Výrobky Eurona. Ste spokojné?

ankaa
20. feb 2008

Používa niekto z vás výrobky Eurona? Ako ste spokojné? Odkiaľ kupujete výrobky Eurona? Kupujete si ich od svojej poradkyne alebo ste samé zaregistrované?
Otváram túto diskusiu pre všetky euronky 😉

zdeni1
27. okt 2009

Akční leták na listopad - zájemci pište do IP. Nezávazně a zdarma Vám jej na mail zašlu 😉

babula90
27. okt 2009

Chcem sa spýtať, Eurona je prírodná? neuškodia deťom tie vône? Lebo celkovo sa aviváže ani vône do bytu moc neodporúčajú... kto mi môže poslať vzorky na vyskúšanie? Aká je min. objednávka, ak yb som s tým začala robiť?

zdeni1
29. okt 2009

babula90 - poslala jsem info do IP 😉

dermajetics
15. nov 2009

Zdravím všechny, kdyby jste měli někdo zájem, dělám objednávku k 17.11 😉 Písněte IP.

Hezký večer

misak78
15. nov 2009

ahoj holky, euronu sem používala. Čistící prostředky jsou super a fungují- mám na okna, kuchyň, univerzální čistič, WC závěs i "kachnu", prostředek na nádobí, mýdlo a vše super. Z čeho sem byla značně zklamaná jsou prací prášky a aviváže. Nejenom mně, ale i kamarádkám a paní tchýni, kterým jsem euronu prodávala začalo značně zapáchat prádlo- řekla bych skoro až smrdět 😖 . Ikdyž sem nechávala prádlo řádně uschnout, vyžehlila, tak stejně bylo cítit zatuchlinou. Kvůli tomu sem přestala prací prostředky používat.
Jinak je pravda, že stačí opravdu minimální dávka na plnou pračku- čímž vydrží na skutečně dlouho a vypral dobře.

dermajetics
16. nov 2009

misak78 tak to mi je líto, a vyčistila jsi pračku čističem na pračky??? No ono někdy trvá 2-3 praní (stejného prádla) než se to z těch komerčních prášků aklimatizuje....
Nevím no, já peru od července v prášku z eurony, máme společnou pračku s mamkou a ta pere taky v euroně prášku,... mě prádlo voní a jí ne a je přesně jak píšeš takové zatuchlé, a taky nevím proč 😔 Tak to mě mrzí že prací program ti neudělal radost ☹

misak78
17. nov 2009

Já sem euronu"prodávala" tak jenom jako legraci asi dva roky. Jak sem psala, se všemi výrobky jsem byla opravdu spokojená, jenom to praní bylo tfujtajxl velebnosti... Pračku sem vyčistila. Mám doma tvrdou vodu (a kolegyně také) tak sem si říkala, že to bude tím, jenomže paní tchýně má vodu měkoučkou a smrdělo jí prádlo také. Prala sem tím cca půl roku- samozřejmě sem nepoužívala jiné prostředky a teď tím peru akorát hadry a běhounky. Je to škoda, protože jsem proEKO smýšlející a dost se mi líbilo, že to má minimum zbytečné chemie.
A jak krásně voní ty aviváže. Škoda!

dermajetics
18. nov 2009

misak78 tak to mi je líto, fakt nevím, co poradit, protože jsem u Eurony nová od letošního června, ale co kdyby ses zeptala své sponzorky??? Neporadí?????

misak78
18. nov 2009

žádnou sponzorku sem neměla, já to dělala cca před třemi lety. Nebylo to na výdělek. Když něco dojde, tak kupuju od holek, co to prodávají a s pracím programem mají většinou stejné zkušenosti 😖 Asi to je něco za něco- ekologické to sice je, ale ale...

dermajetics
19. nov 2009

misak78 tak to mě mrzí, že ty i ve tvém okolí máte s pracím programem takové problémy.... 😔 no jo no, je fakt, že každému vyhovuje něco jiného, ale spíše mě zaráží to že to pořád tak smrdělo... Pořád uvažuju v čem je chyba

zdeni1
19. nov 2009

misak78 - ahoj, také Euronu prodávám a o aviváže je největší zájem. Píšeš, že pračku si vyčistila, dávkovala podle návodu malé množství a přesto prádlo zapáchá. Pak mi napadá jedině to, že máš prádlo špatně rozvěšené na šňůře a nebo, že Ti schne dlouhou dobu. Prádlo by mělo být suché max. do 12hodin od pověšení. Také by se mělo vyprané prádlo ihned po vyprání pověsit a nenechávat zavřené v pračce. Jinak mě nic nenapadá. Je to škoda, protože aviváže voní opravdu moc hezky a vyprané prádlo krásně provoní celý dům..

zdeni1
19. nov 2009

Holky mám doma nějaké výrobky navíc, takže ihned k odběru. Pokud máte zájem písněte do IP mail adresu a já zašlu seznam a ceny 😉

misak78
19. nov 2009

zdeni1:mám pračku s 1200otáčkami s odloženým startem- měla sem prádlo v pračce nejdéle půl hodiny. Většinou ho věším okamžitě po vypnutí. Myslím si, že i rozvěsit prádlo umím 🙂 . Byla by to sakra náhoda, kdyby deset lidí dělalo ty samé chyby...

zdeni1
19. nov 2009

misak78 - 😀 . Zkusím se ještě pro zajímavost zeptat své sponzorky, třeba mi poradí ještě něco jiného 😉

zdeni1
3. dec 2009

misak78 - tak jsem nic jiného nezjistila. Ale já jsem si teď objednala pro sebe dětský prášek a stává se mi to také ☹ . Nikdy předtím se mi to nestalo. Psala jsem na firmu co s tím, tak až mi odpoví, tak dám vědět 😉 .

misak78
3. dec 2009

díky, budeš hodná! Přijde mi škoda, že eko výrobek má takový nedostatek ☹

dermajetics
7. dec 2009

Ahoj všem, zdravím v prosinci, dlouho jsem tu nebyla... kdyby někdo měl zájem o zboží na vánoce, dělám objednávky ještě k 14.prosinci, zájemci piště do IP.
Pro Frýdek-Místek bez poštovného, osobní předání.

hezké dny všem, paa

zdeni1
12. dec 2009

misak78 - tak mi z firmy neodpověděli. Dost mě tím teda zklamaly. Ještě až budu objednávat tak se zeptám znova

anitac
6. jan 2010

Mohol by mi niekto poslať akciový leták na január?Vopred ďakujem.

dahlia23
8. jan 2010

ahojte, ja používam Euronu od septembra a som spokojná. hlavne s práškami na pranie. Tie zababrané veci po našej Lenke len tak niečo neopralo. A čo písala misak78 - nechápem. Mne tiež smrdelo prádlo, ale to bolo ešte predtým, ako som vyčistila pračku a prešla na Euronu. Používala som Ecover, myslela som si, že je to z toho, ale po vyčistení smrad zmizol. Podľa mňa môžu byť v pračke nejaké plesne a pod, ktoré zápach spôsobujú. Nám sa po vyčistení upchal odtok, tak si viem predstaviť, aký bordel tam bol. 😒
A tvrdosť vody- neviem, my máme vodu extrémne tvrdú, ale periem s 30 ml a v pohodičke. 😉

cinkxa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdeni1
21. jan 2010

anitac - písni mi do IP mail aresu

cinkxa
24. jan 2010

Ahoj dámy, mám velmi dobré zkušenosti s euronu ještě se mi nestalo, že by mě nějaký výrobek zklamal 🙂 pro ty co by měly zájem o podrobné info a rada jak podnikat tak mi písněte a já vám přepošlu odkaz 🙂

anitac
27. feb 2010

zdeni1-ďakujem,ale už som registrovaná.Venujete sa eurone aj hlbšie,alebo si objednávate len pre seba?Ja by som si chcela vytvoriť svoju vlastnú skupinu,takže ak by ste mali záujem tak mi napíšte.S výrobkami som spokojná.Najviac asi s univerzálnym čističom.Nemám rada plnú kúpeľňu všeličoho a takto mi stačí jeden uni na veľa vecí.

jana.sun
27. feb 2010

ahojte holky,
docela mě to tu zaujalo, prosím, kde bych si mohla výrobky prohlédnout (virtuálně)?
mohly byste mi prosím napsat do IP -připadně poslat odkaz?
děkuji moc 🙂

dermajetics
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana.sun
16. mar 2010

ahojky,

díky moc za odkazy, co jste mi poslali do IP 🙂

už jsem dokonce shodou okolností narazila tady v Brně na paní, která Euronu dělá 😵

aponchie
18. júl 2010

Ahoj..obnovuji tema..mam dotaz ohledne Eurony ..je nejaky vyrobek co vypere i skvrny zaprane na pradle?Myslim teda detske pradlo..pod krkem samej flek od jidla a uz je to mockrat oprane..me bylo receno,ze oprane uz nevyperu,ze se to zapralo a druha strana tvrdi,ze na to je figl🙂)jde mi o to jestli musim vycistit pracku+koupit eurona prasek+pouzit eurona sprej na skvrny+pouzit nejakej akticni kyslik od eurony atd abych to dostala prac nebo jestli funguje neco nezavisle na tom jestli operu i v persilu potom?🙂dik

andu
3. aug 2010

Ahojte, chci se zeptat - právě mi došel registrační formulář. Jelikož nemám živnosťák, budu se muset zaregistrovat jako zákazník. Platí pro něj ty slevy při nákupu zboží atd.?? Díky za info...