Výrobky Eurona. Ste spokojné?

ankaa
20. feb 2008

Používa niekto z vás výrobky Eurona? Ako ste spokojné? Odkiaľ kupujete výrobky Eurona? Kupujete si ich od svojej poradkyne alebo ste samé zaregistrované?
Otváram túto diskusiu pre všetky euronky 😉

lul
21. feb 2008

ahoj, pocula som o tom, ked dominam, snad by som chcela na to prejst

mexx
21. feb 2008

Ja som o tom zatial nepocula, by ma zaujimalo, co maju dobre... 🙂

franziska
21. feb 2008

ja osobne mozem povedat ze su to dobre vyrobky tiez nejake doma mame a ked budeme sami na dome urcite ich budem kupovat. Asi sa zaregistrujem.

ankaa
autor
21. feb 2008

Výrobky Eurona si môžete pozrieť tu - euronabycerny - ak ich ešte nepoznáte. Ja s nimi o chvíľku začnem spolupracovať, majú mi prísť aj vzorky, tak Vám potom môžem napísať ako som spokojná. A ak by niekto chcel tiež ovoňať alebo vyskúšať, tak ich rada pošlem ďalej 🙂

teli11
23. feb 2008

Čo sa týka výrobkov fy Eurona tak môžem len vrele doporučiť. Ak ich chcete používať najlepšie je sa zaregistrovať/je to zadarmo/ a môžeš si objednávať výrobky, ktoré ti dovezú až domov. Je to fakt super. Majú rôzne zľavy, akcie, súťaže a a keď chceš aj si zarobiť nejakú korunku popri materskej tak sa dá aj to. Ak nevieš ako na to tak mi napiš a ja ti vysvetlím celý postup. Je to veľmi jednoduché.

ankaa
autor
23. feb 2008

teli11
Ako dlho pracuješ v Eurone?

teli11
23. feb 2008

ankaa už pomalu dva roky

zdeni1
14. jan 2009

ahoj, já Euronu používám i prodávám. Výrobky jsou super. Pokud někdo potřebujete poradit nebo něco vyzkoušet. Tak mi napište.

bibula
14. jan 2009

tak ja nakupujem,od teba🙂))

som velmi spokojna zo vsetkym co som vyskusala- vone do vysavaca-hlavne ta green,taktiez avivaz green a musim povedat aj gely do wc su suprove,aj ked trosku drahsie,ale aj cosi vydrzia. 😀 🙂

zusma
14. jan 2009

já taky občas něco používám a zatím spokojenost 🙂

skuli
14. jan 2009

Kamarádka to dělá.Mám od ní ty osvěžovač vzduchu a aviváž.Ten osvěžovač je skvělý.Stačí jednou stříknout a voní celý byt nádherně.Taky mám vůní green .Ale s tou aviváží teda spokojená nejsem.Voní krásně,ale na prádle vůbec.Jsem zvyklá na zelený nebo černý Lenor,prádlo voní po tom krásně.Kámoška mi ale říkala,že jsem měla před praním s tou aviváží vyčistit pračku octem,já se na to vyprdla,tak možná je to proto.Ale používám jí,když něco peru v ruce a prádlo pak taky moc nevoní,tak nevím.

skuli
14. jan 2009

Mám zrovna doma ty malé lahvičky se vzorkama vůněmi,včera jsme to čichali celá rodina 😀

zdeni1
14. jan 2009

skuli, to je divné, ža aviváže nevoní. Je to nejlépe prodáváná položka a zákazníci jsou spokojeni. S tím čištěním octem teda nevím, ale je dobré použít čistič pračky, jinak aviváž nemusí vonět. A někdy i po použití čističe to třeba ještě tři vyprání trvá než má prádlo správnou vůni.

mikalove
14. jan 2009

ja som vyskušala čistiť na rury a grily,je super,mala som pripečené mlieko a len som to naliala a krasne stiahla ako v reklame 😀

zdeni1
15. jan 2009

holky, které Euronu používáte nebo chcete začít, je dobré se zaregistrovat (zdarma) a pak nakupujete se slevou. Pokud chcete tak písněte, vše vysvětlím a s registrací pomůžu 🙂

titkovamiriam
15. jan 2009

ja som vyskusala vzorky a hlavne s tym cisticom na rury a grily som bola maxi spokojna 😀

kocurik16
15. jan 2009

ja som tiež skúsila a sú fajn.

zdeni1
16. jan 2009

holky, hlásím, že Eurona má výprodej vybraných položek. Jsou tam super ceny.

skuli
16. jan 2009

zdeni1-Je to možné,že je to tím,že jsem tu pračku nevyčistila.Nalila jsem tam tu aviváž jednou a pak už né.Lenor je Lenor 😀 Na ten nedám dopustit.Voní mi celý byt od prádla,když suším v koupelně a otevřu dveře.Nikoho tím nechci odradit,ty vůně jsou skvělé,hned bych to vypila 😝 To prostorové aromatikum jste někdo měli?Voní nádherně a fakt stačí jednou stříknout.Každý kdo piíjde na návštěvu,tak se ptá,co mi to tak krásně voní.Já jsem maniak,pořád někde něco stříkám.A toto je fajn,protože se tím neničí ovzduší,není to na žádný plyn.

ronie
16. jan 2009

skuli to je fakt divný, to slyšim poprvý, a co to bylo za vůni neviš? Já právě začla s euronou tak, že sem na hřišti cítila voňavý děti a maminky mi řekly že perou v aviváži od eurony, takže já do toho šla hlavně kvůli vůni, to prádlo mě tu voní krásně a po uschnutí je to cítit hrozně dlouho-momentálně mám after rain..a to sem taky pračku ještě nečistila pač mám ještě zbytek arielu a tak to chci vyčistit až budu přecházet na prací prášek od eurony 😉

lennis
16. jan 2009

Holky, zkuste ten čistič na záchod, ten je teda skvělej🙂 a taky používám když je to v akci sadu do myčky, ale Somat je taky dobrej, taky je dobrá ta vůně do vysavače. Zůstala jsem u těchto výrobků, ty mi přišly nej 😉

zdeni1
16. jan 2009

Prostorové aromatikum také mám. Je super, dokonce ho má i manžel v práci. Jinak mám spoustu výrobků a jsem maximálně spokojená. Teď se chystám objednávat z té výprodejové akce.

lennis
17. jan 2009

Zdeni a co budeš objednávat???

aponchie
17. jan 2009

ja mam objednane nejake vzorky nejdrive na vyzkouseni a docela se tesim na tu avivaz,jak voni? 🙂

mikalove
17. jan 2009

ja som mala dve avivaže vanilku a cherry a vonal nam cely byt...aromatikum do žehličky a do vysavača som tiež skušala,pekne vonaju,prišiel aj mne akciovy letak,idem to popozerať

aponchie
17. jan 2009

tak to se uz tesim teda,me nevoni nic nez softlan zatim 😀 a do toho vysavace jsou tycinky nebo se neco kape na ten filtr?

mikalove
17. jan 2009

apon. to su take malé granulky a tie si povysavaš prvé..

aponchie
17. jan 2009

ahaaa a to musi bejt asi dobrej vysavac co 😝 ja mam takoveho smejda 😲

mikalove
17. jan 2009

to je jedno,proste ich vysaješ do toho sačku a ked ti tade bude prudiť vzduch tak ti bude vonať 😀

aponchie
17. jan 2009

a jak dlouho vydrzi ty kulicky vonet?mati mela kdysi nejake tycinky co se dali k tomu zadnimu filtru a prave nic moc asi 3xvydala a zadna vune