Výročia svadby. Ako ich oslavujete?

anuska
19. sep 2006

Chcela som sa opýtať, ako ste oslavovali alebo plánujete osláviť či už prvé alebo niekoľkonásobné výročie vašej svadby. Máte nejaké super nápady a tipy? 😉

ramzesa
24. sep 2006

ewschen-no ja sa mojmu manzelovi asi najviac pacim s bruskom,lebo inokedy som vraj strasne sparatko...hoci teraz to asi potrva dlhsie kym nim opät budem... 😅

deina
26. okt 2007

Ozivim tuto temu. 🙂 Poradte daky darcek na 1.vyrocie svadby. Povodne som nemala v plane nic kupovat, pojdeme na veceru do restiky, v ktorej sme mali hostinu, fakt pekne miesto, lenze drahy mi urcite nieco kupi, tak aj ja by som chcela nieco prenho. Lenze ma nic nenapada, nemalo by to byt nieco obycajne.

jajaalf
26. okt 2007

deina mozno nejaku dovolenku 😉 ako druhu svadobnu cestu 😵

deina
26. okt 2007

To teraz asi tazko, ale dovolenka by sa mi veru pacila. 😅 Niekde na horach, sneh, ohen v kozube... 😵

musa
26. okt 2007

my sme spolu este neoslavili ani jedno vyrocie a to sme svoji uz 3 roky,vzdy bol pracovne kdesi v zahranici.Ale taka vecera by sa mi pacila.

jami3
26. okt 2007

My sme na naše 8.vyročie išli pozrieť na sono prvý krát naše bábätko, potom že si dáme romatnický obed a tak. No na obrazovke nebolo jedno baby, ale dve a ja som bola v takom šoku, že neviem doteraz ako sme vyšli z ordinácie 😀 .Samozrejme z obeda ani romantiky nebolo nič 😢 Ale teraz sa na tom výborne bavíme a myslím, že to bol najkrajší darček k výročiu 😉

deina
26. okt 2007

To je skvele. 😀 Pravdepodobne si tiez zajdeme na 3D v case vyrocia, vlastne by to mohol byt aj spolocny darcek (ale dufam, ze bez prekvapeni, na klasickom utz sme videli jedno babetko).

bibinka
31. okt 2007

tak my máme práve dnes 3. výročie svadby, a vlastn sme to ani neoslávili. neie je na to času ani síl. naši dvaja drobci nám dávajú riadne zabrať, tak sme si povedali, že keď budeme mať trochučasu pre seba tak to pekne oslávime. ako? to netuším 😀 . alebo tuším? 😀 😀 😀 😀

trinitylex12
12. nov 2007

My sme sa brali na drahého narodky 🙂 a tak mam istotu že sa mu neda zabudnut na výročie svadby 😉 a večer strávime v reštike na terase , kedže je ešte leto. 😅

lili91
13. nov 2007

my oslavujeme podstivo kazdy rok 🙂 na 3. vyrocie sme si darovali 3D ultrazvuk , kedze som bola tehu. bol to krasny spolcny darcek a zazitok. to bude asi jeden z mala darcekov, ktory si budem presne pamatat. a tento rok na 4. vyrocie manzel zohnal babku k malej a objednal stol v restike, ale ked sme tam prisli, vobec nic sa naam tam nepacilo, tak sme odtial doslova usli, ked sa nikto nepozeral a na stole po nas zostali len otvorene jedalne listky... 😉 mozno si mysleli, ze nas unieslo ufo 😀

danulka2
19. mar 2008

ahojte, mozem znovu ozivit tuto temu? Nevedela som, ze uz takato je, tak mi moju stopli. Potrebujem nejaku inspiraciu.Budeme mat 15.vyrocie sobasa, tak naberam napady.

monkula
19. mar 2008

my výročie svatby neoslavujeme, viac pre nás znamená deň, keď sme spolu začali chodiť a to bude tento rok už 10 rokov... Uvidíme, čo sa podarí, pri dvoch deťoch... 😝 😝 😅 😅 😀 😀

briketa
21. mar 2008

my sa na desiata vyrocie znova ideme vziat na nejakych ostrovoch.

briketa
21. mar 2008

asi som hladna 😀

alionuska
21. mar 2008

Briketa,na Seyshelskych? 😀 Inak my sme tiez neni zobrati a asi moj drahy tiez caka,ze pojdeme na desiaty rok na nejake ostrovy!To aby sa uz po nejakych obzeral.Uz sme spolu 7 rokov... 😀 😀

briketa
21. mar 2008

Alionuska, nie tam. Na Mona Island pri Puorto Ricu. Je to prirodny skvost, je tam obmendzene kolko ludi rocne ho moze navstivit, ziadne hotely, panenske biele plaze, sustav jaskyn, no naozaj raj.
Samozrejme kazdemu sa paci nieco ine.

monkula
21. mar 2008

briketa, to som hladná bolo k čomu? 😀 😀 😀
Ali, si mi nepovedala, že nie ste svoji... 😕 😕 😕

janulka7
21. mar 2008

my oslavujeme vyrocie svadby 24.8. a to je aj den svokrovych narodenin. kedze ma nechcel za nevestu este aj dnes sa smejem ze dostal na narodky neziadanu nevestu, a muselo sa mu to pacit. 😀
ale aj vyrocie kedy sme spolu zacali chodit.a to je v maji.
nemozem si stazovat lebo ma vzdy prekvapi.tento rok som dostala 27 ruzi a ranajky do postele a kedze mala spala s mojimi rodicmi hned po ranajkach sme servirovali ciganske ranajky. 😉 😀

briketa
21. mar 2008

Monkula, namiesto desiate vyrocie som napisala DESIATA vyrocie 😀

alionuska
21. mar 2008

Monkula,ved asi nebolo preco ti to vraviet.Lubime sa aj ked sme sa este nevzali.Ato je najdolezitejsie! 😉 Briketa,tak tam by som asi aj zostala byvat,keby som tam raz isla.To musi byt nadhera...Ale ved ktovie?Mozno sa tam aj my raz dostaneme. 😀

zuzitka
3. apr 2008
krajcoanka
3. apr 2008

Ahojte! Mi máme 1.6. - mimochodom MDD, 12 výročie svadby. 😎 No aký dar kúpiť pre muža, to je velmi ťažká otázka! 😕 😨

nika000
4. apr 2008

ahojte nám sa deň po prvom výročí narodila naša dcérka Veronika 🙂

emjee
15. okt 2008

sloto • 23tt • Dnes o 17:50
Ahojte. S manželíkom budeme mať za chvílku druhé výročie našej svadby a ja by som mu rada pripravila niečo origoš, len ma nič nenapadá.
Neporadíte niektorá?

jahoda • snž • Dnes o 17:56
ahoj, ja som manzelovi sice nie k vyrociu, ale k narodkam - dala fotky samej seba Nafotila ma kamoska, ktora foti profesionalne, a profesionalne to aj vyzeralo, vybrala som najkrajsie a vytlacila na A4ky a zviazala.. Bol z toho celkom happy, lebo dost cestuje a takto si ma moze zobrat zo sebou
Inak, na vyrocie sa nam zatial podarilo byt vzdy na dovolenke, takze to bol nas darcek.
A Ty by si mu mohla dat zaramovanu fotecku zo svadby (ak este nemate), alebo drobca, ktoreho cakate...alebo super veceru

sloto • 23tt • Dnes o 17:59
ahoj jahodka. no tak to si darovala manzelikovi velmi pekny darcek, len problem je ze ja som uz fotecky darovala minuly rok. takze musim vymysliet nieco inakse ak by ta napadlo este nieco ine

lencici • 1d • Dnes o 18:11
tak to by aj mna zaujimalo manžel bude mať narodky a ja netuším čo a ako? baby píšte nech sa inšpirujeme

sloto • 23tt • Dnes o 18:17
ja som uz zufala. chcela by som aby to bolo nieco romanticke, a zaroven take aby si to pamatal aj opat rokov

jahoda • snž • Dnes o 18:19
tak mu sprav veceru a potom spravny striptiz

sloto • 23tt • Dnes o 18:20
:-d no obavam sa ze by to mohlo vyzerat s tym striptizom komicky. :-d som v 6 mesiaci tehulkovania....

monkula • 2d • Dnes o 18:23
ja som MM kúpila na naše 10-te výročie krásny prsteň, strieborný s ozirkónmi, bol veľmi rád

sloto • 23tt • Dnes o 18:24
joj monkula. ja budem asi ťažký oriešok. môj manžel šperky nenosí - len obrúčku

monkula • 2d • Dnes o 18:26
no stále rozmýšľam...
no ale ma trochu navnadila jahoda, i keĎ si mu darovala tofky minulý rok, môažeš aj tento, tieto budú s bruškom
alebo mu vyrob nejaké pekné tričko ,aj som tiež vyrobila tomu môjmu na meninky tričko do posilky...

lenocka6 • 2d • Dnes o 18:29
ahojte, baby ozaj dobra tema. Ja prave premyslam, co dat manzelovi k piatemu vyrociu svadby. V podstate sme si doteraz nedavali nic vynimocne, len drobnosti. Ale toto je gulate, tak by sa nieco zislo. Poradte aj mne.

monkula • 2d • Dnes o 18:30
no veĎ vravím ,ani my sme si nedávali bohvieaké darčeky ,ale tá desiatka si žiadala niečo výnimočné, preto ten prsteň, i keď nebo llacný....

asitka • 2d • Dnes o 18:35
my ideme mať 20teho...7rokov...tiež ma nič nenapadá.....

monkula • 2d • Dnes o 18:38
bože baby a to ste ženy? Ved tie su kreatívne, plné fantázie....

sloto • 23tt • Dnes o 18:41
no monkula tak raď :-d

asitka • 2d • Dnes o 18:41
mon..vieš...ja väčšinou robí super večeru...a tak...ale tento rok?? ide sa kupovať auto...tak si to dáme asi ako spoločný....

sloto • 23tt • Dnes o 18:43
asitka no autíčko je pekný darček

sloto
15. okt 2008

aha ja som nevedela ze to tu uz je 😅

eva7780
15. okt 2008

aj mne poradte,my mame tento mesiac 6.vyrocie a okrem toho ze pojdeme na veceru ako kazdy rok,tak ma nic nenapada 😨

asitka
15. okt 2008

hej...a dosť finančne náročný 😀 😀 😀 neviem, či aj ako vianočný už nebude 😀

sloto
15. okt 2008

tak ale budete si ho užívať riaaadne dlho. nam by sa tiez zislo nove, ale to este dlho nepojde, kedze za chvilu idem na matersku

eva7780
15. okt 2008

asitka taky darcek by bral aj moj manzel,akurat ze nam musi postacit to nase stare 😉

asitka
15. okt 2008

šak mi jedno máme...to vlastne bude pre mňa...ale beriem to ako spoločné...šak budem v ňom voziť naše deťúrence...dievčatá..ja by všetkým dopriala... 😀 😀