Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
8. júl 2009

mici .. no ja ano... bud. tyzden idem asi na kramare sa dohodnut na vsetkom.. neviem este mam volat dr.

a 19... nooo super, to je nedela.. v sobotu by som rada stihla este rodinnu oslavu , krsna ma 60tku.. a velmi rada by som tam bola..no uvidime ci to vydrzim ...

mici11
8. júl 2009

ok takze 19-teho je fajn datum, inak vtedy sa moj drahy narodil 😉 Ja si myslim, ze tu oslavu urcite stihnes 😉

babulka123
autor
8. júl 2009

mici ako povies..

petkaerdal
8. júl 2009

tak 19 cakame dalsi prirastok? 😀

konecne mi asi zaspali,od 6 sme tu mali rev 😖

mici11
8. júl 2009

Pekne Peti, nas zas spi o 17-tej 😅 no neviem co bude dnes z kupanim,neviem ho zobudit. On je celyyyyyyyyy den hore a takto na vecer zaspi a spi aj v noci

veam
8. júl 2009

Ahojte tak ja som spat od doktora,nastastie ten vytok neni nic vazne,su to len kvasinky normalne v tehotenstve...doki mi dal candibene na vkladanie,uz ich poznam ako svoje boty 😀

mici11
8. júl 2009

veam ahoj som rada,ze to nie nic vazne 😉

veam
8. júl 2009

mici dakujem aj ja som rada...sledujem ze mas doma maleho spaca 😀

petkaerdal
8. júl 2009

mici,ved mas lepsie,ked je cez den hore,ako v noci
mne len tak zase bez priciny plakali raz jedna a raz druha,ach som sa vynervovala teraz 😀

veam,to je dobre,ze to nieje nic vazne

veam
8. júl 2009

Petka vidim,ze ty to mas doma perne v posledne dni,dufam ze to coskoro prejde...

Baby idem ja uz hajuskat,som uz k.o,dobru a kludnu noc prajem.

mici11
8. júl 2009

Veam dobru noc, aj ti zavidim ze ides spat, nas drobec sa prave zobudil tak pa

petkaerdal
8. júl 2009

veam,no mame,myslim,ze to bude horsie a horsie,nie lepsie 😀

vierka
8. júl 2009

veam - tak to velmi rada citam ze to nebolo nic vazne, odlahlo mi 😀

takze 19-teho "bouchnem bublinky"? ja som pripravena, nemam probleeeeeeem 😀 😀 😀

a v albumiku mam vytvor co som dnes namalovala do detskej izby na stenu, je to len obrys, este to vyfarbim 😀

petkaerdal
8. júl 2009

Vierka ty uz nebuchas 😀 😀
teraz mozem ja zase vsetko a ty nic,hihihi 😝 😝

petkaerdal
8. júl 2009

Vierka ,to je ake pekne,to ty vies tak pekne malovat?

mauzos
8. júl 2009

vierka krasne ... aj ja ceeem, neprides mi namalovat? 😉
ta kniha co mas v albume je super 🙂 mam ju celu precitanu.

tvojka
9. júl 2009

Ahojte,
dnes to tu otváram?
Noc celkom kludná,každá papala len raz,tak sa dalo...Teraz mi Sári zaspala na pleci,Eliška v postielke pod kolotočom.Idem dať prať plienky a musím aj žehliť 😝

Vierka,no šikulka si veliká!

petkaerdal
9. júl 2009

ahojte,tak aj ja som tu po krmeni

dneska mi dievky potiahli do pol 3 😀 ake super,ale to asi tym vecernym placom boli vycerpane a to sa Selin ani nezobudila,ta by potiahla aj viacej este a az teraz sme krmili 😀

tvojka,zehlis aj detske veci? ja nezehlim

veam
9. júl 2009

dobre ranko...baby takze kludna noc?to je super...

kde ste zbytok klubu???

tvojka
9. júl 2009

Peti,už nežehlím.Len to dobre povystieram 😉

Veam,dobré ránečko!

Dnes sa ukazuje pekné počasie,snád nám vyjde prechádzka.

veam
9. júl 2009

Petka inak som pozerala na pokeci nove foto,male su zlatunke a ake su uz baculatucke...no milene proste a fakt rastu ako z vody 😀

babulka123
autor
9. júl 2009

ahojte zlatiiiicka..

som spat z poradne..
takze posledna u mojho dokyho, az mi smutno bolo.. je fakt super... povedal ze na mna bude vela mysliet, drzat mi palce a mam mu dojst potom hned ukazat vysledok..

a teraz troska mediciny.. otvorena na 1.5 cm, vrchna branka zavreta, babatko zopdpoveda svojmu tt, mame cca 2500g, budeme dlhy po marekovi a chudy po maminke??? hehehehe
hovorila som mu o vcerajsku povedal ze noooooo to znie zaujimavo, vraj to prehananie je 1vym priznakom, moja lonovka uz vobec neposlucha tak ako by mala.. ze to vydno na 1 pohlad.. tak neviem ..

takze suma sumarum som ok, a rodit budem urcite.. heheheh no to mi je novinka..

bud. tyzden mam ist uz na kramare, volala som Dr. tam ale ma vypnuty MT. asi je na operacke alebo spinuska po nocnej.. skusim neskor... cmuuk

tvojka
9. júl 2009

Babul,tak som rada,že si späť a že to už dlho nepotrvá a dozvieme sa,čo v sebe skrývaš 😀

petkaerdal
9. júl 2009

ahojte,
tak moje su od rana hore,len tak podriemkavaju

tvojka,aj si poslala do fc nejake fotky do albumu? ja este nie,ale chcela by som

veam dakujem 😉

babul,vazne budes ty rodit? 😀 ti vravim,ze aj mna prehanalo pred porodom a som rada,ze si spät

ja uz mam kocik,ale este je na poste,tak sa vytesujem,zajtra si pojdem pon

tvojka
9. júl 2009

Peti,aj ja chcem,len na to nejak zabúdam... 😅

jvo
9. júl 2009

ahojte kocky 😵
babul no o chvilku budes mamina to je super hlavne sa este opatruj nech drobec trosicku este narastie
kocky tie co davate drobcom UM ako rychlo sa napapaju? tej nasej to trva dlho normalne ju musim ukecavat aby papala ☹ zasa sme sa doma vazili a malo pribrala tak sme sa vratili ku krmeniu kazde 3 hodky cez den a raz v noci takze papa 6x za den a nie 5x tak dufam ze to pomoze a hlavne ze nezacne zasa grckat
ozaj este som chcela peti riesili ste utieranie toho bieleho povlaku babam v suske to sa nesmie utierat to maju taku prirodzenu ochranu to nie je spinka hovorili nam to uz v nemocke a aj som to potom citala tu v dakej teme
tvojka my sme boli nakontrole v utorok a mame to uz v poriadku nemusime balit nasiroko co sa tesim lebo chuderka som ju lutovala v tom teple sa varit, sice mali sme napisane v sprave z nemocnice ze mame ist na kontrolu az o 3 mesiace ale pytala som sa na to obvodnej a ona ze kludne mozeme ist aj skor, v nemocke jej sice zistili ze ma jedno jadieko troska horsie mala tusim vysledky 2c 2b ale uz to ma ok primerane veku, neboli sme ale na antolskej lebo to ma odhovorila sestra lebo tam musis deticky vyzliect do pampersky na chodbe, vsetko nechat tam a len s holym babom ist dnu a vraj aj ked je to ok tak ti povedia ze ich mas este balit nasiroko, my sme boli v ortotope na Teslovej sice sme platili 14 eur ale objednali nas na presny termin, dr. bol velmi mily a rovno nam povedal ze jej to mozeme dat dole a kontrola az v 8 mesiaci....

petkaerdal
9. júl 2009

ahoj jvo,
nam to trva dost dlho,ale len Aylin,niekedy aj 40 minut,ked sa mi s flaskou hra,selin tak 15-20 minut
ja som im to v suske vytierala,nie vzdy,ale sem tam,tak uz nebudem,ale uz tam takmer nic nemaju

jvo
9. júl 2009

tak to som rada ze nie len ta moja cica je taka pomala 😉 lebo bola u nas sesterka co jej mala bola tiez na UM a ta hovorila ze ona sa napapala za par minut ale aj som niekde citala ze aj papanie z flasky ma trvat tak dlho ako kojenie aspon 15-20 min tak snad to je ok a hlavne dufam ze bude uz pekne priberat lebo mame 3 tyzdnove meskanie s vahou, ked dosla z nemocky tak tam tusim 2 tyzdne nepribrala az ked som ju zacala dokrmovat a teraz zas tento tyzden malinko pribrala sak o chvilu nas vsetky s vahou dobehnete 😲 ale co aspon nebude tucna ked bude velka 😀
inak na FC myslim aj ja stale ze im poslem foto a nieco napisem len dako nie je cas a hlavne som si povedala ze sak aj tak maju cely jul dovcu teda ak to maju ako minuly rok, jaj normalne sa mi to vsetko vracia, o tomto case sme boli v chorvatsku na dovolenke a cakala som na poslednu mrchu pred stimulkou a v auguste sa islo na vec a teraz tu na mna z obyvky krici maly cloviecik 😵 😵 😵 tak musim utekat 😀

mici11
9. júl 2009

Ahojte zlaticka,

Vierka krasne kreslis, je to velmi pekne 😉.Aj moj drahy sa chysta nieco namalovat na stenu,len nikdy nema cas ☹
Tvojka tak ste mali ozaj kludnu noc. Aj my, ale my vacsinou stale. Samo zaspal okolo 22:15 a zobudil sa az o 3:45 napapli sme sa a spinkal do 7:00. Potom sme sa zabavali, rozpravali, zlozila som mu hrazdicku celkom sa mu to paci, su na nej hracky s melodiami. A potom zaspinkal. Akurat vstava, tak idem.
Babul ahoj, peknu vahu mate, Samko mal v 36tt presne tolko ako tvoje babo teraz 😉 Takze ides rodit??? No neveriiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀
Peti ahoj 😉
Jvo ahoj my sme boli na sono noziciek vcera, muisme balit na siriko nadalej a kontrola ked bude mat 3 mesiace, no co uz. Ale ze ked budu velke tepla nemusi byt stale na siroko. Tak aspon, ze tak.

Ozaj Tvojka ty tu asi jedina kojis, co jes? Alebo co nejes?

pointka
9. júl 2009

Ahojte.
My sme boli vcera v poradni, mala ma uz 3,7 kg! Za tyzden nam krasne pribrala 400g, juj tak som rada.
My stale vstavame v noci iba raz, mam uplne uzasne babo, tak som stastna 🙂 Dnes/zajtra ju pofotim, aka je uz baculka 🙂 Potom zavesim na konika fotky.

Babulka, drzim palce k co najlepsiemu porodu!

Petka aky kocik si nakoniec kupila?

Nasa mala bude mat v sobotu mesiac, boze ako to strasne leti. Vobec nestiham konikovat, vsetky vas pozdravujem!