Výsledky spermiogramu. Viete mi poradiť, či sú dobré?

kvetinka98
17. apr 2008

Dobrý den chcela by som sa opýtať že kto má skúsenosti spermiogramom a kto mi vie poradiť či môj partner má dobré výsledky alebo nie.... napísané má že koncentrácia spermií v norme (norma 20-250mil/ml)

kvetinka98
autor
6. jún 2008

aha takže to je potom super (to nie je náš prípad ☹ )a do kedy sa snažíte .....???hmmmm

kvetinka98
autor
6. jún 2008

ale výsledky sú každý deň iné ale ja si myslím že keď povedal u vás doktor že na 100% dobré tak sa nemáš čoho báť a robkať ich znova lebo to sa veľm odkloniť od dobré-zlé nemôže aspoň to je môj názor to že či ste obydvaja zdravý to nikdy nie je isté lebo mne teraz idú robkať laparoskopiu a to nevie ani doktor či mám priechodné vajcovody alebo nie ......takže mi nevie povedať že som ok ale to je iba môj názor

mamartinka
6. jún 2008

no my sa snazime rok a pol.dlho sa nedari.no ale nam to moj gynekolog potvrdil ze sme zdravy.treba sa snazit,snazit aby sa to co najskor podarilo.toto mi povedal moj doki.

kvetinka98
autor
6. jún 2008

tak my sa snažíme omnoho menej a už teraz si to neviem predstaviť do kedy...som s toho zúfalá

mamartinka
6. jún 2008

no hovor mi nieco.uz teraz mam hruzu ze menzes dorazi.to vzdy preplacem cely svet.

poleva
6. júl 2008

myslíte že je potrebné robiť spermiogram ked som mala potrat pred pol rokom a vtedy sa podarilo na 1.krát ?

roasha
6. júl 2008

poleva,podla mna zbytocne. 😅 🙂 😉

poleva
6. júl 2008

myslíš ? zatiaľ sa nedarí