Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
20. aug 2009

poi,tak super,ze uz mate nausnicky,my este nie,ale kupene mam uz 2 mesiace 😀 ,tuto uska umrtvuju,preto nechcu prepichovat skor,ale na moje poziadanie uz budeme mat aj my o 3 tyzdne,tak sa tesim,ze aj moje budu este viac chutnucke 😀 😀

veam
20. aug 2009

Petka a ake mas kupene nausnicky?

petkaerdal
20. aug 2009

veam,mam malinkate kruzky,mne sa velmi pacia na babätkach kruzky,take hrubsie su a vyzeravane,zlate,velmi pekne 🙂

veam
20. aug 2009

Petka no to moze byt pekne,som zvedava...mne sa tie klasicke babatkovske pacia,ale ja by som ich asi tiez nedala...ja budem mat asi problem s vyberom potom,mozu sa davat aj tie srubovacie?

pointka
20. aug 2009

veam tie plienky mam kupene, su v baleni 150 ks, lenze nie z Tesca, ale Hypernovy, kedze v Tescu stali 35,99 a v Hypernove 24,99... dost velky rozdiel!!!!

Petka, to je super, ze u vas umrtvuju, u nas nie ☹ ale nebolo to tak hrozne

veam
20. aug 2009

Poi ake su kupila?pampers?

pointka
20. aug 2009

ano, pampers active baby 3 ... to dnes som bola v tescu a vcera sme kupili v hypernove, pekny rozdiel, co?

veam
20. aug 2009

No to hej...tie mam aj ja doma 1krabicu...v tescu su ale v akcii tie tesco v novom zelenom obale

pointka
20. aug 2009

jaaaaaj tesco plienky 🙂 ja pouzivam len pampers 🙂

veam
20. aug 2009

aha...Poi pridaj uz tie foto,som strasne zvedava na malu,ake ma nausnicky a ako podrastla... 😀

petkaerdal
20. aug 2009

veam to neviem,ci sa take mozu davat,mne sa pacia najviac kruzky..ved potom odfotim ,ked budeme mat

poi,ano super,ale umrtvuju to asi preto,lebo to robia az od jedneho roku,lebo ze aby nebola dierka krivo,tak ale ja chcem,tak nam to spravia na dalsej poradni,tak sa velmi uz tesim

pointka
20. aug 2009

no diky pekne po roku. tu uz mi detska sestra vravela, ze uz aj teraz je neskoro, uz tie uska su anatomicky ine a pekne nam ich prepichla, tu v novych zamkoch prepichuju aj v porodnici, v BA mi nechceli.

petkaerdal
20. aug 2009

no ved preto to tu umrtvuju,ale ja to dam spravit,tiez to chcem teraz.

dobru noc baby

mici11
20. aug 2009

Ahojte, dnes som vas nestihala.
Poi uz som zvedava na fotocku malej s nausnickami 😉 Plienky si dobre nakupila, dobra cena. Ja mam teraz dobru zasobu, dostali sme tiez pampers od znamych co nas boli pozriet, teda Samka 😉 , jedny sme mali este doma a kupila som tie zelene nove tesco, su dobre ozaj 😉 . My pouzivame tieto dvoje zatial. Inak u nas v porodnici tiez prepichuju uska. Prestrelit nie je lepsie? Ci to sa este takym malym babatkam asi nerobi, ČI?
Veam no u nas v Tescu vsetko vyrabovane, ale kupila som aspon nejake mikinky 😉 na jesen.
Peti kruzky sa aj mne pacia, alebo potom take s kamienkom 😉
Babulka Ninka ti kraaaaaaaaaasne spinka 🙂

mauzos
20. aug 2009

mici mala si pred tym aj fialove Tesco plienky? V com su ine ako tie nove zelene? Ja mam teraz fialove velkost 3 a uz by som ich v zivote nekupila, hrozne pretekaju. S dvojkami som bola velmi spokojna.

Nastrelovat nausnicky by sa mali az od polroka, dovtedy sa uska prepichuju.

mici11
20. aug 2009

Ahoj Mau, fialove som mala 2, boli fajn a zelene som kupila 3, viem porovnat len s dvojkami, su akoby tensie, jemnejsie. Nepretiekli nam zatial, ani ich neprekakal. Sleep and play od pampers aj precika a j prekaka. Ale baby active su super. Kupujem co je kedy v akcii. Chcem skusit tie babylove z DM, si s nimi spokojna, ze?

mici11
20. aug 2009

Mau a vonaju, tie nove zelene

vierka
21. aug 2009

dobre ranko baby... 😀
ja som vas vcera uz nestihala... v praci som mala robotu, po praci som isla navstevovat a prisla som domov az o pol deviatej... 😲 tak som sa potom uz len navecerala a isla som sladko spinkat 😀 normalne som dnes vstavala s tym, ze konecneeeeeee piatok a zajtra nemusim vstavat do prace 😝 😀

veam
21. aug 2009

Ahojte...

Ja uz tiez buntosim,ani som sa poriadne nevyspala ked neni manza doma,stale som sa budila,no dnes poobede pojdem asi k nasim na vikend,uvidim,ale lepsie nez hnit sama doma.

Vierka aj mne pridi nakreslit toho macka pu 😀 😀 😀

vierka
21. aug 2009

veam - ahojcek... ta tusim nebavi ani samu spat 😕 ja som minulu noc zle spala, tak tuto noc by som dospavala a taaaaak sa mi nechcelo vstavat 😅
ved si ho este ani nevidela 😀 😀 😀

veam
21. aug 2009

Nevidela ale staci mi predloha,urcite to bude krasne...a musi to byt makacka...tusim si aj ja nieco take zacnem,aspon mi to bude rychlejsie samej doma utekat.

vierka
21. aug 2009

veam - podla mna to v pohodicke zvladnes .. 😀 . toto je odveci len v tom, ze ked si zarobim nejaku farbu, natriem s nou, tak musim cakat kym mi to uschne, aby som to mohla pretriet este raz a potom si zase zarobit inu farbu... tak je to take celkom odveci ze uz by to bolo aj davno hotove, len clovek musi cakat kym uschne prva vrstva aby vyuzil tu farbu co ma uz zarobenu a nemusel ju zarabat este raz a nemusel sa trafit presne do odtienu aky sa mu predtym podaril...

veam
21. aug 2009

Vierka a tie farby mas teda z tesca?ake to su?

vierka
21. aug 2009

hej, z tesca - vola sa to Tonovaci Barva - maju rozne... a to si len zmiesas s bielou farbou podla toho aky odtien chces... jedna stoji tak 1.40 eciek a je to tusim 150 alebo 200 ml - a je toho neurekom, este ti aj vela zostane... takze mozno aj mensie keby si niekde zohnala.. lebo do tej bielej, ktorej si das tiez len trochu, das len trochu tej farby a uplne ti to vzdy na ten kusom obrazku co chces namalovat staci...

mauzos
21. aug 2009

ahojte 🙂

Janulka vsetko najlepsie k meninam, vela zdravicka, stasticka a lasky 😵

veam
21. aug 2009

Janula všetko najlepšie k meninkám a chalani nech ta posluchaju 😀

mici11
21. aug 2009

Ahojte,

Janulka aj ja ti prajem vsetko dobre k meninkam cmuk cmuk 🙂 🙂 🙂

Dnes nakuknem zas az na vecer, je u nas krsniatko, ma 8 rokov, tak sa jej ideme venovat 🙂 Prajem pekny den.

Inak Samko uz asi 3 tyzden zaspi o 20:30 a vstava okolo 5:45, ze ako super 🙂 😉

pointka
21. aug 2009

Janula vsetko najlepsie k meninam 🙂

Mici, nasa mala vcera zaspala asi o 19:30 a vstala 6.30 🙂

pointka
21. aug 2009

Fotky dam poobede, este sme u nasich, nemam tu fotak 🙂

babulka123
autor
21. aug 2009

mici ze ako sa tesim .. hehehe aj u nas to tak budew lebo mame naklonovane deti..
my sme dnes v noci , teda vecer o 8 jedli , potom este o pol desiatej som ju dotlacala lebo furt hladala., zaspala asi o pol jedenastej a o pol 4 som ju budila lebo mi islo prsia rozthnut a potom vstala az o 7 takze som v pohode vyspata.. a teraz namiesto toho aby spala tak tam bojuje sama so sebou .. heheheh