste spokojné? Odkiaľ kupujete výrobky Eurona? Kupujete si ich od svojej poradkyne alebo ste samé zaregistrované?
Otváram túto diskusiu pre všetky euronky 😉

zdeni1
2. feb 2009

Holky, mám k dispozici únorový letáček. Pokud ho chcete některá zaslat písněte do IP mailovou adresu. 🙂

silente
2. feb 2009

Zdeni - hmm, asi after rain 😵

lekno
2. feb 2009

Dievčatá prosím vás, neviete, či sa dajú tieto výrobky Eurona objednať (kúpiť) aj na Slovensku? Na nete som to nenašla 😕

mikalove
2. feb 2009

lekno kontaktuj zdeni1 z tejto diskusie,ona používa aaj predáva tak ti poradí 😉

lekno
2. feb 2009

Vďaka mikalove 😉 🙂

zuzula28
2. feb 2009

ja mám momentálne do vysavača z rady divá čerešňa a je to parádička...používam vždy len pár granúl, tá tuba vydrží stráááášne dlho 😵

monkula
2. feb 2009

aj ja si prosím bližšie info... tá vôňa do vysacača ma zaujíma 😅

zuzula28
2. feb 2009

ak má niekto záujem, ja to vrámci hobby robím v SR...ja tieto "dobrôtky" milujem 😵

zdeni1
3. feb 2009

Holky, pro ty co nevíte, tak Parfém do vysavače, lze použít i třeba jako:
Aromaterapie na cestách - nasypte granulky do ozdobného obalu a zavěste na ventilátor vašeho automobilu. Nebo granulky nasypete do úložného prostoru na deky a polštáře na spaní.

aponchie
3. feb 2009

huraa dneska mi dosly vzorecky a hned zkusim ty kulicky do vysavace a pak zitra operu uz se tesim,ale voni ten balicek jako blazen i pani co mi prebirala rikala co to je za krasne vune 😵

monkula
5. feb 2009

jasom s idnes kúpila tie graanule do vysávača, no, nejako to nevonia, as iso mtoho dala málo, ale dá maž d onového sáčku ,tento už je skoro plný 😅 😅

Máte skúsenosti aj s tím univerzálnym čističom? ten chlapík mi ho opisoval ako ôsmy div sveta, ale tak ,keďchcel predať 😀 😀

zdeni1
6. feb 2009

monkula - k vůni do vysavče, já jsem ji začala používat teď nedávno. A jsem spokojená, je pravda, že během vysávání většinou nic necítím, ale až když pak přestanu tak je vůně moc hezky cítit. A to mám rýmu. Ono není dáno přesné dávkování, tak holt to chce vyzkoušet a také záleží na intenzitě vůně. Ale je pravda, že ne každý je se všemi výrobky spokojený, někomu vyhovují jen některé. A k tomu univer.čističi, já osobně mám a používám hlavně na mytí podlahy, mikrovlnky, trouby. Čistí moc hezky. Když čistím mikrovlnku tak ho nastříkám, nechám působit a pak setřu. Jde to moc hezky 🙂 A pokud Ti to nějakej prodejce vychválil jako osmý div světa a Ty si nejsi jistá. Tak si mu řekni o vzoreček a nebo ať Ti to přijede ukázat. Ale já osobně si myslím, že tento čistič je jeden z nejlepších výrobků Eurony. 😉 Kdyžtak pak písni jak to dopadlo.

zdeni1
6. feb 2009

mikalove - tak co záclony, použila jsi to bělidlo?

monkula
6. feb 2009

zdeni, vzorku mi nechcel dať, vraj nemá 🙄 🙄
ja si idem kúpiť nový sáčok do vysávača, tak skúsim potom dať aj viac granulátu 😉

mirko11
6. feb 2009

ahojte baby s manzelkou sme v eurone 2 roky su to vyrobky velmi dobre aj pre male deticky mame 6mesacnu ninku a 6 rocnu lenku ak chcete vediet viac som tu pre vas

mirko11
6. feb 2009

trnava su super mozem odporucit a poradit

mirko11
6. feb 2009

monkula je univerzal fakt super na vsetko kupelna podlaha odmastnit

mikalove
6. feb 2009

mirko,my tu mame zdenku,ideš jej do kapusty 😀 😀

zdeni1
6. feb 2009

😀

mikalove
6. feb 2009

zdenka ,ozaj,dík,zaclony su krasne biele

zdeni1
6. feb 2009

holky od 14.2. je nový katalog, jsou nějaké nové aviváže, mýdla,... Kdo chce tak mám "novinkový" letáček. Pošlu mailem

zdeni1
6. feb 2009

mikalove - jsem ráda, že jsi spokojená. Také se na záclony chystám.

monkula
6. feb 2009

ja so ms idnes kúpila nové sáčka a granulky boli pekne cítiť... veľa som nedávala, len taký jemný závan..
A dnes som "loudila" vozku od baby, čo prezentovala Euronu a anui ona mi nechela dať 🙄 🙄 🙄

aponchie
6. feb 2009

tak kulicky ve vysavaci mam a me voni,ale manzel nadaval,ze ho z toho boli hlava a prej mala se chytala za nos ,ze ji to smrdi 😅

zlutej cistic do kuchyne sem nevedela co s nim tak sem ho dala na vlhou linku kde byl zaschlej bordel a nic ..musela sem to drit a stejne to slo jako namocenou zinkou..prej se to ma ,ale redit tak nevim

avivaz jsem zkusila a po vyprani nadhera vune jako blazen a jak to uschlo uz skoro nic ve skrini to necitit ani tak ..musim k tomu dat nos a nufat 😀

na zbytek se teprve chystam viz prasek na prani a belidlo 😎

mirko11
7. feb 2009

mikalove ket idem do kapusti ti chodis iba do jedneho obchodu astatne obchody su pre teba tabu nechaj aj inich ok

kocurik16
7. feb 2009

dievčatá ja nechcem liezť nikomu do kapusty,aby to zak nevypadalo,ale chcem sa pochváliť,že som taká spokojná s euronou,že už mám vyplnenú prihlášku,aby som kupovala pre seba

mirko11
7. feb 2009

to je super kocurik16 vela vela dobrych vyrobkou
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zdeni1
7. feb 2009

ahoj holky, myslím si, že nikdo do zelí nikomu neleze 🙂 . Je fajn, že je Vás tady víc co s Euronou spolupracujete nebo se chystáme. Můžeme si pak předávát různé infa a zkušenosti.

zdeni1
7. feb 2009

aponchie - je mi líto, že s aviváží nejsi spokojená. Je to jedna z nejprodávanějších položek /i bez čističe/. Ono je také lepší mít vyčištěnou pračku a někdy se stává, že i přesto je správná vůně aviváže třeba až po 3 praní. Je také možné, že při takto malém dávkování se Ti část aviváže pohltila do nečistot v pračce. Aviváže obsahují přírodně identická aroma, takže nejsou cítit tak silně chemicky jako aviváže běžně dostupné v obchodech, voní jemně a pokud se oblečení na sebe obleče tak se vůně teplem trochu rozvolní. Ideální je mít vyčištěnou pračku a používat jen přípravky z Eurony 🙂 🙂 🙂

mirko11
7. feb 2009

no vidim ze eurona drci spolu aj v cechach zdeni1 super to sa mi paci a info ti podam dik