Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
19. aug 2009

veam - my byvame na 4-ke bez vytahu... takze neviem ako sa vyvlecem potom hore ked budem mat uz veeeeeelke bandzorko.... ale som sa rozhodla, ze odkedy budem na materskej tak sa nepohnem z domu a nebudem mat problem 😀 😀 😀
a kocik budem nechavat na prizemi v kocikarni 🙂

mici11
19. aug 2009

Boze baby bez vytahu??? Vy bude mat postavicky ako lusk 😉 , ale aj sa namakate 😒

My vegetime vonku v tieni, som este u nasich na dome.Len som nakukla. Kuknem este neskor,zatial cmuk

veam
19. aug 2009

Vierka tak potom vies o com hovorim...treba pohyb,to len prideme do porodnice a bude to hned vonku...s tym kocikom to budem riesit podobne 😀

Mici no ja mam teda postavu ako lusk,to ti teda poviem,by som sa musela nalietat aby som ju taku mala 😀

petkaerdal
19. aug 2009

baby,tak my sice vytah mame,ale ja aj tak chodim po schodoch,sportujem 😀 😀 😀

to sa inak potom narobite,ked budete take 10 kilove babo tahat hore dole 😅

mauzos
19. aug 2009

ahojte 🙂

baby nezavidim vam, ze nemate vytahy, bude to dobra makacka 😖
peti to chodis aj s malymi po schodoch?

mauzos
19. aug 2009

Vierka s akymi farbami si malovala toho Dumba? je nadherny, fakt klobuk dolu 😉

petkaerdal
19. aug 2009

mau nie,to by som dusu vyplula 😀 ,sama idem hore dole a drahy vytahom 😀

Vierka je sikulka 😀

petkaerdal
20. aug 2009

dobre rano
dneska som prva 😀

vierka
20. aug 2009

dobre ranko baby 😀

petka - no veru, dneska si ma trhla 😀 co baby uz buntosia? ci su napapkane a spinkaju dalej??? 😀
a k takemu tazkemu babu mam tiez zlepsovak - normalne spravym taku kladku na balkone a budem ho vytahovat na lane a babo bude sediet v nejakom kosicku 😀 😀 😀

no a este k tym schodom - viete ako sa pred porodom hovori, ze ked chces rodit, tak treba chodit po schodoch, tak ja sa obavam, aby som potom nerodila kazdy mesiac 😀 ked po nich stale beham 😀

mauzos - dakujem 🙂 normalne som si ho obkreslila na stenu ceruzkou, potom som ho obtiahla centrofixkou ciernou a kupila som si v tescu normalne tonovacie farby (stoji asi tak 1,40 eciek jedna) a tie som si riedila s normalnou bielou farbou... ruzovu som spravila - vela bielej, malo cervenej... tak isto aj sedu - vela bielej, malo ciernej.. a ked bol suchy, tak som zase obrysy obtiahla tou centrofixkou 😉

a teraz kreslim macka PU a to som si objednala zo stranky www.predlohy.sk - da sa podla toho super nakreslit, potom len vymalujes a je 😉

vierka
20. aug 2009
petkaerdal
20. aug 2009

Veirka,dobre si si to vymyslela s tou kladkou 😀
baby buntosili od 2 v noci,Aylin do 4 a teraz od 6 je hore,zase je nejake nervozna,neviem co to,ved uz to prestala robit 😖

petkaerdal
20. aug 2009

no pekne kreslis,tak potom si ta rezervujem isto na kreslenie 😀

vierka
20. aug 2009

tak to neviem prco tak zase buntosi - nebude to tym, ze sa zasa oteplilo??? ci u vas nie je tak teplo ako tu???

petkaerdal
20. aug 2009

Vierka aj u nas je teplo,nie len u vas 😖

neviem,asi ma dneska zly den 😀

vierka
20. aug 2009

petka - ze by jej uz zacinali take tie babske dni 😀

veam
20. aug 2009

Ahojte...

Vierka naozaj krasne,fakt sa tym aj zivit mozes 😀 😀 😀

Petka ja si myslim ze to bude tym teplom,aj ja som vtedy nervozna...

Teraz budem 4dni slamena vdova,muz isiel na sluzobku,neviem co ja tu budem sama robit 😖

mauzos
20. aug 2009

ahojte 🙂

Vierka, tak tento obrazok bude teda riadna makacka, ale vysledok bude urcite stat za to 😉

Veam zeby si 4 dni konikovala? 😀 😀

Peti takze dnes si sa velmi nevyspinkala ☹ Mne Tomi posledne dni nejak strajkuje, nechce sa mu ist vecer spinkat. Len by kukal telku, normalne sa z neho stal televizny maniak ani neviem ako 😀 Luki ledva caka, kedy si odgrgne po flaske a uz spinka, on je taky spachtosko. Fakt nechapem ako mozu byt dvojicky a spravanim kazdy uplne iny.

petkaerdal
20. aug 2009

mau no dneska veru nie a este aj drahy ma nocnu,tak som v noci na ne sama a aj rano
ja to nechapem tiez,ale ved vies,ze aj moje su take a aj Janka ma to iste doma 😀

Vierka no mozne to je

😀

Veam,tym asi uz nie,bola taka nervna od zaciatku,ale posledne 2 tyzdne ju to uz preslo,uz som myslela,ze z toho "vyrastla" ale vidim,ze este nie..este nemame tak teplo v byte..,no hrozna je,stale nervaci 😠

vierka
20. aug 2009

baby, ale mate dvojvajecne dvojicky, takze kazde bude uplne ine, ci uz vyzorom, alebo povahou.... moj manzo je tiez z dvojvajecnych dvojiciek a ja ked som ho aj s jeho bratom spoznala, som im nechcela verit ani to ze su bratia, nie to este dvojicky 😀 😀 😀

veam - neblazdni, s tym by som sa neuzivila 😀 😀 😀
tak budes sama... ja budem sama celu sobotu zasa, planujem aspon s kamoskami kino, ale bez auta to bude tiez tak o hubu sa niekam trmacat 😒 ale zase lepsie ako byt doma 😝

mauzos - je to makacka, tienovat to nebudem, to sa mi nechce... ale kym to vsetko dva krat vyfarbim... slon bol o dva dni hotovy a toto robim uz 6 den a este je na tom kopec roboty 😒

petka - no bude asi taka naladovejsia 😅

petkaerdal
20. aug 2009

Vierka,mas pravdu,ale povahovo su uplne odlisne ,aspon teraz moje su.

veam
20. aug 2009

Mau no 4dni budem urcite konikovat,len ci budem mat s kym,ked to tu tak flakate 😀

Vierka ale ako privyrobenie by to nebolo zle,ved za take kresby pytaju dost...

petkaerdal
20. aug 2009

veam,ved ja to tu neflakam 😀 ja stiham vsetko 😀

vierka
20. aug 2009

veam - tak vies ako, oni maju uz aj deti... my sme este "za vodou" 😀 😀 😀

veam
20. aug 2009

petka aspon niekto 😀

veam
20. aug 2009

Vierka no aj to je pravda,som zvedava ako to budem stihat potom ja 😀

pointka
20. aug 2009

ahojte. idem sa pochvalit 🙂
my uz mame nausnicky 🙂 vcera malej prepichli uska, ja som pri tom nemohla byt, moje chuda, tak plackala, ale za hodinku uz ani nevedela, ze s nou nieco robili. zajtra dam foto. ma z bieleho zlata srdiecka s kamienkom, chutnucka je 🙂

veam
20. aug 2009

Poi super ste to zvladli,uz sa tesim na fotecky... 😀

babulka123
autor
20. aug 2009

ahooojte,
dnes nejako stiham , obed uz mam navareny {hehehe cestoviny a syrovu omacku } mala pekne spinka v novej ohradke a.. uz by sa mohla aj zobudit pekne..

rano sme sa vazili nahaty bez plienky a mala 3390 g, takze od min. tyzdna utorka pribrala 170 g.. uz sa tesim na utorok som zvedava co nam povie teta dr.

vcera krasne zaspala o 20.30, a zobudila sa az o 2 rano , potom o 6 a potom sme tahali este do 10.. ze aka parada...

takze super, len vcera sme boli 3 hod. vonku a mna vecer tak bolela lonovka.. este to asi nesmiem prehanat..

pointka
20. aug 2009

veam diky 🙂

inak bavili ste sa tu o tescu, ja som tam prave bola, super zlavy, dokonca uz aj na jesenne oblecenie zlavy. odporucam, kym tam este maju veci 🙂

veam
20. aug 2009

Poi ja som to tu babam oznamila ale akosi ma neregistrovali,aj plienky su v akciii v tom novom zelenom baleni...

Babul mala ti pekne spinka,aka je dobrucka a milenucka,inak peknu ohradku ste dostali...