Výsledky spermiogramu. Viete mi poradiť, či sú dobré?

kvetinka98
17. apr 2008

Dobrý den chcela by som sa opýtať že kto má skúsenosti spermiogramom a kto mi vie poradiť či môj partner má dobré výsledky alebo nie.... napísané má že koncentrácia spermií v norme (norma 20-250mil/ml)

eva7780
17. apr 2008

napisali mu tam aj morfologiu?moj manzel ma le 3%dobrych spermii

kvetinka98
autor
17. apr 2008

micúlik ja neviem to má kde byť napísané koľko má dobrých spermií napísla som ti aj do tej predošlej témy

kuspitka
17. apr 2008

Ahojte.moj muz ide na TESE

eva7780
17. apr 2008

kuspitka a uzval tvoj manzel dake vitaminky?

kvetinka98
autor
17. apr 2008

kuspitka tu si mi mojuška....... čo to presne znamená TESE ja som ti taká nevzdelaná prepáč

kuspitka
17. apr 2008

eva ano ale bolinanic od malicka ma take problemy.teraz uziva E.

TESE to je odber spermii operaciou lebo ak sa urobi tak ked su vonka tak tu cestu nepreziju tak musia urobkat operaciu

eva7780
17. apr 2008

aj moj uziva selen zinok a e.,ale ja vytvaram protilatky ☹

kuspitka
17. apr 2008

a nechapem eva ty vytvaras protilatky ake?

eva7780
17. apr 2008

proti spermiam manzelovym nie ja ale moje telo takze keby mal aj 100%dobrych tak musim ist na ivf+
icsi

kuspitka
17. apr 2008

jaj tak uz viem.

kvetinka98
autor
17. apr 2008

aké protilátky aj ja som zvedavá na to???? a vitamíniky ja neviem aké dali môjej polovičke lebo to nechal doma u svojej maminke lebo ona pracuje v lekárni tak že mu to muásí objednať

eva7780
17. apr 2008

vitaminy sme si kupovali sami poradili nam,a tie protilatky neviem z coho len viem ze prirodzene to nepojde

kuspitka
17. apr 2008

aj my ja som muzovi kupila E a ja si idem kupit baby plan to si kup aj ty kvetinka

eva7780
17. apr 2008

aj ja to uzivam predtym som len kyselinu list.ale presla som na byby plan 😉

kuspitka
17. apr 2008

to je zevraj dobre tak si to kupim aj ja

kvetinka98
autor
17. apr 2008

babuľky ja si to idem kúpiť hned zajtra ale neviem mala by som to prekonzultovať s mojim doktorom????,či nemusím ja beriem totižto tabletky na folikuli alebo niečo také

kuspitka
17. apr 2008

ale to by ti nemalo uskodit len pomoct.podla man sa opytaj ale ked to budes brat tak to nebude na skodu.uz ma manzel vyhana spat ☹

eva7780
17. apr 2008

kvetinka toto su len vitaminy a to neuskodi kys.listova je dolezita pri planovani a aj v tehotenstve kup si urcite podla mna aj lekar ti doporuci

kuspitka
17. apr 2008

avka ti dobre radi.ja si to idem kupit zajtra ale sobotu u rodicov

kvetinka98
autor
17. apr 2008

tie tabletky sa volajú Clostilbegytom II to beriem vždy tak že mne menštruácia nepríde sama od seba takže idem ku D (doktor) a pozrie či nie som náhodou tehotná a niekedy robká mi test ked si asi nie je istý....a potom stále výnde že nie som ale ja to zž dopredu viem lebo si test robkám sama doma ale istota je gulomet čo ak niečo vystrelí a potom mi pychne sestrička vyvolávačku ktorú už priam neznášam a po pár dnoch mi príde menštruácia a na 3 den menštruácie beriem tieto tabletky a potom chodím k nemu pozerať folikuli a čakám na dalšiu menštruáciu ktorá mi samozrejme nepríde a zasek musím ísť ku doktorovi a stále už rok to isté do okola som zvedavá čo mi zajtra povie

eva7780
17. apr 2008

kvetinka to som aj ja brala,a vitaminy su velmi dolezite uz od planovania ale spytaj sa lekara idem spat dobru noc

kuspitka
17. apr 2008

tak aj som tak tiez posledne mesiace mi nechodia ale pred tym mi chodili dobre teraz dajako strajkuju.ty si vlastne odkial?

kvetinka98
autor
17. apr 2008

ja som s Veľkého Krtíša Ja viem ty si s Rimavskej Soboty nie je to daleko a ešte k tom tam mám spolužiačky 2 ktoré chodia do školy so mnou do BB na VŠ ale teraz končíme už

kvetinka98
autor
17. apr 2008

evka tak sa maj pekne pryjem dobrú nocku a zajtra priemny dníček

kuspitka
17. apr 2008

a velkom krtisi mam moj muz a jeho rodina znamih a chodime tam

kvetinka98
autor
17. apr 2008

ano tak to je potom super aspon už máš tu aj mna tak ked budeš mať cestu tak ma prídi pozriť budem hrozne rada a kde presne chodieva vo VK a aké májú jeho známy priezvisko

kuspitka
17. apr 2008

korenovci.ku nim chodime obcas.teraz chce ist tam cela rodina asi v maji ci kedy tak ked pojdeme tak sa ti ozvem.budem rada

kvetinka98
autor
17. apr 2008

budem rada môžeš si zapísať aj číslo 0915832130 kludne sa zastav Korenovci teta mie je učiteľka?????a majú jedného syna a dcéru a bývajú na Hviezdoslavovej ulici???nie????či sú to sruhý???hmmm

kuspitka
17. apr 2008

teraz im zomrel otec.asi su to oni.a meno tvoje je ake.moje je ajka 0910 960 086

kvetinka98
autor
17. apr 2008

ja som Kvetka to neviem či im zomrel ocino ale opýtam sa lebo ak sú to oni tak jeho manželka mi bola učiteľka