Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
28. júl 2009

no ved jasne, dufam ze budes spokojna 🙂 http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/A... a tu si ho nepozerala, kolko vychadza? oni maju tiez dobre ceny a tiez posielaju na Slovensko

veam
28. júl 2009

babulka teraz ti nerozumiem,myslis tu sportovu cast?

petkaerdal
28. júl 2009

veam je velmi pekny,ale ako pise mau,tie koliecka ked niesu ani otocne neviem,to sa ti bude velmi zle tlaci,ja ked ma mojom kociku zaistim ,s tym sa neda ani cm odbocit,vzdy musim vpredu kocik podvihnut...to by som si rozmyslela
a s plastovymi skusenost nemam..

mau ten tvoj ma cisto plastove? ten moj ich ma take pogumovane,s tym som spokojna

veam
28. júl 2009

Mau vdaka,idem pokukat kolko to tam vychadza...

mauzos
28. júl 2009

no peti su take akokeby pogumovane, ale oficialne sa tomu nadava, ze su plastove. Ale su aspon otocne, takze vcelku sa snim soferuje dobre, len nekopiruje teren tak ako Bumbleride, na ktorom mame nafukovacie.
veam, ale sme ti ho opindali 😠

veam
28. júl 2009

mau v pohode,mne to nevadi...necham si poradit,ale v tomto pripade si budem asi stat za svojim 😀 ...na tej stranke vychadza ten kocik este lacnejsie ale neni tam ten 6-tec

vierka
28. júl 2009

loginka - to by som veru bola - xi xi xi 😀

mauzos - no pre nich su to asi vacsie papierovacky keby s tym mali nieco robit... ale kaslat na to, sice ma mrzi ze takto zbytocne pridem o jeden hradeny pokus, ale za ten zazrak v brusku to stoji... stoji to za vsetky peniaze - aj za tie co nemam 😀
lieky mam este doma... vo stvrtok idem mojmu dokimu, prekonzultujem to s nim a ked sa vyjadri, ze keby nedajboze sa cokolvek stalo ze ma minimalne k niecomu takemu pol roka, alebo rok nepusti, tak ich niekomu posuniem... hadam tak niekomu pomozem kto to bude potrebovat - tak aspon nieco...

veam - kocik je pekny... ja uz vidim tu dilemu ked pridem do nejakeho takeho obchodu, si nebudem vediet vybrat 😀 😀 😀

mauzos
28. júl 2009

no ved my nie v zlom, ved vies, mame uz to nejake kocikovanie za sebou 😉
tusim pri nakupe nad 10.000 maju dopravu zdarma, ja som tiez uvazovala od nich kupit dvojkociar, vychadzal ovela lacnejsie ako u nas, ale nakoniec sme objavili Bumbleride.

veam
28. júl 2009

Vierka a este nepokukujes po kocikoch?No to bude dilema neboj sa,mozno to budes mat ako ja,ze jeden objavis a potom sa ho nebudes moct uz zbavit 😀

Mau jasnacka 😀 😀 😀

vierka
28. júl 2009

veam - este veru nepokukujem 😕 nemam cas 😅 zacnem asi az od toho 20 tt postupne zhanat a kupovat veci 😵
ja vlasnte potrebujem len dvojkombinaciu - kocik a karu, lebo vajicko budem mat od segry 😀

veam
28. júl 2009

vierka tak to budes mat super,prakticky skoro vsetko zdedis po segre...ake velke dieta ma segra?

vierka
28. júl 2009

hej zdedim... mala bude mat uz 5 rokov v decembry a maly mal vo february rok... no a je super, ze vsetky vecicky ma odlozene, takze ci to bude dievca, alebo chlapec, tak budem mat veci, lebo dievca bolo v decembry, chlapec vo february, takze moje januaroe dieta bude do toho oblecka sezonne sediet...
a da mi vsetko ostatne - vanicku, vajicko, odsavacku na mlieko, vecicky, prenosnu postielku,...
okrem stolicky na krmenie a kociku hadam vsetko ostatne... a ani postielku mi neda, ale tu sme zase dostali od niekoho ineho...

veam
28. júl 2009

vierka a este by ma zaujimalo ako mas na tych podkrovnych oknach dane tie zavesy?som si vsimla na foto

petkaerdal
28. júl 2009

mau tak aj moje su teda plastove,ono to tak trosku hrkoce na chodniku,ale mne to nevadi,nemam velke naroky 😀

vierka
28. júl 2009

veam - no jednu taku dlhu striebormu tyc mam nad oknom, tam ich mam navlecene a pod oknom mam dalsiu tyc, na ktorej mam snurky a k tej ich privazujem maslickou, pridala som este jednu fotku, ale neviem ci to bude na nej lepsie vidiet... potom ti mozem ked tak z domu poslat pohlad ako to vyzera...

veam
28. júl 2009

Vierka ok dakujem,je to velmi pekne,len vy mate tie okna trosku ine,musim aj ja nieco take poriesit 😀

petkaerdal
28. júl 2009

Vierka pekna izba 😀

vierka
28. júl 2009

veam - a ake mate vy okna??? take vykierove???

petka - dakujeeeeem... 😝 😀

veam
28. júl 2009

Vierka pockaj pridam foto a uvidis

veam
28. júl 2009

Uz je tam

vierka
28. júl 2009

pekne ornamenty... no mi mame presne tieto iste, len mame dve vedla seba... nad oknom je jedna tyc po dlzke oboch okien a tam kde je uz rovna stena - nie sikmina, je ta druha tyc... doma ti to odfotim lepsie 😉
a to si chcela dat na to okno zaves tiez?

veam
28. júl 2009

dakujem,no nieco by som chcela nech to nieje take suche...

vierka
28. júl 2009

dobre, ved potom pridam taku lepsiu fotku toho... ale to mate presne take iste okno, len mi mame dve vedla seba 😀

veam
28. júl 2009

Hej uz som sa lepsie pozrela,mne sa to zdalo ine,lebo to tam neni tak vidiet...my by sme chceli aj tie rolety vnutorne,ale musime na ne nasetrit,lebo su dost drahe

mici11
28. júl 2009

Ahojte, ja som bola dnes od rana od 10-tej na kavicke s kamoskami v meste, potom u nasich na obed, tam sme boli do teraz a teraz cakam draheho a ideme na velky nakup.
Tvojka Samko chodi spinkat vacsinou okolo 20:30 az 21:00 a vstane o tretej a potom o pol siedmej. Ale treti den mi uz vstava len o 5:20 napapa sa a potiahne do pol osmej.Cize prespinka skoro celu noc. Potom je vacsinou hore, ma take 2 - 3 polhodinove spanky.
Loginka ahoj 😉 tt pekne pribudaju 😉
Veam ja som chcela tiez ABC kocik konkretne tento http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/A..., ale ked sme boli v obchode tak som zistila ze ma malu vanicku ☹ a hlavne sportova cast je malinka ☹ Bolo mi to velmi luto, ze sme ho nekupili, lebo je naaaaaaaaaadherny, ale dost maly. Tak sme vybrali tento. Ale som don zamilovana stale 😉

veam
28. júl 2009

mici ten som chcela tiez ale ten 4-tec je vraj lepsi,stabilnejsi,ja som tiez zamilovana do neho a uz sa neodmilujem a basta 😀 😀 😀

veam
28. júl 2009

babulka krasnu kyticku si dostala,normalne ti zavidim,aj ja chcem ☹

mici11
28. júl 2009

Veam neodmiluj!!! ja som sa nechala odradit, ale nemozem povedat, ze lutujem, lebo tento co sme kupili je fakt peckovy maximalna spokojnost, ale ten je krajsi 😉

veam
28. júl 2009

mici a ten tvoj,to je aka znacka?

mici11
28. júl 2009

coletto austin