Výsledky spermiogramu. Viete mi poradiť, či sú dobré?

kvetinka98
17. apr 2008

Dobrý den chcela by som sa opýtať že kto má skúsenosti spermiogramom a kto mi vie poradiť či môj partner má dobré výsledky alebo nie.... napísané má že koncentrácia spermií v norme (norma 20-250mil/ml)

kuspitka
17. apr 2008

a teraz robia daco s domom.

kvetinka98
autor
17. apr 2008

moje meno je Kvetka

kuspitka
17. apr 2008

moja ajka.tesi ma 🙂

kvetinka98
autor
17. apr 2008

ja som si nevšimla že to píše už na druhú stranu ajka takže ja už budem dnes končiť zajtra mám dovolenku v práci takže bnudem tu môžme popísať kedykolvek tak sa maj pekne prajem dobrú nocku...pa pa pozdravuj polovičku držkám palčeky

kuspitka
17. apr 2008

pozdravuje ta tiez.dobre moja zajtra tu velmi nebudem ale pokusim sa ti napist idem ku nasim do nitry to ked som tam tak velmi nepisem venujem sa rodine.dobre mojka prajem ti peknu dobru nocku a krasne snicky

kvetinka98
autor
18. apr 2008

dakujem samozrejme že sa treba venovať aj rodinke to mi je jasné

kuspitka
18. apr 2008

Ahoj.ako?ja tu nebudem dnes dlho idem mamku otravovat dnes idem knim.

kvetinka98
autor
18. apr 2008

aha ved ano treba no ako nie je to bohvie čo dnes som sa tešila na to že pôjdem ku môjmu D ale bohužiaľ nerobká tak zasek budem musieť čakať na budúci týždeň aby som vedela čo je napísané v tých výsledkoch....

kuspitka
18. apr 2008

uz par dni hore dole ked si to tak zoberies.ja musim este dlho cakat pokial budem brat lieky.

kvetinka98
autor
18. apr 2008

ved ano ale pre mna je vzácny každý den......a čakanie ma ubíja a ešte teraz ked sa mam učkať......a idem pripravovať oslavu môj drahý má dnes 30 rokov....zato mám aj dovolenku

kuspitka
18. apr 2008

juj tak gratulujem.a ked tu robili test tak mu nepovedali ci to je dobre alebo zel?

kvetinka98
autor
18. apr 2008

dakujeme ano povedali mu ale on to poriadne nevie vysvetliť vieš chlap .....klasika iba mu povedali že má zlý tvar spermií...ale či to vadí pri otehotnení alebo nie tak to mu nepovedali a on sa ani neopýtal ......možno že sa hanbil

kuspitka
18. apr 2008

zlatko tam som ti napisala ze keby si to napisala na stranku helios mozno by ti vedel pomoct doktor krajkovic tam dava rady

kvetinka98
autor
18. apr 2008

aha ano skúsim to ak riešiť a aká je to stránka www.....

kuspitka
18. apr 2008

www.sanatoriumhelios.sk potom tam najdes sterilita to sa ti otvori a potom FAQ a tam mozes napisat ak nico nevies napis

kuspitka
18. apr 2008

no co napisala si?

kvetinka98
autor
18. apr 2008

dakujem veľmi pekne za stránku napíšem a dám ti vedieť

kuspitka
18. apr 2008

dobre mojka takpotom napis.kedy ides robkat oslavu?

eva7780
18. apr 2008

prajem vam pekny den 😉 😉 😉 inak kvetinka aj ja som sa vsade kde som mohla pytala lebo s vysledkov neviem takmer nic len to ze nie su dobre ale vobec tomu nerozumiem 😖 tak je dobre ked sa opytas odbornika

kuspitka
18. apr 2008

zlatka ja padam o 12idem ku rodicom musim balit

kvetinka98
autor
18. apr 2008

Ahojky aj ja tebe prajem pekný dníček ano ano maš pravdu už som napísala na tú stránku Heliosu som zvedavá čo mi príde za odpoved dám vedieť

eva7780
18. apr 2008

kvetinka uz vies ake vitaminky predpisali tvojmu manzelovi? 😉 zislo by sa vediet co odporucuju lekari 😔

kvetinka98
autor
20. máj 2008

aké vitamínky centrum S, Tribulus a carnitarg a ja som si naordinovala Calibrum

scarlet
21. máj 2008

Pozrite aj našu tému "Neplodnost u muža" 😉

mery.maja
21. máj 2008

Ahojte,chcem sa vas spytat mojmu manzelovi robili tiez spermiogram a vyslo mu toto .pocet 30mil/ml.Podiel pohyblivych a morfologicky bezchybnych elementov v medziach normy.Ja sa v tom moc nevyznam ale ak by ste mi poradili co to tak moze znamenat budem rada.Doktor mu povedal ze je to dobre,ale keby to bolo dobre tak tam asi nenapise v medziach normy,ci nie???
vdaka za odpoved 🙂

marcellinka
21. máj 2008

preco? ved v medziach normy znamena ze je to OK, podla mna ako laika to tiez vyzera dobre 😅

kvetinka98
autor
6. jún 2008

aj podla mna je to dobre

mamartinka
6. jún 2008

moj muzik mal spermiogram 100 percent.to staci len raz ked tam chlapi idu alebo musia viac krat.

kvetinka98
autor
6. jún 2008

ale čo 100% dobrý alebo zlý?????

mamartinka
6. jún 2008

vyborny.doktor mu povedal ze tomu sam nemoze uverit.ze to maloktory tak dopadne.obidvaja sme zdravy.akurat ja som mala malu infekciu.brala som antibiotyka.