Výročia svadby. Ako ich oslavujete?

anuska
19. sep 2006

Chcela som sa opýtať, ako ste oslavovali alebo plánujete osláviť či už prvé alebo niekoľkonásobné výročie vašej svadby. Máte nejaké super nápady a tipy? 😉

emjee
15. okt 2008

my mame dnes 3. vyrocie, zajtra ideme na vylet 😀 na 4d uzv

monkula
15. okt 2008

emjee, tak to je krásny darček 😀
a všetko naj... 😉

asitka
15. okt 2008

emjee...blahoželám....a roztomilý darček....fakt.... 😉

sassi
15. okt 2008

no my sme mali včera 8. vyročie a dostala som od manželíka novy PC, ked už tolko sedim pri kraksni 😀 😀 😀
Min. rok sme nestihli osláviť, ja som ležala v nemocnici po operácii a bola som rada, že vobec za mnou mohol prísť na pol hodinya doniesol mi kvetinky
Odvetdy som rada, ked sme spolu, žiadne darčeky mi netreba ... aje ked samozrejme potešia 😉
No a ja som mu nič, ale sme si slúbili že si na vikend spravíme nejaký výlet do welnessu bez detí, to bude normálne sviatok, lebo my inak všade s nimi chodíme.
Emjee krásny darček, a dufam že všetko bude OK a pribudne foto do galerky 😉

danu
10. okt 2009

nikinka008 • 1d • Dnes o 11:08
Ahojte,potrebovala by som poradit,co k 1 vyrociu svadby pre manzela?Ak mate nejake napady tak budem rada 🙂

krpito • 1d • Dnes o 11:10
ja som mu darovala permanentku na masáže, samozrejme nie erotické 😀

many • 1d • Dnes o 11:12
ahojky 🙂 my si udělali dobrou večeři a odpoledne jsme zašli i se synkem ( to měl 2 měsíce) do restauračky, kde jsme měli svatbu 🙂 samozřejmě na vekovní posezení

milhaus • 1d • Dnes o 11:16
ja už neviem čo som mu dala na prve ale ta reštauracia vo dvojici a potom do kina alebo tak neako je dobry napad
darček mu môžeš dat i inokedy

cessy • 1d • Dnes o 11:20
my sme z muzom boli na veceru a potom doma sme si otvorili vinko a prezili prijemny vecer.
ziadne dary sme si nedavali. prsne ako pise milhaus, dary si mozete dat aj inokedy 😉

nikinka008 • 1d • Dnes o 12:01
tiez si myslim ze darcek asi nie,to mu mozem dat inokedy,,,nejaku veceru by som brala,ale mam malu dcerku a nema sa nam o nu kto postarat lebo sme v zahranici 😕

zuzkaamato
31. júl 2012

babulky, co darovat manzelovi k prvemu vyrociu? povodne som myslela, ze pojdeme aspon na veceru do restiky, kde sme mali zvadbu, ale kedze mame doma malicke babo, tak to asi nepojde, jedine, ze by som ju tam aj kojila 😀 asi mu upeciem aspon tortu.. ale ak mate nejake napady, tak uvitam 🙂